Gdynia Półmaraton 2019 – Ponad 6 tysięcy na mecie, a Daniel Mikielski 17

Fot. trojmiasto.pl

W niedzielę (17 marca) odbył się w Gdyni Półmaraton. Po zimowej przerwie biegacze mają ogromny apetyt by znów stanąć na starcie i zmierzyć się z dystansem. Na metę dotarło ponad sześć tysięcy uczestników, a udział mieszkańców województwa warmińsko mazurskiego był liczny i...owocny. Daniel Mikielski z Olsztynka w tym mrowiu startujących zajął 17 miejsce

Oprócz niego w czołowej setce znalazło się jeszcze siedmiu biegaczy z naszego regionu. Szymon Gwardjak (Lidzbark Warmiński) był 32, Bartłomiej Zyborowicz (Dubieninki) 34, Adam Serocki (Elbląg) 47 (trzeci w kat. M40), Łukasz Jędrzejczyk (Mrągowo) 51, Tomasz Fiedorow (Barczewo) 59, Jacek Duda (Braniewo) 91 i Marcin Sobolewski (Zalewo) 98.

Aleksandra Jakimczuk (Braniewo) była wśród pań dziesiąta, piąta w kategorii K30. Podajemy wyniki zawodników z Warmii i Mazur do tysięcznego miejsca.

Wyniki open

1 NORDSTAD MOEN Sondre NOR 91M20/1 M / 1 01:01:18

2 ZALEWSKI Krystian POL 89M30/1 M / 2 01:02:36

3 AKALNEW Shumet ETH 88M30/2 M / 3 01:02:54

4 GARDZIELEWSKI Arkadiusz POL 86M30/3 M / 4 01:03:43

5 CHABOWSKI Marcin POL POMERANIA SZCZECINEK 86M30/4 M / 5 01:04:13

6 KARBOWIAK Kamil POL 95M20/2 M / 6 01:05:17

........................................

17 MIKIELSKI Daniel OLSZTYNEK POL 90M20/9 M / 16 01:12:10

32 GWARDJAK Szymon LIDZBARK POL LKS ZORZA GDYNIA 93M20/14 M / 28 01:15:40

34 ZYBOROWICZ Bartłomiej DUBENINKI POL 98M20/15 M / 29 01:15:53

47 SEROCKI Adam ELBLĄG POL 21WOG 73M40/3 M / 41 01:18:24

51 JĘDRZEJCZYK Łukasz MRĄGOWO POL KLUB BIEGACZA MRAGOWO 81M30/22 M / 45 01:18:34

59 FIEODOROW Tomasz BARCZEWO POL BSB BARCZEWO BIEGA 84M30/27 M / 53 01:19:37

91 DUDA Jacek BRANIEWO POL DUDICOM.XYZ 74M40/11 M / 85 01:22:19

98 SOBOLEWSKI Marcin ZALEWO POL UKS TRS SUSZ 77M40/12 M / 91 01:22:30

117NAWOJCZYK Przemysław OLSZTYN POL 81M30/59 M / 110 01:23:15

124 AMBROZIAK Marcin RYN POL DĄBROWSKITEAM 85M30/64 M / 117 01:23:31

126 ADAMUSIAK Sławomir IŁAWA POL IŁAWA BIEGA 76M40/21 M / 119 01:23:32

148 PISAREWICZ Karol NIDZICA POL GPEC RUNNERS TEAM 88M30/80 M / 140 01:24:03

179 KLEJNA Dawid OMULE POL KS CONSTRACT LUBAWA 90M20/45 M / 171 01:25:06

217 JAKIMCZUK Aleksandra BRANIEWO POL 89K30/5 K / 10 01:26:28

228 DYMEK Adrian OSTRÓDA POL FORBET RUNNERS 89M30/111 M / 219 01:26:53

248 BIAŁEK Piotr OLSZTYN POL 3BRO 81M30/123 M / 239 01:27:27

258 CYRKLER Rafał OSTRÓDA POL SĄ WOLNIEJSI 76M40/61 M / 249 01:27:38

274 LIŚKIEWICZ Roman KĘTRZYN WARMIŃSKO MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ 69M50/6 M / 265 01:27:59

289 KURZELOWSKI Damian MORĄG POL BIEGAM DLA BARTKA!!!! 74M40/73 M / 280 01:28:19

334 MICHALSKI Dominik ELBLĄG POL 95M20/68 M / 322 01:29:02

340 LIS Sebastian MRĄGOWO POL 87M30/154 M / 328 01:29:10

382 BOGDAŃSKI Krzysztof BRANIEWO POL 71M40/104 M / 366 01:29:56

385 NOWAK Mateusz MIKOŁAJKI POL 19 M / 369 01:29:59

398 HERMANN Tomasz OLSZTYN POL BHP RODO THN SĄ WOLNIEJSI 78M40/106 M / 381 01:30:15

448 LEWANDOWSKI Bartosz ELBLĄG POL 90M20/91 M / 429 01:31:24

476 NADKIERNICZNY Zbigniew WĘGORZYNO POL GRYFUS SZCZECIN 76M40/132 M / 457 01:32:04

515 KWIDZIŃSKI Bartosz ELBLĄG POL 1995 95M20/95 M / 495 01:32:51

518 LESZCZYŃSKI Piotr DOBRE MIASTO `DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA 77M40/148 M / 498 01:32:59

520 KALWAS Stanisław OLSZTYN POL 69M50/18 M / 500 01:33:01

523 KŁOSIEWICZ Wojciech ELBLĄG POL ZKM ELBLĄG 75M40/151 M / 503 01:33:06

556 BRYL Mirosław BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA 77M40/162 M / 535 01:33:27

571 GASIOR Piotr SUSZ POL ROZBIEGANY SUSZ 84M30/254 M / 549 01:33:40

592 DURKIEWICZ Aleksander BRANIEWO POL DURKIEWICZ 74M40/172 M / 568 01:33:52

597 ZBUTOWICZ Krzysztof LIDZBARK KLUB BIEGACZA BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 75M40/174 M / 573 01:33:55

611 ZALEWSKI Daniel SUSZ POL TRI NEGU 97M20/106 M / 587 01:34:04

619 GUSKI Paweł DOBRE MIASTO POL 84M30/276 M / 595 01:34:10

620 KARCZEWSKI Eugeniusz DOBRE MIASTO `DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA``ODCISK`` 69M50/24 M / 596 01:34:10

631 GÓRSKI Andrzej LUBAWA POL ORKAMASTERS IŁAWS 89M30/281 M / 607 01:34:19

665 STRAUSS Darek OLSZTYN POL URWIS BIEGA 70M40/201 M / 639 01:34:47

668 JURKIEWICZ Paweł OLSZTYN POL 78M40/203 M / 642 01:34:51

690 WIELGOSZ Tomasz PASŁĘK POL 80M30/305 M / 662 01:35:07

736 SŁOWIK Jarosław OLSZTYN POL 94M20/125 M / 707 01:35:40

754 6539 LESZCZYŃSKI Paweł DOBRE MIASTO `DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA``ODCISK``` 77M40/231 M / 723 01:35:55

755 GRUCHALSKI Rafał ELBLĄG POL PORTEL.PL 77M40/232 M / 724 01:35:55

759 LEWANDOWSKI Michał MRĄGOWO POL 87M30/326 M / 728 01:35:59

764 LOMPERT Andrzej ELBLĄG POL 77M40/237 M / 732 01:36:03

799 PANIKOWSKI Tomasz OLSZTYN POL TEAM KOPEĆ 83M30/343 M / 763 01:36:33

823 URBAŃSKI Krzysztof SUSZ POL EUROCASH 73M40/253 M / 785 01:36:49

829 PASTERNAK Radosław LIDZBARK POL DĄBROWSKI TEAM 83M30/350 M / 790 01:36:55

850 ZYGADŁOWICZ Tomasz ELBLĄG POL PIECOBUDOWA-GDAŃSK 77M40/262 M / 809 01:37:11

872 RADZIWON Marek OSTRÓDA POL 92M20/140 M / 829 01:37:25

873 RADZIWON Tomasz STAWIGUDA POL 80M30/363 M / 830 01:37:25

887 SZLESZYŃSKI Andrzej OLSZTYN POL 69M50/44 M / 842 01:37:38

925 OLSZEWSKI Roman ELBLĄG POL ELBAŻANT 73M40/297 M / 877 01:38:03

926 DWULAT Tomasz BARCIANY POL BIEGNĘ DLA ZOSI 67M50/45 M / 878 01:38:04

927 KAPTEINA Robert GRONOWO POL 73M40/298 M / 879 01:38:04

929 MAŁKOWSKI Maciej RUCIANE NIDA POL TEAM KOPEĆ 86M30/379 M / 881 01:38:05

974 DĘBOWSKA Beata OLSZTYN POL 18 K / 56 01:38:26

992 KUCZKOWSKI Ryszard KIEŹLINY POL DRUŻYNA WILKA 66M50/48 M / 935 01:38:36

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn