Grand Prix Trójmiasta Sopocka Zima 2018/19 – Szybkie biegi Prusinowskiego i Gwardjaka oraz marsz Szarszunowicza

Fot. mosir sopot

W sobotę (26 stycznia) odbyła się impreza pod hasłem Sopocka Zima – integralna część cyklu Grand Prix Trójmiasta 2018/19. Zawody poświęcono pamięci zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. W stawce prawie pół tysiąca biegaczy czwarte miejsce zajął Michał Prusinowski z Braniewa (trzeci w kat. 20/29)., a piąte Szymon Gwardjak (Lidzbark Warmiński). Drugi w marszu nordic walking był Mariusz Szarszunowicz (Pasłęk)

Wśród kijkarzy kilkoro uczestników z Warmii i Mazur znalazło się na podium w kategoriach. Wspomniany Mariusz Szarszunowicz zajął drugą lokatę w kat. 40/49. Tomasz Rębowski (Pasłęk) siódmy w open był drugi w kat. 30/39. Również drugie miejsce w kat. 70+ zajął Stefan Szymański (Kieżliny). Trzecia w kat. 0/29 była Magdalena Bujnicka (Pasłęk).

Bieg (dystans 8 km)

1 KUCZKOWSKI MIŁOSZ M 1 M 20-29 1 WIELKI KLINCZ KUKS REMUS KOŚCIERZYNA 0:27:49

2 KRÓL BŁAŻEJ M 2 M 30-39 1 KĘBŁOWO GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA 0:28:36

3 STRUK ADAM M 3 M 20-29 2 SŁUCHOWO 0:29:05

4 PRUSINOWSKI MICHAŁ M 4 M 20-29 3 BRANIEWO 0:29:57

5 GWARDJAK SZYMON M 5 M 20-29 4 LIDZBARK WARMIŃSKI GEOBAN 0:29:57

6 BAGROWSKI TOMASZ M 6 M 30-39 2 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANIA 0:30:04

....................

123 DUŃSKI BARTOSZ M 106 M 20-29 18 ELBLAG 0:39:57

142 GĄSIOR PAWEŁ M 118 M 30-39 44 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 0:40:41

152 POTOMSKI DAWID M 125 M 20-29 25 GIŻYCKO 15GBZ 0:41:25

179 PIASKOWSKI TOMASZ M 145 M 40-49 37 ELBLĄG 0:42:41

201 OGONOWSKA AGNIESZKA K 43 K 40-49 15 BARTOSZYCE   0:43:39

246 OLEJARCZYK PIOTR M 186 M 50-59 27 ELBLĄG 0:45:52

264 TARASIEWICZ RYSZARD M 199 M 60-69 7 BRANIEWO 0:47:06

278 PALUSZAK TADEUSZ M 208 M 60-69 9 ELBLĄG 0:47:49

407 CHALECKA JOLA K 155 K 40-49 51 BRANIEWO EKIPA ZRYW 0:58:19

411 SIKORSKA JUSTYNA K 159 K 30-39 54 SUSZ 0:58:40

430 SOWA RENATA K 173 K 40-49 62 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 1:06:53

431 SOWA SYLWESTER M 258 M 40-49 71 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 1:06:53

Marsz Pamięci Prezydenta Pawła Adamowicza (8 km)

1 YANKOVSKIY DMITRIY M 1 M 40-49 1 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 0:49:20

2 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 2 M 40-49 2 PASŁĘK KS METRACO POLKOWICE 0:49:27

3 KŁOS MACIEJ M 3 M 30-39 1 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 0:50:32

4 NACZK LEONARD M 4 M 40-49 3 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 0:52:29

5 SAŁABON GRZEGORZ M 5 M 50-59 1 LĘBORK NORDICOWE LĘBORSKIE LWY 0:55:52

6 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 6 M 50-59 2 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 0:56:03

.........................

7 RĘBOWSKI TOMASZ M 7 M 30-39 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 0:56:20

15 BUJNICKI MARCIN M 12 M 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:57:30

17 SZYMAŃSKI STEFAN BOLESŁAW M 14 M 70+ 2 KIEŹLINY XV KOŁO PZERII DYWITY 0:57:33

27 CZOPEK JAROSLAW M 20 M 30-39 5 EŁK   0:58:59

52 BUJNICKA MAGDALENA K 22 K 0-29 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 1:05:25

99 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 59 K 30-39 13 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 1:12:47

121 PIERZCHAŁA MARTA K 78 K 30-39 19 ELBLAG   1:18:19

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn