,IV Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking ,, Dla autyzmu” Malbork 2019 – Elblążanie wysoko

Fot. Radosław Konczyński/nasze miasto malbork

W Malborku odbył się w sobotę (6 kwietnia) IV Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking ,, Dla autyzmu”. Bardzo dobrze zaprezentowali się mieszkańcy Elbląga i Pasłęka. W biegu na dystansie 5 km drugie miejsce w open i pierwsze w kat. M40/49 Adam Serocki (Elbląg).Wśród pań również druga w open była Marta Maksymiuk (Elbląg), triumfatorka kat. 30/39. Najszybszym piechurem okazał się Marcin Jankowski (Elbląg)

W biegu druga pozycję w kat. 40/49 zajął Piotr Różalski (Elbląg), a trzecią Sylwester Syrocki (Elbląg). W open wywalczyli odpowiednio czwarta i ósma lokatę. W nordic walking czwarty na metę przyszedł Marrcin Bujnicki (Pasłęk) – drugi w kat. 34/45.

Bieg (dystans 5 km)

1 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 1 M 30-39 TCZEW SAINT GOBAIN SQUAD/ BIEGAJĄCY TCZEW 0:17:54

2 SEROCKI ADAM M 2 M 40-49 ELBLĄG 0:18:11

3 HAPKE TOMASZ M 3 M 40-49 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0:18:37

4 RÓŻALSKI PIOTR M 4 M 40-49 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM RÓŻALSCY Oświata 0:18:51

5 WADOŁOWSKI DANIEL M 5 M 20-29 MALBORK 0:19:17

6 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 6 M 20-29 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 0:19:39

.................................

8 SYROCKI SYLWESTER M 8 M 40-49 ELBLĄG 0:19:53

13 POKOJSKI ANDRZEJ M 13 M 30-39 BRANIEWO KROPELKA 0:20:28

21 MAKSYMIUK MARTA K 2 K 30-39 ELBLĄG ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:21:43

32 SPARZAK TOMASZ M 29 M 20-29 ELBLĄG 0:22:38

37 LIZAK WŁODZIMIERZ M 34 M 50-59 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:23:12

38 ZNAROWSKA BOŻENA K 4 K 50-59 ELBLĄG 0:23:13

44 MAMCZYŃSKI MARIUSZ M 40 M 40-49 ELBLĄG 0:24:21

46 CECHOWSKA KASIA K 5 K 40-49 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:24:27

49 SERAFIN BARTŁOMIEJ M 44 M 30-39 ELBLĄG 0:24:46

51 ZYCH DAWID M 46 M 40-49 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0:24:56

55 ŻYWUSZKO WIOLETTA K 8 K 40-49 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:25:03

58 RÓŻALSKA ALEKSANDRA K 9 K 40-49 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM , SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 W ELBLĄGU RÓŻALSCY 0:25:10

75 SKIBIŃSKA ANNA K 16 K 40-49 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:27:01

81 JASIULEWICZ IZABELA K 19 K 30-39 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:27:28

83 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 64 M 50-59 ELBLĄG 0:27:33

84 PODHORODECKI ARKADIUSZ M 65 M 50-59 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:27:33

102 BIAŁKOWSKA MARTA K 30 K 30-39 ELBLĄG 0:28:55

121 SKIBIŃSKI ROBERT M 79 M 40-49 ELBLĄG 0:31:42

140 TOŁOCZKO PAULINA K 56 K 20-29 ELBLĄG 0:35:22

141 ORZECHOWSKA MAGDALENA K 57 K 40-49 ELBLĄG 0:35:24

147 DEMSKA KAMILA K 63 K 40-49 ELBLĄG 0:37:11

148 DYMIŃSKA NATALIA K 64 K 20-29 IŁAWA 0:40:11

149 LASKOWSKA EDYTA K 65 K 20-29 SUSZ LWY MORSKIE SUSZ 0:40:11

Nordic walking (dystans 5 km)

1 JANKOWSKI MARCIN M 1 M 34-45 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK JANKOWSCY 0:34:05

2 SANIUK EDWARD M 2 M 46+ GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM  0:34:45

3 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 3 M 46+ GDAŃSK NORDIC WALKING PASŁĘK  0:35:13

4 BUJNICKI MARCIN M 4 M 34-45 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:36:04

5 SMILGIN DARIUSZ M 5 M 46+ MALBORK SMILGIN 0:36:33

6 KOŁPAK JAN M 6 M 46+ SZTUM ZANTYR LKS  0:36:53

.........................

15 ROGULSKI TOMASZ M 12 M 46+ PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK ROGULSCY 0:38:56

16 ŚLIWKA WIESŁAW M 13 M 46+ PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:39:08

19 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 5 K 46+ PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 0:39:40

24 ROGULSKA ANNA K 9 K 34-45 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK ROGULSCY 0:41:18

28 KOZŁOWSKA ANNA K 13 K 34-45 PASŁĘK 0:42:11

31 SOROKA TERESA K 15 K 46+ PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:42:45

37 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 21 K 46+ PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:44:01

61 WIADERSKA GRAŻYNA K 40 K 46+ ELBLĄG 0:48:39

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn