Malborska Liga Biegowa i Maszerująca (3) 2019 – Wiktor Kujawa nie zwalnia, znów na podium

Fot. Radosław Konczyński/nasze miasto malbork

W niedzielę (20 stycznia) odbyła się trzecia z czterech zaplanowanych imprez pod hasłem Malborska Liga Biegowa i Maszerująca. Po raz kolejny świetna forma błysnął Wiktor Kujawa z AZS UWM Olsztyn, który zajął drugie miejsce w open. Zachował duże szanse na końcowy sukces w klasyfikacji końcowej.

Wielu zawodników z województwa warmińsko-mazurskiego znalazło się na podium w kategoriach. Drugie miejsca zajęli: Joanna Sylwia Podolska (Elbląg) w K30/34, Małgorzata Tamkun-Pawłowska (Braniewo) w K45/49, a trzecie: Michał Kurowski (Elbląg) w M30/34, Marek Kozłowski (Pasłęk) w M20/24, Tomasz Sparzak (Elbląg) w M25/29, Julia Pawłowska (Braniewo) w K0/15, Marianna Maliszewska (Elbląg) w K55/59 i Małgorzata Dordzik (Elbląg) w K60+.

W nordic walking zwycięstwo w kat. M30/39 odniósł Jarosław Czopek (Ełk), kategorię M60/69 wygrał Wojciech Wiaderski (Elbląg). Trzeci w tej grupie wiekowej był Marek Maliszewski (Elbląg). Agnieszka Pająk (Elbląg) była druga w K30/39.

Wyniki

Bieg ( 5km)

1 TARAS DANIEL M 1 M 30-34 MALBORK 22 BLT 0:16:34

2 KUJAWA WIKTOR M 2 M 25-29 OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 0:16:39

3 GRETKOWSKI JACEK M 3 M 25-29 KWIDZYN 0:17:52

4 DZIWOSZ PAWEŁ M 4 M 35-39 1 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0:17:53

5 OŁOWSKI KAMIL M 5 M 35-39 2 DZIERZGOŃ 0:17:56

6 OLIŃSKI WOJCIECH M 6 M 50-54 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 0:18:05

..............................

22 KUROWSKI MICHAŁ M 22 M 30-34 3 ELBLĄG GOLDEN TEAM 0:19:36

25 KOZŁOWSKI MAREK M 25 M 20-24 3 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 0:19:52

33 SZARKO MACIEJ M 32 M 40-44 9 ELBLĄG 0:20:33

53 DALIDOWICZ MAJA K 3 K 16-19 ELBLĄG 0:21:33

80 GAWDZIK ARKADIUSZ M 76 M 40-44 15 BRANIEWO A.M.G. 0:22:57

81 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 77 M 40-44 16 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 0:22:58

84 STANKIEWICZ PIOTR M 80 M 40-44 17 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 0:23:11

88 SERAFIN BARTŁOMIEJ M 83 M 35-39 15 ELBLĄG 0:23:21

93 MAMCZYŃSKI MARIUSZ M 87 M 45-49 6 ELBLĄG 0:23:36

94 KRYSZCZUK PIOTR M 88 M 35-39 17 PASŁĘK 0:23:37

99 SPARZAK TOMASZ M 91 M 25-29 3 ELBLĄG 0:23:46

108 PODOLSKA JOANNA SYLWIA K 10 K 30-34 2 ELBLAG 0:24:02

118 GĄSIOR PAWEŁ M 105 M 30-34 22 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 0:24:22

120 CEGIELSKI PRZEMYSŁAW M 107 M 35-39 22 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 0:24:28

141 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA K 21 K 45-49 2 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:25:28

142 SZKLARSKI ANDRZEJ M 121 M 45-49 8 ELBLĄG SZKLARSCY SZKLARSCY 0:25:38

149 PAWŁOWSKA JULIA K 26 K 0-15 3 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:25:53

150 SZWĘCH MAREK M 124 M 30-34 26 ELBLĄG 0:26:17

187 GÓRNY MARIAN M 140 M 65-69 4 SUSZ ORKA MASTERS IŁAWA 0:28:24

193 PĘKALSKA MONIKA K 50 K 40-44 11 ELBLĄG 0:28:46

197 MAMCZYNSKA JOLA K 52 K 40-44 12 ELBLĄG 0:29:07

200 MALISZEWSKA MARIANNA K 54 K 55-59 3 ELBLĄG 0:29:21

203 DORDZIK MAŁGORZATA K 57 K 60+ 3 ELBLĄG 0:29:28

215 SZKLARSKA ALICJA K 68 K 40-44 15 ELBLĄG SZKLARSCY SZKLARSCY 0:31:34

224 MAJEWSKA AGNIESZKA K 74 K 35-39 14 ELBLĄG 0:33:06

226 SIKORSKA JUSTYNA K 76 K 35-39 16 SUSZ 0:33:32

227 WEREDYCKA MONIKA K 77 K 40-44 19 ELBLĄG 0:33:39

227 WEREDYCKA MONIKA K 77 K 40-44 19 ELBLĄG 0:33:39

235 SOWA RENATA K 83 K 45-49 10 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:36:06

Nordic Walking (5 km)

1 JASIŁEK PRZEMYSŁAW M 1 M 40-49 RADAWNICA 0:32:40

2 MARKIN EVGENIJ M 2 M 30-39 KALININGRAD DED MARKIN 0:33:33

3 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 3 M 50-59 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM ŚWISŁOSCY 0:33:55

.....................................

15 CZOPEK JAROSLAW M 11 M 30-39 1 EŁK 0:36:16

23 PAJEK-SIELICKA AGNIESZKA K 8 K 30-39 2 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 0:38:15

28 WIADERSKI WOJCIECH M 17 M 60-69 1 ELBLĄG 0:38:55

39 MALISZEWSKI MAREK M 20 M 60-69 3 ELBLĄG 0:41:08

55 GÓRSKA KATARZYNA K 33 K 50-59 5 ELBLĄG 0:43:06

58 SZARKO EMILIA K 35 K 40-49 14 ELBLĄG 0:43:38

66 PIERZCHAŁA MARTA K 41 K 30-39 7 ELBLAG 0:46:23

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn