5. Gdańsk Maraton 2019 – Aleksandra Jakimczuk trzecia i...trzecia. Pan Adam z Elbląga też na podium w M70

Fot. AK-ska Photo/Aleksandra Jakimczuk facebook

W niedzielę (14 kwietnia) odbył się 5 Gdańsk Maraton. Na mecie sklasyfikowano prawie dwa tysiące uczestników, a spora grupę stanowili mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego. Nie było zagranicznych gości, rywalizacja przebiegała więc w amatorskim gronie, a to ma swój urok. W pierwszej setce znalazło się pięcioro reprezentantów Warmii i Mazur.

Najwyżej na 12 miejscu sklasyfikowano Marcina Sobolewskiego z Zalewa, na 43 Rafała Szczecinę (Iława). Jako 47 na metę wpadła Aleksandra Jakimczuk z Braniewa, trzecia wśród pan i trzecia w kategorii K 30. Rafał Nojman z Dobrego Miasta był 65, na na 74 pozycji sklasyfikowano Adriana Dymka (Ostróda).

Na podium stanął Adam Piatek (Elbląg), który zajął drugie miejsce w kat. M70.

Wyniki

1 CZERNECKI Rafał BLIŻYN POL / CZARNECKI RUN TEAM 79M40/1 (M)1 02:23:14

2 KOSEK Pawel TYCHY POL / WWW.KOSEKPAWEL.PL / KOSEK TEAM 91M20/1 (M)2 02:23:23

3 GŁOGOWSKI Adam GDYNIA / UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK / 93M20/2 (M)3 02:23:43

4 KUJAWSKI Grzegorz PUCK POL 78M40/2 (M)4 02:39:07

5 LAMPARSKI Zbigniew MIŃSK MAZOWIECKI POL / MKB DREPTAK 87M30/1 (M)5 02:40:16

6 JAGIEŁA Adam SIEMIANOWICE POL / KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 73M40/3 (M)6 02:41:17

......................

12 SOBOLEWSKI Marcin ZALEWO POL / UKS TRS SUSZ 77M40/6 (M)12 02:47:02

41 SZCZECINA Rafał IŁAWA POL / IŁAWA BIEGA 78M40/16 (M)39 02:57:14

47 JAKIMCZUK Aleksandra BRANIEWO POL 89K30/3 (K)3 02:58:05

65 NOJMAN Rafał DOBRE MIASTO POL / SĄ WOLNIEJSI 84M30/28 (M)62 03:00:08

74 DYMEK Adrian OSTRÓDA POL / FORBET RUNNERS 89M30/34 (M)71 03:02:10

114 KRYSZTOFIAK Damian BRANIEWO POL 90M20/7 (M)110 03:09:06

127 CYRKLER Rafał OSTRÓDA POL / SĄ WOLNIEJSI 76M40/58 (M)123 03:11:00

148 FORC Tomasz ELBLĄG POL 73M40/67 (M)143 03:13:13

157 STEFAŃSKI Andrzej ELBLĄG POL / MARATOŃCZYK ELBLĄG 62M50/10 (M)152 03:13:43

162 BOGDAŃSKI Piotr ELBLĄG POL / AKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 88M30/59 (M)157 03:13:59

172 JASZUK Jarosław ELBLĄG POL 87M30/63 (M)167 03:14:17

182 KOTLENGA Przemysław IŁAWA POL / S4H 80M30/65 (M)177 03:14:49

183 ŁASKARZEWSKI Jarosław OLSZTYN POL 67M50/17 (M)178 03:14:50

267 GROCKI Artur ELBLĄG POL / KARAŚ TEAM ELBLĄG 72M40/117 (M)257 03:21:41

276 PATALON Piotr BRATIAN POL / ORKAMASTERS IŁAWA 69M50/24 (M)266 03:22:40

281 KWIDZIŃSKI Bartosz ELBLAG POL 95M20/22 (M)269 03:23:00

288 ZACIEK Marcin BARTĄG/OLSZTYN POL 81M30/101 (M)276 03:23:42

298 KWARCIŃSKI Paweł POZEZDRZE POL / RYNHAKI ROLNIK TEAM 90M20/24 (M)285 03:24:22

308 OTŁOWSKI Grzegorz ELBLAG POL / ETT - ELBLĄG 86M30/106 (M)294 03:24:41

330 RYMSZEWICZ Tomasz WĘGORZEWO / KYOKUSHIN WĘGORZEWO/11 80M30/116 (M)315 03:26:00

331 SATKIEWICZ Piotr PASŁĘK POL / ROZBIEGANY PASŁĘK 93M20/27 (M)316 03:26:08

367 MASZOTA Franciszek BARTOSZYCE / BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 74M40/154 (M)348 03:27:38

371 KLIMOWSKI Przemysław ELBLĄG POL / ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 77M40/155 (M)352 03:27:46

393 GULAJSKI Paweł DZIAŁDOWO POL 90M20/34 (M)372 03:28:35

394 URBAŃSKI Krzysztof SUSZ POL 73M40/163 (M)373 03:28:36

399 BAŁDYGA Piotr OSTRÓDA POL / BBL OSTRÓDA 73M40/165 (M)378 03:28:41

416 KŁOSIEWICZ Wojciech ELBLĄG POL / ZKM ELBLĄG 75M40/172 (M)392 03:29:24

431 NAPIÓRKOWSKI Mariusz NARZYM POL / ISKRA NARZYM 89M30/151 (M)406 03:29:59

460GRUDZIŃSKI Krzysztof OLSZTYN POL 81M30/163 (M)432 03:31:43

468 ŚWIDERSKI Jan PASŁĘK POL / KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 67M50/44 (M)440 03:32:32

473 DURSKI Piotr OLSZTYN POL 82M30/168 (M)445 03:32:58

476 KOBYRA Janusz ELBLĄG POL 70M40/191 (M)448 03:33:03

488 ĆWIKLIŃSKI Tomasz ELBLĄG POL / PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 80M30/173 (M)459 03:33:40

503 ODZIEMCZYK Tomasz ELBLĄG POL / EVOUBEZPIECZENIA.PL 86M30/179 (M)474 03:34:38

513 FILIPIAK Krzysztof STAWIGUDA POL 77M40/202 (M)483 03:35:42

528 NOWAK Mateusz MIKOŁAJKI POL 97M20/44 (M)498 03:36:29

542 BRYL Mirosław BARTOSZYCE / BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA 77M40/212 (M)511 03:37:38

548 DOBRZYŃSKA Weronika OLSZTYN POL / MARATON 1987 84K30/13 (K)33 03:37:55

549 SMYKOWSKI Adrian BRANIEWO POL 94M20/45 (M)516 03:37:55

551 BAŃKA Arkadiusz ELBLĄG POL 78M40/216 (M)518 03:38:02

575 WIŚNIEWSKI Tomasz OLSZTYN POL / WIŚNIATEAM 72M40/225 (M)542 03:39:46

578 JABŁOŃSKI Krzysztof OLSZTYN POL 76M40/227 (M)545 03:40:01

602 SKORUPSKI Rafał OSTRÓDA POL 75M40/236 (M)564 03:41:03

653 OSTROWSKI Paweł PASŁĘK POL 85M30/221 (M)609 03:43:11

655 PODHORODECKI Arkadiusz ELBLĄG POL / ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 67M50/71 (M)611 03:43:14

658 LEŚNIAK Daniel ELBLĄG POL 76M40/258 (M)614 03:43:21

676 KOŁBA Mateusz OLSZTYN POL 93M20/53 (M)631 03:43:55

699 SOSNOWSKI Adam OSTRÓDA POL / FORBET RUNNERS 85M30/237 (M)651 03:44:37

706 KKRYSZŁOWICZ Przemyslaw ELBLAG POL / STOK 85M30/238 (M)658 03:44:52

718 JOSWOWITZ-NIEMIERSKI Adrian OLSZTYN POL 95M20/56 (M)669 03:45:19

753 ZALEWSKI Jarosław ELBLĄG POL / OPEN BALANCE 86M30/248 (M)700 03:46:54

761 LELIWA Sylwia IŁAWA POL / RUN BEACH MORNING 93K20/12 (K)55 03:47:02

802 JABŁONKA Grzegorz ELBLĄG POL 80M30/259 Niep/15 (M)736 03:48:18

816 BIERNAT Arkadiusz OLSZTYN POL 72M40/317 (M)748 03:48:56

868 PAŃCZUK Robert ELBLĄG POL / DOM BROKERSKI NEGOCJATOR 74M40/337 (M)789 03:50:59

892 MIŁASZEWSKI Adam ELBLĄG POL 82M30/277 (M)806 03:51:58

911 ZAMORSKI Adam ELBLĄG POL / ELBAŻANT 67M50/108 (M)823 03:52:57

912 RASZEWSKI Marcin OLSZTYN POL / BBL OLSZTYN 75M40/354 (M)824 03:53:03

918 TOMIAŁOJĆ Andrzej ELBLĄG POL 82M30/287 (M)829 03:53:10

967 KULESZKA Anna WĘGORZEWO / WĘGORZEWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN/ 89K30/35 (K)97 03:55:22

976 STANKIEWICZ Krzysztof OSTRÓDA POL / FORBET RUNNERS 82M30/302 (M)876 03:55:44

1011 WATEMBORSKI Patryk BARTOSZYCE POL 90M20/70 (M)904 03:56:52

1058 KOZŁOWSKI Łukasz IŁAWA POL 85M30/328 (M)947 03:58:16

1074 610 GUSKI Paweł DOBRE MIASTO POL 84M30/332 (M)961 03:58:48

1094 770 KAMIŃSKI Janusz OSTRÓDA POL / OSTRÓDA RUNNERS 76M40/419 (M)975 03:59:19

1123 976 KOZIEŁŁO Anna LIDZBARK WARMIŃSKI POL / KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 93K20/21 (K)128 04:00:33

1182 193 BUNIEK Mateusz EŁK POL / PATATAS BRAVAS 93M20/88 (M)1043 04:04:15

1196 508 GLAUBERT Justyna ELBLĄG POL 76K40/55 (K)143 04:05:11

1197 1551 PAWLAK Michał ELBLĄG POL 92M20/90 (M)10540 4:05:13

1206 2172 WASILEWSKI Mirosław IŁAWA POL / ORKAMASTERS IŁAWA 74M40/449 (M)10610 4:06:12

1212 PUCHNIARZ Artur NOWE MIASTO POL 79M40/454 (M)1066 04:06:40

1222 KACPRZAK Mariusz ELBLĄG POL 83M30/367 (M)1074 04:07:17

1241 DĄBROWSKI Robert OLSZTYN POL 78M40/465 (M)1087 04:08:21

1253 RUSZKIEWICZ Malgorzata SUSZ POL 73K40/60 (K)155 04:08:57

1254 BOGUSŁOWICZ Daniel ELBLĄG POL 96M20/96 (M)1099 04:08:57

1261 KŁODAWSKI Marek BRATIAN POL 78M40/470 (M)1105 04:09:11

1266 KLACH Andrzej KIEŹLINY POL / MONT BLANC TEAM 78M40/473 (M)1109 04:09:24

1276 KUCHAREWICZ Grzegorz OLSZTYN POL 76M40/477 (M)1116 04:09:46

1329 WAŚNIEWSKI Rafał ELBLĄG POL 76M40/500 (M)1154 04:12:37

1333 NIENADOWSKA Beata ELBLĄG POL / KRÓLÓWKA 68K50/12 (K)177 04:12:46

1338 STACHÓRKO Krzysztof PASŁĘK POL / ROZBIEGANY PASŁĘK 75M40/505 (M)1160 04:13:04

1344 PIATEK Adam ELBLAG POL 48M70/2 (M)1165 04:13:20

1347 22 ANDRUSZKIEWICZ Bogdan OLSZTYN POL / AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 53M60/21 (M)1167 04:13:27

1351 BARCIKOWSKA Wioletta ELBLĄG POL / ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA STOP 70K40/64 (K)183 04:13:36

1446 ULIKOWSKI Tomasz PASŁĘK POL 81M30/411 (M)1244 04:18:31

1497 LEWANDOWSKI Paweł ELBLĄG POL 81M30/427 (M)1285 04:22:51

1515 ŚWIDER Arek OLSZTYN POL 81M30/432 (M)1296 04:23:45

1524 PETRICZEK Wojciech IŁAWA POL / REZERWOWE PSY 83M30/436 (M)1303 04:24:48

1529 RYMKIEWICZ Aleksandra ELBLĄG POL 66K50/18 (K)222 04:25:17

1601 BOGUT Dariusz ELBLĄG POL 88M30/455 (M)1362 04:29:42

1605 MARNIK Janusz PASŁĘK POL / ROZBIEGANY PASŁĘK 77M40/580 (M)1366 04:29:47

1629 CHALECKA Jola BRANIEWO POL / EKIPA ZRYW 77K40/85 (K)248 04:31:02

1704 POTKAJ Marcin OSTRÓDA POL / 42KM NA 42LATA 77M40/597 (M)1434 04:38:08

1759 DĄBROWSKI Mateusz OLSZTYN POL 94M20/146 (M)1472 04:44:39

1783 KACPERSKI Mirosław EŁK POL / VEGE RUNNERS 61M50/197 (M)1494 04:46:42

1785 JANKOWSKI Grzegorz OSTRODA POL 66M50/198 (M)1496 04:46:59

1794 ANDRUKAJTIS Arkadiusz WĘGORZEWO / KYOKUSHIN WĘGORZEWO/11 MAZURSKI 76M40/620 (M)1504 04:47:50

1795 LEŃSKI Michał MRĄGOWO POL 74M40/621 (M)1505 04:47:55

1796 DOBRZYCKA Anna WĘGORZEWO / KYOKUSHIN WĘGORZEWO/11 MAZURSKI 75K40/104 (K)291 04:47:56

1913 SOBCZAK Grzegorz ELBLĄG POL 73M40/649 (M)1596 05:07:31

Fot. MOSiR Gdańsk

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn