"Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna" i X Bieg Raszyński – Maja Dalidowicz i Daniel Mikielski w pierwszym szeregu

Fot. archiwum klubu

W niedziele (7 kwietnia) odbyła się impreza biegowa pod hasłem Sopockie 4 Pory Roku – Wiosna. Bardzo dobrze spisała się młoda lekkoatletka MKS Truso Elbląg Maja Dalidowicz, która okazała się najszybsza wśród kobiet (startowała w kat. 16/19 lat). Michał Kołecki (Iława) był 17 w open i 4 w kat.(20/29). Z kolei w X Biegu Raszyńskim 5 miejsce zajął Daniel Mikielski (Olsztynek), natomiast wśród pań Małgorzata Mejka z Lubawy była szósta

"Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna"

Wyniki ( 5 km)

1 CZAPIŃSKI MICHAŁ M 1 M 30-39 REDA EUROPELL - BIKE U UP 0:15:40

2 KRÓL BŁAŻEJ M 2 M 30-39 KĘBŁOWO GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA 0:15:56

3 POŁEĆ ARKADIUSZ M 3 M 20-29 GDYNIA 0:16:06

4 STRUK ADAM M 4 M 20-29 1 SŁUCHOWO 0:16:15

5 MRÓWKA MICHAŁ M 5 M 30-39 1 GDAŃSK MAJA TEAM 0:17:09

6 CZUJKO TYMEK M 6 M 0-19 1 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 0:17:13

..............................................

17 KOŁECKI MICHAŁ M 17 M 20-29 4 IŁAWA MISIEK RUNNER TEAM 0:18:20

28 DALIDOWICZ MAJA K 1 K 0-19 ELBLĄG TRUSO ELBLĄG 0:19:42

73 CISZAK DOMINIK M 66 M 20-29 13 ELBLĄG 0:22:08

92 PIASECKI KAMIK M 81 M 20-29 14 ELBLĄG 0:23:13

96 KRYSZCZUK PIOTR M 84 M 30-39 31 PASŁĘK 0:23:21

148 MILAS MARIUSZ M 123 M 60-69 4 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 0:25:16

162 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 132 M 30-39 41 ELBLĄG 0:25:39

170 TARASIEWICZ RYSZARD M 136 M 60-69 5 BRANIEWO 0:26:01

214 ŻYLIŃSKI GRACJAN M 164 M 20-29 28 BEZLEDY 0:27:29

220 OSTROWSKI GRZEGORZ M 167 M 30-39 62 ELBLĄG 0:27:35

221 OSTROWSKA KAROLINA K 54 K 30-39 19 ELBLĄGA 0:27:36

232 PAWŁOWSKA BEATA K 62 K 30-39 24 ELBLĄG 0:27:42

365 CZYSZEJUK IZABELA K 153 K 30-39 62 PASŁĘK 0:36:29

X Bieg Raszyński

Wyniki (10 km)

1 NOWAK JAKUB POL LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA WARSZAWA 89 M30/1 00:30:00

2 WASIEWICZ KRZYSZTOF POL KONDYCJA PIASECZNO 92 M20/1 00:31:52

3 DRAGAN ALEKSANDER POL KIELCE 90 M20/2 00:31:53

4 SZATECKI MAKSYMILIAN POL I-SPORT TEAM / JAKUBOWSKI TEAM WARSZAWA 96 M20/3 00:32:38

5 MIKIELSKI DANIEL POL OLSZTYNEK 90 M20/4 00:33:23

6 ZARZYCKI MACIEJ POL ŻÓŁWIN 89 M30/2 00:35:08

...................................................

40 (6) MEJKA MAŁGORZATA POL LUBAWA 86 K30/4 00:40:35

104 STEFAŃSKI KRYSTIAN POL KS KANAŁEK OLSZTYN 84 M30/35 00:45:15

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn