XXXVI Memoriał „Kusego” Jabłonowo Pomorskie 2018 – Team „Kurzętnik Biega” wziął wszystko

Fot. Paweł Moskal facebook

W Jabłonowie Pomorskim odbył się w sobotę (6 października) XXXVI Memoriał Janusza Kusocińskiego. Uczestnicy czcili pamięć słynnego biegacza rywalizacja na dystansach” 10 km i 5 km. Aż trzy zwycięstwa odnieśli reprezentanci Teamu „Kurzętnik Biega”. Na 10 km triumfował Jarosław Laskowski (Małe Bałówki), a na 5 km Paweł Moskal (Kurzętnik) i Kamila Pawłowska (Marzęcice).

Na podium stawali tez inni zawodnicy z województwa warmińsko-mazurskiego. W biegu długim trzeci był Paweł Doliwka (Lubawa), a kategorię 60+ wygrał Jerzy Szymański (Kurzetnik). Na 5 km w kat. 60+ drugi był Grzegorz Osiecki (Kisielice)

Wyniki

Dystans 10 km open

Mężczyźni

1 Laskowski Jarosław Kurzętnik biega Małe Bałówki Mężczyźni(20-49lat)10km 00:36:09.67

2 BEDNARCZYK PRZEMYSŁAW Dajerade Grudziądz Mężczyźni(20-49lat)10km 00:42:17.24

3 Doliwka Paweł Lubawa Kocha Biegać Lubawa Mężczyźni(20-49lat)10km 00:44:40.81

4 Hołota Józef Bielice Mężczyźni(50-59lat)10km 00:46:24.09

5 Jagusz Ireneusz Jabłonowo Pomorskie Mężczyźni(50-59lat)10km 00:47:45.64

6 Jagusz Jakub Jabłonowo Pomorskie Mężczyźni(20-49lat)10km 00:49:41.50

..................................

9 Szymański Jerzy Niezrzeszony Kurzętnik Mężczyźni(60+)10km 00:56:47.55

Dystans 5 km open

Mężczyźni

1 Moskal Paweł KURZĘTNIK BIEGA Kurzętnik Mężczyźni(20-49lat)5km 00:17:34.48

2 Rzepka Andrzej Team Brzozie Wielki Głęboczek Mężczyźni(20-49lat)5km 00:19:33.07

3 Głowacki Miłosz SP im Janusza Kusocińskiego Jabłonowo Pomorskie Junior(16-19lat)5km 00:19:37.86

5 Andzel Mateusz Doce Pares Polska Jabłonowo Pomorskie Mężczyźni(20-49lat)5km 00:23:38.46

6 Rzepka Krystian Wielki Głęboczek Junior(16-19lat)5km 00:23:40.02

..............................

12 Osiecki Grzegorz KB Rypin Kisielice Mężczyźni(60+)5km 00:24:48.60

Kobiety

1 PAWŁOWSKA Kamila Kurzętnik Biega Marzęcice Juniorki(16-19lat)5km 00:19:38.67

2 Rzepka Ewa Team Brzozie Wielki Głęboczek Kobiety(20-49lat)5km 00:24:06.49

3 Ostrowska Monika Szalone Brodniczanki Brodnica Kobiety(20-49lat)5km 00:24:24.56

4 Zabroń Natalia SP im Janusza Kusocińskiego Jabłonowo Pomorskie Juniorki(16-19lat)5km 00:27:30.76

5 Skórka Sylwia BIEGAM JABLONOWO POM Kobiety(20-49lat)5km 00:28:48.19

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn