PKO Bydgoski Festiwal Biegowy 2019 – Popisowa dycha Daniela Mikielskiego

Fot. pko bydgoski festiwal biegowy facebook

W niedziele (12 maja) odbył się PKO Bydgoski Festiwal Biegowy. Program obejmował biegi i wyścigi rolkarskie w półmaratonie i 10 km. Świetnie spisał się olsztynecki długodystansowiec Daniel Mikielski zwycięzca w open na popularna dychę. W półmaratonie Przemysław Flaga (Olsztyn) był piąty, drugi w M35, a Marek Makowski (Węgorzewo) zajął drugie miejsce w M55. W półmaratonie rolkarzy Sławomir Charubin (Pisz) triumfował w kat. 50+

Wyniki

Dystans 21 km

1 GOSIEWSKI KRZYSZTOF POL BYDGOSZCZ 1BLOG M M30 1 1 01:08:07

2 DOROŻYŃSKI SZYMON POL OPOLE 10BLOG M M25 2 1 01:08:43

3 HODYNA SERHII UKR KREMENCHUK RC "Kremiń" M M35 3 1 01:13:48

4 CZERNIEWSKI MARCIN POL SŁUPSK 1RBLOG M M25 4 2 01:15:58

5 FLAGA PRZEMYSŁAW POL OLSZTYN 2RBLOG M M35 5 2 01:16:10

6 JANKOWSKI DARIUSZ POL POZNAŃ PGB Sportowa Paczka M M25 6 3 01:16:36

…................

43 WOŹNIAK TOMASZ POL OLSZTYN 1BLOG M M30 43 11 01:25:33.

90 MAKOWSKI MAREK POL WĘGORZEWO 2RBLOG M M55 88 2 01:29:56

126 WIŚNIEWSKI RAFAŁ POL IŁAWA CSLOG M M35 121 34 01:32:50

154 PIŁAT KAMIL POL OLSZTYN 2RBLOG M M30 148 34 01:34:56

166 WASILEWSKI MIROSŁAW POL IŁAWA CSLOG M M45 160 21 01:35:55

191 DZIEMCZYK TOMASZ POL ELBLĄG M M30 181 42 01:37:16

228 GONISZEWSKI BARTOSZ POL LUBAWA Lubawa Team M M30 214 46 01:38:52

497 POWĄZKA KRZYSZTOF POL OLSZTYN Allianz Running Team M M40 447 85 01:51:24

532 PYTLIŃSKI KRZYSZTOF POL ELBLĄG M M45 475 72 01:53:46

570 KUCIŃSKI ŁUKASZ POL ELBLĄG EL Aktywni M M25 507 46 01:55:43

652 ŚWIĘTKOWSKI TADEUSZ POL IŁAWA M M55 566 29 02:00:53

666 ŻMIJEWSKA GRAŻYNA POL OSTRÓDA K K45 91 8 02:02:22

743 MIŚKÓW RYSZARD POL OLSZTYN M M50 620 39 02:10:57

Dystans 10 km

1 MIKIELSKI DANIEL OLSZTYNEK M M25 1 1 00:33:05

2 JARANOWSKI ANDRZEJ BRODNICA GKS Fabianki M M25 2 2 00:33:44

3 BAHINSKYI OLEKSANDR BYDGOSZCZ M M40 3 1 00:33:48

4 KAŹMIERCZAK PIOTR WITKOWO Witkowo Biega M M35 4 1 00:34:55

5 ŚWIĄTKOWSKI PAWEŁ TRZEMESZNO M M35 5 2 00:35:10

6 MYŚLAK PIOTR POZNAŃ Roche Runners M M25 6 3 00:35:33

…............................

217 OGRODNIK TOMEK OLSZTYN M M30 203 38 00:46:59

248 MAŃKA PRZEMEK OSTRÓDA M M16 231 19 00:47:45

252 PIPIRO PIOTR EŁK OSP JRW Szeligi M M25 233 42 00:47:52

261 WIŚNIEWSKI JACEK BISKUPIEC M M35 242 38 00:48:11

884 JAGIEŁKA PATRYK SUSZ JAGIEŁKA M M35 657 126 00:59:54

965 JANKOWSKA ELWIRA OLSZTYN Allianz Running Team K K45 274 21 01:02:02

Rolki

Półmaraton

1 PAWELEC MIROSŁAW GDAŃSK JABRA ROLLER TEAM POL 1983 M31‐50 1 00:42:50,20 1

2 DUDA MARCIN TORUŃ ROLLA SPEED TEAM / WWW.SKLEP.ROLLA.PL POL 1980 M31‐50 2 00:42:51,00 2

3 KOSMALA MATEUSZ BYDGOSZCZ POL 1993 M30 1 00:42:55,35 3

4 WARCHOŁ ŁUKASZ WARSZAWA WSR POLSKATER POL 1982 M31‐50 3 00:42:56,35 4

5 KWIATKOWSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ POL 1985 M31‐50 4 00:42:56,45 5

6 CHARUBIN SŁAWOMIR PISZ PLICH WYŚCIGI POL 1964 M50+ 1 00:42:57,80 6

…..............................

65 MACIEJEWSKI MARIAN IŁAWA IŁAWA POL 1957 M50+ 19 01:01:28,10 55

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn