12. PKO Poznań Półmaraton 2019 – Daniel Mikielski 14 wśród 10 tysięcy, Mariola Sudzińska najlepsza w K40

Fot. Mariola Sudzińska facebook

Ponad 10 tysięcy uczestników sklasyfikowano na mecie Półmaratonu w Poznaniu. W czołówce znaleźli się długodystansowcy z Afryki, a przedzielił ich jedynie znany przeszkodowiec Krystian Zalewski. Najwyższe miejsce z reprezentantów Warmii i Mazur – czternaste zajął Daniel Mikielski z Olsztynka. Mariola Sudzińska (Olsztyn) była jedenasta wśród pań i wygrała kategorie K40.

Wyniki

1 ABATE SIJIYAS MISGANOW FENSHA ETH M18 1 01:02:29 1

2 KOECH MOSES MOLO KEN M40 1 01:02:30 2

3 ZALEWSKI KRYSTIAN GOLENIÓW POL M30 1 01:02:58 3

4 TOUGANE JAOUAD RABAT MAR M30 2 01:03:57 4

5 KERING EZRA KIPCHUMBA UASIN GISHU KEN M30 3 01:04:00 5

6 MBURU DENNIS MWANGI MURANGA SOUTH RUNPOLAND.org LEGEND TEAM KEN M18 2 01:04:26 6

.....................................

14 MIKIELSKI DANIEL OLSZTYNEK POL M18 7 01:12:06 13

120 STEFAŃSKI KRYSTIAN OLSZTYN KS KANAŁEK POL M30 49 01:22:08 110

150 SUDZIŃSKA MARIOLA OLSZTYN OLSZTYN POL K40 1 01:23:19 11

188 CYDZIK MIROSŁAW OLSZTYN Komenda Główna Policji POL M40 32 01:24:07 177

509 MARCHLEWSKI RADOSŁAW MARZĘCICE Kurzętnik Biega POL M30 208 01:29:23 482

510 PAWŁOWSKI MARIUSZ KURZĘTNIK Kurzętnik Biega POL M40 98 01:29:23 482

635 KOGUT SŁAWOMIR KURZĘTNIK Kurzętnik Biega POL M40 118 01:30:28 606

681 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Kurzętnik biega POL M45 58 01:31:01 651

861 GĄSIOR PIOTR SUSZ Rozbiegany Susz POL M30 355 01:33:05 821

872 WOLFF MARCIN OLSZTYN POL M50 25 01:33:09 830

1053 GOSIEWSKI CEZARIUSZ OSTRÓDA POL M40 201 01:34:34 1004

1085 ZIÓŁKOWSKI TOMASZ GIŻYCKO POL M55 20 01:34:48 1035

1379 MAKSIMOWICZ MICHAŁ OLECKO POL M18 284 01:37:21 1321

1456 DUŃSKI BARTOSZ ELBLĄG POL M18 293 01:37:54 1390

1651 EWERT MARIUSZ OSTRÓDA forBET Runners POL M30 653 01:38:55 1571

1692 BRZEZIŃSKI PAWEŁ ELBLĄG brzooza Team POL M40 349 01:39:07 1609

1781 AMBROZIAK IZABELA WIELBARK Varde Muay Thai POL K30 49 01:39:29 88

1825 REMISZEWSKI ZBIGNIEW MIKOŁAJKI Wataha POL M50 63 01:39:39 1734

2240 MALTCEV SERGEI ELBLĄG ETT-Elblag POL M45 238 01:42:20 2103

2290 FRAS MIREK OSTRÓDA forBET RUNNERS POL M40 460 01:42:38 2149

2389 ŁASTOWSKI ARTUR BARTOSZYCE POL M30 903 01:43:03 2235

2583 RENKEL-BUCHA EWA NOWE MIASTO LUBAWSKIE Kurzętnik Biega POL K30 81 01:43:53 174

3040 KRAWIEC ADAM OSTRÓDA Ostróda Runners POL M40 596 01:45:52 2800

3122 CHEŁKOWSKI MAREK GIŻYCKO POL M18 574 01:46:12 2870

3171 DERESZEWSKI WOJCIECH KURZĘTNIK Kurzętnik Biega POL M45 345 01:46:26 2912

3287 KRYSZKIEWICZ TOMASZ DZIAŁDOWO POL M45 361 01:47:08 3015

3626 HELSZTAJN RAFAŁ OLSZTYN POL M40 702 01:48:36 3305

3630 ANTCZAK IZABELA IŁAWA IŁAWA BIEGA POL K40 49 01:48:37 322

3653 KRAJEWSKI DARIUSZ LUBAWA POL M45 393 01:48:43 3327

3669 PAWLUKIEWICZ PAWEŁ OLSZTYN 1991 POL M18 660 01:48:47 3340

3843 DERBIN JAROSŁAW IŁAWA POL M45 413 01:49:23 3471

4044 CHELMIKOWSKI MATEUSZ WEGORZEWO POL M18 719 01:50:11 3639

4074 DOROCIAK WIOLETTA ELBLĄG IKS Atak Elbląg POL K45 30 01:50:17 412

4097 SYREWICZ KRZYSZTOF LIDZBARK WARMIŃSKI Luks Karol Kraszewo POL M50 151 01:50:23 3681

4357 CIUPIŃSKI JERZY OLSZTYN POL M60 40 01:51:37 3888

4628 ŁOZAK KINGA GIŻYCKO BBL Giżycko POL K18 162 01:52:46 547

5156 SAWICKI WOJTEK ELBLĄG 2.edplot POL M40 943 01:54:48 4470

5160 DANOWSKI KAMIL ELBLAG 2.dplot POL M30 1742 01:54:49 4474

5366 GUZOWSKI STANISŁAW OLSZTYN Są Wolniejsi POL M45 555 01:55:39 4620

5612 CHMIELEWSKA-BORUCH MILENA MRĄGOWO POL K30 329 01:56:34 801

5723 KRÓLIK RAFAŁ OLSZTYN POL M30 1883 01:57:02 4894

5738 PISZEWSKA RENATA IŁAWA IŁAWA BIEGA POL K45 72 01:57:07 830

5831 ORZOŁEK ALICJA SZCZYTNO POL K18 249 01:57:25 862

5871 OLSZEWSKI GRZEGORZ OLSZTYN POL M30 1926 01:57:33 4992

5965 DOLECKA KATARZYNA IŁAWA Iława Biega POL K45 81 01:57:53 907

5969 WYSOCKA AGNIESZKA IŁAWA IŁAWA BIEGA POL K40 165 01:57:53 907

6115 ZENTARSKA ANITA IŁAWA IŁAWA BIEGA POL K40 182 01:58:30 952

6248 JURKIEWICZ ALDONA SUSZ Rozbiegany Susz POL K30 397 01:58:56 998

6274 GOŁĘBIEWSKI ŁUKASZ LIDZBARK POL M18 1017 01:59:01 5264

6282 SOBIECH MAGDALENA OLSZTYN POL K18 287 01:59:02 1010

6620 SUSKA MIROSŁAW ELBLĄG POL M45 653 02:00:23 5504

6622 GĄSIOR PAWEŁ SUSZ Rozbiegany Susz POL M30 2109 02:00:25 5508

6708 LUSIŃSKA MAGDA ELBLĄG POL K40 223 02:00:48 1143

7000 ŁAJKOWSKI MAREK BARTOSZYCE bez klubu POL M30 220 02:02:20 5756

7095 MIKITA MIREK OLSZTYN Są Wolniejsi POL M50 269 02:02:53 5812

7218 KRAWCZYK KATARZYNA MRĄGOWO POL K30 523 02:03:34 1326

7293 ZIÓŁKOWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO POL M18 1155 02:03:59 5933

8180 TOBISZ EWELINA KIWITY POL K18 493 02:09:20 1770

8316 NIEDŹWIECKI TOMASZ GIŻYCKO GAVRA GIŻYCKO POL M40 1347 02:10:13 6488

8352 CHMIELEWSKI DAREK OLSZTYN POL M45 786 02:10:31 6513

9009 LEBUDA EWA OLSZTYN POL K45 191 02:16:11 2162

10201 ZADROZNY ADRIAN OLSZTYN POL M18 1438 02:44:50 7384

Fot Półmaratin Poznań (Jakub Kaczmarczyk, Adam Ciereszko, Marcin Rajczak)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn