IV Suski Bieg Niepodległości 2018 – Dublet gospodarzy, Kurzętnik też zadowolony

Fot: focus on sport

W niedzielnym (11 listopada) IV Suskim Biegu Niepodległości wystartowało ponad 260 uczestników, o bardzo zróżnicowanej klasie sportowej, ale dystans 5.5 km nie był specjalnie wymagający. I choć większość traktowała imprezę jako obowiązek patriotyczny, to ci regularnie trenujący rywalizowali o zwycięstwo. A tu o plamę pierwszeństwa walczyli reprezentanci Susza i Kurzętnika (Marzęcic).

Pierwszy na metę wpadł Karol Kaczmarczyk (Susz), który wyprzedził zaledwie o sekundę Karola Kalisia (Susz), trzeci był Paweł Moskal (Kurzętnik), a czwarty Mariusz Pawłowski (Marzęcice). W rywalizacji pań rodzinny dublet zanotowały Kamila i Dorota Pawłowskie (Marzęcice), na trzeciej pozycji uplasowała się Żaneta Luda (Zaborowo). Tym razem nie było klasyfikacji w kategoriach, ale nieoficjalnie każdy umiejscowił się w odpowiedniej kratce tabelki.

Wyniki open

1 KACZMARCZYK KAROL SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1992 00:18:25 1

2 KALIŚ KAROL SUSZ POLSKA 1990 00:18:26 2

3 MOSKAL PAWEŁ KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA POLSKA 1997 00:18:26 3

4 PAWŁOWSKI MARIUSZ MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA POLSKA 1976 00:18:26 4

5 BŁAUT DAMIAN TYROWO PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA POLSKA 1995 00:18:50 5

6 MÓWIŃSKI ROBERT BRATIAN KURZĘTNIK BIEGA POLSKA 1987 00:19:03 6

7 OŁOWSKI KAMIL DZIERZGOŃ POLSKA 1982 00:19:04 7

8 LASKOWSKI JAROSŁAW MAŁE BAŁÓWKI KURZĘTNIK BIEGA POLSKA 1982 00:19:10 8

9 CHĘTNIK RAFAŁ SZTUM POLSKA 1977 00:00:01 3:32 17,0 00:19:25 00:19:26 9

10 BELKA PRZEMYSŁAW IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1990 00:19:29 10

..........................

11 GÓRSKI RADEK LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ POLSKA 1976 00:19:33 11

12 JABŁOŃSKI JAROSŁAW ZIELEŃ UKS TRS SUSZ POLSKA 1973 00:19:54 12

13 SKUZJUS MICHAŁ IŁAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA POLSKA 1991 00:20:13 13

14 KWIATKOWSKI WIESŁAW IŁAWA POLSKA 1967 00:20:31 14

15 PRZYBYLSKI KRZYSZTOF POLSKA 1977 00:20:34 15

16 PAWŁOWSKA KAMILA MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA POLSKA 2000 00:20:34 1

17 PIOTROWICZ TOMASZ KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA POLSKA 1976 00:20:36 16

18 DALKIEWICZ DARIUSZ SUSZ CROSSFIT SUSZ POLSKA 1973 00:20:51 17

19 LUBIEJEWSKI ANDRZEJ PUSTKI POLSKA 1973 00:20:52 18

20 ŁUKASZEWSKI GABRIEL NOWE GRODZICZNO BIEGAM U KOLESI POLSKA 1986 00:20:53 19

21 RUCZYŃSKI MIROSŁAW IŁAWA WWW.MRTERMO.PL POLSKA 1978 00:20:54 20

22 PYPEC MARIUSZ PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN POLSKA 1978 00:20:55 21

23 WĘGIER ARKADIUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1977 00:20:56 22

24 KOWALCZYK WOJCIECH SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ POLSKA 2000 00:20:58 23

25 KORALEWSKI MARIUSZ KWIDZYN CYKLO KWIDZYN POLSKA 1985 00:20:54 24

26 REMUS TOMASZ LUBAWA BIEGAM U KOLESI POLSKA 1985 00:21:08 25

27 GUMKOWSKI MATEUSZ KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA POLSKA 1993 00:21:07 26

28 KRÓL MARCIN JAWTY MAŁE POLSKA 1985 00:21:16 27

29 SIEMIANOWSKI MARCEL SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 2002 00:21:21 28

30 STEFANIAK WOJCIECH KWIDZYN KWIDZYN BIEGA/ KP PSP KWIDZYN POLSKA 1980 00:21:24 29

46142745 675978229466111 5807438882530131968 n

31 PAWŁOWSKA DOROTA MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA POLSKA 1980 00:21:27 2

32 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF NOWE GRODZICZNO BIEGAM U KOLESI POLSKA 1982 00:21:32 30

33 ETMAŃSKI RADEK IŁAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA POLSKA 1980 00:21:30 31

34 USZLER TOMEK KISIELICE POLSKA 1992 00:21:34 32

35 KNOZOWSKI MARCIN LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ POLSKA 1989 00:21:40 33

36 SULIŃSKI DARIUSZ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1981 00:21:50 34

37 CZARZASTY ZBIGNIEW IŁAWA IŁAWA POLSKA 1975 00:21:52 35

38 WOŹNIEWSKI LESZEK TYLICE POLSKA 1980 00:22:01 36

39 KLINICKI TOMASZ IŁAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA POLSKA 1977 00:22:11 37

40 KLEIN MARCIN NOWE MIASTO LUBAWSKIE KURZĘTNIK BIEGA POLSKA 1983 00:22:31 38

41 MACIOŁEK ARKADIUSZ NOWA WIEŚ POLSKA 1980 00:22:37 39

42 SZMYCIŃSKI ALAN IŁAWA POLSKA 2004 00:22:43 40

43 RYCĄBEL BOGDAN LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN POLSKA 1968 00:22:40 41

44 WASILEWSKI WOJCIECH SUSZ CROSSFIT SUSZ POLSKA 1997 00:22:32 42

45 GOŁAŚ ROBERT IŁAWA POLSKA 1976 00:22:37 43

46 KANIEWSKI PIOTR IŁAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA POLSKA 1982 00:22:49 44

47 SZYPNIK MACIEJ IŁAWA ORKAMASTERS POLSKA 1972 00:22:55 45

48 LUDA ŻANETA ZABOROWO WAWRZYNTEAM POLSKA 1986 00:22:59 3

49 MISIAK PRZEMYSŁAW SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1983 00:23:03 46

50 GAWĘDA WITOLD PRABUTY POLSKA 1964 00:23:00 47

51 KREZYMON ARKADIUSZ IŁAWA POLSKA 2000 00:23:15 48

52 JURKIEWICZ HUBERT SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 2002 00:23:16 49

53 CZESZEJKO BARTŁOMIEJ IŁAWA ORŁY TEMIDY POLSKA 1983 00:23:07 50

54 STEMPOWSKI TOMASZ RUDZIENICE ORŁY TEMIDY POLSKA 1979 00:23:07 51

55 CAP TOMASZ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1972 00:23:09 52

56 LEŃSKI MATEUSZ SUSZ PIECHOTKATEAM POLSKA 1994 00:23:18 53

57 JURKIEWICZ SŁAWEK SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1980 00:23:26 54

58 KARWOWSKI JAROSŁAW GDAŃSK KARWOWSKI TEAM POLSKA 1985 00:23:27 55

59 SZYMAŃSKI ZDZISŁAW KISIELICE POLSKA 1962 00:23:29 56

60 CYBULSKI JANUSZ IŁAWA POLSKA 1961 00:23:36 57

46173967 675978572799410 8062287903952207872 n

61 KAMROWSKI RADEK IŁAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA POLSKA 1978 00:23:33 58

62 GROCHOWIECKI KAROL IŁAWA MIELNIK NIERUCHOMOŚCI POLSKA 1990 00:23:36 59

63 MIAZGA ROBERT GARDEJA POLSKA 1995 00:23:47 60

64 MICHALSKI KRZYSZTOF KWIDZYN KWIDZYN BIEGA POLSKA 1979 00:23:53 61

65 SIŁAKOSKI ADAM PRABUTY POLSKA 1971 00:24:06 62

66 JÓZEFOWICZ GRZEGORZ IŁAWA POLSKA 1985 00:24:02 63

67 OLSZEWSKI JAROSŁAW IŁAWA POLSKA 1973 00:24:07 64

68 MAZUREK TOMASZ IŁAWA POLSKA 1970 00:24:12 65

69 SEMENIUK TOMASZ IŁAWA POLSKA 1986 00:24:19 66

70 JEŻOWSKI GRZEGORZ GRUDZIĄDZ AKADEMIAI BIEGANIA GRUDZIADZ POLSKA 1974 00:24:24 67

71 WRÓBEL ANDRZEJ PRABUTY POLSKA 1979 00:24:16 68

72 CHOJNOWSKI ANDRZEJ IŁAWA POLSKA 1969 00:24:22 69

73 WANTA MARCIN SUSZ POLSKA 1978 00:24:34 70

74 SIEMIANOWSKI SŁAWEK SUSZ UKS TRS POLSKA 1975 00:24:38 71

75 KARWOWSKI PIOTR SUSZ POLSKA 1978 00:24:43 72

76 WIŚNIEWSKI MATEUSZ CZERWONA WODA KS UNIA SUSZ POLSKA 1991 00:24:41 73

77 JANUSZEWSKI KAROL MONTOWO BIEGAM U KOLESI POLSKA 1984 00:24:31 74

78 MAJEWSKI RADOSŁAW DZIERZGOŃ POLSKA 1983 00:24:51 75

79 GĄSIOR RAFAŁ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1982 00:24:48 76

80 PASZYNIN DAMIAN IŁAWA POLSKA 1981 00:24:58 77

81 KOSIOROWSKI ANDRZEJ KWIDZYN IP KWIDZYN TEAM POLSKA 1969 00:24:54 78

82 LINKNER ŁUKASZ IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1984 00:25:00 79

83 KREMSKI RAFAŁ IŁAWA POLSKA 1985 00:25:12 80

84 SZCZEPAŃSKI LESZEK TUSZEWO LUBAWA KOCHA BIEGAĆ POLSKA 1982 00:24:52 81

85 WOŹNIAK KAMIL PASŁĘK POLSKA 1984 00:24:54 82

86 BIELSKI PIOTR RADOMNO POLSKA 1974 00:25:09 83

87 BARTOSIAK RYSZARD GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA POLSKA 1964 00:25:14 84

88 RUCZYŃSKI NORBERT IŁAWA POLSKA 1978 00:25:14 85

89 ZDROJEWSKI PIOTR WROCŁAW POLSKA 1981 00:25:33 86

90 RUSZKIEWICZ MAŁGORZATA SUSZ POLSKA 1973 00:25:37 4

91 RABOJ ANDRZEJ PASŁĘK POLSKA 1985 00:25:19 87

92 LULIŃSKI MATEUSZ SUSZ POLSKA 1996 00:25:24 88

93 PIŁAT HENRYK STARY DZIERZGOŃ POLSKA 1957 00:25:31 89

94 LISS ALEKSANDRA KWIDZYN POLSKA 1979 00:25:36 5

95 KÓZKA KAROL IŁĄWA POLSKA 1983 00:25:30 90

96 ANTCZAK IZABELA IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1976 00:25:38 6

97 BULIK GRAŻYNA LASECZNO POLSKA 1974 00:25:44 7

98 BULIK PATRYCJA LASECZNO POLSKA 2005 00:25:44 8

99 MATWIEJCZUK ARKADIUSZ IŁAWA ORKA MASTERS POLSKA 1962 00:25:42 91

100 SOBOCIŃSKI ŁUKASZ LUBAWA POLSKA 1993 00:25:43 92

Pełne wyniki

http://sts-timing.pl/event/13422/

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn