Citi Trail Olsztyn (5) 2018/19 – Tym razem Maja Lemanowicz i Dominik Drażba

Fot. citi trail facebook

W sobotę (8 lutego) odbył się w Olsztynie piąty w tym sezonie bieg z cyklu Citi Trail. Na trasie wokół jeziora Długiego zjawiło się ponad 320 miłośników czynnej rekreacji nie licząc uczestników konkurencji młodzieżowych. Pogoda nie była zachęcająca, ale to nie zepsuło humorów biegaczom. Na liście zwycięzców pojawiły się nowe nazwiska, bowiem tym razem triumfowali: Maja Lemanowicz (Olsztyn) i Dominik Drażba (Ełk).

Pan Dominik wyprzedził na mecie Piotra Bętkowskiego z Warszawy i Wiktora Kujawę (Olsztyn). Za Mają Lemanowicz (Olsztyn), startującą w najmłodszej kategorii (K16) finiszowały: Justyna Kaczmarczyk (Olsztyn) i Ewa Lisek (Nidzica). Zwycięzcy kategorii: U16: Maja Lemanowicz i Damian Rudowski (Dobre Miasto), U20: Justyna Kaczmarczyk i Wiktor Kujawa (Olsztyn), U30: Ewa Lisek i Dominik Drażba, U40: Agnieszka Pieczkowska (Dywity) i Maciej Wojciechowski (Szczytno), U50: Aleksandra Kiślak-Malinowska (Olsztyn) i Radosław Bystrzycki (Dobre Miasto), U60: Anna Andruszkiwicz (Olsztyn) i Roman Chodara (Kętrzyn).

Klasyfikacja open

1 DRAŻBA DOMINIK Ełk TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:17:09

2 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:12

3 KUJAWA WIKTOR Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:16

4 SULEWSKI KRZYSZTOF Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:17:23

5 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:36

6 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:41

7 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M20 00:17:59

8 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:18:15

9 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:18:44

10 BŁAUT DAMIAN Ostróda PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 1995 M20 00:18:59

11 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:19:16

12 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:19:22

13 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1970 M40 00:19:34

14 MALESZKA GRZEGORZ Olsztyn DACHLAND OLSZTYN 1977 M40 00:19:47

15 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:20:05

16 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:20:07

17 KRZYKWA MACIEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1994 M20 00:20:17

18 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn MŁYNAGO 1973 M40 00:20:23

19 MAZUROWSKI TOMASZ Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 M40 00:20:25

20 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:20:28

21 RAK TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1974 M40 00:20:29

22 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1981 M30 00:20:30

23 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:20:30

24 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM / MŁYNAGO 1972 M40 00:20:53

25 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn KAZA TEAM 1984 M30 00:20:52

26 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:21:01

27 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 00:21:02

28 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:21:05

29 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Jonkowo MŁYNAGO 1974 M40 00:21:07

30 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:16

31 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M16 00:21:27

32 DYMEK ADRIAN Ostróda FORBET RUNNERS 1989 M20 00:21:31

33 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:34

34 BARAN GRZEGORZ Olsztyn NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRA SQAD 1980 M30 00:21:41

35 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M50 00:21:44

36 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:44

37 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1978 M40 00:21:53

38 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:21:59

39 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:21:57

40 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:22:03

41 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:22:04

42 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:22:06

43 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:22:07

44 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:22:11

45 KIEWISZ ADAM Gietrzwałd SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:22:08

46 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEC 1986 M30 00:22:16

47 KORD ARKADIUSZ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA / AWFIS GDAŃSK 1996 M20 00:22:23

48 KACZMARCZYK JUSTYNA Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1997 K20 00:22:21

49 HRYSZKO PAWEŁ Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1994 M20 00:22:21

50 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:22:23

51 PISARSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1984 M30 00:22:04

52 WOLFF MARCIN Olsztyn MICHELIN 1969 M40 00:22:10

53 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:22:24

54 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M40 00:22:25

55 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn PNEUMATYKA TEAM 1976 M40 00:22:27

56 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:22:32

57 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:22:32

58 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:22:34

59 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:22:34

60 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:22:37

61 LISOWSKI ALEKSY Olsztyn OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 2002 M16 00:22:37

62 LISEK EWA Nidzica NIDZICA BIEGA 1980 K30 00:22:48

63 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 M30 00:22:51

64 MELLER WOJCIECH Dywity DRUŻYNA WILKA 1978 M40 00:22:57

65 INGIELEWICZ MAGDA BRANIEWO KAZA TEAM 1986 K30 00:22:57

66 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:23:00

67 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity TRINEGU 1978 K40 00:23:02

68 LASZCZAK JERZY Olsztyn URWIS BIEGA 1961 M50 00:23:05

69 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1979 M30 00:23:16

70 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:23:27

71 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany MŁYNAGO 1978 K40 00:23:27

72 ROGULSKI RAFAŁ Kętrzyn TRI KĘTRZYN 1974 M40 00:23:35

73 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M20 00:23:36

74 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1994 M20 00:23:41

75 GAWIN MAREK Barczewo 1979 M30 00:23:41

76 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:23:42

77 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 00:23:46

78 SIEROCKI MARCIN Olsztyn 1976 M40 00:23:46

79 KUC JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.COM 1983 M30 00:23:47

80 KUBER ANDRZEJ Lidzbark Warmiński XRUNNERS 1987 M30 00:23:48

81 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:23:48

82 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:52

83 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:23:55

84 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:23:56

85 GROTKOWSKI RADOSŁAW PASYM PASYMIŃSKIE BRACTWO SPORTOWE 1975 M40 00:23:58

86 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:23:58

87 JANKOWSKA MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1983 K30 00:24:00

88 KURMIN PAWEŁ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:24:04

89 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:24:06

90 ADAMSKI PATRYK Giżycko ŁOJWIELE 1990 M20 00:24:08

91 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:09

92 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:24:14

93 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:24:16

94 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:24:17

95 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:24:20

96 LECH BOGDAN Olsztyn KOK OLSZTYN 1960 M50 00:24:20

97 KRZYMOWSKI PIOTR Lublin AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI 1989 M20 00:24:21

98 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:24:24

99 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:24:28

100 SOSNOWSKI ADAM Ostróda FORBET RUNNERS 1985 M30 00:24:28

Kobiety open

1 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:21:59

2 KACZMARCZYK JUSTYNA Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1997 K20 00:22:21

3 LISEK EWA Nidzica NIDZICA BIEGA 1980 K30 00:22:48

4 INGIELEWICZ MAGDA BRANIEWO KAZA TEAM 1986 K30 00:22:57

5 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity TRINEGU 1978 K40 00:23:02

6 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany MŁYNAGO 1978 K40 00:23:27

7 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:52

8 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:23:58

9 JANKOWSKA MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1983 K30 00:24:00

10 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:09

11 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:24:20

12 MELLER JOANNA Dywity DRUŻYNA WILKA 1979 K30 00:24:30

13 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 K20 00:24:33

14 GROMOTOWICZ KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 00:24:42

15 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:24:53

16 OSTROMECKA ANNA Bartoszyce URWIS BIEGA 1987 K30 00:25:00

17 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:25:33

18 MARKOWICZ RENATA olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1977 K40 00:25:43

19 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:25:50

20 ORZOŁEK JOANNA Kolno BISKUPIEC BIEGA 1983 K30 00:25:56

Kategorie

K16

1 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:21:59

K20

1 KACZMARCZYK JUSTYNA Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1997 K20 00:22:21

2 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:23:58

3 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 K20 00:24:33

4 GROMOTOWICZ KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 00:24:42

5 KALISZ MAGDALENA Białystok #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1991 K20 00:27:18

6 NOWICKA KRZYSZTOFA Wrócikowo BSB BARCZEWO BIEGA 1989 K20 00:29:39

K30

1 LISEK EWA Nidzica NIDZICA BIEGA 1980 K30 00:22:48

2 INGIELEWICZ MAGDA BRANIEWO KAZA TEAM 1986 K30 00:22:57

3 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:52

4 JANKOWSKA MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1983 K30 00:24:00

5 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:09

6 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:24:20

K40

1 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity TRINEGU 1978 K40 00:23:02

2 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany MŁYNAGO 1978 K40 00:23:27

3 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:25:33

4 MARKOWICZ RENATA olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1977 K40 00:25:43

5 GOGOLEWSKA ANNA Stawiguda FORBET RUNNERS 1973 K40 00:26:59

6 NASUTA MAGDA Olsztyn CTS TEAM OLSZTYN 1978 K40 00:27:32

K50

1 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn KAZA TEAM 1966 K50 00:26:08

2 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1965 K50 00:27:12

3 KOWALCZYK BOŻENA Olsztyn 1961 K50 00:37:37

4 DŁUGOSZ LUCYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1964 K50 00:42:14

5 PIETRULEWICZ DOROTA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 K50 00:46:13

6 CIESIELSKA ANNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1964 K50 01:02:00

K60

1 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:30:22

M16

1 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M16 00:21:27

2 LISOWSKI ALEKSY Olsztyn OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 2002 M16 00:22:37

3 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:23:55

4 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn 8 ODH ZHR 2000 M16 00:24:46

5 KACZMARSKI MATEUSZ Olsztyn EFEKT WAR-MA 2001 M16 00:27:51

6 STARZYŃSKI PAWEŁ Szczytno RODZINNY KLUB SPORTOWY PRZYJEMNOŚĆ 2002 M16 00:30:02

M20

1 KUJAWA WIKTOR Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:16

2 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M20 00:17:59

3 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:18:44

4 BŁAUT DAMIAN Ostróda PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 1995 M20 00:18:59

5 KRZYKWA MACIEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1994 M20 00:20:17

6 DYMEK ADRIAN Ostróda FORBET RUNNERS 1989 M20 00:21:31

M30

1 DRAŻBA DOMINIK Ełk TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:17:09

2 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:12

3 SULEWSKI KRZYSZTOF Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:17:23

4 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:36

5 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:41

6 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:18:15

M40

1 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:19:16

2 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1970 M40 00:19:34

3 MALESZKA GRZEGORZ Olsztyn DACHLAND OLSZTYN 1977 M40 00:19:47

4 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:20:05

5 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:20:07

6 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn MŁYNAGO 1973 M40 00:20:23

M50

1 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:21:01

2 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M50 00:21:44

3 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:22:07

4 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:22:32

5 LASZCZAK JERZY Olsztyn URWIS BIEGA 1961 M50 00:23:05

6 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 00:23:46

M60

1 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:24:47

2 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:25:54

3 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1953 M60 00:27:11

4 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 00:27:17

5 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:28:37

6 NOWAKOWSKI CZESLAW Warszawa KLUB BIEGACZA GOCH 1947 M60 00:31:22

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn