Szczycieński Bieg Niepodległości 2018 – Frekwencja imponująca, wtedy zwycięstwo smakuje najbardziej

Fot. Tygodnik Szczytno

Ponad 250 osób rywalizowało w niedziele (7 października) w Szczycieńskim Biegu Niepodległości na dystansie 5.2 km. Był to właściwie festyn sportowo rekreacyjny bowiem organizatorzy zaproponowali też wyścig rolkarzom, na krótszych dystansach startowały dzieci i młodzież. Bieg główny wygrał mieszkaniec Białegostoku Damian Roszko przed Pawłem Moskalem (Kirzętnik) i Maciejem Wojciechowskim (Szczytno).

Wśród pań najszybsza okazała się Dorota Pawłowska (Marzęcice), drugie miejsce zajęła Patrycja Bosiak (Szczytno), a trzecie Odetta Ostapczuk (Biskupiec). Rywalizowano równiez w kategoriach wiekowych. Oto zwycięzcy: U16/19: Amelia Mariańska (Szczytno) i Bartosz Kosiński (Szczytno), U20/35: Patrycja Bosiak i Damian Roszko, U36/50: Dorota Pawłowska i Maciej Wojciechowski, U51/60: Aleksandra Kiślak-Malinowska (Olsztyn) i Zenon Klimik (Szczytno) M60+ Tomasz Klepacki (Warszawa).

Bieg główny – klasyfikacja open

1 Roszko Damian 4F Białystok 16:25 1

2 Moskal Paweł KURZĘTNIK BIEGA 16:53 2

3 Wojciechowski Maciej Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 17:28 3

4 Guzowski Denis Szczytno 17:40 4

5 Smoliński Rafał Państwowa Straż Pożarna Przasnysz 18:13 5

6 Ambroziak Marcin Dąbrowski Team Ryn 18:42 6

7 Kosiński Bartosz Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 18:48 7

8 Kotlenga Przemysław S4H Iława 19:00 8

9 Dąbkowski Roman Szczytno 19:09 9

10 Magdaleński Wiktor 19:35 10

11 Przybylski Dawid Spychowo 19:37 11

12 Kurp Marcin Dobre Miasto19:49 12

13 Karczewski Eugeniusz Dobromiejski Klub Biegacza 19:50 13

14 Wiśniewski Piotr Szczycieński Klub Kyokushin Karate 20:00 14

15 Pawłowska Dorota Kurzętnik Biega 20:05 1

16 Szczepanek Piotr KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 20:06 15

17 Polewaczyk Tomasz Łyse 20:11 16

18 Kulas Mirosław OSP KRUTYN 20:14 17

19 Klimik Zenon AKB Szczytno 20:28 18

20 Jeziorski Mateusz Łukta 20:31 19

21 Zbrzeźny Cezary Szczytno 20:31 20

22 Bosiak Patrycja Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 20:38 2

23 Nestorowicz Marek VRC Kętrzyn 20:41 21

24 Matras Przemysław Skazani na sukces Dźwierzuty 20:42 22

25 Urbaniak Sylwester Jednorożec robi co może 20:44 23

26 Tuszyński Krystian Szczytno 20:47 24

27 Sadowski Adrian Szczytno 20:48 25

28 Herman Marcin Szczytno 20:50 26

29 Białobrzewski Wojciech Klub Biegacza Jurund Szczytno 20:51 27

30 Krajza Przemysław Jedwabno rządzi !!! (www.wykop.pl) 20:52 28

31 Kojro Bartosz Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” 20:53 29

32 Gers Marcin BBL Liczbark Warmiński 20:53 30

33 Zając Bogdan Chorzele ZaDyszka 21:00 31

34 Mamiński Arkadiusz SPzOI 2 Szczytno 21:03 32

35 Kulas Piotr OSP KRUTYŃ 21:06 33

36 Chelminski Grzegorz AKB SZCZYTNO 21:13 34

37 Bojanowski Tomasz Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 21:19 35

38 Filochowski Dawid Szczytno 21:22 36

39 Puczel Robert Runners Team Kętrzyn 21:29 37

40 Cygański Tomasz Olsztyn 21:32 38

41 Ostapczuk Odetta Biskupiec 21:33 3

42 Brzostek Krzysztof Szczytno 21:36 39

43 Serafin Łukasz OSP Dźwierzuty 21:37 40

44 Kwiecinski Artur Szczycienski Klub Kyokushin Karate 21:37 41

45 Chumowicz Bartosz Miejsce Marzeń Olsztyn 21:38 42

46 Zdunek Józef Klub Biegacza Jurund Szczytno 21:47 43

47 Ładewski Artur Kamionek 21:47 44

48 Kulesza Grzegorz Sokoły 21:52 45

49 Sztejna Zdzisław Jedwabno 21:53 46

50 Chorążewicz Paweł Myszyniec 21:59 47

51 Długołęcki Piotr Jednorożec robi co może 22:07 48

52 Gwiazda Krzysztof Jednorożec robi co może 22:08 49

53 Karczewska Karolina Warmińsko-Mazurskie Dziki Szczytno 22:08 4

54 Deptuła Mateusz Szczytno 22:09 50

55 Jaworski Robert Walpusz 22:09 51

56 Jędras Krzysztof pułk wsparcia dowodzenia dwd p-w Szczytno 22:19 52

57 Czerwiński Robert Lemany 22:24 53

58 Wróbel Ireneusz Pasym 22:31 54

59 Jacewicz Ryszard KS NEONET Olsztyn 22:32 55

60 Kiślak-Malinowska Aleksandra KAZA team Olsztyn 22:37 5

61 Urbaniak Anna Jednorożec robi co może 22:51 6

62 Wardęcki Wojciech SKS Szczytno 22:57 56

63 Jankowska Małgorzata Kętrzyn 22:57 7

64 Klepacki Tomasz Bielański KB Warszawa 23:08 57

65 Sylwia Majewska KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 23:12 8

66 Kuszpa Arkadiusz 8 Szczycieński Batalion Radiotechniczny 23:15 58

67 Szczepkowski Artur Nidzica Biega 23:19 59

68 Laszczak Jerzy URWIS BIEGA Olsztyn 23:21 60

69 Stempiński Paweł Olsztyn 23:25 61

70 Kaczorowski Robert Skazani na sukces Olsztyn 23:30 62

71 Deptuła Marek Łatana Mała 23:32 63

72 Flank Paweł Wrocław 23:35 64

73 Syczew Rafał Mrągowo 23:37 65

74 Filipiak Jan Targowo 23:39 66

75 Kaczmarczyk Mateusz Klon 23:43 67

76 Cąkała Zuzanna Szczytno 23:48 9

77 Ślubecki Tomasz Kętrzyn 23:51 68

78 Mirota Rafał Lipowa Góra Wschodnia 23:52 69

79 Zapadka Stanisław Klub Biegacza Mrągowo 23:53 70

80 Jaskulski Waldemar KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 23:56 71

81 Maciorowski Artur 4 W-MBOT Szczytno 24:03 72

82 Gacki Krzysztof Pisz 24:05 73

83 Kolimaga Kamil Łyse 24:06 74

84 Tworkowski Mariusz Jednorożec robi co może 24:15 75

85 Mikosza Olaf MORSY SZCZYTNO#RESET 24:16 76

86 Kaczmarczyk Hubert zs2 Szczytno 24:19 77

87 Żywiec Mariusz KS Neonet Olsztyn 24:21 78

88 Struniawski Paweł Szczytno 24:21 79

89 Poliński Piotr KS NEONET Olsztyn 24:22 80

90 Stachelek Kamila Turośl 24:23 10

91 Piotrowska Magdalena Klub Biegacza Jurund Szczytno 24:23 11

92 Piotrowski Michał KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 24:25 81

93 Bielski Dawid Szczytno 24:25 82

94 Januszczyk Stefan Szczytno 24:28 83

95 Kosiński Michał RUN&FUN WIELBARK 24:29 84

96 Gajewski Jerzy-Piotr GAJÓWKA 24:35 85

97 Szulkowski Przemysław Morsy Reset Szczytno 24:37 86

98 Koźlicka Beata Klub Biegacza Jurund Szczytno 24:38 12

99 Gołota Krzysztof GKS Szczytno 24:40 87

100 Antonik Edyta Szczytno 24:42 13

Pełne wyniki

Bieg Główny Szczycieński Bieg Niepodległości - Open

43288945 1980296105387064 7031052409208045568 n

Kobiety

1 Pawłowska Dorota Kurzętnik Biega 20:05

2 Bosiak Patrycja Wyższa szkoła Policji w Szczytnie 20:38

3 Ostapczuk Odetta 21:33

4 Karczewska Karolina Warmińsko-Mazurskie Dziki 22:08

5 Kiślak-Malinowska Aleksandra KAZA team 22:37

6 Urbaniak Anna Jednorożec robi co może 22:51

7 Jankowska Małgorzata Kętrzyn 22:57

8 Sylwia Majewska KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 23:12

9 Cąkała Zuzanna Szczytno 23:48

10 Stachelek Kamila Turośl 24:23

Kategorie

K16/19

1 Mariańska Amelia 24:48

2 Rosińska Zuzanna Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 25:08

3 Kozon Zuzanna Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 25:42

K20/35

1 Bosiak Patrycja Wyższa szkoła policji w Szczytnie 20:38

2 Karczewska Karolina Warmińsko-Mazurskie Dziki 22:08

3 Urbaniak Anna Jednorożec robi co może 22:51

K36/50

1 Pawłowska Dorota Kurzętnik Biega 20:05

2 Ostapczuk Odetta 21:33

3 Sylwia Majewska KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 23:12

K51/60

1 Kiślak-Malinowska Aleksandra KAZA team 22:37

2 Figat Alina Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 25:13

3 Baranowska-Jacewicz Wanda 25:46

43386648 1980295988720409 4545928024721195008 n

M16/19

1 Kosiński Bartosz Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 18:48

2 Przybylski Dawid 19:37

3 Tuszyński Krystian 20:47

M20/35

1 Roszko Damian 4F Szczytno 16:25

2 Moskal Paweł KURZĘTNIK BIEGA 16:53

3 Guzowski Denis 17:40

M36/50

1 Wojciechowski Maciej Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 17:28

2 Kotlenga Przemysław S4H 19:00

3 Dąbkowski Roman 19:09

M51/60

1 Klimik Zenon AKB Szczytno 20:28

2 Zdunek Józef Klub Biegacza Jurund Szczytno 21:47

3 Sztejna Zdzisław 21:53

M60+

1 Klepacki Tomasz Bielański KB Warszawa 23:08

2 Zapadka Stanisław Klub Biegacza Mrągowo 23:53

3 Gacki Krzysztof 24:05

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn