XXI Bieg Wilka Grajewo 2019 – Ewelina Sobocińska pierwsza na mecie

Fot. MOSiR Grajewo facebook

W sobotę (11 maja) odbył się XXI Bieg Wilka. Na dystansie 10 km rywalizowało ponad 70 uczestników, w tym wielu z północno-wschodnich rubieży Warmii i Mazur. Wśród pań zwyciężyła Ewelina Sobocińska z Orzysza, z mężczyzn najwyżej sklasyfikowano Wojciecha Grądzkiego (Giżycko), który był szósty, tuz za nim finiszował Radosław Ignatowicz (Ełk). Oba wygrali swoje kategorie odpowiednio: 18/29 i 30/39.

Pierwsze miejsca w grupach wiekowych zajęły: Justyna Lelmacher (Ełk) w 18/29, Aleksandra Janicka (Olsztyn) w 30/39. Drugie lokaty wywalczyli: Sebastian Całus (Prostki) w 0/17 i Sabina Krysiak (Giżycko) w 40/49. Na trzecich miejscach sklasyfikowano: Leszka Domurata (Ruciane Nida) w 59/59 i Oscara Pericacho (Prostki) w 0/17.

Wyniki open

1 GRYGO PAWEL M 40-49 POL ŁOMŻA GRYGO TEAM 0:35:47

2 GODLEWSKI ANDRZEJ M 30-39 POL BORAWSKIE BIEGAMY DLA ZDROWIA 0:36:17

3 PRANCKUNAS PETRAS M 50-59 POL VILNIUS, LITWA NA, PAGAUK! 0:36:55

4 BALTRUSAITIS ZYDRUNAS M 40-49 1 POL VILNIUS, LITWA NA, PAGAUK! 0:37:14

5 KRZYŻANOWSKI KAROL M 40-49 2 POL SOŁKI MARATONKA GRAJEWO 0:37:56

6 GRĄDZKI WOJCIECH M 18-29 1 POL GIŻYCKO BBL GIŻYCKO/ ENTRE.PL 0:38:02

…......................................

7 IGNATOWICZ RADOSŁAW M 30-39 1 POL EŁK 0:39:06

15 SOBOCIŃSKA EWELINA K 30-39 POL ORZYSZ 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 0:43:22

17 GRONSKI ROMAN M 60-69 1 POL GIŻYCKO MASTERS 10km 0:43:33

20 MILEWSKI RAFAŁ M 30-39 4 POL EŁK 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW 0:45:02

25 LASKOWSKI LESZEK M 60-69 4 POL GIŻYCKO SZARY WILK GIŻYCKO 0:47:02

27 JANICKI MAREK M 30-39 6 POL OLSZTYN 0:47:22

28 DOMURAT LESZEK M 50-59 3 POL RUCIANE - NIDA 0:47:35

33 CAŁUS SEBASTIAN M 0-17 2 POL PROSTKI SZYBCY I WŚCIEKLI 0:48:30

36 NIEDŹWIECKI ANDRZEJ M 60-69 6 POL EŁK 0:49:27

42 LELMACHER JUSTYNA K 18-29 1 POL EŁK AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 10km 0:49:59

46 LELMACHER ANDRZEJ M 50-59 7 POL EŁK 0:50:42

49 JANICKA ALEKSANDRA K 30-39 1 POL OLSZTYN 0:51:24

53 KRYSIAK ADAM M 40-49 11 POL GIŻYCKO 15 GBZ 0:53:12

62 SUPIŃSKA PAULA K 30-39 5 POL PROSTKI MTB EŁK PROSTKI 0:56:36

64 PERICACHO OSCAR M 0-17 3 POL PROSTKI SZYBCY I WŚCIEKLI 0:57:51

65 KRYSIAK SABINA K 40-49 2 POL GIŻYCKO 0:57:53

68 BUJAK LUCJAN M 60-69 10 POL EŁK PLASTIMET EŁK 0:59:21

69 FREJTAG DAWID M 30-39 11 POL GIŻYCKO 0:59:33

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn