Biegnij Warszawo 2018 - Prawie 7 tysięcy na mecie, Daniel Mikielski piąty, a Aleksandra Lisowska najlepsza w K20

Fot. ilustracja

W niedzielę (7 października” odbyła się wielka masowa impreza „Biegnij Warszawo”. Frekwencja imponująca. Na metę (dystans 10 km) przybiegło prawie 7 tysięcy uczestników. Znakomite piąte miejsce w open zajął Daniel Mikielski (Olsztynek). W rywalizacji pań na czwartej pozycji sklasyfikowano Aleksandrę Lisowską (Dywity), która jednocześnie wygrała kat. K20.Trzecia w kat. K50 była Dorota Sadowska (Lidzbark).

Wyniki (open)

1 JASTRZĘBSKI Kamil Warszawa POL Duklanowskiteam 92 M20/1 M / 1 00:30:54

2 WASIEWICZ Krzysztof Piaseczno POL For Pro / Kondycja Piaseczno 92 M20/2 M / 2 00:32:12

3 PANKRATOW Paweł Mieszkowice POL Mks Hermes Gryfino 95 M20/3 M / 3 00:32:17

4 ŚWIRGOŃ Adam Warszawa POL Bank Ing / Ing 94 M20/4 M / 4 00:33:13

5 MIKIELSKI Daniel Olsztynek POL 90 M20/5 M / 5 00:33:20

6 FLOREK Fabian Warszawa POL Team Kopeć 85 M30/1 M / 6 00:33:20

.................................

20 LISOWSKA Aleksandra Dywity Ks Azs Uwm Olsztyn/ Asics Frontrunner 90 K20/1 K / 4 00:34:19

66 LEWANDOWSKI Bartosz Elbląg POL 90 M20/20 M / 55 00:37:41

70 STEFAŃSKI Krystian Olsztyn POL Ks Kanałek 84 M30/27 M / 59 00:37:44

84 JABŁONKA Krystian Olsztyn POL Urwis Biega 81 M30/30 M / 70 00:38:08

104 CYDZIK Mirosław Olsztyn POL Urwis Biega 76 M40/20 M / 90 00:39:01

132 BISIKIEWICZ Michał Olsztyn POL 79 M30/51 M / 116 00:39:59

271 STRAUSS Darek Olsztyn POL Urwis Biega 70 M40/64 M / 251 00:42:17

317 MACULEWICZ Marek Nidzica POL Urwis Biega 70 M40/75 M / 294 00:42:45

326 ŚLEDZIEWSKI Cezary Olsztyn POL Urwis Biega 71 M40/78 M / 303 00:42:51

446 KOSOWSKI Janusz Olsztyn POL 52 M60/2 M / 416 00:44:21

543 LANKOWSKA-KLEMT Agnieszka Olsztyn POL Urwis Biega 81 K30/19 K / 39 00:45:07

598 BARDZICKI Grzegorz Olsztyn POL Getin Noble Bank S.a. / Get Run 85 M30/241 M / 552 00:45:31

671 TARASZKIEWICZ Damian Elbląg POL 89 M20/121 M / 617 00:46:01

686 ZIELIŃSKI Przemysław Olsztyn POLWydział Matematyki I Informatyki Uwm 76 M40/179 M / 631 00:46:07

792 MIELNIK Adrian Giżycko POL Tvn24 88 M30/314 M / 722 00:46:46

825 KARPICKI Tomasz Lidzbark POL Accenture 94 M20/145 M / 755 00:46:58

1132 URYNIUK Wiesław Olsztyn POL Urwis Biega 59 M50/51 M / 1018 00:48:30

1158 CIOŁKOWSKI Tomasz Olsztyn POL 91 M20/189 M / 1043 00:48:39

1372 FIJAŁKOWSKI Filip Olsztyn POL Baxter Polska Sp. Z O.o. / 81 M30/527 M / 1238 00:49:40

1578 SADOWSKA Dorota Lidzbark POL Lo Lidzbark / 64 K50/3 K / 168 00:50:31

1631 RĘKAWIECKI Robert Olsztyn Instytut Rozrodu Zwierząt I Badań Żywności 74 M40/437 M / 1449 00:50:43

1697 WOJTAŚ Łukasz Elbląg POL Freedom Nieruchomości Elbląg 80 M30/625 M / 1507 00:51:00

1834 WOLNICKI Jarek Olsztyn POL 69 M40/498 M / 1613 00:51:41

1843 ANDRYSZCZYK Rafał Kowale Oleckie POL 86 M30/663 M / 1622 00:51:43

1879 ŚWIERSZCZ Adam Pisz POL 89 M20/302 M / 1654 00:51:52

2054 GAŁUSZEWSKI Marek Elbląg POL Microsoft / Microsoft Poland Running Team 67 M50/103 M / 1790 00:52:33

2068 WIELGA Andrzej Olsztyn POL Eservice 72 M40/556 M / 1803 00:52:35

2167 KOŁOTA Krystian Ełk POL 92 M20/335 M / 1883 00:53:00

2231 KRAWIEC Agnieszka Olsztyn POL Urwis Biega 77 K40/61 K / 298 00:53:11

2494 GRABYSA Radoslaw Olsztyn POL 68 M50/138 M / 2121 00:54:08

2696 1481 WOJTCZAK Adrian Ełk POL 77 M40/702 M / 2269 00:54:46

2798 OLENDER Anna Mrągowo POL Jw2420 / 10 Warszawski Pułk Samochodowy 84 K30/216 K / 464 00:55:12

2921 KACZMAREK Kamil Olsztyn POL 82 M30/971 M / 2416 00:55:37

2948 LECH Maciej Olsztyn POL 85 M30/978 M / 2436 00:55:44

2982 KOMASZYŃSKI Jarek Olsztyn POL 77 M40/756 M / 2463 00:55:51

2986 DĄBROWSKA Danuta Pisz Powiatowa Akademia Sportu I Rekreacji W 60 K50/22 K / 522 00:55:51

3238 GAJLEWICZ Sebastian Olsztyn POL Abbott 77 M40/813 M / 2628 00:56:44

3283 CITUK Małgorzata Giżycko POL 75 K40/143 K / 623 00:56:53

3781 MATUSIEWICZ Jarosław Olsztyn POL 66 M50/203 M / 2950 00:58:38

3918 GAWROŃSKI Karol Elbląg POL Lost And Found 88 M30/1195 M / 3030 00:59:04

3995 WIŚNIEWSKI Nikodem Wadąg POL 94 M20/539 M / 3083 00:59:20

4119 KORWIN-PIOTROWSKA Ewa Olsztyn POL Urwis Biega 73 K40/229 K / 966 00:59:45

4243 BŁOŃSKI Benedykt Olsztyn POL 57 M60/60 M / 3218 01:00:11

4362 KONOPKA Przemysław Orzysz POL Bank Ing / Ing 86 M30/1294 M / 3272 01:00:45

4521 GAŁUSZKA Michał Morąg POL 90 M20/582 M / 3356 01:01:20

4792 RATUSZYŃSKA Katarzyna Olsztyn POL Urwis Biega 75 K40/321 K / 1293 01:02:37

4930 STOŁOWSKA Aurelia Elbląg Orange Polska / Klub Biegacza Orange 62 K50/54 K / 1371 01:03:21

5098 WÓDKIEWICZ Andrzej Olsztyn POL Medicalgorithmics / 96 M20/619 M / 3638 01:04:02

5341 GIERZ Dorota Olsztyn POL Urwis Biega 60 K50/71 K / 1592 01:05:25

5994 OŁOWNIUK Aleksandra Gołdap POL Coas 94 K20/466 K / 1981 01:10:27

6305 GRABOWSKI Henryk Wydminy POL 59 M50/324 M / 4132 01:14:28

6573 KIWACKI Marcin Olsztyn POL Bank Ing / 75 M40/1280 M / 4222 01:20:07

6580 MICKIEWICZ Oliwia Mikołajki POL 96 K20/545 K / 2356 01:20:25

Fot. biegnij warszawo facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn