27 Bieg Kociewski z Polpharmą 2018 – Rekordowa „dycha” w Starogardzie, nasi też zmotywowani

Fot. Piotr Zienkiewicz facebook

Ponad 430 uczestników zgromadził na starcie sobotni (6 października) 27 Bieg Kociewski z Polpharma w Starogardzie Gdańskim. Ilość szła w parze z jakoscią, bowiem zwycięzca imprezy Kenijczyk Hilary Kiptum Kimaiya uzyskał na 10 km rezultat poniżej 30 minut, co w warunkach biegu ulicznego zasługuje na szczególne uznanie. Wśród uczestników sporo było zawodników z województwa warmińsko-mazurskiego, głównie Elbląga.

Najwyżej w open na 39 pozycji sklasyfikowano Piotra Zienkiewicza Młynar, który zajął czwarte miejsce w kat. 40/49. Z pań Anna Kukuć-Kwapiszewska z Elbląga była 17 w open i zwyciężyła w grupie wiekowej 40/49.. Na podium (3 miejsce) znalazła się Marianna Maliszewska (Elbląg) w kat. 50/59, a tuż za podium na czwartej pozycji Aleksandra Prokop (Elbląg) w kat. 0/19. Maciej Szarko (Elbląg) okazał się najlepszy wśród uczestników niepełnosprawnych (96 miejsce w open)

Wyniki

1 KIMAIYO HILLARY KIPTUM M 1 M 20-29 KENYAN 10km 0:29:27

2 DIDOVODIUK DMYTRO M 2 M 30-39 IVANO-FRANKOVSK MK LUCHESK 10km 0:30:16

3 DOBROWOLSKI EMIL M 3 M 30-39 CHOTOMÓW LŁKS PREFBET-ŚNIADOWO ŁOMŻA 10km 0:30:18

4 ROTICH MARK KIPCHUMBA M 4 M 30-39 KENYAN 10km 0:30:20

5 GOSIEWSKI KRZYSZTOF M 5 M 30-39 KOŁOBRZEG 7BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/3BATALIONZMECHANIZOWANY TRZEBIATÓW Służby mundurowe 10km 0:30:20

6 KUJAWSKI ŁUKASZ M 6 M 30-39 ŻUKOWO RUNNERSI S7 BANINO Służby mundurowe 10km 0:30:24

7 YUSHCHANKA MAKSIM M 7 M 20-29 1 BELARUS DINAMO Służby mundurowe 10km 0:31:09

8 SLAVENSKI ILYA M 8 M 30-39 1 GOMEL Służby mundurowe 10km 0:31:23

9 213 NIEMCZYK MATEUSZ M 9 M 20-29 2 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GD 10km 0:31:46

10 GŁOGOWSKI ADAM M 10 M 20-29 3 GDYNIA UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK / ATC-CARGO TEAM 10km 0:33:15

.........................................

39 ZIENKIEWICZ PIOTR M 31 M 40-49 4 MŁYNARY 10km 0:37:26

56 SATKIEWICZ PIOTR M 44 M 20-29 13 PASŁĘK OGRODOWA BIEGA/GETIN BANK PASŁĘK 10km 0:39:13

78 TRUDNOWSKI MACIEJ M 63 M 40-49 8 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 10km 0:40:52

83 KUROWSKI MICHAŁ M 67 M 30-39 28 ELBLĄG GOLDEN TEAM 10km 0:41:12

87 ZAKĘS MARCIN M 71 M 30-39 30 ELBLĄG ELBLĄGUE 10km 0:41:25

90 MIKOWSKI MARIUSZ M 74 M 30-39 31 ELBLĄG 10km 0:41:33

94 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 17 K 40-49 1 ELBLĄG Służby mundurowe 10km 0:41:43

96 SZARKO MACIEJ M 79 M 40-49 13 ELBLĄG Niepełnosprawni 10km 0:41:50

110 MIECZKOWSKI TOMASZ M 90 M 40-49 17 PASŁĘK 10km 0:42:58

144 INGIELEWICZ MAGDA K 27 K 30-39 11 BRANIEWO BRANIEWIANKI 10km 0:45:08

157 MARNIK JANUSZ M 130 M 40-49 30 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:45:59

188 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 156 M 20-29 27 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 0:47:40

193 ODZIEMCZYK TOMASZ M 160 M 30-39 59 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 0:47:54

198 ADAMCZYK ZBIGNIEW M 163 M 40-49 41 PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 10km 0:48:13

204 MATLEWSKA MARZENA K 38 K 40-49 5 ELBLAG EL-BAŻANTY 10km 0:48:34

212 BRZUSZCZYŃSKI TOMASZ M 171 M 40-49 45 ELBLĄG BIEGAJĄCE ZAJĄCE 10km 0:49:04

213 TOMASZEWSKI KRYSTIAN M 172 M 30-39 62 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 0:49:07

214 PYTLIŃSKI KRZYSZTOF M 173 M 40-49 46 ELBLĄG 10km 0:49:12

238 MATCZUK AGNIESZKA K 49 K 40-49 7 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 10km 0:50:18

250 ADAMCZYK BOŻENA K 55 K 40-49 9 PASŁĘK 10km 0:51:26

270 PONIATOWSKI ANDRZEJ M 208 M 40-49 58 PASŁĘK Służby mundurowe 10km 0:52:35

286 FIDURA AGNIESZKA K 67 K 40-49 14 BRANIEWO BRANIEWIANKI 10km 0:54:16

305 JASIULEWICZ IZABELA K 73 K 30-39 28 ELBLĄG EL-BAŻANTY Niepełnosprawni 10km 0:55:29

312 WEBER MAGDALENA K 75 K 30-39 29 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 0:56:10

320 MALISZEWSKA MARIANNA K 78 K 50-59 3 ELBLĄG Niepełnosprawni 10km 0:56:43

321 PAWŁOSKA KAROLINA K 79 K 30-39 32 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 0:56:44

333 PROKOP MARIUSZ M 249 M 40-49 70 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 0:57:22

338 ORZOŁ KATARZYNA K 87 K 40-49 19 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 0:57:49

370 GŁOWACKA ANNA K 109 K 40-49 26 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:02:15

375 PROKOP ALEKSANDRA K 112 K 0-19 4 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:03:37

379 PĘKALSKA MONIKA K 116 K 30-39 46 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:03:59

391 FILIPIAK BEATA K 124 K 40-49 29 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:07:28

393 POKWICKI WOJTEK M 269 M 40-49 76 IŁAWA IŁAWA BIEGA 10km 1:08:12

401 MAJEWSKA AGNIESZKA K 128 K 30-39 49 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:14:15

402 BAŁDYGA RADOSŁAW M 274 M 40-49 78 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:15:00

403 SOWA SYLWEK M 275 M 40-49 79 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:15:12

404 SOWA RENATA K 129 K 40-49 31 ELBLĄG EL-BAŻANTY Niepełnosprawni 10km 1:15:13

405 KULPA-DUDZIK EWA K 130 K 40-49 32 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:16:21

406 DUDZIK PIOTR M 276 M 40-49 80 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:16:21

407 PROKOP ANNA K 131 K 40-49 33 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:16:48

408 KANCELARCZYK JOANNA K 132 K 20-29 31 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:18:36

Fot. OSiR Starogard Gdański

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn