XI Jesienny Bieg Gburów Nowy Dwór Gdański 2018 – Mocna ekipa to i miejsca wysokie

Fot. Dorota Pawłowska facebook

W Nowym Dworze Gdańskim odbył się w niedziele (28 października)XI Jesienny Bieg Gburów na dystansie 10 km. Wystąpiła bardzo mocna reprezentacja Warmii i Mazur i to znalazło odzwierciedlenie na mecie. W klasyfikacjach open drugie miejsce wywalczył Dawid Worobiec (Olsztyn), a wśród pań triumfowała Kamila Pawłowska z Marzęcicz Teamu Kurzętnik

W kategoriach pań odnieśliśmy trzy zwycięstwa: Kamila Pawłowska – kat. 16/19, Dorota Pawłowska – kat. 30/39 i Joanna Deputat (Elbląg) – kat. 40/49. W rywalizacji panów Mariusz Pawłowski (Marzęcice) wygrał kat. 40/49, a jego ziomek Adam Patalon- kat. 50/59. Dawid Worobiec był drugi w kat. 20/29, natomiast elblążanie: Grzegorz Otłowski i Tomasz Ćwikliński zajęli druga i trzecia lokatę w kat. 30/39.

Mężczyźni Open

1 Połeć Arkadiusz Gdynia Mężczyźni(20-29lat) 00:34:10.76

2 Worobiec Dawid Olsztyn Mężczyźni(20-29lat) 00:34:29.70

3 Połeć Adrian Brak Ruda Śląska Mężczyźni(20-29lat) 00:34:58.90

4 PAWŁOWSKI Mariusz Kurzętnik Biega Kurzętnik Mężczyźni(40-49lat) 00:35:44.09

5 Moskal Paweł Kurzętnik Biega Kurzętnik Mężczyźni(20-29lat) 00:37:25.92

6 Giembicki Jan Sztum Mężczyźni(30-39lat) 00:37:49.30

..........................

8 Patalon Adam Marzęcice Marzęcice Mężczyźni(50-59lat) 00:38:46.21

9 Prochna Krzysztof Active Malbork Frombork Mężczyźni(40-49lat) 00:39:28.34

11 Satkiewicz PIOTR Rozbiegany Pasłęk Pasłęk Mężczyźni(20-29lat) 00:40:08.15

13 Zalewski Andrzej Elbląg Sztutowo Mężczyźni(40-49lat) 00:41:50.99

14 Otłowski Grzegorz ETT Elbląg Triathlon Team Elbląg Mężczyźni(30-39lat) 00:41:56.90

16 MIECZKOWSKI Tomasz Pasłęk Pasłęk Mężczyźni(40-49lat) 00:42:15.58

17 Schoenrock Tomasz Finisz Morąg Nowy Dwór Gdański Mężczyźni(20-29lat) 00:42:54.06

19 Ćwikliński Tomasz DWD PW Elbląg Elbląg Mężczyźni(30-39lat) 00:42:59.30

20 Marnik Janusz Rozbiegany Pasłęk Pasłęk Mężczyźni(40-49lat) 00:43:24.94

22 Stachórko KRZYSZTOF Rozbiegany Pasłęk Mężczyźni(40-49lat) 00:44:20.17

23 Wilczyński Wojciech Team Aniłowo Aniłowo Mężczyźni(30-39lat) 00:44:55.38

24 Wilczyński KRZYSZTOF Team Aniłowo Aniłowo Mężczyźni(50-59lat) 00:44:55.77

30 Szwęch Marek Marco team Elbląg Mężczyźni(30-39lat) 00:47:51.95

41 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF Elbląg Mężczyźni(30-39lat) 00:56:42.66

44 Orzechowski Michał Elbląg Mężczyźni(20-29lat) 00:58:55.55

45 Strumiński Waldemar Szakut Team Elbląg Mężczyźni(60+) 00:42:13.01

Kategorie

20/29 lat

2 Worobiec Dawid Olsztyn Mężczyźni(20-29lat) 00:34:29.70

4 Moskal Paweł Kurzętnik Biega Kurzętnik Mężczyźni(20-29lat) 00:37:25.92

5 Satkiewicz PIOTR Rozbiegany Pasłęk Pasłęk Mężczyźni(20-29lat) 00:40:08.15

6 Schoenrock Tomasz Finisz Morąg Nowy Dwór Gdański Mężczyźni(20-29lat) 00:42:54.06

9 Orzechowski Michał Elbląg Mężczyźni(20-29lat) 00:58:55.55

30/39 lat

2 Otłowski Grzegorz ETT Elbląg Triathlon Team Elbląg Mężczyźni(30-39lat) 00:41:56.90

3 Ćwikliński Tomasz DWD PW Elbląg Elbląg Mężczyźni(30-39lat) 00:42:59.30

4 Wilczyński Wojciech Team Aniłowo Aniłowo Mężczyźni(30-39lat) 00:44:55.38

7 Szwęch Marek Marco team Elbląg Mężczyźni(30-39lat) 00:47:51.95

10 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF Elbląg Mężczyźni(30-39lat) 00:56:42.66

40/49 lat

1 PAWŁOWSKI Mariusz Kurzętnik Biega Kurzętnik Mężczyźni(40-49lat) 00:35:44.09

3 Prochna Krzysztof Active Malbork Frombork Mężczyźni(40-49lat) 00:39:28.34

4Zalewski Andrzej Elbląg Sztutowo Mężczyźni(40-49lat) 00:41:50.99

6 MIECZKOWSKI Tomasz Pasłęk Pasłęk Mężczyźni(40-49lat) 00:42:15.58

7 Marnik Janusz Rozbiegany Pasłęk Pasłęk Mężczyźni(40-49lat) 00:43:24.94

9 Stachórko KRZYSZTOF Rozbiegany Pasłęk Mężczyźni(40-49lat) 00:44:20.17

50/59 lat

1 Patalon Adam Marzęcice Marzęcice Mężczyźni(50-59lat) 00:38:46.21

4 Wilczyński KRZYSZTOF Team Aniłowo Aniłowo Mężczyźni(50-59lat) 00:44:55.77

60+

2 Strumiński Waldemar Szakut Team Elbląg Mężczyźni(60+) 00:42:13.01

Kobiety Open

1 Pawłowska Kamila Kurzętnik Biega Kurzętnik Kobiety(16-19lat) 00:40:07.86

2 Pawłowska Dorota Kurzętnik Biega Kurzętnik Kobiety(30-39lat) 00:41:14.60

3 Niemyjska Beata Nowy Dwór Gdański Kobiety(16-19lat) 00:42:01.32

4 Deputat Joanna Elbląg Kobiety(40-49lat) 00:42:55.80

5 Aleksandra Sekcja Biegowa AŚ Elbląg Nowy Dwór Gdański Kobiety(30-39lat) 00:45:32.23

6 Agnieszka Malbork Kobiety(40-49lat) 00:46:00.24

7 Krawczuk Daniela Nowy Dwór Gdański Nowy Dwór Gdański Kobiety(40-49lat) 00:50:33.31

Kategorie

16/19 lat

1 Pawłowska Kamila Kurzętnik Biega Kurzętnik Kobiety(16-19lat) 00:40:07.86

30/39 lat

1 Pawłowska Dorota Kurzętnik Biega Kurzętnik Kobiety(30-39lat) 00:41:14.60

2 Aleksandra Sekcja Biegowa AŚ Elbląg Nowy Dwór Gdański Kobiety(30-39lat) 00:45:32.23

40/49 lat

1 Deputat Joanna Elbląg Kobiety(40-49lat) 00:42:55.80

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn