Pomorskie przebieżki i marsze 2018 – Najważniejsze by nie wypaść z rytmu

Fot. Kacper Kirklewski/citi trail (ilustracja)

Sezon biegowy w Polsce trwa w zasadzie cały rok, ale wiadomo, że okres zimowy nie jest tak bogaty w imprezy jak miesiące innych pór roku. Ostatnio na Pomorzu odbyły się zawody, w których frekwencja była znakomita, a to oznacza, że potrzeba biegania jest ogromna. I nie chodzi tu o wynik, lecz sam fakt zachowania formy. Wiktor Kujawa (Olsztyn) uzyskał najlepszy czas w imprezie charytatywnej w Malborku.

Był to Mikołajkowy Bieg Dobroczynny „Dla Artura Barcikowskiego”, w którym nie prowadzono klasyfikacji, ale zawodnik AZS UWM wyprzedził następnego rywala o ponad trzy minuty na krótkim dystansie 5 km. W Grand Prix Trójmiasta (pierwsza impreza) najwyżej na 44 miejscu uplasował się Maciej Szarko (Elbląg), natomiast w marszu (nordic walking) Tomasz Rębowski (Pasłęk) był trzeci w open i drugi w kat. 30/39. W tej samej grupie wiekowej wśród pań Magdalena Bujnicka (Pasęk) też była druga. W Santa Run Kartuzy ( 7 km) wystartowało około 800 uczestników. Nasi daleko, ale najważniejsze, że pobiegli i z uśmiechem osiągnęli metę.

Mikołajkowy Bieg Dobroczynny Dla Artura Barcikowskiego Malbork

Bez klasyfikacji ( podajemy czasy) dystans 5 km

1 KUJAWA WIKTOR M 1 M 20-29 1 OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 0:16:55

1 TARAS DANIEL M 1 M 20-29 1 MALBORK 0:19:12

1 STRZESZYŃSKI WOJTEK M 1 M 30-39 1 TCZEW PAMIR TEAM 0:19:22

1 KOWALSKI WALDEMAR M 1 M 30-39 1 BORKOWO 0:19:32

1 JÓZEFOWICZ DAWID M 1 M 30-39 1 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK/GRUPA KOLARSKA MALBORK 0:20:12

1 ZALEWSKI ANDRZEJ M 1 M 40-49 1 SZTUTOWO ELBLĄSKIE MORSY 0:21:26

................

1 SZNYCER SEBASTIAN M 1 M 30-39 1 GRONOWO ELBLĄSKIE 0:23:14

1 TYFERT KRZYSZTOF M 1 M 40-49 1 ELBLĄG 0:24:10

1 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 1 M 40-49 1 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 0:26:36

1 MACKIEWICZ MACIEK M 1 M 40-49 1 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 0:26:36

1 MACKIEWICZ KRYSTYNA K 1 K 70+ 1 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 0:26:38

1 WĄDOŁOWSKA AGNIESZKA K 1 K 40-49 1 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 0:26:40

1 ANTONIEWICZ MARCIN M 1 M 30-39 1 ELBLĄG   0:27:21

1 TAŁUĆ ŁUKASZ M 1 M 30-39 1 ELBLĄG   0:27:21

1 DOMERACKI MARIUSZ M 1 M 30-39 1 GRONOWO ELBLĄSKIE RATOWNIK MEDYCZNY TEAM   0:27:48

1 ZYCH DAWID M 1 M 40-49 1 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0:28:57

1 MAMCZYNSKA JOLA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG   0:29:21

1 MAMCZYŃSKI MARIUSZ M 1 M 40-49 1 ELBLĄG   0:29:21

1 FILIPIAK BEATA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG JET SYSTEM ACTIVE TEAM 0:30:53

1 PĘKALSKA MONIKA K 1 K 30-39 1 ELBLĄG 0:30:53

1 GŁOWACKA ANNA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:30:53

1 MAJEWSKA AGNIESZKA K 1 K 30-39 1 ELBLĄG 0:34:09

1 DUDZIK PIOTR M 1 M 40-49 1 ELBLĄG EL-AKTYWNI   0:37:05

1 KULPA - DUDZIK EWA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG 0:37:06

1 WĘGRZYNOWSKI GRZEGORZ M 1 M 30-39 1 ELBLĄG 0:38:16

1 SOWA SYLWEK M 1 M 40-49 1 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:38:22

1 SOWA RENATA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:38:23

1 CZOPEK JAROSLAW M 1 M 30-39 1 EŁK MARATONKA 0:39:14

1 PIERZCHAŁA MARTA K 1 K 30-39 1 ELBLAG 0:49:00

1 ŚLEDŹ JOANNA K 1 K 50-59 1 ELBLĄG 0:55:31

1 PŁOSKONKA KAMILA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG MORSY ELBLĄG 0:55:34

GRAND PRIX TRÓJMIASTA 2018/2019 (1)

Bieg dystans 8 km

1 BAGROWSKI TOMASZ M 1 M 30-39 1 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANIA 0:29:54

2 KLONOWSKI MARCIN M 2 M 30-39 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0:30:24

3 CIESIELSKI MACIEJ M 3 M 0-29 1 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS 0:30:32

4 CHĘTNIK RAFAŁ M 4 M 40-49 1 SZTUM 0:31:17

5 RZĄDCA MARCIN M 5 M 40-49 2 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0:31:31

6 KAMIONKA MATEUSZ M 6 M 0-29 2 CHOJNICE HUSARIA RACE TEAM 0:31:58

.................

44 SZARKO MACIEJ M 41 M 40-49 13 ELBLĄG 0:36:08

73 BISKUPSKI MARCIN M 67 M 40-49 18 BRANIEWO 0:37:18

95 DZIELIŃSKI ADAM M 82 M 50-59 8 BRANIEWO SPARTANIE DZIECIOM 0:38:56

127 PIASKOWSKI TOMASZ M 110 M 40-49 33 ELBLĄG 0:40:53

188 OGONOWSKA AGNIESZKA K 40 K 40-49 13 BARTOSZYCE 0:43:50

213 TARASIEWICZ RYSZARD M 164 M 60-69 6 BRANIEWO 0:45:15

316 ZDOBYLAK KRZYSZTOF M 205 M 40-49 62 IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA 0:51:23

370 SIKORSKA JUSTYNA K 151 K 30-39 56 SUSZ 0:55:54

Nordic Walking 8 km

1 YANKOVSKIY DMITRIY M 1 M 40-49 1 KALININGRAD 0:48:55

2 KŁOS MACIEJ M 2 M 30-39 1 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 0:49:29

3 RĘBOWSKI TOMASZ M 3 M 30-39 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 0:52:25

.................

20 BUJNICKI MARCIN M 17 M 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:56:36

31 CZOPEK JAROSLAW M 24 M 30-39 6 EŁK MARATONKA 0:58:38

70 BUJNICKA MAGDALENA K 30 K 0-29 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 1:04:54

7 km SANTA RUN KARTUZY 2018

1 GŁOGOWSKI ADAM M 1 GDYNIA UKS-EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK / ATC CARGO TEAM 0:22:02

2 KUJAWSKI ŁUKASZ M 2 ŻUKOWO 0:22:31

3 SZOPIŃSKI DARIUSZ M 3 PRZECHLEWO URZĄD GMINY PRZECHLEWO/TRIPAKA PRZECHLEWO 0:24:07

4 NOWAKOWSKA DOMINIKA K 1 KIEŁPINO 0:24:36

5 JAKUBEK PATRYK M 4 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 0:24:52

6 PAPROCKA EWELINA K 2 OBLIWICE 0:25:01

......................................................

276 PAWŁOSKA KAROLINA K 67 ELBLĄG 0:36:22

404 TARASIEWICZ RYSZARD M 274 BRANIEWO 0:39:22

435 ODZIEMCZYK TOMASZ M 287 ELBLĄG EVOUBEZPIECZENIA.PL 0:39:56

456 MAMCZYNSKA JOLA K 162 ELBLĄG 0:40:20

459 MAMCZYŃSKI MARIUSZ M 296 ELBLĄG 0:40:21

470 DORDZIK MAŁGORZATA K 172 ELBLĄG 0:40:31

535 GÓRKA WOJCIECH M 327 ELBLĄG GUJAN 0:41:52

539 BONIECKA PAULINA K 211 ELBLĄG GUJAN TEAM 0:42:02

632 LEŚNIEWSKI MATEUSZ M 358 ELBLĄG NIEDZIELNI BIEGACZE 0:44:34

636 PĘKALSKA MONIKA K 277 ELBLĄG 0:44:36

661 FILIPIAK BEATA K 290 ELBLĄG 0:45:11

713 SIKORSKA JUSTYNA K 322 SUSZ 0:47:41

720 ADAMOWSKI ANDRZEJ M 394 ELBLĄG UNICORN TEAM 0:48:36

726 MAJEWSKA AGNIESZKA K 331 ELBLĄG 0:49:00

752 SOWA SYLWESTER M 402 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:52:50

753 SOWA RENATA K 351 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:52:51

754 GŁOWACKA ANNA K 352 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:52:52

755 PROKOP MARIUSZ M 403 ELBLĄG 0:53:31

756 PROKOP ANNA K 353 ELBLĄG PROKOPKI 0:53:32

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn