Półmaraton Doliny Ropsudy Bakałarzewo 2019 – Szybka dwunastka Dominika Drażby

Fot. dominik drażba facebook

1 maja w Bałkarzewie odbył się Półmaraton Doliny Rapsuda, które mu towarzyszył Bieg Bakałarza na dystansie 12 km. I właśnie w tej konkurencji świetnie spisał się Dominik Drażba (Ełk), który wygrał z przewaga ponad 4 minut nad następnym rywalem. Czwarty na mecie był Krystian Wielgus (Gołdap), a druga w klasyfikacji pań Joanna Derencz (Gołdap).

W kategoriach na podium stawały panie. Marta Czaplejewicz (Ełk) zwyciężyła w grupie K30/39, a Agnieszka Wielgus (Gołdap) i Bożena Bagińska (Olecko) zajęły drugie miejsca w kat. 30/49 i 60+.

W półmaratonie piąte miejsce w open wywalczył Grzegorz Kulczyniec (Olecko) i również piąte Anita Finfando (Ełk). W kategoriach zwyciężyli: Dariusz Gabruś (Ełk) w M40/49, Czarek Gierszewski (Olecko) w M50/59, Stanisław Zapadka (Mrągowo) w M60/69, Marta Żabicka (Gołdap) w K30/39 i Jan Bagiński (Olecko) w M70+. Na drugich pozycjach uplasowali się: Jędrzej Rynkiewicz (Kętrzyn) w M30/39 i Stanisław Warykowski (Olecko) w M50/59.

Półmaraton

1 Andrzej GODLEWSKI Borawskie Biegamy dla Zdrowia M 30-39 – Open 01:17:53 1

2 Wojciech GRABIŃSKI Rogoźno Grunwald team Poznan M 18-29 – Open 01:19:58

3 Piotr CHODORSKI Wrocław WKB Piast Wrocław M 40-49 – Open 01:22:54

4 Tomasz KWIATEK Pruszków brak M 30-39 – Open 01:24:18

5 Grzegorz KULCZYNIEC Olecko Olecko Biega M 40-49 – Open 01:27:17

6 Kamil RYBUS Bocheń OSP Bocheń M 18-29 – 1 01:29:10

…...............................

10 Dariusz GABRUŚ Ełk Super Drużyna Ełk M 40-49 – 1 01:31:17

11 Jedrzej RYNKIEWICZ Ketrzyn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M 30-39 – 2 01:31:59

14 Piotr AUGUSTYNOWICZ EŁK POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA M 30-39 – 4 01:36:36

22 Czarek GIERSZEWSKI Olecko Załoga G M 50-59 – 1 01:43:54

25 Stanisław ZAPADKA Mrągowo brak M 60-69 – 1 01:46:23

26 Tomasz BUŁAKOWSKI Ełk brak M 18-29 – 4 01:46:43

29 / 5 Anita FINFANDO Ełk K 18-29 – Open 01:47:00

30 Jarosław KOSAKOWSKI Olecko M 40-49 – 7 01:47:53

32 Stanisław WARYKOWSKI Olecko Olecko Biega M 50-59 – 2

33 / 6 Marta ŻABICKA Rogale Łowcy Przygód Gołdap K 30-39 – 1

34 Grzegorz ROCZEŃ Gołdap Łowcy Przygód Gołdap M 40-49 – 8 01:48:49

35 Adam PARAFINIUK Ełk Super Drużyna Ełk M 40-49 – 9 01:49:10

73 Jan BAGIŃSKI Olecko Olecko Biega M +70 – 1 02:09:04

82 / 15 Marzena CICHOMSKA Kętrzyn Biegam bo muszę inaczej się uduszę K 30-39 – 5 02:17:21

88 Marek TRUCHAN Olecko Olecko Biega M 50-59 – 10 02:39:31

Dystans 12 km

1 Dominik DRAŻBA Ełk Team Kopeć M 30-39 – Open 00:41:00

2 Krystian KALINOWSKI Białystok AGR Podlasie M 18-29 – Open 00:45:18

3 Kamil CISZEWSKI Suwałki Suwałki NanuQ Team M 18-29 – Open 00:45:31

4 Krystian WIELGUS Gołdap Łowcy Przygód Gołdap M 40-49 – Open 00:48:03

5 Józek ANDREJCZUK POROSŁY BBL Białystok M 40-49 – Open 00:49:06

6 Marcin SIĘKOWSKI Koniecbór Calypso Team Suwałki M 18-29 – 1 00:49:45

…...............................

12 / 2 Joanna DERENCZ Gołdap 15pplot K 18-29 – Open 00:52:00

14 Gerard ROŻEK Olecko Olecko Biega M 40-49 – 4 00:52:52

18 Remigiusz CHMIEL Gołdap Łowcy Przygód Gołdap M 40-49 – 5 00:54:30

19 Kamil KOCISZ Giżycko 15 BZ M 40-49 – 6 00:54:33

25 Damian BEKULARD Ełk brak M 30-39 – 5 00:56:05

28 Karol WALAS Ełk 41 batalion lekiej piechoty giżycko M 30-39 – 6 00:56:48

38 / 8 Marta CZAPLEJEWICZ Ełk Olecko Biega K 30-39 – 1 00:59:36

39 Marcin CWALIŃSKI Ełk SuperDrużynaEłk M 40-49 – 13 00:59:36

44 / 10 Agnieszka WIELGUS Gołdap Łowcy Przygód Gołdap K 40-49 – 2 01:01:20

52 Marek KUSKOWSKI Dobre Miasto brak M 30-39 – 9 01:03:12

53 / 14 Iwona SOWA Gołdap Pepperteam K 30-39 – 6 01:03:39

56 Leszek KORDOWSKI Giżycko 15 BZ M 18-29 – 4 01:04:10

60 Wiesław TRUCHAN ŻYTKIEJMY PŁOMYK-ŻYTKIEJMY M 60-69 – 4 01:04:29

70 Tomasz LUMA Kętrzyn Biegam bo muszę inaczej się uduszę M 30-39 – 14 01:06:48

80 / 29 Sabina KRYSIAK Giżycko K 40-49 – 9 01:11:31

83 Wojciech JEGLIŃSKI Olecko Olecko Biega M 40-49 – 18 01:12:59

84 / 31 Ewa MUSTER-DRAŻBA Olecko Olecko Biega K 40-49 – 11 01:12:59

86 / 33 Gabriela PUCHALSKA-KOCISZ Giżycko BBL Giżycko K 40-49 – 12 01:14:34

87 / 34 Maria PAWŁOWSKĄ-LIS JANOWIEC brak K 40-49 – 13 01:14:34

88 / 35 Renata PRAWDZIK Ełk SuperDrużynaEłk K 40-49 – 14 01:15:54

108 / 48 Bożena BAGIŃSKA Olecko Olecko Biega K 60+ – 2 01:29:20

110 / 50 Lucyna DŁUGOSZ kętrzyn DRUŻYNA ML K 50-59 – 5 01:39:59

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn