Biegacze w rozjazdach: Trzemieszno, Białystok, Puck – Aleksandra Lisowska na podium

Fot. ilustracja

W miniony weekend (9/10 lutego) odbyło się w kraju kilka prestiżowych biegów z udziałem reprezentantów województwa warmińsko-mazurskiego. Najbardziej spektakularny sukces odniosła Aleksandra Lisowska (Dywity), druga wśród pań (pierwsza w kat. K20) w 17 Zimowym Biegu Trzech Jezior w Trzemiesznie. Mieliśmy swoich zawodników w I Biegu Pamięci Sybiru i V Biegu Zaślubin Polski z Morzem

Wyniki

XVII Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzmieszno 2019

1 PADUSZYŃSKA Wioletta Gorzów POL Wierzbicki Running Project 85K30/1 K / 1 00:55:42

2 LISOWSKA Aleksandra Dywity / Olsztyn POL Asics Frontrunner Poland/ Wosiek Team 90K20/1 K / 2 00:56:04

3 BRZOZOWSKA Monika Krzepice POL Czerwonak Biega 84K30/2 K / 3 00:57:40

4 OLEJNICZAK Justyna Krotoszyn POL Ks Krotosz Krotoszyn 92K20/2 K / 4 01:02:59

5 ŻUKOWSKA Iwona Środa Wlkp POL Kb Kosynier Września 86K30/3 K / 5 01:03:44

6 PRZYBYSZ Dorota Grodzisk Wlkp POL Grodziski Klub Biegacza 66K50/1 K / 6 01:03:58

Fot. OSiR Trzemieszno

I Bieg Pamięci Sybiru Białystok 2019

1 LEOŃCZUK Andrzej Białystok POL Podlasie Białstok 92M20/1 M / 1 00:19:03

2 OLSZYŃSKI Marek Białystok Białystok Biega Team/ Uniwersytet Medyczny96M20/2 M / 2 00:19:54

3 AUGUSTYNOWICZ Wojciech Ogrodniczki POL Białystok Biega Team 92M20/3 M / 3 00:21:09

4 YARAVY Baryslau Grodno BLR Run4fun.by 85M30/1 M / 4 00:21:18

5 CZEMODANOW Alexey Grodno BLR Run4fun.by 83M30/2 M / 5 00:21:19

6 GOSK Anna Białystok POL Białystok Biega Team 90K20/1 K / 1 00:21:21

................................

11 RÓŻAŃSKI Krystian Ełk POL Team Kopeć 83M30/4 M / 10 00:23:01

30 AUGUSTYNOWICZ Piotr Ełk POL Polska Organizacja Wojskowa 80M30/9 M / 29 00:25:18

45 ZAPILAJ Daniel Ełk POL 93M20/11 M / 43 00:26:15

55 RZĘDZIAN Andrzej Gołdap POL 76M40/12 M / 53 00:26:56

111 MALINOWSKI Rafał Giżycko POL 15 Gbz 91M20/17 M / 102 00:28:37

260 WSZEBOROWSKI Michał Ełk POL 94M20/40 M / 219 00:31:56

306 SOWA Iwona Gołdap POL 84K30/17 K / 53 00:32:36

410 RACZYŁA Tomasz Gołdap POL Patoholics 95M20/64 M / 319 00:34:55

620 RZĘDZIAN Karolina Gołdap POL 79K40/64 K / 208 00:40:15

Fot. Krzysztof Kowalski

"V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo/Puck 2019

1 LABUDDA WOJCIECH M 1 M 36-59 PUCK 0:41:03

2 KUJAWSKI GRZEGORZ M 2 M 36-59 PUCK 0:41:06

3 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M 3 M 0-35 RUMIA AGATA TEAM 0:41:11

4 WĄSICKI SEBASTIAN M 4 M 0-35 1 REDA AMBITIOUS RUNNERS TEAM 0:41:32

5 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ M 5 M 0-35 2 WIELKI KLINCZ 0:41:45

6 WOJNOWSKI MICHAŁ M 6 M 0-35 3 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 0:42:10

................

8 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 8 M 0-35 5 BRANIEWO 0:42:29

154 MARKIEWICZ PAWEŁ M 141 M 36-59 82 ELBLĄG 0:56:36

203 KRYSZCZUK PIOTR M 181 M 0-35 63 PASŁĘK 0:59:07

300 KLICZEWSKA KATARZYNA K 60 K 30-49 46 ELBLĄG 1:05:02

342 WEBER MAGDALENA K 80 K 30-49 64 ELBLĄG 1:08:35

343 ORZOŁ KATARZYNA K 81 K 30-49 65 ELBLĄG 1:08:43

353 SZYMAŃSKA JOANNA K 84 K 30-49 68 ELBLĄG 1:09:19

45 GŁOWACKA ANNA K 138 K 30-49 107 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 1:29:43

446 SOWA SYLWESTER M 308 M 36-59 196 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 1:29:44

447 SOWA RENATA K 139 K 30-49 108 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 1:29:44

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn