"IV Bieg z Butelką Mleka" Piątnica 2019 – Sukcesy w nabiałowym zagłębiu

Fot.ilustracja

W niedzielę (9 czerwca) odbył się w Piątnicy IV Bieg z Butelką Mleka. Rywalizowano na trzech dystansach: 5 km, 10 km i 21 km. Na najkrótszym triumfował Tomasz Rak, a czwarty był Krzysztof Żyjewski (obaj Olsztyn). Na 10 km. Piąte miejsce zajął Dawid Łach (Olsztyn), szóste Tomasz Dwulat (Barciany). Wśród pan druga na mecie zameldowała się Monika Kozak (Giżycko), a trzecia Agnieszka Ogonowska (Bartoszyce.

W półmaratonie prowadzono klasyfikacje: open i w kategoriach wiekowych. Na ósmym miejscu przybiegł Denis Guzowski (Szczytno) – zwycięzca kat. 0/24. Drugie miejsce w open wywalczyła Edyta Sochodolska (Olecko), która wygrała kat. 30/34. Ponadto w grupach wiekowych zwyciężyli: Agata Lewalska-Konstanty (Szczytno) – 40/44, Karolina Rafalo (Ełk) – 25/29. Druga w kat. 30/34 była Ewelina Kaczyńska (Szczytno), a trzecie Iwona Soliwoda (Szczytno) w kat. 35/39.

Wyniki

Dystans 5 km

1 RAK TOMASZ M 1 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 5km 0:19:16

2 PIEŃKOWSKI KAMIL M 2 ŁOMŻA STREET WORKOUT ŁOMŻA 5km 0:19:24

3 KOPANIA GRZEGORZ M 3 AUGUSTÓW 5km 0:19:29

4 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF M 4 OLSZTYN KAZA TEAM 5km 0:19:43

5 CHOJNOWSKI MICHAŁ M 5 ŁOMŻA 5km 0:20:07

6 LENCZEWSKI KRZYSZTOF M 6 BIELSK PODLASKI 5km 0:20:08

…................................................

46 JANCZEWSKA ANETA K 8 ORZYSZ 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 5km 0:26:55

56 FRYDRYCH MARTYNA K 12 SZCZYTNO 5km 0:28:19

Dystans 10 km

1 ŁOBACZ MICHAŁ M 1 BIAŁYSTOK 10km 0:36:52

2 LASKOWSKI GRZEGORZ M 2 JANCZEWO 4 OSM PIĄTNICA 10km 0:38:42

3 POREDA DARIUSZ M 3 ŁOMŻA 10km 0:40:12

4 PONIATOWSKI MAREK M 4 BEŁDA 10km 0:40:37

5 ŁACH DAWID M 5 OLSZTYN AKADEMIA PŁYWANIA KAROLINA KASPRZAK 10km 0:41:55

6 DWULAT TOMASZ M 6 BARCIANY 10km 0:43:41

….................................................

29 JASIŃSKI MATEUSZ M 28 GIŻYCKO 10km 0:47:30

34 KOZAK MONIKA K 2 GIŻYCKO BBL WYDMINY / WIOSKA BIEGACZY 10km 0:47:49

47 OGONOWSKA AGNIESZKA K 3 BARTOSZYCE 10km 0:52:03

49 JASTRZĘBSKI MARIUSZ M 46 SZCZYTNO EGGER RUNS 10km 0:52:09

100 FIEDORCZYK JANUSZ M 83 EŁK 10km 0:58:20

101 TROJANOWSKI BARTOSZ M 84 ŁOMŻA 10km 0:58:23

102 PAŁDYNA LESZEK M 85 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:58:37

103 SAMBORSKA GRAŻYNA K 18 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:58:38

105 MIKA-JANKOWSKA DOROTA K 20 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:58:40

106 KRÓL MATEUSZ M 86 MORĄG 10km 0:58:42

109 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 89 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:59:53

114 FREJTAG DAWID M 90 GIŻYCKO 10km 1:02:02

125 SOLIWODA-TURSKA MONIKA K 28 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 10km 1:10:42

126 TROCHIMOWICZ ARTUR M 98 SZCZYTNO AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 10km 1:10:44

130 DŁUGOSZ LUCYNA K 31 KĘTRZYN DRUZYNA ML 10km 1:21:52

Dystans 21 km

1 LEOŃCZUK ANDRZEJ M 1 M 25-29 1 BIAŁYSTOK 21km 1:13:33

2 GRYGO PAWEL M 2 M 40-44 1 LOMZA GRYGO TEAM 21km 1:20:08

3 GODLEWSKI ANDRZEJ M 3 M 30-34 1 BORAWSKIE BIEGAMY DLA ZDROWIA 21km 1:21:15

4 MARSZAL MARIUSZ M 4 M 35-39 1 ŁOMIANKI PSYCHOPATA BIEGOWY RK ATHLETICS 21km 1:22:07

5 CHRABAŁOWSKI JAROSŁAW M 5 M 30-34 2 WARSZAWA WARSZAWIAKY 21km 1:22:16

6 BARTOŁOWICZ DAWID M 6 M 25-29 2 HILARÓW DAWID TEAM 21km 1:22:48

…..................................................................

8 GUZOWSKI DENIS M 8 M 0-24 1 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 21km 1:23:57

23 KIERNOZEK TOMASZ M 23 M 35-39 7 SZCZYTNO DAMIAN RUDNIK TEAM 21km 1:34:13

26 SUCHODOLSKI PAWEŁ M 26 M 35-39 9 OLECKO OLECKO BIEGA 21km 1:34:46

27 TRUSZCZYŃSKI GRZEGORZ M 27 M 45-49 4 OLECKO OLECKO BIEGA 21km 1:34:53

36 SZCZEPANEK PIOTR M 36 M 50-54 3 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 21km 1:37:03

50 SUCHODOLSKA EDYTA K 2 K 30-34 1 OLECKO OLECKO BIEGA 21km 1:41:14

52 KALINOWSKI ADAM M 49 M 50-54 5 EŁK 21km 1:41:39

57 NIEDŹWIECKI ZBIGNIEW M 54 M 45-49 10 WĘGORZEWO ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWO 21km 1:42:28

73 BIAŁOBRZEWSKI WOJCIECH M 68 M 40-44 10 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 21km 1:45:06

74 ZDUNEK JÓZEF M 69 M 55-59 10 SZCZYTNO 21km 1:45:07

85 ZAWIŚLAK WALDEMAR M 79 M 40-44 15 OLSZTYN 21km 1:48:18

111 SOLIWODA IWONA K 9 K 35-39 3 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND 21km 1:58:47

113 LEWALSKA-KONSTANTY AGATA K 10 K 40-44 1 SZCZYTNO 21km 2:00:24

115 RAFALO KAROLINA K 11 K 25-29 1 EŁK 21km 2:02:05

117 ROGOWSKI JAN M 105 M 55-59 16 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 21km 2:03:35

122 KACZYŃSKA EWELINA K 13 K 30-34 2 SZCZYTNO 21km 2:07:16

125 SAMBORSKI WALDEMAR M 111 M 60-64 5 WYDMINY BBL WYDMINY 21km 2:08:25

130 KRYSZYŁOWICZ JACEK M 115 M 35-39 22 SZCZYTNO AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 21km 2:10:45

142 3FRYDRYCH BERNADETA K 20 K 40-44 5 SZCZYTNO 21km 2:17:06

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn