Na wschód od Wisły – Biegi w Suchowoli, Zambrowie i Choroszczy

Fot. cross trzeźwości suchowola facebook

W pierwszej połowie maja odbyło się bardzo wiele imprez biegowych i tych wielkich, ale także bardziej kameralnych, które tez maja wielu zwolenników. W Suchowoli w Crossie Trzeźwości  (10 km) trzecie miejsce zajął Dominik Drażba (Ełk). W Zambrowie dzielnie walczyli Państwo Aneta i Sebastian Ciborowscy z Pisza, w Choroszczy jedynakiem z Warmii i Mazur był Piotr Augustynowicz z Ełku. Prowadzone były tylko klasyfikacje open

Cross Trzeźwości Suchowola 2019

Mężczyźni

1 Leończuk Andrzej 1992 Białystok Polska 00:31:56,10

2 Andrzejuk Bogusław 1975 Białystok Polska 00:32:27,05

3 Drażba Dominik 1987 Ełk Polska 00:34:30,30

4 Grygo Paweł 1976 Łomża Polska 00:34:58,95

5 Lelis Ernest 2000 Wilno Litwa 00:35:10,60

6 Supiński Adam 1991 Protasy Polska 00:36:36,15

…...........................

29 Girtler Damian 1986 Gołdap Polska 00:44:12,45

46 Zapadka Stanisław 1955 Mrągowo Polska 00:47:13,35

48 Milewski Piotr 1985 Ełk Polska 00:47:39,80

61 Kisielewski Andrzej 1973 Żytkiejmy Polska 00:48:58,05

79 Truchan Wiesław 1958 Żytkiejmy Polska 00:53:14,10

93 Fiedorczyk Janusz 1957 Ełk Polska 00:59:14,85

97 Frejtag Dawid 1987 Giżycko Polska 01:00:31,55

99 Baginski Jan 1945 Olecko Polska 01:02:17,35

103 Czopek Jaroslaw 1982 Ełk Polska 01:19:48,45

Kobiety

1 Gosk Anna 1990 Białystok Polska 00:40:35,50

2 Bielawiec Julita 1994 Horodniany Polska 00:41:24,00

3 Mironova Irina 1975 Niestierow Rosja 00:42:39,65

…...................................

37 Bagińska Bożena 1958 Olecko Polska 01:14:09,45

V Zambrowski Bieg Uliczny

Dystans 10 km

Kobiety

1 Gosk Anna Białystok KS PODLASIE BIAŁYSTOK 00:37:05

2 Bielawiec Julita Białystok – 00:42:03

3 Mańko Maria Zambrów - 00:43:55

…...............................

8 Ciborowska Aneta Pisz SEBA-SPORT PISZ 00:48:59

Dystans 5 km

1 Okseniuk Sergii Luck MK LUCHESK 00:15:15 00:15:14

2 Leończuk Andrzej Białystok PODLASIE BIAŁYSTOK 00:15:24

3 Slobodianiuk Denis Winnica TEAMOCHAL 00:15:37

….....................

13 Ciborowski Sebastian Pisz SEBA-SPORT PISZ 00:19:57

25 Chiliński Eryk Pisz SEBA-SPORT PISZ 00:22:10

Kobiety

1 Semenovych Nataliia Kyiv 1995 00:18:04

2 Okseniuk Oksana Luck MK LUCHESK 00:19:19

3 Czartoryska Sylwia Łomża 1978 00:21:27

…...........................

11 Chilińska Agnieszka Pisz SEBA-SPORT PISZ 00:25:28

III BIEG KONSTYTUCJI JERONIKI-CHOROSZCZ 2019

Dystans 5 km

1 Damian Wnorowski Tykocin 17:49

2 Paweł Hryszko Białystok 18:24

3 Łukasz Pomagruk Gdańsk 18:35

4 Paweł Miniuk Białystok 19:51

5 Yury Krupitsa Choroszcz 20:06

6 Kamil Kleczyński Krupniki 20:10

…......................

12 Piotr Augustynowicz Ełk 21:47

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn