Leśne Rum Warmia Ruś 2019 (lato) – Duktami do mety

Fot.ilustracja

W sobotę (25 maja) w podolsztyńskiej Rusi odbyła się cykliczna impreza Leśne Rum Warmia, w której uczestniczyło około pół setki osób dorosłych oraz dzieci i młodzież. Organizatorzy zaproponowali biegaczom dwa dystanse na 10 km i 5 km. Na dłuższym triumfował Marian Szatkowski (Bartąg) przed Wojciechem Wdowiakiem (Olsztyn) i Ryszardem Kuczkowskim (Kieźliny).

Wśród pań pierwsze miejsce zajęła Joanna Palowska (Olsztyn), drugie Karolina Daszuta (Jaroty), trzecie Joanna Kozłowska-Urban (Opole). W kategoriach wiekowych zwyciężyli: U20: Joanna Palowska i Michał Lipski (Olsztyn), U30: Urszula Kozłowska-Urban i Marcin Szatkowski, U40: Aneta Całka (Olsztyn) i Wojciech Wdowiak. M50: Ryszard Kuczkowski.

W biegu na 5 km (tu klasyfikowano tylko w open) wygrał Andrzej Rudziński (Jonkowo) przed Michałem Pietrzakiem (Olsztyn) i Jerzym Niewdzięcznym (Olsztyn). W grupie pań zwyciężyła Iwona Jakimowicz (Ostróda), druga była Michalina Polak (Opole) a trzecia Małgorzata Sławuszewska (Olsztyn).

W wyścigu nordic walking triumfowali: Jakub Zaremba (Olsztyn) i Małgorzata Jurgielewicz (Lidzbark Warmiński).

Wyniki

Dystans 10 km

1 Szatkowski Marcin 1984 ROZBIEGANY MŁODY BARTĄG, Bartąg 00:41:33 1 1/M30

2 Wdowiak Wojciech 1973 Olsztyn 00:44:38 2 1/M40

3 Kuczkowski Ryszard 1966 Drużyna Wilka, Kieźliny 00:45:27 3 1/M50

4 Tryk Piotr 1986 Lecimy Tutej, Olsztyn 00:46:35 4 2/M30

5 Dowiedczyk Tadeusz 1983 ROZBIEGANY MŁODY BARTĄG, Bartąg 00:46:51 5 3/M30

6 Pałejko Mateusz 1987 #WIPASZAKTYWNI w biegu, Olsztyn 00:46:52 6 4/M30

7 Krawczyk Jan 1986 Wybiegamy To!, Korsze 00:47:08 7 5/M30

8 Podlewski Tomasz 1978 Olsztyn 000:48:07 8 2/M40

9 Meller Wojciech 1978 Drużyna Wilka, Dywity 00:48:44 9 3/M40

10 Kuliński Przemysław 1981 Bajkowi Biegacze, Kieźliny 00:49:30 10 6/M30

11 Ludwiszewski Jarosław 1973 Studio Bra, Olsztyn 00:50:04 11 4/M40

12 Bertel Marcin 1982 Olsztyn 00:50:30 12 7/M30

13 Lipski Michał 1991 Olsztyn 00:51:04 13 1/M20

14 Szczepaniak Piotr 1968 Są Wolniejsi, Olsztyn 00:51:13 14 2/M50

15 Osowicki Maciej 1974 Olsztyn 00:51:43 15 5/M40

16 Sawicki Gabor 1989 Budowlani Olsztyn, Olsztyn 00:53:24 16 8/M30

17 Zakabłuk Marcin 1989 #WIPASZAKTYWNI w biegu, Olsztyn 00:54:19 017 9/M30

18 Palowska Joanna 1992 Są Wolniejsi, Olsztyn 00:55:21 1 1/K20

19 Daszuta Karolina 1988 BRBK- biegli w podatkach, Jaroty 00:55:25 2 1/K30

20 Kozłowska - Urban Joanna1980 BRBK- biegli w podatkach, Olsztyn 00:56:45 3 2/K30

21 Podlewska Anna 1980 Olsztyn 00:57:19 4 3/K30

22 Szynkowski Jerzy 1966 Mrągowo 00:57:34 18 3/M50

23 Całka Aneta 1974 Olsztyn 00:58:01 5 1/K40

24 Lecewicz Agata 1980 Są Wolniejsi, Olsztyn 01:00:04 6 4/K30

25 Paltian Piotr 1971 Są Wolniejsi, Dywity 01:00:08 19 6/M40

Dystans 5 km

1 Rudziński Andrzej 1974 Młynago-Jonkowo biega, Jonkowo 00:22:41 1 1/M40

2 Pietrzak Michał 1989 Olsztyn 00:23:53 2 1/M30

3 Jakimowicz Iwona 1978 Ostróda 00:24:15 1 1/K40

4 Niewdzięczny Jerzy 1972 Są Wolniejsi, Olsztyn 00:24:29 3 2/M40

5 Sławuszewki Leszek 1978 4TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN, Olsztyn 00:25:19 4 3/M40

6 Kaszkin Piotr 1988 #WIPASZAKTYWNI w biegu, Olsztyn 00:25:29 5 2/M30

7 Polak Michalina 1995 Są Wolniejsi, Opole 00:25:32 2 1/K20

8 Olszewski Dawid 2002 szczytno 00:25:42 6 1/M20

9 Sławuszewska Małgorzata1982 TEAM KOPEĆ, Olsztyn 00:26:00 3 1/K30

10 Foks Marcin 1995 Dzikie Życie Run Team, Olsztyn 00:26:40 7 2/M20

11 Całka Jacek 1973 Olsztyn 00:27:52 8 4/M40

12 Tunkiewicz Sławek 1968 Olsztyn 00:28:27 9 1/M50

13 Śmiałek Aleksandra 1984 #WIPASZAKTYWNI w biegu, Olsztyn 00:28:33 4 2/K30

14 Galewska Justyna 1981 Olsztyn 00:28:49 5 3/K30

15 Zielinska Magdalena 1982 Gamerki Wielkie 00:29:59 6 4/K30

16 Labiński Sebastian 1980 #WIPASZAKTYWNI w biegu, Olsztyn 00:32:11 10 3/M30

17 Smolińska Małgorzata 1978 Są Wolniejsi, Olsztyn 00:33:23 7 2/K40

18 Chećko-Zaremba Jadwiga2011 Są Wolniejsi, Olsztyn 00:33:26 8

19 Ogończyk-Mękowski Filip1998 Płock 00:34:51 11 3/M20

20 Akinis Renata 1976 #WIPASZAKTYWNI w biegu, Brąswałd 00:35:15 9 3/K40

21 POL Surowiec Anna 1980 #WIPASZAKTYWNI w biegu, Olsztyn 00:37:22 10 5/K30

22 Lis Aneta 1981 #WIPASZAKTYWNI w biegu, Kieźliny 00:37:23 11 6/K30

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn