XXIX Ostródzkie Biegi Uliczne Memoriał Zdzisława Krzyszkowiaka 2019 – Ciekawa dycha i dużo młodzieży

Fot. Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji facebook

W sobotę (5 maja) odbyły się XXIX Ostródzkie Biegi Uliczne Memoriał Zdzisława Krzyszkowiaka. Jak zwykle jest do dzień sportu młodzieżowego w mieście, ale o wynikach tej generacji później. Kulminacyjnym punktem programu Memoriału jest Bieg na dystansie 10 km poświęcony pamięci słynnego lekkoatlety. Tym razem zgromadził na starcie ponad 50 osób.

Pierwszy na metę wpadł Artem Kazban (Ostrów Wielkopolskie), drugi był Piotr Pobłocki (Lębork), a trzeci reprezentant gospodarzy Paweł Tadejewski. Najlepsza wśród pań okazała się Natalia Mierzlikin (Warszawa) przed Magdalena Trzeciak (AZS UWM Olsztyn) i Katarzyną Pobłocką-Głogowską (Lębork). Nie była prowadzona klasyfikacja kategorii wiekowych, natomiast nagrodzono najszybszych ostródzian. Byli nimi: Kasia Sadowska i Paweł Tadejewski.

Bieg główny open (10 km)

1 Kazban Artem Ostrów Wielkopolski 1990 Open M 1 33:56 1

2 Pobłocki Piotr Lębork 1965 Open M 2 34:29 2

3 Tadejewski Paweł Ostróda UMKS Orkan 1979 Open M 3 Najlepszy Ostródzianin 1 34:40 3

4 Jędraszek Tomasz Górzno JW 3537 BRODNICA 1981 Open M 4 35:15 4

5 Brągiel Krzysztof Olsztyn Road to PB 1987 Open M 5 35:28 5

6 Mrówka Michał Gdańsk MajaTeam 1984 Open M 6 36:34 6

7 Punpur Marcin Ostróda 1980 Open M 7 Najlepszy Ostródzianin 2 37:12 7

8 Mierzlikin Natalia Warszawa 1989 Open K 1 37:31 1

9 Dąbkowski Roman Olsztyn 1982 Open M 8 37:47 8

10 Trzeciak Magdalena Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1995 Open K 2 37:54 2

11 Korwiel Rafał Ostróda ZEGARKISPORTOWE.PL 1984 Open M 9 Najlepszy Ostródzianin 3 38:12 9

12 Chmielewski Krzysztof Ostróda 1979 Open M 10 Najlepszy Ostródzianin 4 38:25 10

13 Rodzoch Daniel Warszawa 1988 Open M 11 38:57 11

14 Schmidt Robert Ostróda 1970 Open M 12 Najlepszy Ostródzianin 5 39:25 12

15 Felka Szymon Ostróda Ostróda Runners 1986 Open M 13 Najlepszy Ostródzianin 6 40:18 13

16 Wrotny Mariusz Mlawa 1991 Open M 14 40:37 14

17 Periżok Jakub Ostróda AWL Wrocław 1993 Open M 15 Najlepszy Ostródzianin 7 41:19 15

18 Pobłocka-Głogowska Katarzyna Lębork UKS Ekonomik Maratończyk Lębork 1994 Open K 3 41:38 3

19 Dobrowolski Kamil Malbork 22 Baza Lotnictwa Taktycznego 1988 Open M 16 41:47 16

20 Zembrzuska Justyna Mława 1986 Open K 4 41:49 4

21 30 Sadowska Kasia Ostróda 1989 Open K 5 Najlepsza Ostródzianka 1 43:46 5

22 Wrażeń Justyna Olsztyn 1988 Open K 6 43:54 23

23 Michalak Krzysztof Ostróda Ostróda Runners 1981 Open M 17 Najlepszy Ostródzianin 8 43:56 17

24 Piechocka Katarzyna Ostróda Ostróda Runners 1975 Open K 7 Najlepsza Ostródzianka 2 44:20 7

25 Zwonkowski Mateusz Ostróda 2000 Open M 18 Najlepszy Ostródzianin 9 45:54 18

26 Kędzia Milena Olsztyn 1997 Open K 8 46:24 8

27 Kowalski Dawid Olsztyn 1995 Open M 19 47:02 19

28 Pietrzak Michał Olsztyn 1989 Open M 20 48:02 20

29 Kurkiewicz Przemysław Ostróda 1994 Open M 21 Najlepszy Ostródzianin 10 48:15 21

30 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie 1957 Open M 22 48:35 22

31 Stypik Robert Ostróda BBL 1976 Open M 23 Najlepszy Ostródzianin 11 48:43 23

32 Kowalska Amelia Ostróda Ostróda Runners 1972 Open K 9 Najlepsza Ostródzianka 3 48:59 9

33 Ruciński Cezary Elgnowo VEL-DĄBRÓWNO 1998 Open M 24 49:20  24

34 Maciejewski Adrian Ostróda 1992 Open M 25 Najlepszy Ostródzianin 12 38:00 25

35 Stolarczyk Agnieszka Ostróda 1971 Open K 10 Najlepsza Ostródzianka 4 49:48 10

36 Korsak Marcin Warszawa YsY Team 1978 Open M 26 Najlepszy Ostródzianin 13 49:49 26

37 Lewandowski Wojciech Pomielnik Chelsea Londyn 1990 Open M 27 49:56 27

38 Danelska Monika Ostróda ALA TEAM 1984 Open K 11 Najlepsza Ostródzianka 5 50:10  11

39 Gołębiewski Rafał Kajkowo 1994 Open M 28 Najlepszy Ostródzianin 14 50:10 28

40 Zubkiewicz Łukasz Płaska Jaćwing Płaska 1986 Open M 29 50:20 29

41 Olszewski Wojciech Ostróda 1977 Open M 30 Najlepszy Ostródzianin 15 50:26 30

42 Chrabonszcz Jerzy Ostróda 1957 Open M 31 Najlepszy Ostródzianin 16 50:45 31

43 Sułowski Krzysztof Ostróda b 1973 Open M 32 Najlepszy Ostródzianin 17 51:19 32

44 Ciura Michał Iława 1986 Open M 33 54:26 33

45 Makarska Lucyna Działdowo 1983 Open K 12 56:56 12

46 Ruciński Andrzej Elgnowo VEL-DĄBRÓWNO 1965 Open M 34 57:04 34

47 Bandurska Iwona Filice Filice 1983 Open K 13 57:06 13

48 Garnusz Piotr Ostróda 1981 Open M 35 Najlepszy Ostródzianin 18 58:44 35

49 Wiktorowicz Damian Smykówko 2000 Open M 36 Najlepszy Ostródzianin 19 59:52 36

50 Leśnicki Dominik Ostróda MU 1982 Open M 37 Najlepszy Ostródzianin 20 01:01:16 37

51 Antochowski Jan Wałdowo 1953 Open M 38 Najlepszy Ostródzianin 21 01:01:20 38

52 Krokwińska Bożena Ostróda Ostróda Runners 1961 Open K 14 Najlepsza Ostródzianka 6 01:03:51 14

53 Gniady Jan Ostróda biegam bo mam z górki 1950 Open M 39 Najlepszy Ostródzianin 22 01:09:02 39

59868028 2252587504965018 893359060198359040 n

Kobiety

1 Mierzlikin Natalia Warszawa 1989 Open K 37:31

2 Trzeciak Magdalena Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1995 Open K 37:54

3 Pobłocka-Głogowska Katarzyna Lębork UKS Ekonomik Maratończyk Lębork 1994 Open K 41:38

4 Zembrzuska Justyna Mława 1986 Open K 41:49

5 Sadowska Kasia Ostróda 1989 Open K Najlepsza Ostródzianka 43:46

6 Wrażeń Justyna Olsztyn 1988 Open K 43:54

7 Piechocka Katarzyna Ostróda Ostróda Runners 1975 Open K Najlepsza Ostródzianka 44:20

8 Kędzia Milena Olsztyn 1997 Open K 46:24

9 Kowalska Amelia Ostróda Ostróda Runners 1972 Open K Najlepsza Ostródzianka 48:59 4

10 Stolarczyk Agnieszka Ostróda 1971 Open K Najlepsza Ostródzianka 49:48

60063724 2252585964965172 6372796470063529984 n

Najlepsi ostródzianie

Kobiety

1 Sadowska Kasia Ostróda 1989 Open K Najlepsza Ostródzianka 43:46

2 Piechocka Katarzyna Ostróda Ostróda Runners 1975pen K Najlepsza Ostródzianka 44:20

3 Kowalska Amelia Ostróda Ostróda Runners 1972 Open K Najlepsza Ostródzianka 48:59

4 Stolarczyk Agnieszka Ostróda 1971 Open K Najlepsza Ostródzianka 49:48

5 Danelska Monika Ostróda ALA TEAM 1984 Open K Najlepsza Ostródzianka 50:10

6 Krokwińska Bożena Ostróda Ostróda Runners 1961 Open K Najlepsza Ostródzianka 01:03:51

 59966153 2252586071631828 5920462016371228672 n

Mężczyźni

1 Tadejewski Paweł Ostróda UMKS Orkan 1979 Open M Najlepszy Ostródzianin 34:40

2 Punpur Marcin Ostróda 1980 Open M Najlepszy Ostródzianin 37:12

3 Korwiel Rafał Ostróda ZEGARKISPORTOWE.PL 1984 Open M Najlepszy Ostródzianin 38:12

4 Chmielewski Krzysztof Ostróda 1979 Open M Najlepszy Ostródzianin 38:25

5 Schmidt Robert Ostróda 1970 Open M Najlepszy Ostródzianin 39:25

6 Felka Szymon Ostróda Ostróda Runners 1986 Open M Najlepszy Ostródzianin 40:18

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn