Malborska Liga Biegowa i Maszerująca (4) 2018/19 - Wiktor Kujawa cały czas z fasonem

Fot. citi trail (ilustracja)

W ostatniej imprezie cyklu „Malborska Liga Biegowa i Maszerująca” (niedziela 17 lutego) znów dał o sobie znać Wiktor Kujawa z AZS UWM Olsztyn, który zajął drugie miejsce w biegu na 5 km. W poprzednich biegach też meldował się na podium. W rywalizacji pań trzecią pozycje w open wywalczyła Maja Dalidowicz – młoda lekkoatletka Truso Elbląg.

Pierwsza w kategorii K30/34 była Joanna Podolska (Elbląg), a trzecie miejsca zajęli: Michał Kurowski (Elbląg) w M30/34, Marek Kozłowski (Pasłęk) w M20/24, Marianna Maliszewska (Elbląg) w K55/59 i Małgorzata Dordzik (Elbląg) w K60+

W nordic walking szósty na mecie i pierwszy w kat. M30/39 był Jarosław Czopek (Ełk), Wśród pań drugie miejsce zajęła Joanna Gibas (Elbląg). Na podium w kategoriach znaleźli się inni elblążanie: Wojciech Wiaderski – pierwszy w M60/69, Marek Maliszewski trzeci w M60/69 i Katarzyna Górska w K50/59 –trzecia.

Wyniki

Bieg (5 km)

Open

1 TARAS DANIEL M 1 M 30-34 MALBORK 22 BLT 0:15:43

2 KUJAWA WIKTOR M 2 M 25-29 OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 0:15:47

3 CHĘTNIK RAFAŁ M 3 M 40-44 SZTUM 0:17:55

4 GRETKOWSKI JACEK M 4 M 25-29 1 KWIDZYN 0:18:00

5 DZIWOSZ PAWEŁ M 5 M 35-39 1 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0:18:03

6 SAROSIEK PATRYK M 6 M 20-24 1 MALBORK DAMIAN RUDNIK TEAM 0:18:15

.................................

26 KUROWSKI MICHAŁ M 24 M 30-34 3 ELBLĄG GOLDEN TEAM 0:20:01

27 KOZŁOWSKI MAREK M 25 M 20-24 3 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 0:20:03

33 DALIDOWICZ MAJA K 3 K 16-19 ELBLĄG 0:20:34

43 SZARKO MACIEJ M 39 M 40-44 9 ELBLĄG 0:21:02

61 SPARZAK TOMASZ M 55 M 25-29 4 ELBLĄG 0:22:35

66 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 60 M 40-44 13 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 0:22:42

68 GAWDZIK ARKADIUSZ M 62 M 40-44 14 BRANIEWO A.M.G. BRANIEWO 0:22:49

69 MAMCZYŃSKI MARIUSZ M 63 M 45-49 5 ELBLĄG 0:22:54

72 SERAFIN BARTŁOMIEJ M 66 M 35-39 8 ELBLĄG 0:23:03

88 STANKIEWICZ PIOTR M 79 M 40-44 16 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG

0:23:30

100 SZKLARSKI ANDRZEJ M 90 M 45-49 7 ELBLĄG SZKLARSCY 0:24:00

107 SZWĘCH MAREK M 94 M 30-34 22 ELBLĄG 0:24:19

108 PODOLSKA JOANNA K 14 K 30-34 1 ELBLAG 0:24:20

126 PODHORODECKI ARKADIUSZ M 102 M 50-54 4 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:24:59

128 CEGIELSKI PRZEMYSŁAW M 103 M 35-39 19 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 0:25:09

129 SOWA SYLWESTER M 104 M 40-44 22 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:25:12

149 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA K 37 K 45-49 4 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:26:56

166 ANIŚKO MACIEJ M 120 M 25-29 6 BRANIEWO 0:28:12

173 PĘKALSKA MONIKA K 52 K 40-44 12 ELBLĄG 0:28:29

174 RYCHCIK IZA K 53 K 30-34 8 FROMBORK 0:28:31

178 MALISZEWSKA MARIANNA K 55 K 55-59 3 ELBLĄG 0:29:21

181 DORDZIK MAŁGORZATA K 56 K 60+ 3 ELBLĄG 0:29:38

183 MAMCZYNSKA JOLA K 57 K 40-44 13 ELBLĄG 0:29:53

195 SIKORSKA JUSTYNA K 68 K 35-39 17 SUSZ 0:32:35

199 MAJEWSKA AGNIESZKA K 71 K 35-39 19 ELBLĄG 0:33:11

203 WEREDYCKA MONIKA K 73 K 40-44 16 ELBLĄG 0:33:48

204 SZKLARSKA ALICJA K 74 K 40-44 17 ELBLĄG SZKLARSCY 0:33:48

212 SOWA RENATA K 80 K 45-49 8 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:35:02

216 GIBAS SŁAWOMIR M 133 M 40-44 24 ELBLĄG BAŻANT NORDIC WALKING ELBLĄG 0:39:08

Fot. Jacek Dembiński

Nordic walking (5 km)

Open

1 JASIŁEK PRZEMYSŁAW M 1 1977 M 40-49 RADAWNICA 0:32:39

2 MARKIN EVGENIJ M 2 1980 M 30-39 KALININGRAD 0:33:00

3 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 3 1962 M 50-59 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 0:33:02

4 BABIŃSKI DAWID M 4 1993 M 20-29 1 MALBORK 0:34:29

5 PRZERWA ADRIAN M 5 1997 M 20-29 2 LUBLIN TEAM PRZERWA 0:34:31

6 CZOPEK JAROSLAW M 6 1982 M 30-39 1 EŁK MARATONKA 0:34:58

...................................

8 GIBAS JOANNA K 2 1980 K 30-39 ELBLĄG BAŻANT NORDIC WALKING ELBLĄG GIBAS 0:35:16

17 WIADERSKI WOJCIECH M 10 1950 M 60-69 1 ELBLĄG 0:37:04

36 GÓRSKA KATARZYNA K 20 1969 K 50-59 3 ELBLĄG 0:40:34

37 MALISZEWSKI MAREK M 17 1957 M 60-69 3 ELBLĄG 0:40:55

52 SZARKO EMILIA K 32 1977 K 40-49 14 ELBLĄG 0:43:10

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn