Citi Trail Olsztyn (4) 2-18/19 – Paweł Pszczółkowski odzyskał prymat

Fot. citi trail facebook

W sobotę (5 stycznia) odbył się w Olsztynie czwarty w tym sezonie bieg z cyklu Citi Trail. Mimo niekorzystnej aury (odwilż) na trasie okalającej Jezioro Długie rywalizacji głównej stanęło ponad 360 zawodniczek i zawodników. Najszybszy okazał się Paweł Pszczółkowski (Olsztyn), który wygrał dwa pierwsze biegi, w ostatnim uległ Wiktorowi Kujawie. Tym razem wyprzedził Pawła Moskala (Kurzętnik) i wspominanego Wiktora Kujawę (Olsztyn).

W biegu pań w open triumfowała warszawianka Justyna Wiśniewska przed Justyna Kaczmarczyk (Olsztyn) i Martą Barcewicz (Olsztyn). W kategoriach zwyciężyli: U16: Maja Lemanowicz (Olsztyn) i Sylwester Paluch (Dywity), U20: Justyna Kaczmarczyk i Paweł Moskal, U30: Justyna Wiśniewska i Paweł Pszczółkowski, U40: Dorota Jachimowicz (Jeziorany) i Maciej Wojciechowski (Szczytno), U50: Aleksandra Kiślak-Malinowska (Olsztyn) i Zenom Pasemko (Olsztyn), U60: Beata Jakuta (Olsztyn) i Stanisław Brzozowski (Olsztyn).

Klasyfikacja Open

1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:17:18

2 MOSKAL PAWEŁ KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 1997 M20 00:17:23

3 KUJAWA WIKTOR Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:43

4 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:46

5 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn 1996 M20 00:17:54

6 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:59

7 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:18:24

8 SULEWSKI KRZYSZTOF Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:18:28

9 DĄBROWSKI MACIEJ Giedajty TEAM KOPEĆ 1994 M20 00:18:31

10 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:18:46

11 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:18:59

12 BŁAUT DAMIAN Ostróda PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 1995 M20 00:19:03

13 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:19:06

14 SUL MARCIN Olsztyn 1980 M30 00:19:20

15 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:19:21

16 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1970 M40 00:19:52

17 KOWALEWSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:19:55

18 PALUCH SYLWESTER Dywity GUKS ASY DYWITY 2001 M16 00:19:59

19 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:20:02

20 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:20:24

21 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:20:22

22 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM / MŁYNAGO 1972 M40 00:20:35

23 KRZYKWA MACIEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1994 M20 00:20:34

24 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M16 00:20:42

25 KOZŁOWSKI PIOTR Lubawa AZS UWM OLSZTYN 2001 M16 00:20:53

26 WIŚNIEWSKA MARTYNA Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 1988 K30 00:20:57

27 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M50 00:21:04

28 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:21:04

29 KAMIEŃSKI AREK Łukta 1982 M30 00:21:11

30 NOGA JAREK Olsztyn 1984 M30 00:21:09

31 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn MŁYNAGO 1973 M40 00:21:13

32 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Jonkowo MŁYNAGO 1974 M40 00:21:17

33 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:16

34 CYRKLER RAFAŁ Ostróda SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:21:19

35 BARAN GRZEGORZ Olsztyn NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRA SQAD 1980 M30 00:21:20

36 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:24

37 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:27

38 BORKOWSKI MIKOŁAJ OLSZTYN 1987 M30 00:21:29

39 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:21:31

40 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo URWIS BIEGA 1971 M40 00:21:36

41 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:21:40

42 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:21:41

43 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:21:45

44 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:21:47

45 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:21:48

46 KACZMARCZYK JUSTYNA Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1997 K20 00:21:52

47 HRYSZKO PAWEŁ Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1994 M20 00:21:51

48 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:52

49 BARCEWICZ MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:21:57

50 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:58

51 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:57

52 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:22:01

53 LISEK EWA Nidzica NIDZICA BIEGA 1980 K30 00:22:02

54 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:22:03

55 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:22:12

56 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn 1994 M20 00:22:13

57 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:22:15

58 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:22:15

59 DYMEK ADRIAN Ostróda FORBET RUNNERS 1989 M20 00:22:28

60 CHARTANOWICZ KRZYSZTOF Olsztyn 1973 M40 00:22:29

61 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:22:32

62 WOLFF MARCIN Olsztyn MICHELIN 1969 M40 00:22:36

63 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M40 00:22:37

64 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:22:40

65 ROGULSKI RAFAŁ Kętrzyn TRI KĘTRZYN 1974 M40 00:22:47

66 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:22:48

67 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEC 1986 M30 00:22:48

68 KIEWISZ ADAM Gietrzwałd SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:22:48

69 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:22:57

70 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 M30 00:22:58

71 BURDA KAMIL Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 00:23:11

72 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:23:13

73 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:15

74 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany MŁYNAGO 1978 K40 00:23:15

75 PISARSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1984 M30 00:23:16

76 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:23:18

77 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:23:20

78 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn PNEUMATYKA TEAM 1976 M40 00:23:25

79 GAWIN MAREK Barczewo 1979 M30 00:23:29

80 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:23:31

81 LASZCZAK JERZY Olsztyn URWIS BIEGA 1961 M50 00:23:35

82 JAKIMOWICZ IWONA Ostróda 1978 K40 00:23:37

83 MELLER WOJCIECH Dywity DRUŻYNA WILKA 1978 M40 00:23:38

84 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:23:41 00:23:44

85 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:23:44

86 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:23:48

87 GROTKOWSKI RADOSŁAW PASYM PASYMIŃSKIE BRACTWO SPORTOWE 1975 M40 00:23:48

88 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1979 M30 00:23:49 00:24:01

89 NIEŚCIÓR JAN Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1968 M50 00:23:50

90 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:23:55

91 RUCIŃSKI KONRAD Olsztyn 1992 M20 00:23:56

92 KURMIN PAWEŁ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:23:57

93 EWERT MARIUSZ Ostróda FORBET RUNNERS 1982 M30 00:24:00

94 INGIELEWICZ MAGDA BRANIEWO KAZA TEAM 1986 K30 00:24:01

95 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:24:01

96 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 00:24:01

97 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:24:04

98 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 K20 00:24:04

99 PACHOLEC STANISŁAW Garzewo 4 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1954 M60 00:24:05

100 ŻUCHOWSKI TOMASZ Olsztyn 1996 M20 00:24:07

Kobiety

1 WIŚNIEWSKA MARTYNA Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 1988 K30 00:20:57

2 KACZMARCZYK JUSTYNA Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1997 K20 00:21:52

3 BARCEWICZ MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:21:57

4 LISEK EWA Nidzica NIDZICA BIEGA 1980 K30 00:22:02

5 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:15

6 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany MŁYNAGO 1978 K40 00:23:15

7 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:23:31

8 JAKIMOWICZ IWONA Ostróda 1978 K40 00:23:37

9 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:23:41

10 INGIELEWICZ MAGDA BRANIEWO KAZA TEAM 1986 K30 00:24:01

11 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 K20 00:24:04

12 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:24:08

13 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:24:15

14 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:16

15 GROMOTOWICZ KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 00:24:26

16 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:25:05

17 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:25:11

18 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:25:39

19 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn KAZA TEAM 1966 K50 00:25:40

20 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:25:41

Kategorie

K16

1 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:23:41

K20

1 KACZMARCZYK JUSTYNA Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1997 K20 00:21:52

2 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 K20 00:24:04

3 GROMOTOWICZ KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 00:24:26

4 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:25:11

5 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:25:41

6 BLICHARZ MILENA Olsztyn 1993 K20 00:25:42

K30

1 WIŚNIEWSKA MARTYNA Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 1988 K30 00:20:57

2 BARCEWICZ MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:21:57

3 LISEK EWA Nidzica NIDZICA BIEGA 1980 K30 00:22:02

4 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:15

5 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:23:31

6 INGIELEWICZ MAGDA BRANIEWO KAZA TEAM 1986 K30 00:24:01

K40

1 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany MŁYNAGO 1978 K40 00:23:15

2 JAKIMOWICZ IWONA Ostróda 1978 K40 00:23:37

3 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:25:47

4 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:25:52

5 MARKOWICZ RENATA olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1977 K40 00:26:11

6 GOGOLEWSKA ANNA Stawiguda FORBET RUNNERS 1973 K40 00:26:21

K50

1 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn KAZA TEAM 1966 K50 00:25:40

2 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1965 K50 00:26:46

3 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1965 K50 00:26:57

4 KUTNICKA EMILIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1967 K50 00:30:06

5 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K50 00:31:27

6 KWACZ MAŁGORZATA Ostróda 1964 K50 00:31:58

K60

1 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:37:13

M16

1 PALUCH SYLWESTER Dywity GUKS ASY DYWITY 2001 M16 00:19:59

2 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M16 00:20:42

3 KOZŁOWSKI PIOTR Lubawa AZS UWM OLSZTYN 2001 M16 00:20:53

4 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:23:44

5 POGORZELSKI PIOTR OLSZTYN 80 DH ZHR 2000 M16 00:25:49

6 STARZYŃSKI PAWEŁ Szczytno RODZINNY KLUB SPORTOWY PRZYJEMNOŚĆ 2002 M16 00:27:00

M20

1 MOSKAL PAWEŁ KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK 1997 M20 00:17:23

2 KUJAWA WIKTOR Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:43

3 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn 1996 M20 00:17:54

4 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:18:24

5 DĄBROWSKI MACIEJ Giedajty TEAM KOPEĆ 1994 M20 00:18:31

6 BŁAUT DAMIAN Ostróda PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 1995 M20 00:19:03

M30

1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:17:18

2 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:46

3 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:59

4 SULEWSKI KRZYSZTOF Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:18:28

5 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:18:46

6 SUL MARCIN Olsztyn 1980 M30 00:19:20

M40

1 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:18:59

2 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:19:06

3 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1970 M40 00:19:52

4 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:20:02

5 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:20:22

6 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM / MŁYNAGO 1972 M40 00:20:35

M50

1 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M50 00:21:04

2 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:27

3 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:21:41

4 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:23:18

5 LASZCZAK JERZY Olsztyn URWIS BIEGA 1961 M50 00:23:35

6 NIEŚCIÓR JAN Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1968 M50 00:23:50

M60

1 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:23:48

2 PACHOLEC STANISŁAW Garzewo 4 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1954 M60 00:24:05

3 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:24:56

4 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:26:33

5 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:26:44

6 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 00:26:47

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn