Sylwestrowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking Skowronki 2018 – Anna Koziarska najszybsza, kijkarze też w formie

Fot. nasze miasto malbork (ilustracja)

W miejscowości Skowronki koło Kątów Rybackich odbył się w poniedziałek (31 grudnia) w południe Sylwestrowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking na dystansie 5 km. Pomyślnie zakończyli stary rok reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego. W biegu w rywalizacji pań zwyciężyła elblążanka Anna Koziarska.

Wśród panów najwyżej, na 12 miejscu sklasyfikowano Pawła Pałata (Węgorzewo). Na podium w kategoriach stanęli: Marek Rabiega (Elbląg) – drugi w kat. M60/69 i Agnieszka Barcikowska (Elbląg) – trzecia w K20/29.

Wśród kijkarzy piąte miejsce zajął Marcin Jankowski (Elbląg), a siódme Marcin Bujnicki Pasłęk). Obaj dubletem wygrali kategorie wiekową 40/49. W grupie wiekowej 30/39 lat zwyciężył Jarosław Czopek (Ełk) przed Mariuszem Przygodą (Pasłęk). W open zostali sklasyfikowani na 9 i 11 pozycji. Na medalowych miejscach w kategoriach zameldowały się: Małgorzata Maciuszonek (Pasłęk) druga K50/59, Beata Jankowska (Pasłęk) trzecia w K40/49, Magdalena Bujnicka (Pasłęk) trzecia w K0/19 i Marianna Przygoda (Pasłęk) trzecia w K60+.

Wyniki

Bieg (5 km) Open

1 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 1 M 20-29 GRUDZIĄDZ PACKMAN TEAM 0:16:48

2 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ M 2 M 20-29 WIELKI KLINCZ 0:17:16

3 GROTH PATRYK M 3 M 0-19 GLINCZ GKS ŻUKOWO   0:18:10

4 SENIUŚ MARCIN M 4 M 40-49 1 EGIERTOWO SENIUŚ 0:19:45

5 WALCZAK JĘDRZEJ M 5 M 30-39 1 GDAŃSK   0:19:53

6 CHUDEWNIAK TOMEK M 6 M 20-29 1 SZTUTOWO WILKI ŻUŁAWSKIE 0:19:54

...............................................

12 PAŁAT PAWEŁ M 12 M 30-39 4 WĘGORZEWO 11 MPA WĘGORZEWO 0:21:07

13 KOZIARSKA ANIA K 1 K 30-39 ELBLĄG 0:21:09

17 SZARKO MACIEJ M 16 M 40-49 4 ELBLĄG 0:21:47

24 MIECZKOWSKI TOMASZ M 22 M 40-49 6 PASŁĘK 0:22:27

25 TUNIEWICZ TOMASZ M 23 M 40-49 7 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK TUNIEWICZ 0:22:27

28 RANISZEWSKI PRZEMYSŁAW M 26 M 30-39 11 ELBLĄG 0:22:43

32 TONGA JAN M 29 M 30-39 12 ELBLĄG 0:22:55

33 BRZESKI DAREK M 30 M 40-49 10 BRANIEWO 0:23:01

49 BARCIKOWSKA WIOLETTA K 9 K 40-49 4 ELBLAG ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA STOP 0:25:41

53 TUNIEWICZ AGNIESZKA K 10 K 40-49 5 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK TUNIEWICZ 0:26:01

62 ANTONIEWICZ MARCIN M 50 M 30-39 18 ELBLĄG 0:28:11

63 TAŁUĆ ŁUKASZ M 51 M 30-39 19 ELBLĄG 0:28:11

64 SZKLARSKI ANDRZEJ M 52 M 40-49 19 ELBLĄG SZKLARSCY SZKLARSCY 0:28:16

79 OLESIŃSKA AGNIESZKA K 19 K 30-39 8 ELBLĄG 0:30:05

80 ZYCH DAWID M 61 M 40-49 22 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0:30:26

81 KISIELEWSKI MAREK M 62 M 40-49 23 ELBLĄG KISIELEWSCY 0:30:47

82 PĘKALSKA MONIKA K 20 K 30-39 9 ELBLĄG 0:30:50

83 RABIEGA MAREK M 63 M 60-69 2 ELBLĄG ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA STOP 0:31:07

88 KISIELEWSKA TERESA K 23 K 40-49 9 ELBLĄG KISIELEWSCY 0:32:13

89 BARCIKOWSKA AGNIESZKA K 24 K 20-29 3 ELBLAG 0:32:21

106 SZKLARSKA ALICJA K 35 K 40-49 11 ELBLĄG SZKLARSCY SZKLARSCY 0:34:35

113 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ M 75 M 40-49 28 ELBLĄG 0:36:55

114 KMITA SYLWIA K 39 K 40-49 12 ELBLĄG 0:36:55

115 MAJEWSKA AGNIESZKA K 40 K 30-39 18 ELBLĄG 0:37:18

116 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K 41 K 40-49 13 RÓŻYNY GNYP 0:37:26

117 DUDZIK PIOTR M 76 M 40-49 29 ELBLĄG EL-AKTYWNI DUDZIK 0:40:48

118 KULPA - DUDZIK EWA K 42 K 40-49 14 ELBLĄG DUDZIK 0:40:48

119 WASZKIEWICZ ARIEL M 77 M 40-49 30 EŁK WASZKIEWICZ 0:41:33

120 WASZKIEWICZ MARTA K 43 K 40-49 15 EŁK WASZKIEWICZ 0:41:34

121 GODLEWSKI MIROSŁAW M 78 M 40-49 31 ELBLĄG 0:42:20

122 SOWA RENATA K 44 K 40-49 16 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG SOWA 0:42:20

123 GŁOWACKA ANNA K 45 K 40-49 17 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:42:20

124 SOWA SYLWESTER M 79 M 40-49 32 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG SOWA 0:42:20

img 20170716 140442 403516

Fot. ilustracja

Nordcic Walking (5 km) Open

1 TOPOREK RAFAŁ M 1 M 40-49 PRZODKOWO TEAM DEAF TOPOREK 0:29:49

2 KLIMCZAK ADAM M 2 M 60-69 WARSZAWA 0:29:49

3 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 3 M 40-49 MALBORK GRUPA MALBORK 0:31:24

4 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 4 M 50-59 1 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 0:33:27

5 JANKOWSKI MARCIN M 5 M 40-49 1 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK JANKOWSCY 0:33:45

6 OWCZAREK KATARZYNA K 1 K 40-49 KOSAKOWO OWCZARKI OWCZAREK 0:33:55

.................................

7 BUJNICKI MARCIN M 6 M 40-49 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK0:34:27

9 CZOPEK JAROSLAW M 7 M 30-39 1 EŁK MARATONKA 0:34:56

11 PRZYGODA MARIUSZ M 8 M 30-39 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK PRZYGODA 0:35:25

18 ROGULSKI TOMASZ M 14 M 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK ROGULSCY 0:36:57

28 WIADERSKI WOJCIECH M 21 M 60-69 5 ELBLĄG 0:38:28

30 JANKOWSKA BEATA K 9 K 40-49 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK JANKOWSCY 0:39:06

34 BUJNICKA MAGDALENA K 12 K 0-19 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:39:43

36 ROGULSKA ANNA K 14 K 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK ROGULSCY 0:42:03

37 GÓRSKA KATARZYNA K 15 K 40-49 5 ELBLĄG 0:42:05

39 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 17 K 50-59 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:43:00

43 PRZYGODA AGNIESZKA K 20 K 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK PRZYGODA 0:43:38

49 SZARKO EMILIA K 25 K 40-49 9 ELBLĄG   0:45:31

55 PRZYGODA MARIANNA K 31 K 60+ 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:50:58

58 SZUSTEK KATARZYNA K 34 K 40-49 14 ELBLĄG 0:51:47

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn