Leśny Bieg Literata Nidzica 2019 – Flaga i Moskal do ostatniego metra

Fot. Leśny Bieg Literata facebook

Na urokliwej trasie w pobliżu Leśniczówki Domu Pracy Twórczej Nibork (gmina Nidzica) odbył się w sobotę (1 czerwca) Leśny Bieg Literata na dystansie 10 km, któremu towarzyszył marsz nordic walking na 5 km. W imprezie uczestniczyło ponad 150 miłośników rekreacyjnego biegania. Na metę pierwszy wpadł Przemysław Flaga (Barczewo), który o trzy sekundy wyprzedził Pawła Moskala (Kurzętnik). Trzeci był Marcin Kasprowicz z Działdowa.

W rywalizacji pań wygrała faworytka gospodarzy Ewa Lisek przed Barbara Jeszko (Nidzica) i Wiolettą Kasprowicz (Działdowo). Zwycięzcy kategorii: 0 /19: Zuzanna Śliwka (Nidzica) i Aleksander Sendzicki (Działdowo) U20/29: Marta Kozłowska (Przasnysz)/Kamil Olszewski (Nidzica), U30/39: Anna Ostromecka (Bartoszyce) i Sebastian Szarmacher (Działdowo), U40/49: Wioletta Falba (Działdowo) i Mirosław Cydzik (Olsztyn), U50/59: Wioletta Kowalska (Nidzica) i Bogusław Wodzyński (Działdowo), U+60: Danuta Mikielska (Olsztynek) i Jan Janiszewski (Radomin)

W wyścigu nordic walking wśród pań najlepsza była Krystyna Żelaznowska (Pasym) przed Aleksandra Musiatowicz (Warszawa) i Beatą Żelaznowska (Tylkowo). W rywalizacji panów zwyciężył Witold Zagożdżon (Nidzica), drugi był Krzysztof Gadomski (Warszawa), a trzeci Jaroslaw Czopek Elk.

Bieg klasyfikacja open

1 FLAGA PRZEMYSŁAW M 1 M 30-39 BARCZEWO URWIS BIEGA 10km 0:35:29

2 MOSKAL PAWEŁ M 2 M 20-29 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 10km 0:35:32

3 KASPROWICZ MARCIN M 3 M 40-49 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:37:25

4 CYDZIK MIROSŁAW M 4 M 40-49 1 OLSZTYN URWIS BIEGA LITERATURA 10km 0:39:20

5 SZARMACHER SEBASTIAN M 5 M 30-39 1 DZIAŁDOWO 10km 0:39:32

6 OLSZEWSKI KAMIL M 6 M 20-29 1 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:39:55

7 DUDZIEC MARCIN M 7 M 30-39 2 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 10km 0:40:41

8 WODZYŃSKI BOGUSŁAW M 8 M 50-59 1 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:40:51

9 MACULEWICZ MAREK M 9 M 40-49 2 NIDZICA URWIS BIEGA 10km 0:41:50

10 ZAJĄCZKOWSKI ARTUR M 10 M 40-49 3 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO LITERATURA 10km 0:42:15

…............................................

11 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ M 11 M 50-59 2 PRZASNYSZ KLUB SPORTOWY "PRZAŚNIK" PRZASNYSZ 10km 0:42:21

12 SZYMAŃSKI GRZEGORZ M 12 M 30-39 3 NIDZICA 10km 0:43:03

13 PISARSKI TOMASZ M 13 M 20-29 2 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:43:10

14 JABŁOŃSKI PAWEŁ M 14 M 40-49 4 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:43:26

15 SKIBNIEWSKI MARCIN M 15 M 30-39 4 NIDZICA NIDZICA BIEGA LITERATURA 10km 0:43:32

16 MROZIŃSKI DARIUSZ M 16 M 40-49 5 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:43:51

17 LISEK EWA K 1 K 30-39 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:43:58 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km]

18 BOJAROWSKI PIOTR M 17 M 50-59 3 DĄBRÓWNO 10km 0:44:04

19 SENDZICKI ALEKSANDER M 18 M 0-19 1 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:44:04

20 GNIDZIŃSKI JACEK M 19 M 50-59 4 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:44:12

21 OSZCZĘDA KAMIL M 20 M 0-19 2 NIDZICA TEAM KOPEĆ 10km 0:44:16

22 KRZYWIEŃSKI PIOTR M 21 M 40-49 6 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:44:21

23 MISZTAL GRZEGORZ M 22 M 40-49 7 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:45:13

24 OSZCZĘDA ARKADIUSZ M 23 M 40-49 8 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:45:43

25 KOSCIUCZYK KRZYSZTOF M 24 M 30-39 5 AUGUSTÓW MKSIK 10km 0:45:47

26 PYDYNKOWSKI ŁUKASZ M 25 M 0-19 3 DZIAŁDOWO KS KOWALKOWSKI FIGHT CLUB DZIAŁDOWO 10km 0:45:50

27 LACHOWICZ JERZY M 26 M 40-49 9 DYS PCTSPORT 10km 0:45:59

28 KOZICKI MARIUSZ M 27 M 30-39 6 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:46:02

29 ZIELIŃSKI DOMINIK M 28 M 30-39 7 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:46:07

30 MARCJANIK ANDRZEJ M 29 M 50-59 5 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:46:12

31 JESZKO BARBARA K 2 K 40-49 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:46:15

32 KOZIOROWSKI GRZEGORZ M 30 M 20-29 3 NIDZICA - 10km 0:46:27

33 SKOLASIŃSKI MAREK M 31 M 30-39 8 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:46:41

34 CHMIELIŃSKI GRZEGORZ M 32 M 40-49 10 NIDZICA 10km 0:46:44

35 KASPROWICZ WIOLETTA K 3 K 20-29 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:46:47

36 KOZŁOWSKI PAWEŁ M 33 M 20-29 4 PRZASNYSZ KS PRZAŚNIK 10km 0:47:13

37 FALBA WIOLETTA K 4 K 40-49 1 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO LITERATURA 10km 0:47:36

38 RĘBOWSKI ANDRZEJ M 34 M 40-49 11 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:47:40

39 MIKIELSKI MAREK M 35 M 50-59 6 OLSZTYNEK 10km 0:47:58

40 BURDYŃSKI PRZEMYSŁAW M 36 M 20-29 5 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:48:29

41 PRUSIK ARKADIUSZ M 37 M 30-39 9 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:48:34 0:04:51 42 PRZEMYSŁAW M 38 M 30-39 10 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:48:47

43 BARANOWSKI GRZEGORZ M 39 M 40-49 12 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:48:49

44 SZARMACHER ARTUR M 40 M 30-39 11 DZIAŁDOWO 10km 0:49:21

45 KOZŁOWSKA MARTA K 5 K 20-29 1 PRZASNYSZ KS PRZAŚNIK 10km 0:49:23

46 OSTROMECKA ANNA K 6 K 30-39 1 BARTOSZYCE URWIS BIEGA 10km 0:50:04

47 SZCZEPUCHOWSKI BOGDAN M 41 M 50-59 7 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:50:14

48 JAWORSKI MARIUSZ M 42 M 20-29 6 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:50:43

49 LACHOWICZ ŁUKASZ M 43 M 20-29 7 SIEMIATYCZE 10km 0:50:45

50 ILCZYSZYN MACIEJ M 44 M 30-39 12 GDAŃSK TRIMAMA 10km 0:50:59

51 ŁABASZEWSKI MIROSŁAW M 45 M 30-39 13 NIDZICA 10km 0:51:19

52 SAŁAGAN JÓZEF M 46 M 40-49 13 WARSZAWA 10km 0:51:39

53 KRYSTKIEWICZ PIOTR M 47 M 20-29 8 KOZŁOWO 10km 0:51:43

54 KRUKOWSKI JAKUB M 48 M 30-39 14 NIDZICA 10km 0:52:03

55 FILIPIAK MAGDALENA K 7 K 40-49 2 TARGOWO CAŁY CZAS DO PRZODU 10km 0:52:04

56 KACZMARSKI SŁAWOMIR M 49 M 50-59 8 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:52:46 1]

57 KOSZEWSKI WOJCIECH M 50 M 40-49 14 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:52:52

58 SOWIŃSKI BOGDAN M 51 M 50-59 9 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:53:05

59 OLSZOWA ALICJA K 8 K 30-39 2 JABŁONKA NIDZICA BIEGA 10km 0:53:50

60 PEPŁOWSKI LESZEK M 52 M 40-49 15 CUBA NAPIWODA 10km 0:53:51

61 BARANOWSKI PIOTR M 53 M 20-29 9 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:54:02

62 KOSIŃSKI MICHAŁ M 54 M 40-49 16 WIELBARK 10km 0:54:04

63 JANISZEWSKI JAN M 55 M 60+ 1 RADOMIN 10km 0:54:45

64 FYDRYCH MACIEJ M 56 M 30-39 15 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:54:50

65 SZCZEPAŃSKI WOJCIECH M 57 M 50-59 10 SARNOWO 10km 0:54:53

66 MIKIELSKA DANUTA K 9 K 60+ 1 OLSZTYNEK 10km 0:54:55

67 BLANK-OLSZEWSKA IRMINA K 10 K 30-39 3 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:54:56

68 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 58 M 40-49 17 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 10km 0:54:57

69 BOROWSKI ANDRZEJ M 59 M 60+ 2 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO LITERATURA 10km 0:55:18

70 ŻYGADŁO KRZYSZTOF M 60 M 40-49 18 KRAKÓW MS 10km 0:55:40

71 GORZĄCH ZBIGNIEW M 61 M 50-59 11 CIECHANÓW 10km 0:55:51 10.74 [km/h]

72 ŚLIWKA ZUZANNA K 11 K 0-19 1 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:55:52 0:05:35 [min/km]

73 ILCZYSZYN JOANNA K 12 K 30-39 4 GDAŃSK TRIMAMA 10km 0:55:53

74 SIMONIUK JERZY M 62 M 60+ 3 BIELSK PODLASKI 10km 0:56:08

75 WASILEWSKI MACIEJ M 63 M 30-39 16 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:56:09

76 BARANOWSKA ALINA K 13 K 40-49 3 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:56:14

77 URBANOWICZ WIKTORIA K 14 K 0-19 2 MAGDALENIEC 10km 0:56:21

78 ŁAJKOWSKI MAREK M 64 M 30-39 17 BARTOSZYCE 10km 0:56:22

79 KORDEK JAROSŁAW M 65 M 40-49 19 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO#RESET 10km 0:56:25

80 SZCZAPA AGNIESZKA K 15 K 40-49 4 NIDZICA 10km 0:56:55

81 MAŁKOWSKI ARKADIUSZ M 66 M 50-59 12 NIDZICA 10km 0:56:55 0:05:42 [min/km]

82 KOSIŃSKA MONIKA K 16 K 30-39 5 WIELBARK RUN&FUN LITERATURA 10km 0:57:47

83 URBANIAK TOMASZ M 67 M 30-39 18 SZCZYTNO 10km 0:58:17

84 URBANIAK AGNIESZKA K 17 K 20-29 2 SZCZYTNO 10km 0:58:17 [mi

85 WDOWIAK MONIKA K 18 K 40-49 5 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 0:59:04 [km/h

86 DZIERZECKI BARTŁOMIEJ M 68 M 30-39 19 NIDZICA 10km 0:59:06 0:05:55 [m

87 PANKIEWICZ PIOTR M 69 M 40-49 20 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO # RESET LITERATURA 10km 0:59:30

88 LEWANDOWSKI PAWEŁ M 70 M 30-39 20 NIDZICA 10km 1:00:03

89 DZIDO EDYTA K 19 K 40-49 6 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 1:00:15

90 SABAŁA ANDRZEJ M 71 M 50-59 13 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO # RESET 10km 1:01:01

91 SZARMACHER PAULINA K 20 K 30-39 6 DZIAŁDOWO 10km 1:02:09

92 MARCJANIK ARTUR M 72 M 20-29 10 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 1:02:38

93 MAKSYM PAULINA K 21 K 30-39 7 NIDZICA 10km 1:03:39

94 PIKOLUK MIROSŁAW M 73 M 60+ 4 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 1:04:11

95 KOWALSKA WIOLETTA K 22 K 50-59 1 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 1:04:52

96 KOWALSKA MONIKA K 23 K 20-29 3 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 1:04:53

97 BANUL AGATA K 24 K 40-49 7 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 1:05:49

98 NOWAK PAWEŁ M 74 M 40-49 21 NIDZICA 10km 1:05:50

99 CZARNECKI PIOTR M 75 M 30-39 21 NIDZICA 10km 1:05:50

100 KACZMARCZYK MONIKA K 25 K 30-39 8 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO # RESET 10km 1:06:13

101 SOLIWODA-TURSKA MONIKA K 26 K 30-39 9 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 10km 1:06:13

102 DEC MIROSŁAW M 76 M 50-59 14 STANKOWO 10km 1:06:13

103 TROCHIMOWICZ ARTUR M 77 M 50-59 15 SZCZYTNO AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 10km 1:06:52

104 SZCZERBO ANDRZEJ M 78 M 40-49 22 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO 10km 1:07:15

105 LEWANDOWSKA ELŻBIETA K 27 K 30-39 10 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET LITERATURA 10km 1:07:15

106 SIWEK MILENA K 28 K 30-39 11 PASYM MORSY SZCZYTNO # RESET LITERATURA 10km 1:07:15

107 CZARNECKI ANDRZEJ M 79 M 50-59 16 NIDZICA 10km 1:07:54

108 LACHOWICZ KATARZYNA K 29 K 0-19 3 SIEMIATYCZE LO IM. KEN W SIEMIATYCZACH 10km 1:07:55

109 CZARNECKA MAGDALENA K 30 K 20-29 4 NIDZICA 10km 1:08:23

110 SZWEJKOWSKA-DUDZIEC MARTA K 31 K 30-39 12 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 10km 1:11:52

111 SIEDLIKOWSKI ARTUR M 80 M 40-49 23 NIDZICA 10km 1:13:13

112 SŁOMIŃSKA ANNA K 32 K 0-19 4 MAGDALENIEC 10km 1:17:03

113 MATUSZEWSKI KRZYSZTOF M 81 M 60+ 5 NIDZICA NIDZICA BIEGA 10km 1:20:34

Nordic Walking

1 ZAGOŻDZON WITOLD M 1 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:39:17

2 ŻELAZNOWSKA KRYSTYNA K 1 PASYM 5km NW 0:40:56

3 MUSIATOWICZ ALEKSANDRA K 2 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 5km NW 0:41:52

4 GADOMSKI KRZYSZTOF M 2 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 5km NW 0:42:11

5 ŻELAZNOWSKA BEATA K 3 TYLKOWO 5km NW 0:42:14

6 CZOPEK JAROSLAW M 3 EŁK MARATONKA 5km NW 0:42:19

7 BARTKOWSKI JAN M 4 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:42:52

8 HINC-DĄBROWSKA EWA K 4 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:45:08

9 KOWALCZUK DOROTA K 5 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:45:08

10 KORDEK BOGUMIŁA K 6 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO#RESET 5km NW 0:45:20

11 CHWEDORUK WOJCIECH M 5 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO#RESET 5km NW 0:47:50

12 ŚLIWKA WIESŁAW M 6 PASŁĘK - 5km NW 0:47:55

13 MATUSZEWSKA DANUTA K 7 NIDZICA URZĄD MIEJSKI 5km NW 0:48:07

14 JABŁOŃSKA KATARZYNA K 8 NIDZICA 5km NW 0:48:52

15 DEC DOROTA K 9 STANKOWO CAŁY CZAS DO PRZODU 5km NW 0:49:44

16 BIELSKA TERESA K 10 NIDZICA - 5km NW 0:50:15

17 OLSZEWSKA EMILIA K 11 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:50:25

18 KOWALSKA IRENA K 12 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:50:26

19 AMBROZIAK TAMARA K 13 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:50:27

20 WIERZBICKA MONIKA K 14 AUGUSTÓW MKSIK 5km NW 0:51:11

21 SMOLIŃSKA TERESA K 15 MŁAWA - 5km NW 0:51:45

22 KUSZEWSKI WŁADYSŁAW M 7 NIDZICA 5km NW 0:51:49

23 ROMAN DOMINIKA K 16 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:52:10

24 BARAN IWONA K 17 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO # RESET 5km NW 0:52:32

25 SZCZEPAŃSKA MARZENA K 18 NIDZICA 5km NW 0:52:33

26 CHMIELIŃSKA KATARZYNA K 19 NIDZICA 5km NW 0:52:33

27 CHMIELIŃSKA PATRYCJA K 20 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:52:33 [min/km]

28 ZIELIŃSKA MAŁGORZATA K 21 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:52:34

29 ROMAN HALINA K 22 NIDZICA 5km NW 0:53:00

30 OLSZEWSKA BARBARA K 23 NIDZICA 5km NW 0:53:02

31 LACHOWICZ-PIANKA ANNA K 24 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:53:21

32 KOWALCZUK WALDEMAR M 8 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 0:53:32

33 ŁĄCZKOWSKA MAGDALENA K 25 NIDZICA 5km NW 0:54:06

34 BORKOWSKA ALICJA K 26 NIDZICA 5km NW 0:54:41

35 DUDEK SYLWIA K 27 NIDZICA 5km NW 0:56:19

36 BORKOWSKA JADWIGA K 28 NIDZICA 5km NW 0:56:19

37 ZABOROWSKA IZABELA K 29 ŚWIĘTAJNO MORSY SZCZYTNO KLUB 5km NW 0:59:40

38 KUPIŃSKA ANNA K 30 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO KLUB 5km NW 0:59:41

39 KRZYWIEŃSKA MAŁGORZATA K 31 NIDZICA NIDZICA BIEGA 5km NW 1:00:32

40 GOŁĘBCZYK KATARZYNA K 32 NIDZICA 5km NW 1:00:32

41 PRZYBYSZ ROMAN M 9 NIDZICA 5km NW 1:00:41

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn