Mistrzostwa Wojska Polskiego w Biegach Przełajowych Sulechów 2019 – Medale żołnierzy elbląskiej dywizji

Fot. gmina sulechów facebook

W Sulechowie odbyły się w środę (20 kwietnia) Mistrzostwa Wojska Polskiego w Biegach Przełajowych. Znakomicie wypadli żołnierze 16 Dywizji Zmechanizowanej z Elbląga, którzy zdobyli cztery medale. Tytuł mistrzyni sprzed roku obroniła Anna Gosk, srebrny medal wywalczyła Aleksandra Jakubczyk, a brązowe: Tomasz Jędraszek i Damian Kłopotek. Kilku innych uplasowało się w czołowych dziesiątkach.

Kobiety +35 lat dystans 3 km

1 ST.CHOR. MARTA SZENK 35 MINISTERSTWO OBRONY NARODOWEJ POLSKA K 1 00:12:30.15

2 SIERŻ. ALEKSANDRA JAKUBCZAK 24 16 DZ ELBLĄG POLSKA K 2 00:12:37.16

3 ST.SIERŻ. DANUTA WOSZCZEK 25 SIŁY POWIETRZNE POLSKA K 3 00:12:42.00

4 ST.SZER. ANNA POGORZELSKA 21 12 DZ SZCZECIN POLSKA K 4 00:13:26.78

5 SZER. MARZENA RANISZEWSKA 23 16 DZ ELBLĄG POLSKA K 5 00:13:35.99

6 SZER. ANNA LASECKA 19 11 LDKPANC. ŻAGAŃ POLSKA K 6 00:13:46.98

Kobiety do 35 lat dystans 3 km

1 SZER. ANNA GOSK 5 16 DZ ELBLĄG K 1 00:11:08.42

2 SZER. MONIKA ANDRZEJCZAK 3 12 DZ SZCZECIN K 2 00:11:22.18

3 SZER. BEATA LUPA 1 11 LDKPANC. ŻAGAŃ K 3 00:11:38.68

4 SZER. IWONA WICHA 6 16 DZ ELBLĄG K 4 00:11:49.36

5 SZER. MONIKA JACKIEWICZ 4 12 DZ SZCZECIN K 5 00:11:58.72

6 SZER. KAMILA HAYDER 2 11 LDKPANC. ŻAGAŃ K 6 00:12:00.25

Mężczyźni do 35 lat dystans 3 km

1 KPR. MATEUSZ DEMCZYSZAK 36 11 LDKPANC. ŻAGAŃ POLSKA M 1 00:09:57.36

2 SZER. SZYMON DOROŻYŃSKI 53 INSPEKTORAT WSPARCIA SZ POLSKA M 2 00:10:04.43

3 SZER. PATRYK BŁASZCZYK 39 12 DZ SZCZECIN POLSKA M 3 00:10:06.91

4 SZER. DAWID KLAYBOR 37 11 LDKPANC. ŻAGAŃ POLSKA M 4 00:10:09.39

5 SZER. KRZYSZTOF ŻEBROWSKI 44 16 DZ ELBLAG POLSKA M 5 00:10:23.75

6 SZER. KAMIL LINKA 41 12 DZ SZCZECIN POLSKA M 6 00:10:32.25

....................

11 SZER. MICHAŁ MAKOWSKI 42 16 DZ ELBLAG POLSKA M 11 00:11:00.45

15 SZER. RAFAŁ WRONOWSKI 43 16 DZ ELBLAG POLSKA M 15 00:11:22.86

Mężczyźni od 36 do 45 lat dystans 3 km

1 PLUT. KAMIL MAKOŚ 66 11 LDKPANC. ŻAGAŃ POLSKA M 1 00:10:48.78

2 ST.SZER. GRZEGORZ WÓJS 67 11 LDKPANC. ŻAGAŃ POLSKA M 2 00:11:00.68

3 PLUT. TOMASZ JĘDRASZEK 72 16 DZ ELBLAG POLSKA M 3 00:11:02.97

4 ST.SZER. KRZYSZTOF BARTKIEWICZ 69 12 DZ SZCZECIN POLSKA M 4 00:11:09.49

5 ST.SZER. ADAM PISULSKI 68 11 LDKPANC. ŻAGAŃ POLSKA M 5 00:11:11.86

6 MJR DAWID NOWACZYK 70 12 DZ SZCZECIN POLSKA M 6 00:11:22.69

.....................

7 KPR. RAFAŁ OLKOWSKI 73 16 DZ ELBLAG POLSKA M 7 00:11:26.17

8 CHOR. DARIUSZ JUREWICZ 74 16 DZ ELBLAG POLSKA M 8 00:11:37.45

Mężczyźni +45 lat dystans 8 km

1 MŁ.CHOR. MARIUSZ BORYCHOWSKI 149 12 DZ SZCZECIN POLSKA M 1 00:27:43.92

2 PLUT. RAFAŁ WÓJCIK 150 12 DZ SZCZECIN POLSKA M 2 00:29:36.49

3 ST.CHOR.SZT. MARIUSZ PLESIŃSKI 147 11 LDKPANC. ŻAGAŃ POLSKA M 3 00:30:01.04

4 PŁK JAROSŁAW BŁASZCZYK 156 INSPEKTORAT WSPARCIA SZ POLSKA M 4 00:30:28.49

5 MŁ.CHOR. NORBERT CZAPKA 148 11 LDKPANC. ŻAGAŃ POLSKA M 5 00:30:44.96

6 ST.CHOR.SZT. ROMAN CZAJA 153 SIŁY POWIETRZNE POLSKA M 6 00:30:52.05

.........................

7 MJR BOGUMIŁ KRUPIŃSKI 161 WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ POLSKA M 7 00:31:04.95

9 ST.CHOR.SZT. JAROSŁAW SZCZEPANOWSKI 151 16 DZ ELBLĄG POLSKA M 9 00:32:46.59

13 ST.SIERŻ. MAREK MAJDOWSKI 152 16 DZ ELBLĄG POLSKA M 13 00:35:19.45

Mężczyźni do 35 lat dystans 8 km

1 ST.SZER. TOMASZ GRYCKO 103 SIŁY POWIETRZNE POLSKA M 1 00:25:59.39

2 SZER. KRZYSZTOF GOSIEWSKI 111 INSPEKTORAT WSPARCIA SZ POLSKA M 00:26:13.00

3 SZER. PATRYK STYPUŁKOWSKI 97 12 DZ SZCZECIN POLSKA M 3 00:26:17.41

4 SZER. DAMIAN KABAT 98 12 DZ SZCZECIN POLSKA M 4 00:26:19.00

5 ST.SZER. ARTUR OLEJARZ 99 12 DZ SZCZECIN POLSKA M 5 00:26:56.76

6 SZER. ŁUKASZ PARSZCZYŃSKI 101 16 DZ ELBLĄG POLSKA M 6 00:27:16.72

......................................

8 ST.SZER. PAWEŁ MŁODZIKOWSKI 102 16 DZ ELBLĄG POLSKA M 8 00:27:43.80

11 SZER. PAWEŁ SZOSTAK 100 16 DZ ELBLĄG POLSKA M 11 00:28:32.02

Mężczyźni od 36 do 45 lat dystans 8 km

1 ST.KPR. SEWERYN DUDA 123 11 LDKPANC. ŻAGAŃ POLSKA M 1 00:27:47.78

2 ST.KPR. KRZYSZTOF WIŚNIOWSKI 122 11 LDKPANC. ŻAGAŃ POLSKA M 2 00:28:03.14

3 PLUT. DAMIAN KŁOPOTEK 130 16 DZ ELBLĄG POLSKA M 3 00:28:17.77

4 ST.SZER. ANDRZEJ KUSMIDER 126 12 DZ SZCZECIN POLSKA M 4 00:28:42.69

5 SIERŻ. ARTUR PELO 125 12 DZ SZCZECIN POLSKA M 5 00:29:44.47

6 POR. JANUSZ ŁAZARSKI 128 16 DZ ELBLĄG POLSKA M 6 00:29:49.00

............................................................

7 SZER. ŁUKASZ ZIMMER 129 16 DZ ELBLĄG POLSKA M 7 00:30:02.49

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn