Adam Serocki i Anna Koziarska wysoko w Sztutowie - Mateusz Nastaj drugi w Kwidzynie

Fot. sztutowo.com

Na Pomorzu odbyły się w miniony weekend (6/7 października) dwie atrakcyjne imprezy z udziałem mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego. W 2 Półmaratonie Traktora w Kwidzynie drugi na mecie był Mateusz Nastaj z Iławy. Również na drugich pozycjach zakończyli rywalizacje w I Bursztynowym biegi (10 km) w Sztutowie: AdamSerocki i Anna Koziarska (oboje Elbląg).

Bożena Znarowska (Elbląg) wygrała kategorię 50/59, Adam Piątek (Elbląg) grupę wiekową 70+, a Mirosława Deptuła (Elbląg) kat. 60+. Na drugim stopniu podium stanęły: Wioletta Barcikowska (Elbląg) w K40/49, Katarzyna Kondratowicz (Pasłęk) w K30/39 i Aleksandra Rymkiewicz (Elbląg) w K50/59. Trzecia w kat. 20/29 była Agnieszka Barcikowska (Elbląg), również trzeci w kat. 40/49 Bartek Kondratowicz (Pasłęk).

W nordic walking szósty na mecie i pierwszy w kat. 40/49 był Marcin Jankowski (Elbląg), Drugie miejsce w kat. K40/49 zajęła Beata Jankowska (Pasłęk), a trzecie Małgorzata Obszańska (Pasłęk) w kat, 50+.

I Bursztynowy Bieg w Sztutowie

1 SOWIŃSKI PATRYK M 1 M 20-29 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:35:48

2 SEROCKI ADAM M 2 M 40-49 ELBLAG "JO"   10km 0:36:50

3 WRÓBEL MICHAŁ M 3 M 0-19 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM   10km 0:37:23

4 POTOCZEK ANDRZEJ M 4 M 30-39 1 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:38:04

5 CEBULA BOGDAN M 5 M 50-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:39:23

6 OSIŃSKI RYSZARD M 6 M 50-59 2 MALBORK ACTIVE MALBORK/BIEGOWA RODZINKA 10km 0:39:27

...................................

15 KOZIARSKA ANIA K 2 K 30-39 ELBLĄG   10km 0:42:30

16 POKOJSKI ANDRZEJ M 14 M 30-39 5 BRANIEWO   10km 0:42:38

22 KONDRATOWICZ BARTEK M 20 M 40-49 3 PASŁĘK   10km 0:45:16

23 ZAMORSKI ADAM M 21 M 50-59 5 ELBLĄG ELBAŻANT 10km 0:45:21

32 TOMICZEK MIROSLAV M 29 M 30-39 12 ELBLĄG 10km 0:47:40

38 SZWĘCH MAREK M 34 M 30-39 14 ELBLĄG   10km 0:49:04

44 ZNAROWSKA BOŻENA K 6 K 50-59 1 ELBLAG   10km 0:50:12

46 KLONOWSKI KACPER M 40 M 20-29 4 ELBLAG   10km 0:50:38

47 BARCIKOWSKA WIOLETTA K 7 K 40-49 2 ELBLĄG   10km 0:50:46

48 PAWELEC TOMASZ M 41 M 40-49 8 ELBLAG   10km 0:50:56

49 CYGA ADAM M 42 M 40-49 9 ELBLAG   10km 0:50:56

52 PIATEK ADAM M 44 M 70+ 1 ELBLAG   10km 0:51:09

56 TAŁUĆ ŁUKASZ M 48 M 30-39 18 ELBLĄG   10km 0:51:57

57 ANTONIEWICZ MARCIN M 49 M 30-39 19 ELBLĄG   10km 0:51:58

63 KONDRATOWICZ KATARZYNA K 11 K 30-39 2 PASŁĘK   10km 0:55:01

65 RYMKIEWICZ ALEKSANDRA K 12 K 50-59 2 ELBLAG   10km 0:56:59

69 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 54 M 50-59 12 ELBLĄG   10km 0:58:04

70 ŚLĘZAK ADAM M 55 M 20-29 6 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 10km 0:58:42

72 WALCZAK ROBERT M 57 M 40-49 15 BRANIEWO 49BLOT/PRUSZCZ BIEGA 10km 1:00:52

75 ZYCH DAWID M 59 M 40-49 16 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 10km 1:01:30

76 KWIATKOWSKA IWONA K 17 K 50-59 5 ELBLĄG 10km 1:02:14

82 BARCIKOWSKA AGNIESZKA K 20 K 20-29 3 ELBLĄG   10km 1:04:34

83 JASIULEWICZ IZABELA K 21 K 30-39 5 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 1:07:05

85 DEPTUŁA MIROSŁAWA K 22 K 60+ 1 ELBLĄG MORSY ELBLĄG 10km 1:13:01

Fot sztutowo.com

Nordic Walking

1 TOPOREK RAFAŁ M 1 M 40-49 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 10kmNW 1:02:02

2 KŁOS MACIEJ M 2 M 30-39 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA 10kmNW 1:03:13

3 NACZK LEONARD M 3 M 40-49 LĘBORK   10kmNW 1:04:21

...............................

6 JANKOWSKI MARCIN M 6 M 40-49 1 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:11:05

24 PRZYGODA MARIUSZ M 17 M 30-39 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:20:47

25 ROKOSZ ROBERT M 18 M 40-49 4 GDYNIA   10kmNW 1:20:48

26 ROGULSKI TOMASZ M 19 M 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:21:13

27 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 8 K 50+ 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:21:27

28 JANKOWSKA BEATA K 9 K 40-49 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:21:28

33 CHOJNICKA JOANNA K 14 K 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:25:07

37 ROGULSKA ANNA K 17 K 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:26:15

45 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 25 K 50+ 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:32:59

46 PRZYGODA AGNIESZKA K 26 K 40-49 15 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10kmNW 1:33:00

43328087 2345792615437374 3970794224038707200 n

2 Półmaraton Traktora Kwidzyn

1 M30-39 1 KOTOWICZ BARTOSZ KWIDZYN BIEGA (01:22:17.279)

2 M20-29 1 NASTAJ MATEUSZ Iława   (01:22:48.410)

3 M30-39 2 GÓRSKI KAMIL TRUNSFORMACJA GNIEWU (01:25:25.757)

4 M30-39 3 GAJEWSKI GRZEGORZ POMORZE BIEGA I POMAGA (01:26:19.520)

5 M50+ 1 FOREMSKI SŁAWOMIR 1968 (01:26:23.778)

6 M40-49 1 MIGACZ JACEK TRAIL RUN KRAKÓW (01:26:26.230)

.........................

22 M30-39 8 GĄSIOR PIOTR ROZBIEGANY SUSZ (01:38:15.446)

27 M30-39 9 JURKIEWICZ SŁAWOMIR ROZBIEGANY SUSZ (01:39:03.224)

95 M40-49 26 WAŚNIEWSKI RAFAŁ Elbląg (01:58:31.476)

96 M20-29 13 ZALEWSKI DANIEL ROZBIEGANY SUSZ (01:59:02.625)

127 M50+ 18 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn SKAZANI NA SUKCES (02:06:55.508)

Fpt. 2 Półmaraton Traktora facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn