Bieg Kopernika Rybno 2019 – Lubawianie najszybsi

Fot. Karol Wrombel (ilustracja)

W sobotę (18 maja) w Rybnie odbył się Bieg Kopernika. Rywalizowano na dwóch dystansach: 8 km i 3 km, odbył się również marsz nordic walking (3 km). Zgodnie z tradycja do udziału w imprezie zaproszono młodzież, która konkurowała na krótszych odcinkach. Bieg główny wygrał Radosław Górski (Lubawa), drugi był Jarosław Laskowski (Małe Bałówki), a trzeci Igor Olszewski z Lidzbarka. Wśród pań zwyciężyła Kamila Sadowska z Lubawy

Biegi na krótszym dystansie nie wzbudziły takiego zainteresowania. Pierwsi na mecie byli: Paweł Moskal (Kurzętnik) i Miłosława Wasiak (Burkat)

Wyniki

Dystans 8 km

1 GÓRSKI RADOSŁAW "VEGE RUNNERS" LUBAWA Mężczyźni(30-49lat)8km 00:30:37.06

2 Laskowski Jarosław "Kurzętnik biega" Małe Bałówki Mężczyźni(30-49lat)8km 00:31:05.70

3 Olszewski Igor Lidzbark Mężczyźni(19-29lat)8km 00:32:14.60

4 Jędraszek Daniel "Małe Leźno" Mężczyźni(30-49lat)8km 00:32:56.59

5 Wodzyński Bogusław "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(50-59lat)8km 00:33:10.66

6 Lenckowski Lech "Biegam U KOLESI" Dębień Mężczyźni(30-49lat)8km 00:34:14.95

…...................................

9 Petrykowski Tomasz "IŁAWA BIEGA" "Nowa Wieś" Mężczyźni(50-59lat)8km 198 00:35:59.30

10 Pydynkowski Łukasz "KS Kowalkowski Fight Club" Działdowo Juniorzy(16-18lat)8km 00:36:51.69

11 RĘBOWSKI ANDRZEJ "ROZBIEGANE DZIAŁDOWO" DZIAŁDOWO Mężczyźni(30-49lat)8km 00:37:18.47

12 Wiśniewski Łukasz "ROZBIEGANE DZIAŁDOWO" DZIAŁDOWO Mężczyźni(30-49lat)8km 00:37:34.95

13 Wasielewski Krzysztof "Biegam U KOLESI" Rybno Mężczyźni(30-49lat)8km 00:37:54.65

14 Kaczmarski Paweł Rybno Mężczyźni(19-29lat)8km 00:37:54.69

15 Brązent Adam Niezrzeszony Działdowo Mężczyźni(30-49lat)8km 00:39:11.48

16 Baranowski Marcin Lidzbark Mężczyźni(19-29lat)8km 00:40:19.10

18 Petrykowski Piotr "IŁAWA BIEGA" "Nowa Wieś" Juniorzy(16-18lat)8km 00:42:13.07

19 Psiuk ANDRZEJ "Biegam U KOLESI" Rybno Mężczyźni(50-59lat)8km 00:42:35.26

Kategorie wiekowe

16/18 lat

1 Pydynkowski Łukasz "KS Kowalkowski Fight Club" Działdowo Juniorzy(16-18lat)8km 00:36:51.69

2 Petrykowski Piotr "IŁAWA BIEGA" "Nowa Wieś" Juniorzy(16-18lat)8km 00:42:13.07

19/29 lat

1 Olszewski Igor Lidzbark Mężczyźni(19-29lat)8km 00:32:14.60

3 Kaczmarski Paweł Rybno Mężczyźni(19-29lat)8km 00:37:54.69

4 Baranowski Marcin Lidzbark Mężczyźni(19-29lat)8km 00:40:19.10

30/49 lat

1 GÓRSKI RADOSŁAW "VEGE RUNNERS" LUBAWA Mężczyźni(30-49lat)8km 00:30:37.06

2 Laskowski Jarosław "Kurzętnik biega" Małe Bałówki Mężczyźni(30-49lat)8km 00:31:05.70

4 Lenckowski Lech "Biegam U KOLESI" Dębień Mężczyźni(30-49lat)8km 00:34:14.95

6 RĘBOWSKI ANDRZEJ "ROZBIEGANE DZIAŁDOWO" DZIAŁDOWO Mężczyźni(30-49lat)8km 00:37:18.47

7 Wiśniewski Łukasz "ROZBIEGANE DZIAŁDOWO" DZIAŁDOWO Mężczyźni(30-49lat)8km 00:37:34.95

8 Wasielewski Krzysztof "Biegam U KOLESI" Rybno Mężczyźni(30-49lat)8km 00:37:54.65 14

9 Brązent Adam Niezrzeszony Działdowo Mężczyźni(30-49lat)8km 00:39:11.48

50/59 lat

1 Wodzyński Bogusław "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(50-59lat)8km 00:33:10.66

2 Petrykowski Tomasz "IŁAWA BIEGA" "Nowa Wieś" Mężczyźni(50-59lat)8km 198 00:35:59.30

3 Psiuk ANDRZEJ "Biegam U KOLESI" Rybno Mężczyźni(50-59lat)8km 00:42:35.26

Kobiety open

1 Sadowska Kamila LUBAWA Kobiety(19-39lat)8km 76 00:42:52.72

2 Rębowska Emilia "ROZBIEGANE DZIAŁDOWO" DZIAŁDOWO Juniorki(16-18lat)8km 21 00:45:27.16

3 Petrykowska "IŁAWA BIEGA" "Nowa Wieś" Kobiety(40-49lat)8km 443 00:46:04.25

Dystans 3 km

Kobiety

1 Wasiak Miłosława "Pszczółkowski Team" Kobiety_OPEN(3km) 00:15:03.16

Mężczyźni

1 Moskal Paweł "KURZĘTNIK BIEGA" Kurzętnik Mężczyźni_OPEN(3km) 00:11:25.97

2 Kuźniarski Tomasz Brodnica Mężczyźni OPEN(3km) 00:12:17.81

Nordic Walking

Kobiety

1 Tomczak Ewa "Koci Pazur" Ciechanów Nordic_Walking_Kobiety 00:27:52.89

2 KnozowskaAleksandra Brak Gronowo Nordic_Walking_Kobiety 00:29:19.28

3 Knozowska Zuzanna Brak Gronowo Nordic_Walking_Kobiety 00:29:21.38

Mężczyźni

1 Tomczak Marcin "nie ma klubu" Ciechanów Nordic_Walking_Mężczyźni 00:27:54.44

2 Pojedynkowski Radosław Brak Grodziczno Nordic_Walking_Mężczyźni 00:29:09.98

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn