Cross Wapionka Górzno 2019 – Paweł Moskal znów pierwszy

Fot. Paweł Moskal facebook

W Dworku Wapionka w Górznie (województwo kujawsko-pomorskie) odbył się w niedzielę (17 lutego) Cross Wapionka, w którym dość licznie uczestniczyli mieszkańcy Warmii i Mazur, głównie Działdowa, Lubawy, Nidzicy i kilku mniejszych miejscowości. Znów talentem i dobrym przygotowaniem błysnął Paweł Moskal z Kurzętnika, który pierwszy wpadł na metę, trzeci w open był Krzysztof Sokół z Olsztyna.

Obaj zostali identycznie sklasyfikowani w swoich kategoriach wiekowych. W grupie 16/19 lat pierwsze miejsce zajął Aleksander Sendzicki (Działdowo) przed Kamilem Oszczęda (Nidzica. W kat. 40/49 lat zwyciężył Marcin Kasprowicz (Działdowo), a trzeci był Robert Głowacki (Olsztyn). W kat. 50/59 lat drugie miejsce zajął Robert Wodzyński (Działdowo), Wśród 60-latków najlepszy okazał się Andrzej Borowski (Działdowo).

Wśród pań trzecia w open była Wioletta Kasprowicz (Działdowo) – druga w kat. 20/39, Tuż za nią sklasyfikowano Ewelinę Kwas (Zaborowo). Wśród najmłodszych (16/19 lat) triumfowała Zuzanna Śliwka (Nidzica). Drugie miejsca zajęły: Wioletta Falba (Działdowo) w kat. 40/49 i Joanna Psiuk (Rybno) w kat. 50+.

Wyniki

Mężczyźni open

1 Moskal Paweł Kurzętnik Biega Kurzętnik Mężczyźni(20-39lat) 00:39:31.22

2 Leśniewski Daniel MUKL Brodnica Brodnica Mężczyźni(20-39lat) 00:39:59.65

3 Sokół Krzysztof Urwis Biega Olsztyn Mężczyźni(20-39lat) 00:40:44.59

4 Komosiński Łukasz Amazon Team Górzno Mężczyźni(20-39lat) 00:43:14.19

5 Kasprowicz Marcin Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:43:45.73

6 Bartnicki Łukasz Jw3537 Brodnica Mężczyźni(20-39lat) 00:44:08.50

........................

9 Szarmacher Sebastian Szarmacher Triathlon Team Działdowo Mężczyźni(20-39lat) 00:47:02.60

11 Głowacki Robert Sokół Team Vege Runners Olsztyn Mężczyźni(40-49lat) 00:47:55.95

14 Wodzyński Bogdan Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:48:50.64

15 Zajączkowski Artur Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:49:17.30

18 Knozowski Marcin Aktywna Lubawa Lubawa Mężczyźni(20-39lat) 00:50:09.09

20 Gajewski Przemysław Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(20-39lat) 00:50:20.81

24 Sendzicki Aleksander Rozbiegane Działdowo Działdowo Junior(16-19lat) 00:51:33.13

25 Wierzbowski Krzysztof Biegam U Kolesi Nowe Grodziczno Mężczyźni(20-39lat) 00:51:45.20

28 Osowski Adam Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(20-39lat) 00:52:02.09

30 Nąć Tomasz Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:52:43.14

32 Okoński MARCIN BRAK Słup Mężczyźni(20-39lat) 00:53:56.50

33 Oszczęda Kamil Nidzica Biega Nidzica Junior(16-19lat) 00:54:02.72

34 Szmit Tomasz Działdowo Mężczyźni(20-39lat) 00:54:03.60

36 Koźmiński Piotr Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:54:32.09

37 Rębowski Andrzej Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:54:39.95

38 Kaczmarski Sławomir Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:54:57.04

39 Borowski Andrzej Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(60+) 00:56:04.89

40 Wiśniewski Łukasz Runner team Działdowo Działdowo Mężczyźni(20-39lat) 00:56:35.45

41 Doliwka Paweł Lubawa Kocha Biegać Lubawa Mężczyźni(20-39lat) 00:56:59.40

44 Banasiak Mariusz Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:58:45.39

55 Mejka Mirosław Brak Nowe Miasto Lub Mężczyźni(50-59lat) 01:04:27.91

56 Psiuk Andrzej Biegam U KOLESI Rybno Mężczyźni(50-59lat) 01:06:31.57

59 Wojnarowski Paweł Tuczki Mężczyźni(40-49lat) 01:12:41.72

r59

Kategorie

16/19 lat

1 Sendzicki Aleksander Rozbiegane Działdowo Działdowo Junior(16-19lat) 00:51:33.13

2 Oszczęda Kamil Nidzica Biega Nidzica Junior(16-19lat) 00:54:02.72

20/39 lat

1 Moskal Paweł Kurzętnik Biega Kurzętnik Mężczyźni(20-39lat) 00:39:31.22

3 Sokół Krzysztof Urwis Biega Olsztyn Mężczyźni(20-39lat) 00:40:44.59

7 Szarmacher Sebastian Szarmacher Triathlon team Działdowo Mężczyźni(20-39lat) 00:47:02.60

10 Knozowski Marcin Aktywna Lubawa Lubawa Mężczyźni(20-39lat) 00:50:09.09

12 Gajewski Przemysław Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(20-39lat) 00:50:20.81

15 Wierzbowski Krzysztof Biegam U Kolesi Nowe Grodziczno Mężczyźni(20-39lat) 00:51:45.20

17 Osowski Adam Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(20-39lat) 00:52:02.09

19 Okoński MARCIN BRAK Słup Mężczyźni(20-39lat) 00:53:56.50

20 Szmit Tomasz Działdowo Mężczyźni(20-39lat) 00:54:03.60

21 Wiśniewski Łukasz Runner team Działdowo Działdowo Mężczyźni(20-39lat) 00:56:35.45

22 Doliwka Paweł Lubawa Kocha Biegać Lubawa Mężczyźni(20-39lat) 00:56:59.40

40/49 lat

1 Kasprowicz Marcin Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:43:45.73

3 Głowacki Robert Sokół Team Vege Runners Olsztyn Mężczyźni(40-49lat) 00:47:55.95

4 Zajączkowski Artur Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:49:17.30

8 Nąć Tomasz Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:52:43.14

9 Koźmiński Piotr Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:54:32.09

10 Rębowski Andrzej Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:54:39.95

11 Banasiak Mariusz Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:58:45.39

14 Wojnarowski Paweł Tuczki Mężczyźni(40-49lat) 01:12:41.72

50/59 lat

2 Wodzyński Bogdan Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:48:50.64

6 Kaczmarski Sławomir Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:54:57.04

8 Mejka Mirosław Brak Nowe Miasto Lub Mężczyźni(50-59lat) 01:04:27.91

9 Psiuk Andrzej Biegam U Kolesi Rybno Mężczyźni(50-59lat) 01:06:31.57

60 + lat

1 Borowski Andrzej Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(60+) 00:56:04.89

r60

Kobiety

1 Turalska Aneta Biegaj z Dymkiem Sierpc Kobiety(20-39lat) 00:49:54.63

2 Kamińska Teresa Teresa biega Miesiączkowo Kobiety(40-49lat) 00:52:15.91

3 Kasprowicz Wioletta Rozbiegane Działdowo Działdowo Kobiety(20-39lat) 00:54:02.11

4 Falba Wioletta Rozbiegane Działdowo Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:55:46.09

5 Kwas Ewelina Zaborowo Kobiety(20-39lat) 00:56:06.70

6 Schweda Justyna Toruń Kobiety(40-49lat) 00:58:01.37

................................

9 Sochacka Małgorzata BRAK Lidzbark Kobiety(40-49lat) 00:59:48.44

12 Śliwka Zuzanna Nidzica Biega Nidzica Juniorki(16-19lat) 01:03:05.82

15 Psiuk Joanna Biegam U Kolesi Rybno Kobiety(50+) 01:06:31.71

18 Tomaszewska Arleta Mamuśki górą Działdowo Kobiety(20-39lat) 01:08:09.66

19 Szarmacher Paulina Mamuśki Górą Działdowo Kobiety(20-39lat) 01:08:10.62

21 Domeradzka Anna BRAK Zaborowo Kobiety(20-39lat) 01:11:03.91

22 Wojnarowska Agnieszka Tuczki Kobiety(40-49lat) 01:11:15.04

24 Behal Magdalena DZIAŁDOWO Kobiety(20-39lat) 01:17:25.88

Kategorie

16/19 lat

1 Śliwka Zuzanna Nidzica Biega Nidzica Juniorki(16-19lat) 01:03:05.82

20/39 lat

2 Kasprowicz Wioletta Rozbiegane Działdowo Działdowo Kobiety(20-39lat) 00:54:02.11

3 Kwas Ewelina Zaborowo Kobiety(20-39lat) 00:56:06.70

11 Tomaszewska Arleta Mamuśki górą Działdowo Kobiety(20-39lat) 01:08:09.66

12 Szarmacher Paulina Mamuśki Górą Działdowo Kobiety(20-39lat) 01:08:10.62

13 Domeradzka Anna BRAK Zaborowo Kobiety(20-39lat) 01:11:03.91

15 Behal Magdalena DZIAŁDOWO Kobiety(20-39lat) 01:17:25.88

40/49 lat

2 Falba Wioletta Rozbiegane Działdowo Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:55:46.09

4 Sochacka Małgorzata BRAK Lidzbark Kobiety(40-49lat) 00:59:48.44

5 Wojnarowska Agnieszka Tuczki Kobiety(40-49lat) 01:11:15.04

50+ lat

2 Psiuk Joanna Biegam U KOLESI Rybno Kobiety(50+) 01:06:31.71

Nordic walking

Kobiety

1 Chałupczyńska Paulina Golub-Dobrzyń Nordic Walking Kobiety 00:45:41.37

2 Bartoszewicz Danuta NN Toruń Nordic Walking Kobiety 00:45:49.50

3 Buma Iweta Face Nordic Walking Team Płock Nordic Walking Kobiety 00:46:23.04

..................................................

5 Niedźwiedzka Ola Lubawa Kocha Biegać LUBAWA Nordic Walking Kobiety 00:47:35.87

6 Lewicka Katarzyna Lubawa Kocha Biegać LUBAWA Nordic Walking Kobiety 00:47:35.98

7 Szmit Elżbieta Działdowo Nordic Walking Kobiety 00:47:40.26

8 Komosińska Patrycja Działdowo Nordic Walking Kobiety 00:47:42.35

11 Boliszewska Weronika Lubawa Kocha Biegać LUBAWA Nordic Walking Kobiety 00:51:42.18

12 BIELEC MARIA SKĘPE Nordic Walking Kobiety 00:51:45.41

13 Wiśniewska Anna Działdowo Nordic Walking Kobiety 00:53:37.29

Mężczyźni

1 Radomski Marcin Płock Nordic Walking Mężczyźni 00:36:11.72

2 Steckiewicz Edmund KB Lech Rypin Rypin Nordic Walking Mężczyźni 00:36:48.87

3 Baranowski ROMUALD DYNAMIC Płock Nordic Walking Mężczyźni 00:38:24.38

..........................

14 Muzalewski Marek Kuligi Nordic Walking Mężczyźni 00:51:44.30

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn