II Charytatywny Bieg o Złotą Monetę Olsztyn 2019 - Najważniejsze było przesłanie

Fot. Marcin Kuchciński facebook

W niedzielę (2 czerwca) w Parku im. Janusza Kusocińskiego w Olsztynie odbył się III Charytatywny Bieg o Złotą Monetę. W imprezie wystartowało prawie 270 zawodniczek i zawodników. Prowadzono tylko klasyfikacje open. Zwyciężył Krzysztof Sulewski (Barczewo), drugi był Łukasz Szwaj (Olsztyn), a trzeci Daniel Mikielski (Olsztynek). Wśród pań wygrała Renata Stachelek (Turośl) przed Martą Miller i Renatą Markowicz (obie Olsztyn)

Celem ,,Biegu o Złotą Monetę", który jest częścią finału akcji ,,Kilometry Dobra” było zebranie funduszy na leczenie chorych dzieci z Warmii i Mazur. Opłata startowa była darowizną, która przeznaczona zostanie na rzecz leczenia i rehabilitacji naszych podopiecznych. W biegu uczestniczyło wiele znanych olsztyńskich postaci m.in. wicemarszałek województwa Marcin Kuchciński, a którego facebooka pochodzi zdjęcie.

Oprócz biegu głównego na 5 km odbyła się także rywalizacja dzieci i młodzieży na krótszych dystansach.

Klasyfikacja open

1 Sulewski Krzysztof Barczewo BSB Barczewo Biega 1985 Open M 1 16:32 1

2 Szwaj Łukasz Olsztyn Team Kopeć 1983 Open M 2 16:39 2

3 Mikielski Daniel Olsztynek 1990 Open M 3 16:40 3

4 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 1986 Open M 4 17:22 4

5 Krupiński Bogumił Olsztyn 4 Warmińsko-Mazurska Brygada OT 1973 Open M 5 17:29 5

6 Gwiazda Artur Lidzbark Warminski OSiR Lidzbark Warmiński 1980 Open M 6 17:55 6

7 Szostawicki Michał Olsztyn 1977 Open M 7 18:23 7

8 Rudowski Damian Dobre Miasto Pszczòłkowski Team 1999 Open M 8 18:30 8

9 Kasperski Arkadiusz Olsztyn URWIS BIEGA / 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1970 Open M 9 18:41 9

10 Białek Piotr Olsztyn 1981 Open M 10 19:15 10

…...........................................

11 Czaplicki Piotr Olsztyn Team Kopeć 1977 Open M 11 19:35 11

12 Jakubowski Kuba Olsztyn Najmowicz Triathlon 1990 Open M 12 19:41 12

13 Danilczuk Grzegorz Olsztyn Klub Biegacza Jurund Szczytno 2002 Open M 13 19:55 13

14 Wolff Marcin Olsztyn M-runners 1969 Open M 14 20:00 14

15 Piłat Kamil Olsztyn 1985 Open M 15 20:40 15

16 Kurmin Paweł Olsztyn Team Kopeć 1987 Open M 16 20:45 16

17 Zabłocki Jacek Giżycko 2000 Open M 17 21:01 17

18 Pawlukiewicz Paweł Sigajny 1991 Open M 18 21:38 18

19 Stawecki Konrad Jaroty Team Kopeć 1976 Open M 19 21:41 19

20 Węgorz Damian Barczewo 1985 Open M 20 21:34 20

21 Gołąb Piotr Olsztyn 1983 Open M 21 21:52 21

22 Dublanka Dawid Olsztyn 1976 Open M 22 22:02 22

23 Stachelek Kamila Turośl 1995 Open K 1 22:05 1

24 Dąbrowski Marcin Nikielkowo Nasze Nikielkowo 1977 Open M 23 22:05 23

25 Najdzion Robert Olsztyn AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl 1976 Open M 24 22:09 24

26 Guski Paweł Dobre Miasto 1984 Open M 25 22:10 25

27 Pac Arkadiusz Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1990 Open M 26 04:29 13.3 22:25 22:29 26

28 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński 1973 Open M 27 22:24 27

29 Ścibor Andrzej Olsztyn 1974 Open M 28 22:19 28

30 Gawerski Leszek Olsztyn Michelin PLE 1976 Open M 29 22:22 29

31 Białkowski Kazimierz Olsztyn 1981 Open M 3022:30 30

32 Sumicki Krzysztof Barczewo 1981 Open M 31 22:22 31

33 Miller Marta Olsztyn Pszczólkowski Team 1980 Open K 2 22:31 2

34 Sknia Leszek Jaroty 1978 Open M 32 22:25 32

35 Kaczorowski Robert Olsztyn Skazani na sukces 1997 Open M 33 22:38 33

36 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 Open M 34 22:39 34

37 Markowicz Renata Olsztyn 1977 Open K 3 22:40 3

38 Majewska Agata Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1991 Open K 4 22:49 4

39 Smolanko Bartosz Olsztyn CTS TEAM OLSZTYN 1981 Open M 35 22:48 35

40 Czeszejko Bartłomiej Iława 1983 Open M 36 22:34 36

41 Gutkowski Norbert Olsztyn 1994 Open M 37 23:02 37

42 108 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 Open K 5 04:37 13 23:03 23:07 5

43 Kupibida Paweł Olsztyn 4W-MBOT 1982 Open M 38 23:08 38

44 Panikowski Tomasz Bartąg Team Kopeć 1983 Open M 39 23:13 39

45 Bakun Damian Olsztyn 1986 Open M 40 23:11 40

46 Ciupiński Jerzy Olsztyn 1955 Open M 41 23:19 41

47 Patalan Tomasz Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1989 Open M 42 23:02 42

48 Olender Marcin Olstyn 1980 Open M 43 22:59 43

49 Ożubko Dariusz Olsztyn 1977 Open M 44 23:13 44

50 Kwieciński Dawid Ciechanów Bank BNP Paribas 1982 Open M 45 23:20 45

51 Sławuszewski Leszek Olsztyn Team Morsy Skanda Olsztyn 1978 Open M 46 23:27 46

52 Rybaczyk Cezary Nikielkowo 1973 Open M 47 23:34 47

53 Klemt Marcin Olsztyn 1978 Open M 48 23:36 48

54 Bonk Bartosz Olsztyn Pszczółkowski Team 1986 Open M 49 23:36 49

55 Kaszkin Piotr Dobre Miasto #Wipasz 1988 Open M 50 23:35 50

56 Zubkiewicz Łukasz Płaska JAĆWING PŁASKA 1986 Open M 51 23:40 51

57 Sławuszewska Małgorzata Olsztyn Team Kopeć 1982 Open K 6 23:49 6

58 Zakabłuk Marcin Olsztyn 1989 Open M 52 23:45 52

59 Czalia Łukasz Olsztyn 2019 Sztafeta 1 23:56 53

60 Drężek Ewelina Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1991 Open K 7 24:15 7

61 Skałecki Krzysztof Olsztyn Bank BNP Paribas 1991 Open M 53 04:53 12.3 24:19 24:27 54 62 227 Ślepowroński Marcin Ostrołęka Bank BNP Paribas 1990 Open M 54 24:16 55

63 Olszewski Wojciech Ostróda 1977 Open M 55 24:15 56

64 Mokrzycki Zbigniew Olsztyn Pneumatyka Team 1973 Open M 56 24:17 57

65 Polec Eliza Olsztyn CTS OLSZTYN TEAM 1984 Open K 8 24:32 8 8

66 Żuk Artur Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1980 Open M 57 24:15 58

67 Jeziorski Mateusz Łukta 1991 Open M 58 24:37 59

68 Matwiejczuk Eliza Olsztyn 1983 Open K 9 24:52 9

69 Jastrzębski Mariusz Szczytno Egger Runs 1985 Open M 59 24:54 60

70Stypułkowska Dominika Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1985 Open K 10 25:01 10

71 Stypułkowski Marcin Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1989 Open M 60 25:00 61

72 Patalan Magda Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1994 Open K 11 24:46 11

73 Rydlanowski Tomasz Biskupiec Biskupiec Biega Egger 1966 Open M 61 24:46 62

74 Wasiluk Rafał Olsztyn 1982 Open M 62 25:01 63

75 Król Waldemar Olsztyn 1969 Open M 63 25:15 64

76 238 Wichowski Piotr Olsztyn Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie 1962 Open M 64 05:04 11.8 24:46 25:21 65

77 Piotrowicz Piotr Olsztyn RUNkoholic Group 1991 Open M 65 25:15 66

78 Kurkus Marcin Mareza RUNkoholic Group 1986 Open M 66 25:17 67

79 Peczyńska Paulina Olsztyn 1986 Open K 12 5:25 12

80Kuchcinski Marcin Olsztyn Kieźliny 1976 Open M 67 25:34 68

81Cygan Mirosław Olsztyn Miruś Team 1982 Open M 68 25:34 69

82 Michalczyk Maria Olsztyn --- 1981 Open K 13 25:38 13

83 Rydzanowska Żaneta Biskupiec Biskupiec Biega 1974 Open K 14 25:31 14

84 Śmiałek Aleksandra Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1984 Open K 15 5:49 15

85 204 Smolarczyk Michał Barczewo Tygrys biega sam 1986 Open M 69 25:51 70

86 30 Danelczyk Jacek Olsztyn 1978 Open M 70 25:52 71

87 150 Olszewski Sebastian Olsztyn 1988 Open M 71 25:58 72

88 Janowiak Marek Olstzyn ZiP Team Twins 1983 Open M 72 25:47 73

89 Gilewicz Katarzyna Olsztyn STANISZEWSCY BETON 1993 Open K 16 26:01 16

90 Michalski Mariusz Stawiguda 1968 Open M 73 25:55 74

91 Deptuła Mateusz Olsztyn 1996 Open M 74 26:10 75

92 Różeński Szymon Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1984 Open M 75 26:05 76

93 Sokalski Bogdan Olsztyn 1950 Open M 76 26:20 77

94Grabowski Szymon Olsztyn - Wadąg 1987 Open M 77 26:16 78

95 Majchrzak Magdalena Olsztyn 1985 Open K 17 26:24 17

96 Daszuta Karolina Jaroty BRBK - biegli w podatkach 1988 Open K 18 26:19 18

97 Kozłowska-Urban Joanna Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1980 Open K 19 26:19 19

98 Gajęcki Krzysztof Olsztyn 1972 Open M 78 26:31 79

99 Kowalczyk Andrzej Olsztyn Pszczòłkowski Team 1961 Open M 79 6:44 80

100 Zielaskiewicz Małgorzata Olsztyn 1990 Open K 20 26:47 20

Kobiety open

1 Stachelek Kamila Turośl 1995 Open K 1 22:05 1

2 Miller Marta Olsztyn Pszczólkowski Team 1980 Open K 2 22:31 2

3 Markowicz Renata Olsztyn 1977 Open K 3 22:40 3

4 Majewska Agata Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1991 Open K 4 22:49 4

5 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 Open K 5 23:03 5

6 Sławuszewska Małgorzata Olsztyn Team Kopeć 1982 Open K 6 23:49 6

7 Drężek Ewelina Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1991 Open K 7 24:15 7

8 Polec Eliza Olsztyn CTS OLSZTYN TEAM 1984 Open K 8 24:32 8

9 Matwiejczuk Eliza Olsztyn 1983 Open K 9 24:52 9

10 Stypułkowska Dominika Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1985 Open K 10 25:01 10

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn