VI Grand Prix Warmii „Wolność jest w naturze” Kudypy 2019 – Hasło strzałem w dziesiątkę

Fot. pozytywni dobre miasto

W sobotę (1 czerwca) w Kudypach odbyły się bieg i marsz pod hasłem „Wolność jest w naturze”. Impreza zaliczana do VI Grand Prix Warmii zgromadziła na starcie prawie 70 uczestników. W biegu na dystansie 10 km triumfował olsztynianin Bogumił Krupiński przed Rafałem Olkowskim (Lidzbark Warmiński) i Tomaszem Fiedorowem (Barczewo).

Najszybsza wśród pań okazała się Aneta Wojas (Grudziądz), która wyprzedziła Joannę Filipczyk i Amelię Kowalską (obie Ostróda). Zwycięzcy kategorii: M16/19: Szymon Michalak (Ostróda), U20/29: Elżbieta Ciećko (Dobre Miasto) i Jarosław Słocik (Olsztyn), U30/39: Aneta Wojas i Tomasz Fiedorow, U40/49: Joanna Filipczyk i Bogumił Krupiński, M50/59: Eugeniusz Karczewski (Dobre Miasto), M+60: Krzysztof Gacki (Pisz)

W nordic walking w grupie panów pierwszy na mecie był Jakub Zaremba (Olsztyn), drugi Krzysztof Młyński, a trzeci Jacek Jasiukiewicz (obaj Dobre Miasto). Wśród pań zwyciężyła Małgorzata Bem przed Alicja Bertel (obie Olsztyn) i Małgorzata Nosarzewską (Dobre Miasto)

Bieg open

1 Krupiński Bogumił Olsztyn SKS 1973 M40-49 1 34:31 1

2 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1979 M40-49 2 35:02 2

3 Fieodorow Tomasz Barczewo BSB Barczewo Biega 1984 M30-39 1 36:10 3

4 Krajewski Darek Olsztyn 1976 M40-49 3 36:52 4

5 Kurp Marcin Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1983 M30-39 2 37:10 5

6 Nojman Rafał Dobre Miasto Są Wolniejsi/4W-MBOT 1984 M30-39 3 37:12 6

7 Piłat Kamil Olsztyn 1985 M30-39 4 39:33 7

8 Karczewski Eugeniusz Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1969 M50-59 1 40:16 8

9 Słowik Jarosław Olsztyn Są Wolniejsi/Gutgraf 1994 M20-29 1 40:30 9

10 Krawczyk Jan Korsze Wybiegamy To! 1986 M30-39 5 41:05 10

11 Rudziński Andrzej Olsztyn Młynago - Jonkowo biega 1974 M40-49 4 41:43 11

12 Wojas Aneta Grudziadz 1985 K30-39 1 42:15 1

13 Jurczak Andrzej Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1963 M50-59 2 42:20 12

14 Zawadzki Roman Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1976 M40-49 5 43:00 13

15 Michalak Krzysztof Ostróda Ostróda Runners 1981 M30-39 6 43:05 14

16 Michalak Szymon Ostróda Ostróda Runners 2003 M16-19 1 43:07 15

17 Podlewski Tomasz Olsztyn 1978 M40-49 6 43:11 16

18 Zając Bartosz Kierzliny BSB Barczewo Biega 1989 M30-39 7 44:12 17

19 Wasilewski Piotr Olsztyn 1968 M50-59 3 44:31 18

20 Rakowski Tomasz Lidzbark Warmiński 9 Warmiński Pułk rozpoznawczy 1977 M40-49 7 44:48 19

21 Filipczyk Joanna Ostróda Ostróda Runners 1972 K40-49 1 44:59 2

22 Kowalska Amelia Ostróda Ostróda Runners 1972 K40-49 2 45:04 3

23 Gacki Krzysztof Pisz Biegam bez klubu 1957 M60 i starsi 1 45:02 20

24 Bosky Bogdan Olsztyn 1968 M50-59 4 45:09 21

25 Sławuszewski Leszek Olsztyn 4TEAM 1978 M40-49 8 45:43 22

26 Andruszkiewicz-Ćwik Natalia Olsztyn Drużyna Wilka 1985 K30-39 2 46:20 4

27 Ligas Krzysztof Naterki 1988 M30-39 8 46:30 23

28 Szałko Bogusław Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza “ODCISK” 1960 M50-59 5 46:45 24

29 Wronka Rafał Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1980 M30-39 9 46:49 25

30 Dębowski Ryszard Mikołajki BBL Mikołajki 1958 M60 i starsi 2 47:15 26

31 Stępień Marzena Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1970 K40-49 3 47:16 5

32 Sławuszewska Małgorzata Olsztyn Team Kopeć 1982 K30-39 3 48:42 6

33 Karczewska Alina Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1974 K40-49 4 49:38 7

34 Podlewska Anna Olsztyn 1980 K30-39 4 49:48 8

35 Niski Grzegorz Olsztyn 4 W-MBOT 1978 M40-49 9 49:51 27

36 Likszo Paweł Olsztyn 1988 M30-39 10 50:09 28

37 Ostrowska Katarzyna Olsztyn 1987 K30-39 5 51:14 9

38 Mickiewicz Adam Biskupiec Biskupiec Biega 1977 M40-49 10 52:34 29

39 Ćwik Tomasz Olsztyn Drużyna Wilka 1986 M30-39 11 53:22 30

40 Biliński Sebastian Wilczęta 1989 M30-39 12 53:31 31

41 Krysiński Andrzej Ostrołęka 1991 M20-29 2 54:32 32

42 Ciećko Elżbieta Dobre Miasto Są Wolniejsi / Decathlon Olsztyn 1991 K20-29 1 57:34 10

43 Grabowski Grzegorz Olsztyn Są Wolniejsi 1965 M50-59 6 7:31 33

44 Prokopowicz Aneta Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1986 K30-39 6 01:00:08 11

45 Kostrzewski Bartłomiej Olsztyn 1983 M30-39 13 01:00:37 34

46 Pietrzak Bartosz Olsztyn 1982 M30-39 14 01:02:59 35

47 Pankowska Justyna Olsztyn 1973 K40-49 5 01:02:58 12

Kobiety

1 Wojas Aneta Grudziadz 1985 K30-39 42:15

2 Filipczyk Joanna Ostróda Ostróda Runners 1972 K40-49 44:59

3 Kowalska Amelia Ostróda Ostróda Runners 1972 K40-49 45:04

4 Andruszkiewicz-Ćwik Natalia Olsztyn Drużyna Wilka 1985 K30-39 46:20

5 Stępień Marzena Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1970 K40-49 47:20

6 Sławuszewska Małgorzata Olsztyn Team Kopeć 1982 K30-39 48:42

7 Karczewska Alina Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza 1974 K40-49 49:38

8 Podlewska Anna Olsztyn 1980 K30-39 49:48

9 Ostrowska Katarzyna Olsztyn 1987 K30-39 51:14

10 Ciećko Elżbieta Dobre Miasto Są Wolniejsi / Decathlon Olsztyn 1991 K20-29 57:34

Nordic Walking

1 Zaremba Jakub Olsztyn 1978 M40-49 1 01:03:14 1

2 Bem Małgorzata Olsztyn Pozytywni Dobre Miasto 1973 K40-49 1 01:04:26 1

3 Młyński Krzysztof Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1972 M40-49 2 01:04:49 2

4 Bertel Alicja Olsztyn Grupa Nordic Walking - Dobre Miasto 1980 K30-39 1 01:08:28 2

5 Jasiukiewicz Jacek Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1968 M50-59 1 01:09:26 3

6 Pilguj Andrzej Brąswałd 2002 M16-19 1 01:10:48 4

7 Nosarzewska Małgorzata Dobre Miasto Grupa Nordic Walking - Dobre Miasto 1968 K50-59 1 01:10:51 3

8 Wierzbicka Marzanna Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1974 K40-49 2 01:11:30 4

9 Szałkowski Tomasz Olsztyn Grupa Nordic Walking - Dobre Miasto 1977 M40-49 3 01:18:40 5

10 Urbańska Paulina Łęgno Grupa Nordic Walking - Dobre Miasto 1989 K30-39 2 01:18:59 5

11 Wiśniewska Justyna Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 1984 K30-39 3 01:19:48 6

12 Gębala Leszek Olsztyn 1955 M60 i starsi 1 01:23:22 6

13 Pawlikowski Bernard Olsztyn 1957 M60 i starsi 2 01:24:12 7

14 Szyszkowska Katarzyna Dobre Miasto Grupa Nording Walking - Dobre Miasto 1988 K30-39 4 01:26:03 7

15 Pilguj Danuta Brąswałd 3A 1971 K40-49 3 01:28:08 8

16 Pilguj Eugeniusz Brąswałd 3A 1964 M50-59 2 01:28:10 8

17 Waszkielis Ewa Olsztyn 1978 K40-49 4 01:49:40 9

18 Popławska Justyna Olsztyn 1978 K40-49 5 01:49:41 10

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn