Trójmiejski Ultra Track 2019 – W dziesiątce: Tomasz Kopcewicz i Joanna Miller

Fot. poradnik biegacza (ilustracja)

W niedziele (17 lutego) w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym odbył się Ultra Track – cross długodystansowy. Organizatorzy zaproponowali uczestnikom trzy warianty: TUT (68 km), Szybka czterdziestka (40 km) i Grupa piętnastka (15 km). We wszystkich próbach rywalizowali mieszkańcy Warmii i Mazur ich choć wielkich sukcesów nie odnieśli, to jednak zaznaczyli swa obecność

Na 68 km najwyżej sklasyfikowano Szymona Gajewskiego (Ostróda) – 44 miejsce i Przemysława Menzińskiego (Barczewo) – 57 miejsce. Na 40 km w dziesiątce na ósmej pozycji zmieścił się Tomasz Kopcewicz (Stawiguda), piąte miejsce wśród pań wywalczyła Joanna Miller (Dywity). Na 15 km najlepiej z naszych reprezentantów wypadł Andrzej Jaroń (Olsztyn) zajmując 70 lokatę, Małgorzata Chajkowska (Olsztyn) wśród pań była 31.

Wyniki

Dystans 68 km

1 SIKORA Sebastian Gdynia ACEL OSTEO-SPORT 05:37:52

2 SZAPAR Przemysław Gdynia Scarpa Biegamina Team 05:37:53

3 FALANDYSZ Damian Pruszków WPRunning 05:49:58

4 BARANOW Tomasz Platerów 05:57:37

5 GEPPERT Jakub Poznań AdRunaLine Running Team 06:03:57

6 BRĄCZYK Krzysztof Więcbork TKKF Wodnik Więcbork 06:07:16

......................

44 GAJEWSKI Szymon Ostróda Skazani na sukces 07:11:50

57 MENZIŃSKI Przemysław Barczewo SKLEPBIEGACZA.PL 07:20:34

67 SZCZEPANEK Piotr Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 07:24:48

74 NESTOROWICZ Marek Kętrzyn VRC Kętrzyn 07:35:50

93 ODOLIŃSKI Jacek Ostróda Pszczółkowski Team 07:51:08

95 STODOLNY Krzysztof Woryty brak 07:51:37

102 WILCZEK Rafał Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 07:55:18

103 WASILEWSKI Maciej Nidzica Nidzica Biega 07:55:40

172 AUGUSTYNIAK Mariusz Susz Crossfit Susz 08:44:21

185 SADOWSKI Piotr Ostróda I-SPORT 08:48:58

192 SIEPIOŁA Cezary Morąg LEŚNY CROSS 08:52:30

225 CHODOROWICZ Kamil Morąg TEAM KOPEĆ 09:11:11

234 ZALEWSKI Daniel Susz Tri NEGU 09:17:07

248 RAFALSKI Eliasz Olsztyn brak 09:36:49

250 ZDUNEK Józef Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 09:36:49

287 ROWICKI Jarosław Morąg LEŚNY CROSS 10:37:08

Dystans 40 km

1 BARANOW Łukasz Platerów Sklepnapieraj.pl 03:11:43

2 CHOROŚ Piotr Niemce Stay Insane 03:12:16

3 CHYB Radosław Gdynia brak 03:13:10

4 STARZYŃSKI Adam Nieporęt STARZYNSKI.COACH 03:18:48

5 KĘPKA Adrian Darłowo Decathlon Koszalin / TAGER Koszalin 03:21:05

6 ROLBIECKI Piotr Gdańsk Geoings Polska 03:22:58

................................................

8 KOPCEWICZ Tomasz Stawiguda brak 03:30:06

22 ZIEJA Andrzej Olsztyn Skazani na sukces 03:49:01

23 ROWIŃSKI Michał Lubawa 03:49:16

30 BARAN Grzegorz OLSZTYN Napieraj Jak By Nie Było Jutra Squad 03:59:23

56 DĄBKOWSKI Andrzej Wojciechy Sport Team Bijou 04:30:25

60 / 5 MELLER Joanna Dywity Drużyna Wilka / Skazani na sukces 04:31:56

61 MELLER Wojciech Dywity Drużyna Wilka / Skazani na sukces 04:31:57

81 DALIGA Władysław Jeziorany brak 04:40:32

95 / 17 SOLIWODA Iwona Szczytno KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 04:47:10

107 / 21 KOŹLICKA Beata Szczytno PGB Sportowa Paczka 04:53:26

112 KAMIŃSKI Kuba Pasłęk Labosport Team 04:55:25

119 / 24 GAŁKA Małgosia Braniewo 05:02:13

146 NIEMCZYK Rafał Pasłęk Labosport Team 05:23:43

151 / 34 BOLDA Patrycja Jeziorany 05:26:31

183 / 49 NESTOROWICZ Monika Kętrzyn VRC Kętrzyn 05:55:48

205 DOLIWA Adam Olsztyn Parkrun Olsztyn 06:47:10

Dystans 15 km

1 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz adrianbednarek.pl 01:13:48

2 KOZIOŁ Damian Złoty Stok MarcinSwiercTEAM 01:15:23

3 WYSŁOUCH Michał Gdańsk F3Team 01:21:44

4 ZALEWSKI Karol Rumia JAtrenuje 01:24:20

5 KOŻYCZKOWSKI Edward Bolszewo 01:25:49

6 GAPSKI Mateusz GDAŃSK Grupa Biegowa 01:28:30

.........................

70 JAROŃ Andrzej Olsztyn 01:48:02

151 / 31 CHAJKOWSKA Małgorzata Olsztyn Jeppesen Poland 02:05:08

171 PIELGRZYMOWSKI Wojciech Ostroda Ostróda Runners 02:08:36

185 MILCZAREK Ryszard Olsztyn Pszczółkowski Team 02:12:21

186 / 47 MILCZAREK Danuta Olsztyn Pszczółkowski Team 02:12:22

187 / 48 ODOLIŃSKA Agnieszka Ostróda Pszczółkowski Team 02:12:23

196 / 51 KLICZEWSKA Katarzyna Elbląg brak 02:14:15

204 / 58 NOWAKOWSKA Edyta Morąg brak 02:15:03

218 / 68 CHEŁCHOWSKA Ewa Olsztyn BRBK - biegli w podatkach / Pszczółkowski Team 02:18:17

239 / 83 MYTYCH Katarzyna Elbląg brak 02:25:09

241 KACZOROWSKI Ryszard Olsztyn Skazani na sukces 02:25:49

251 PULKOWSKI Dariusz Ostróda Ostróda Runners 02:27:29

252 PARDO Norbert Warszawa ŁojWiele 02:27:31

253 PILUTKIEWICZ Tomasz Giżycko ŁojWiele 02:27:32

260 GMITRZUK Robert Szczytno KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 02:30:30

279 KOŹLICKI Wojciech Szczytno KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 02:37:40

280 / 106 NADZIAK Wioletta Morąg Leśny Cross 02:39:47

281 / 107 SIEJKA Małgorzata Morąg Leśny Cross 02:39:48

298 / 120 CHALECKA Jolanta Braniewo EKIPA ZRYW 02:52:09

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn