Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim Gdynia 2019 – Mariola Sudzińska i Sławomir Adamusiak szybcy 40-latkowie

Fot. gdyniasport.pl facebook

W niedzielę (12 maja) odbył się w Gdyni Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim . Z dystansem 10 km zmierzyło się ponad 2200 uczestników, w tym mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego. Świetnie spisali się 40-latkowie. Mariola Sudzińska (Olsztyn), czwarta w open, wygrała kategorię K40, w rywalizacji mężczyzn w tej grupie wiekowej triumfował Sławomir Adamusiak (Iława).

W open reprezentanci Warmii i Mazur też zajęli wysokie lokaty. W dwudziestce zmieściło się aż czterech zawodników: Rafał Wiśniewski (Olsztyn) wywalczył 9 miejsce, Rafał Zyborowicz (Dubieninki) – 10, Szymon Gwardjak (Lidzbark Warmiński) – 17 i Maciej Kosmala (Elbląg) – 18. Alicja Misiak z Susza była szósta wśród pań i czwarta w kat. K20.

Wyniki open ( zawodnicy Warmii i Mazur do 1000 miejsca)

1 DOBROWOLSKI EMIL CHOTOMÓW LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POL 1986 M30 1 00:30:39 1

2 KAZBAN ARTEM UKR 1990 M20 1 00:15:26 00:31:04 2

3 NIEMCZYK MATEUSZ STAROGARD GDAŃSKI LŁKS Prefbet Śniadowo POL 1992 M20 2 00:31:15 3

4 KUBIAK MACIEJ REDA Zoeller Tech POL 1988 M30 2 00:15:48 00:31:48 4

5 610 PYSZEL FLORIAN MIŃSK MAZOWIECKI Świat Okiem Biegacza POL 1995 M20 3 00:32:26 5

6 KOTŁOWSKI BARTOSZ OSTROMECKO LKS Ostromecko POL 1992 M20 4 00:16:09 00:32:32 6

7 MISZEWSKI MARCIN GDYNIA Intel Runners POL 1988 M30 3 00:32:37 7

8 POŁEĆ ARKADIUSZ GDYNIA KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska POL 1990 M20 5 00:32:57 8

9 WIŚNIEWSKI RAFAŁ OLSZTYN adfinem.olsztyn.pl POL 1988 M30 4 00:33:13 9

10 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ DUBENINKI Kujawscy Runners POL 1998 M20 6 00:33:15 10

….............................................

17 GWARDJAK SZYMON LIDZBARK WARM. Geoban POL 1993 M20 9 00:34:01 17

18 KOSMALA MACIEJ ELBLAG Czaja Training System POL 1994 M20 10 00:34:10 18

26 PRUSINOWSKI MICHAŁ BRANIEWO POL 1993 M20 13 00:34:56 25

35 GAJEWSKI RAFAŁ DOBRE MIASTO AZS UG / DKB "Odcisk" POL 1991 M20 16 00:35:54 32

36 SUDZIŃSKA MARIOLA OLSZTYN Olsztyn POL 1976 K40 1 00:18:08 00:36:09 00:36:11 4

37 ADAMUSIAK SŁAWOMIR IŁAWA Iława biega POL 1976 M40 1 00:36:18 33

47 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG Finisz Morąg POL 1986 M30 22 00:36:48 42

51 WARDZIŃSKI PAWEŁ BRANIEWO RRT POL 1988 M30 25 00:37:17 47

70 MISIAK ALICJA SUSZ AZS UG POL 1993 K20 4 00:38:09 6

88 BOGDAŃSKI PIOTR ELBLĄG SPOKOJNIE TO TYLKO KONTUZJA POL 1988 M30 39 00:38:37 81

167 WYSOCKI DAMIAN ELBLĄG POL 1997 M20 36 00:40:31 155

217 KOŁATKA MONIKA IŁAWA IŁAWA BIEGA POL 1997 K20 8 00:41:20 17

225 PUCH ROBERT ELBLĄG CTS POL 1975 M40 59 00:41:33 208

245 GRODŹ MARCIN SZCZYTNO POL 1990 M20 45 00:41:56 227

260 GOMULSKI MARCIN MORĄG Finisz Morąg POL 1988 M30 95 00:42:08 242

312 BOGORODZ MATEUSZ MRĄGOWO POL 1986 M30 112 00:42:47 291

323 KACZYŃSKI KAMIL MORĄG Finisz Morąg POL 1977 M40 95 00:42:54 302

398 SZYMKOWIAK MARCIN MORĄG Finisz Morąg POL 1982 M30 135 00:43:45 368

486 DZIEDZIEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG POL 1995 M20 79 00:44:57 450

504 CICHOWSKI JANUSZ ELBLĄG DĄBROWAR POL 1985 M30 176 00:45:07 465

646 ORŁOWSKA PAULINA MORĄG Finisz Morąg POL 1991 K20 21 00:46:41 54

653 KWIATEK MACIEJ MIŁAKOWO POL 1994 M20 106 00:46:46 595

711 SEGIN MARCIN ZALEWO Sprint Zalewo POL 1977 M40 200 00:47:24 646 712

747 JUREWICZ TOMASZ ELBLĄG POL 1969 M50 74 00:47:44 676

811 FOKS MARCIN BARCZEWO DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM POL 1995 M20 123 00:48:23 726

819 HEBA PIOTR ELBLĄG POL 1989 M30 270 00:48:28 733

877 KACZMARSKA PAULINA BRANIEWO POL 1998 K20 31 00:48:59 96

915 TOMASZEWICZ PIOTR ELBLĄG EnduroMan POL 1968 M50 95 00:49:13 803

920 JÓZEFOWICZ ŁUKASZ DZIAŁDOWO State Street Running Club POL 1993 M20 137 00:49:16 808

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn