Treningi przed Biegiem Niepodległości - Elblążanie szlifują formę

Fot. MOSiR Elbląg

Wzorem przygotowań do X Biegu Piekarczyka, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza, na wspólne biegi, które zapewne zachęcą do uczestnictwa, jak również pomogą w przygotowaniach kondycyjnych i motorycznych do V Biegu Niepodległości, którego start odbędzie się 11 listopada.

Jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do zawodów, nawet tych czysto amatorskich i rekreacyjnych, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Wybiegane kilometry na treningach sprawiają, że nasz organizm po każdych zajęciach jest coraz lepiej przygotowany do obciążeń. I Właśnie z myślą o elblążanach Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na wspólne treningi przed tegorocznym Biegiem Niepodległości. Zajęcia skierowane są do wszystkich chętnych, zarówno tych, którzy być może nie mają z kim wspólnie trenować jak i osób, którym brakuje motywacji.

 DSC4111

- Wychodząc naprzeciwko zarówno tym zdecydowanym, jak również tym wahającym się, zapraszamy serdecznie na biegi przygotowawcze poprzedzające udział w Biegu Niepodległości - informuje Paweł Głowacki z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Do czasu rozpoczęcia imprezy spotykać się będziemy na parkingu na Modrzewinie w każdy wtorek o godzinie 17.00. Przyjdź, przybiegnij, przyjedź rowerem lub samochodem. Nie może tam Ciebie zabraknąć. Miejsce zbiórki nie jest przypadkowe, teren jest oświetlony, a bezpieczeństwo nas wszystkich jest absolutnym priorytetem.

 DSC4119

Cały czas trwają także zapisy do biegu głównego. Na miesiąc przed zamknięciem list startowych licznik chętnych do udziału w biegu osiągnął 125 nazwisk. Przypomnijmy, że start biegu głównego zaplanowano na godz. 13:30. Zawodnicy wyruszą z ulicy Teatralnej (nieopodal Placu Jagiellończyka) i będę mieli do pokonania trzy pętle o długości 3.333 m każda. Zapisy do V Elbląskiego Biegu Niepodległości prowadzone są na platformie elektronicznezapisy.pl. Organizatorami V Elbląskiego Biegu Niepodległości są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Elblągu, natomiast współorganizatorem Szkoła Podstawowa nr 16. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski – Prezydent Elbląga.

Tekst i fot. MOSiR

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn