XI Elbląski Bieg Piekarczyka 2019 – Marcin tylko za Rosjaninem, ponad 800 na trasie!

Fot. elbląg.eu facebook

Ponad 800 uczestników rywalizowało w niedzielę (2 czerwca) w XI Elbląskim Biegu Piekarczyka. To jedna z najpopularniejszych imprez w województwie. Trasa długości 10 km przebiegała ulicami miasta, zawodnicy mogli więc liczyć na doping publiczności. Zdecydowane zwyciestwo odniósł mieszkaniec Kaliningradu Valeryi Pavlichuk, drugi na mecie pojawił się ku uciesze kibiców elblążanin Marcin Spustek, a trzeci przybiegł Michał Prusinowski z Braniewa.

Wśród pań zwyciężyła Magdalena Dias (Gdynia) za nią finiszowała Magdalena Trzeciak (Olsztyn), a następnie Natalia Ruchlewicz (Sztum). Trwała tez zacieta walka w poszczególnych kategoriach wiekowych, a triumfatorami zostali:

U0/19: Mathilda Daumas (Compiegne) i Kamil Bobko (Elbląg), U20/29: Anna Novikova (Kaliningrad) i Maciej Dąbrowski (Gedajty), U30/39: Joanna Czarnecka (Elbląg) i Tomasz Bagrowski (Gdańsk), U40/49: Agnieszka Stolarów (Malbork) i Adam Serocki (Elbląg), U50/59: Bożena Znarowska (Elbląg) i Wojciech Oliński (Malbork), U60/69: Małgorzata Dordzik (Elbląg) i Janusz Kosowski (Olsztyn), M70+ Miechel Etienne (Compiegne).

Odbyły się również biegi dzieci m łodzieży na krótszych dystansach. Organizatorem imprezy byl MOSiR Elbląg, a honorowy patronat sprawował Prezydent Miasta

Wyniki Open

1 PAVLICHUK VALERIY M 1 M 30-39 KALININGRAD MIASTO PARTNERSKIE 10km 0:33:24

2 SPUSTEK MARCIN M 2 M 20-29 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 10km 0:34:15

3 PRUSINOWSKI MICHAŁ M 3 M 20-29 BRANIEWO 10km 0:35:04

4 BAGROWSKI TOMASZ M 4 M 30-39 1 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANIA 10km 0:35:09

5 SEROCKI ADAM M 5 M 40-49 1 ELBLAG 10km 0:35:17

6 GÓRALSKI MARCIN M 6 M 30-39 2 GDYNIA 10km 0:35:34

7 SUMBAEV VITALII M 7 M 30-39 3 KALININGRAD MIASTO PARTNERSKIE 10km 0:35:40

8 JAKUBOWSKI MAREK M 8 M 40-49 2 PSZCZÓŁKI SPRINT S.A. 10km 0:35:57

9 DĄBROWSKI MACIEJ M 9 M 20-29 1 GIEDAJTY TEAM KOPEĆ 10km 0:35:58

10 SHEVCHYSHYN ANDRII M 10 M 20-29 2 NAHIRIANKA DCT DRUŻYNA BIEGOWA 10km 0:36:02

…....................................................

11 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 11 M 30-39 4 BRANIEWO RRT BRANIEWO 10km 0:36:12

12 KLONOWSKI MARCIN M 12 M 30-39 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:36:15

13 OLIŃSKI WOJCIECH M 13 M 50-59 1 MALBORK GARDZIELEWSKI TEAM 10km 0:36:46

14 CHĘTNIK RAFAŁ M 14 M 40-49 3 SZTUM FALKON !!! ZBUDUJ SWOJE MARZENIA !!! 10km 0:36:57

15 BIELSKI SEBASTIAN M 15 M 20-29 3 NOWOGARD TEAM ISKIERKA 10km 0:37:07

16 PIONK RAFAŁ M 16 M 30-39 6 MISZEWO KUJAWSCY RUNNERS 10km 0:37:08

17 JANKOWSKI MATEUSZ M 17 M 20-29 4 NOWY STAW LUBIE PIWKO 10km 0:37:29

18 POSTUSZENKOW DMITRIJ M 18 M 50-59 2 BAŁTYJSK MIASTO PARTNERSKIE 10km 0:37:29 16.01 [km/h] 0:03:45 [min/km]

19 CHMIELEWSKI MARCIN M 19 M 40-49 4 ELBLĄG 10km 0:37:56

20 DIAS MAGDALENA K 1 K 20-29 GDYNIA 10km 0:37:57

…..........................................

23 JAROCKI JACEK M 22 M 30-39 8 BRANIEWO 10km 0:38:11

25 TREMBACZ MICHAŁ M 24 M 40-49 7 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:38:15

27 BUŁKA ADAM M 26 M 30-39 9 ELBLĄG 10km 0:38:42

28 TRZECIAK MAGDALENA K 2 K 20-29 OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 10km 0:38:45

29 GUZOWSKI JACEK M 27 M 30-39 10 ELBLĄG 10km 0:38:49

31 WILBIK TOMASZ M 29 M 30-39 12 BRANIEWO KOMPLET TEAM 10km 0:39:11

32 KWIATKOWSKI WIESŁAW M 30 M 50-59 3 FRANCISZKOWO DOLNE 10km 0:39:17

34 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 32 M 50-59 4 ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG 10km 0:39:20

35 KORBOLEWSKI ADRIAN M 33 M 30-39 13 LEŹNO/ELBLĄG 10km 0:39:31

36 PROCHNA KRZYSZTOF M 34 M 40-49 9 FROMBORK ACTIVE MALBORK 10km 0:39:31

39 KUJAWA JAKUB M 37 M 20-29 6 ELBLĄG 10km 0:39:40

40 SCHMIDT ROBERT M 38 M 40-49 11 OSTRÓDA 10km 0:39:40

41 DŁUGOSZ MAREK M 39 M 50-59 5 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 10km 0:39:58

42 ŹRÓDŁO MICHAŁ M 40 M 20-29 7 ELBLĄG ŻRÓDEŁKO 10km 0:39:59

43 BOBKO KONRAD M 41 M 0-19 1 ELBLĄG ZSM ELBLĄG 10km 0:40:06

44 ROKICKI LESZEK M 42 M 40-49 12 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:40:07

45 KWIDZIŃSKI BARTOSZ M 43 M 20-29 8 ELBLĄG 10km 0:40:08

47 WYSOCKI DAMIAN M 45 M 20-29 10 ELBLĄG 10km 0:40:16 1

49 POKOJSKI ANDRZEJ M 47 M 30-39 16 BRANIEWO KOMPLET TEAM 10km 0:40:26

53 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 51 M 40-49 15 ELBLĄG ECM EL HURT ELBLĄG 10km 0:40:51

54 SULIŃSKI DAREK M 52 M 30-39 17 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:40:52

55 BOGDAŃSKI KRZYSZTOF M 53 M 40-49 16 BRANIEWO 10km 0:40:56

57 FEDAN DOMINIK M 55 M 20-29 12 MORĄG 10km 0:41:01

58 KUROWSKI MICHAŁ M 56 M 30-39 18 ELBLĄG GOLDEN TEAM 10km 0:41:05

59 MAZUREK ARKADIUSZ M 57 M 50-59 6 ELBLĄG OPEN BALANCE 10km 0:41:12

60 KACZMARCZYK BARTŁOMIEJ M 58 M 30-39 19 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:41:17

62 KOWALSKI JACEK M 60 M 40-49 17 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 10km 0:41:21

64 LOMPERT ANDRZEJ M 62 M 40-49 19 ELBLAG 10km 0:41:31

65 JASZUK JAROSŁAW M 63 M 30-39 20 ELBLĄG 10km 0:41:34

66 WŁOSZCZYŃSKI MACIEJ M 64 M 30-39 21 ELBLĄG ..... 10km 0:41:41

67 JUROŁAJĆ TOMASZ M 65 M 40-49 20 LIPOWINA/BRANIEWO KOMPLET TEAM 10km 0:41:41

69 SINKIEWICZ TOMASZ M 66 M 40-49 21 PASYM 10km 0:41:46

70 ZAKĘS MARCIN M 67 M 40-49 22 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 10km 0:41:49

74 ZYZEK MARIUSZ M 70 M 50-59 9 ELBLĄG 10km 0:41:55

75 SADOWY JAKUB M 71 M 0-19 4 ELBLĄG 10km 0:42:01

76 FERCHO KAROL M 72 M 30-39 22 ELBLĄG 10km 0:42:06

77 MIKOWSKI MARIUSZ M 73 M 30-39 23 ELBLĄG 10km 0:42:08

79 SATKIEWICZ PIOTR M 74 M 20-29 13 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:42:11

80 OTŁOWSKI GRZEGORZ M 75 M 30-39 24 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:42:16

81 PAŁAT PAWEŁ M 76 M 30-39 25 ELBLĄG 11 MPA WĘGORZEWO 10km 0:42:19

82 BIELUNKIEWICZ PAWEŁ M 77 M 40-49 23 ELBLĄG MLEXER ELBLĄG 10km 0:42:27

83 RANISZEWSKI PRZEMYSŁAW M 78 M 30-39 26 ELBLĄG TEAM KARAŚ -ELBLĄG 10km 0:42:30

84 KOSOWSKI JANUSZ M 79 M 60-69 1 OLSZTYN AKM OLSZTYN SKLEPBIEGACZA.PL 10km 0:42:32

85 TOMASZEWICZ MICHAŁ M 80 M 30-39 27 ELBLĄG 10km 0:42:35

89 KSIĄŻAK ADAM M 84 M 40-49 25 BRANIEWO KOMPLET TEAM 10km 0:42:41

92 FIGAT MIROSŁAW M 87 M 60-69 3 BARTOSZYCE BATTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:42:44

93 HAJDUCKI JAROSŁAW M 88 M 40-49 27 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:42:45

94 PIVAVAREVICH ANDREI M 89 M 30-39 29 ELBLĄG 10km 0:42:49

96 ZAŁUCKI ZBIGNIEW M 91 M 50-59 11 ELBLĄG TRIWISE 10km 0:42:50

97 STANISZEWSKI PAWEŁ M 92 M 30-39 30 ELBLĄG ZKS OLIMPIA ELBLĄG 10km 0:42:50

98 KOBYRA JANUSZ M 93 M 40-49 28 ELBLĄG 10km 0:42:55

99 KAPTEINA ROBERT M 94 M 40-49 29 GRONOWO GÓRNE 10km 0:42:59

100 ZIÓŁEK SEBASTIAN M 95 M 20-29 14 JARANDOWO NOTOJO 10km 0:43:06

101 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 6 K 40-49 3 ELBLĄG 10km 0:43:17

102 PIOTROWSKI WOJCIECH M 96 M 30-39 31 ORNETA 10km 0:43:21

103 MARNIK JANUSZ M 97 M 40-49 30 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:43:39

104 GÓRKA WOJCIECH M 98 M 20-29 15 ELBLĄG GUJAN TEAM 10km 0:43:44

108 OLSZEWSKI ROMAN M 101 M 40-49 32 ELBLĄG ELBAŻANT 10km 0:43:48

110 KUTRA SEBASTIAN M 103 M 40-49 33 ELBLĄG STEPPENWOLF 10km 0:44:00

111 LEWANDOWSKI PAWEŁ M 104 M 30-39 34 ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 0:44:00

113 ERDON MACIEJ M 106 M 40-49 34 MORĄG 10km 0:44:03

114 KURCZEWSKI PRZEMYSŁAW M 107 M 40-49 35 ELBLĄG 10km 0:44:16

116 GOŁĘBIEWSKI STEFAN M 109 M 40-49 36 BRANIEWO 10km 0:44:26

117 SIWAKOWSKI MICHAL M 110 M 30-39 36 ELBLĄG AUTUT ELBLAG RUNNING TEAM 10km 0:44:27

118 WICZYŃSKI WOJCIECH M 111 M 30-39 37 ANIOŁOWO TEAM ANIOŁOWO 10km 0:44:28

119 KUCIŃSKI TOMASZ M 112 M 40-49 37 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 10km 0:44:31

120 WASIAK TOMASZ M 113 M 30-39 38 ELBLĄG WANIEWSKI COACHING 10km 0:44:32

121 JABŁONOWSKI WOJCIECH M 114 M 40-49 38 ELBLĄG TEAM KARAŚ ELBLĄG 10km 0:44:34

122 RUDAWSKI RADOSŁAW M 115 M 40-49 39 ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km 0:44:39

123 TRUDNOWSKI MARCIN M 116 M 40-49 40 ELBLĄG GRUPA WODNA 10km 0:44:40 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]

124 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 117 M 50-59 13 ANIOŁOWO TEAM ANIOŁOWO 10km

125 DZIEDZIEWICZ SEBASTIAN M 118 M 20-29 16 ELBLĄG NOTOJO 10km 0:44:45

126 MRÓZ KRZYSZTOF M 119 M 40-49 41 ELBLĄG GE POWER TEAM 10km 0:44:48

128 MIECZKOWSKI TOMASZ M 121 M 40-49 42 PASŁĘK 10km 0:44:53

129 BOGUSŁAWSKI MACIEJ M 122 M 30-39 40 ELBLĄG SZWAGRY TEAM 10km 0:44:54

131 SAWOSTIANIK ANNA K 8 K 20-29 2 ELBLĄG 10km 0:44:57

132 KOCHANOWSKI MARIUSZ M 124 M 30-39 42 ELBLĄG 10km 0:44:57

133 RAULIN TOMASZ M 125 M 20-29 17 ELBLĄG GE POWER TEAM 10km 0:44:58

134 SZARKO MACIEJ M 126 M 40-49 43 ELBLĄG 10km 0:44:59

135 MAŃKA JAREK M 127 M 40-49 44 OSTRÓDA 10km 0:45:03

136 LEŚNIAK DANIEL M 128 M 40-49 45 ELBLĄG 10km 0:45:03

138 ŚWIĘCICKI MIROSŁAW M 130 M 50-59 14 ELBLĄG 10km 0:45:04

141 CZARNECKA JOANNA K 9 K 30-39 1 ELBLĄG SKS EL AKTYWNI 10km 0:45:08

142 MATUSZAK JACEK M 133 M 30-39 43 ELBLĄG GE POWER TEAM 10km 0:45:11

144 NIEMCZYK RAFAL M 134 M 40-49 47 PASŁĘK 10km 0:45:13

145 ZALEWSKI JAROSŁAW M 135 M 30-39 44 ELBLĄG 10km 0:45:14

148 JUNIEWICZ PAWEŁ M 138 M 0-19 6 WOJMIANY 10km 0:45:18 1

149 WALENCIK GRZEGORZ M 139 M 30-39 45 ELBLĄG 10km 0:45:20

154 GROSZYK ŁUKASZ M 143 M 30-39 46 ELBLĄG GE POWER TEAM 10km 0:45:27

156 ŁABAJ KAROL M 145 M 20-29 20 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA ELBLĄG 10km 0:45:29

158 KULESZA AGATA K 12 K 20-29 3 ELBLĄG 10km 0:45:32

161 CHĘSY TOMASZ M 149 M 30-39 47 ELBLĄG 10km 0:45:36

162 DRAGAN MATEUSZ M 150 M 30-39 48 ELBLĄG 10km 0:45:37

163 CISZAK DOMINIK M 151 M 20-29 22 ELBLĄG 10km 0:45:38

164 LIZAK WŁODZIMIERZ M 152 M 50-59 16 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:45:39

166 KĘPIŃSKI SŁAWOMIR M 153 M 50-59 17 ELBLĄG GE POWER TEAM 10km 0:45:44

168 STOLARSKI JACEK M 155 M 20-29 23 ELBLĄG GE POWER TEAM 10km 0:45:49

169 KACPRZAK MARIUSZ M 156 M 30-39 49 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:45:50

171 KUROWSKI TOMASZ M 158 M 20-29 24 ELBLĄG 10km 0:45:52 1

172 APANOWICZ RADOSŁAW M 159 M 40-49 56 ELBLĄG KMP ELBLĄG 10km

173 GRUBECKI MARCIN M 160 M 30-39 50 RACZKI ELBLĄSKIE DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE 10km 0:45:53

174 BEDNARCZUK PIOTR M 161 M 20-29 25 ELBLĄG GE POWER TEAM 10km 0:45:55

175 TOMIAŁOJĆ ANDRZEJ M 162 M 30-39 51 ELBLĄG 10km 0:45:55

178 MIRZAŁEK PIOTR M 165 M 40-49 57 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:45:58

180 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 167 M 40-49 59 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 10km 0:46:05

185 ŁOWCZAK WIESŁAW M 171 M 40-49 62 ELBLĄG TEAM KARAŚ -ELBLĄG 10km 0:46:14

186 STANKIEWICZ PIOTR M 172 M 40-49 63 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 10km 0:46:18

187 LASZUK BOGDAN M 173 M 40-49 64 SZALENIEC 10km 0:46:18

188 JANKOWSKI MICHAŁ M 174 M 20-29 26 ELBLĄG STOWARZYSZENIE KRZEWIENIA SPORTU EL AKTYWNI 10km 0:46:27

189 SZULC MACIEJ M 175 M 40-49 65 ELBLĄG STOWARZYSZENIE KRZEWIENIA SPORTU EL AKTYWNI 10km 0:46:29

190 SZCZEPANKIEWICZ MATEUSZ M 176 M 20-29 27 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:46:29

191 WOJTAŚ ŁUKASZ M 177 M 30-39 53 ELBLĄG 10km 0:46:30

192 SZYMANOWSKI JAROSŁAW M 178 M 20-29 28 ELBLĄG SP 12 ELBLĄG 10km 0:46:30

194 OLEWNIK ROBERT M 180 M 40-49 66 ELBLĄG 10km 0:46:35

195 RYCHTER WIESŁAW M 181 M 60-69 4 ELBLĄG BUCHALTER 10km 0:46:38

196 ZIELIŃSKI MARCEL M 182 M 0-19 7 ELBLĄG THE GREENS TEAM 10km 0:46:40

197 JASIUTA PAWEŁ M 183 M 30-39 54 WILCZĘTA FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:46:40

198 SANGOWSKI ANDRZEJ M 184 M 40-49 67 TOLKMICKO 10km 0:46:41

199 OSMAŃSKI BARTŁOMIEJ M 185 M 30-39 55 ELBLAG BEKO 10km 0:46:43

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn