Bieg SGH Warszawa 2019 – Na „piątkę” w dziesiątce Drażba i Rozmianiec

Fot. Dominik Drażba facebook

W niedzielę (28 kwietnia) odbył się Bieg SGH (Szkoła Główna Handlowa). Impreza w założeniu skierowana do studentów i pracowników uczelni stała się otwarta i z oferty korzysta wielu miłośników rekreacji. Do stolicy wybrała się wprawdzie nieliczna, ale mocna ekipa z Warmii i Mazur. W biegu na 5 km Dominik Drażba (Ełk) zajął ósme miejsce, a Paweł Rozmianiec (Olsztyn) zamknął czołowa dziesiątkę.

Na dystansie 10 km najwyżej bo na 15 miejscu sklasyfikowano Marcina Bryndę z Olecka.

Wyniki

Dystans 5 km

1 NOWAK Jakub WARSZAWA KOCI PAZUR ŚNIADOWO ŁOMŻA / LŁKS PREFBET 89M30/1 M / 1 00:14:39

2 PARSZCZYŃSKI Łukasz WARSZAWA POL TEAM PARSZCZYŃSKICH 85M30/2 M / 2 00:15:13

3 WASIEWICZ Krzysztof PIASECZNO POL KONDYCJA 92M20/1 M / 3 00:15:18

4 DRAGAN Aleksander KIELCE POL 90M20/2 M / 4 00:15:19

5 KARWOWSKI Wojciech ŁUKÓW POL 93M20/3 M / 5 00:16:01

6 ILIEV Michał WARSZAWA POL DUKLANOWSKI TEAM 00M20/4 M / 6 00:16:06

7 FLOREK Fabian JULIANÓW POL TEAM KOPEĆ 85M30/3 M / 7 SGH/1 00:16:07

8 DRAŻBA Dominik EŁK POL TEAM KOPEĆ 87M30/4 M / 8 00:16:12

9 STOCHMALSKI Piotr CHODEL POL ADIDAS RUNNERS WARSAW 89M30/5 M / 9 00:16:13

10 ROZMIANIEC Paweł OLSZTYN POL 87M30/6 M / 10 SGH/2 00:16:14

...............................................

18 OMIELAN Wojciech EŁK POL ADIDAS RUNNERS WARSAW / 94M20/10 M / 18 00:16:38

22 KOPEĆ Wojciech OLSZTYNEK POL TEAM KOPEĆ 86M30/10 M / 22 00:16:53

43 STEFAŃSKI Krystian OLSZTYN POL KS KANAŁEK 84M30/19 M / 41 00:18:05

68 GUTMAŃSKI Mariusz OLSZTYN POL TEAM KOPEĆ 96M20/25 M / 64 Stud/8 00:18:48

72 RAK Tomasz OLSZTYN POL PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 74M40/11 M / 67 00:19:03

119 ZIELIŃSKI Tomasz OLSZTYN POL MTZ BHP 76M40/27 M / 110 00:20:07

392 KONOPKO Emilia ELBLĄG POL 99K20/44 K / 83 Stud/93 00:25:57

Fot facebook organizatora

Dystans 10 km

1 PYSZEL Florian MIŃSK POL ŚWIAT OKIEM BIEGACZA 95M20/1 M / 1 Stud/1 00:32:40

2 BERNARDELLI Michał WARSZAWA POL AZS SGH 80M30/1 M / 2 SGH/1 00:33:25

3 ZARZYCKI Maciej ŻÓŁWIN POL 89M30/2 M / 3 00:34:00

4 GOSK Dominik WARSZAWA POL DD RUNNING TEAM 92M20/2 M / 4 00:34:13

5 TABER Konrad BRWINÓW POL AZS SGH 96M20/3 M / 5 Stud/2 00:34:31

6 TYMIŃSKI Paweł MIŃSK POL MKB DEPTAK 83M30/3 M / 6 00:34:39

7 URMANOWSKI Daniel WARSZAWA POL DREAM RUN 88M30/4 M / 7 00:35:06

8 URBASZEK Krystian TOMASZÓW POL WANDA PANFIL TEAM 91M20/4 M / 8 00:35:08

9 ARNOLD Przemyslaw WARSZAWA POL PWC RUNNING CLUB / 92M20/5 M / 9 SGH/2 00:35:29

10 RYNKIEWICZ Michał NOWA WOLA POL GIŻA TEAM 75M40/1 M / 10 00:35:44

......................

15 BRYNDA Marcin OLECKO POL TEAM KOPEĆ 88M30/6 M / 15 00:37:00

35 RÓŻAŃSKI Krystian EŁK POL TEAM KOPEĆ 83M30/15 M / 32 00:38:20

158 KARPICKI Tomasz LIDZBARK POL 94M20/43 M / 149 Stud/34 00:44:18

166 KABAŁA Michał LIDZBARK POL 98M20/47 M / 157 Stud/37 00:44:32

252 STEFAŃSKI Krystian OLSZTYN POL KS KANAŁEK 84M30/79 M / 229 00:47:26

320 CHYLINSKI Maciej ELBLAG POL 92M20/103 M / 291 SGH/39 00:49:21

690 WOŁCZEK Karolina GIŻYCKO POL BIRCZAŃSKIE ŁOTRY 94K20/91 K / 191 Stud/158 01:05:23

mon8

Monika Jackiewicz trzecia w Szczecinku

W niedzielę (28 kwietnia) odbył się 36. Bieg Uliczny - Memoriał Winanda Osińskiego. Doskonale spisała się Monika Jackiewicz (Lubawa), która w rywalizacji pań był trzecia w open. Przed nia tylko biegaczki zza wschodniej granicy

Klasyfikacja open

1 SLAVENSKI Ilya GOMIEL BLR ACHILLES LESZNO 84M30/1 M / 1 00:30:29

2 DIDOVODIUK Dmytro IVANO-FRANKIVS UKR SC BIG-TIME RIVNE 87M30/2 M / 2 00:30:54

3 RYBAK Sergii VINNITSA UKR LKB RUDNIK 86M30/3 M / 3 00:30:55

4 ROGIEWICZ Andrzej GRUDZIĄDZ POL KLUB PACKMAN TEAM 93M20/1 M / 4 00:31:20

5 KAZBAN Artem OSTRÓW UKR 90M20/2 M / 5 00:31:52

6 BELGRAU Szymon STRZELCE POL MKL SZCZECIN 94M20/3 M / 6 00:32:11

.....................

26 JACKIEWICZ Monika LUBAWA POL MKL SZCZECIN 92K20/3 K / 3 00:36:15

58 IGNATOWICZ Radosław EŁK POL TEAM KOPEC 81M30/18 M / 51 00:38:42

Kobiety (open)

1DIDOVODIUK Olesia IVANO-FRANKIVS UKR SC BIG-TIME RIVNE 90K20/1 K / 1 00:35:54

2 KILIARSKA Valentyna NIKOLAEV UKR 90K20/2 K / 2 00:36:06

3 JACKIEWICZ Monika LUBAWA POL MKL SZCZECIN 92K20/3 K / 3 00:36:15

4 PTASHUK Katsiaryna MINSK BLR ACHILLES LESZNO 91K20/4 K / 4 00:36:45

5 GRZEGÓRZEK Paulina SZCZECIN POL FLYPARK TEAM 87K30/1 K / 5 00:37:22

6 NOWAK Sandra ZIELONA GÓRA POL TEAM MARYSIAK 90K20/5 K / 6 00:38:02

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn