Bieg oraz marsz Nordic Walking „BUMERUN" 2019 – Kąty Rybackie zdobyte całkowicie

Fot.ilustracja

W niedzielę (9 czerwca) w Kątach Rybackich odbył się bieg i marsz nordic walking "Bumerun” 2019. Rywalizowano w obu konkurencjach na dwóch dystansach: 8 km i 4 km. Liczna grupa uczestników z województwa warmińsko-mazurskiego zdominowała imprezę, zdobywając większość nagród. W biegu głównym zwyciężył Mariusz Pawłowski (Kurzętnik) przed Pawłem Wardzińskim (Braniewo) i Jackiem Szczygłowskim (Morąg).

Rywalizacje pań wygrała elblążanka Anna Koziarska. Na dystansie 4 km. Na dystansie 4 km blisko podium (4 miejsce) był Adam Ślęzak (Tolkmicko), trzecie miejsce wśród pań zajęła Angelika Guz (Elbląg). Pierwsze lokaty w kategoriach wywalczyli: Andrei Pivavarewich (Elbląg) w 30/39, Mirosław Figat (Bartoszyce 2 60/69, Karolina Pawłoska (Elbląg) w 30/39, Jan Leśniewski (Elbląg) w +70, drugie miejsca:Łukasz Kuciński (Elbląg) w 20/29, Lucjan Chrząstkowski (Elbląg) w 60/69, Ewelina Jurewicz (Elbląg) w 20/29, Marianna Maliszewska (Elbląg) w 50/59 i trzecie pozycje: Roman Kaptur (Elbląg) w 60/69, Dawid Majewski (Elbląg) w 0/19 i Krzysztof Liszewski (Elbląg) w 50/59.

W nordic walking (8 km) wygrał Marek Szarszunowicz (Pasłęk), natomiast w kategoriach triumfowali: Magdalena Bujnicka (Pasłęk) w 0/19 i Mateusz Regulski (Pasłęk) w 0/19. drugie miejsca zajęli: Jarosław Czopek (Ełk) w 30/39, Teresa Soroka (Pasłęk) 60/69, Małgorzata Maściuszonek (Pasłęk) w 50/59, a trzecie: Marcin Bujnicki (Pasłęk) w 40/49, Joanna Chojnicka (Pasłęk) w 40/49, Teresa Maciejewska (Pasłęk) w 60/69, Arletta Peplińska (Elbląg) w 50/59

Na 4 km zwyciężyli: Leszek Łapiński i Dorota gdula (oboje Elbląg)/.

Wyniki

Bieg

Dystans 8 km

1 PAWŁOWSKI MARIUSZ M 1 M 40-49 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 0:25:15

2 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 2 M 30-39 BRANIEWO 0:25:26

3 SZCZYGŁOWSKI JACEK M 3 M 40-49 MORĄG TEAM KOPEĆ 0:26:39

4 STUSIO DAMIAN M 4 M 40-49 1 GDAŃSK 0:27:04

5 HAPKE TOMASZ M 5 M 40-49 2 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0:27:27

6 GRETKOWSKI JACEK M 6 M 20-29 1 KWIDZYN 0:28:53

7 PIVAVAREVICH ANDREI M 7 M 30-39 1 ELBLĄG 0:29:23

8 KOZIARSKA ANNA K 1 K 30-39 ELBLĄG 0:29:41

9 FIGAT MIROSŁAW M 8 M 60-69 1 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0:30:03

10 DYDYNA KRZYSZTOF M 9 M 50-59 1 KĄTY RYBACKIE MARYNARKA WOJENNA 0:31:11

…......................

14 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 13 M 40-49 4 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 8km Bieg 0:32:18

20 MUDRYK KATARZYNA K 3 K 30-39 ELBLĄG 0:34:15

23 POPIELARCZYK ROBERT M 19 M 40-49 9 GRONOWO GÓRNE 0:36:06

26 WOJTCZAK RAFAŁ M 21 M 30-39 5 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA ELBLĄG 0:36:41

27 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 22 M 20-29 2 ELBLĄG 0:37:16

28 PAWŁOSKA KAROLINA K 6 K 30-39 1 ELBLĄG 0:38:20

31 LEŚNIEWSKI JAN M 23 M 70+ 1 ELBLĄG EL-AKTYWNI 0:39:21

40 CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN M 31 M 60-69 2 ELBLĄG EL-AKTYWNI 0:40:50

42 PROKOP MARIUSZ M 32 M 40-49 12 ELBLĄG PROKOPKI 0:42:29

43 KRZEMIENIEWSKI JAROSŁAW M 33 M 40-49 13 OLSZTYN 0:43:05

48 KAPTUR ROMAN M 34 M 60-69 3 ELBLĄG Bieg 0:45:22

52 JUREWICZ EWELINA K 16 K 20-29 2 ELBLĄG 0:47:53

53 JUREWICZ PAWEŁ M 37 M 20-29 4 ELBLĄG 0:47:54

54 PEPLIŃSKI MAREK M 38 M 60-69 4 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 0:49:23

55 MALISZEWSKA MARIANNA K 17 K 50-59 2 ELBLĄG 0:49:56

56 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 39 M 50-59 3 ELBLĄG 0:49:59

59 MAJEWSKI DAWID M 42 M 0-19 3 ELBLĄG 0:52:26

60 MAJEWSKA AGNIESZKA K 18 K 30-39 6 ELBLĄG 0:52:40

61 PROKOP ANNA K 19 K 40-49 5 ELBLĄG PROKOPKI 0:54:25

Dystans 4 km

1 KASZUBOWSKI ZENON M 1 M OPEN 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 0:14:05

2 SZEWCZYK BARTŁOMIEJ M 2 M OPEN 2 MILEJEWO REGENT ELBLĄG 0:15:48

3 GOŁEMBOWSKI MARIUSZ M 3 M OPEN 3 GDAŃSK GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 0:16:54 [

4 ŚLĘZAK ADAM M 4 M OPEN 4 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 0:17:35

5 ZYGAROWSKA EWELINA K 1 K OPEN 1 SZTUTOWO 0:20:36

6 GOŁEMBOWSKA SYLWIA K 2 K OPEN 2 GDAŃSK LEJDES 0:20:47

….............................

7 GUZ ANGELIKA K 3 K OPEN 3 ELBLĄG 4km Bieg 0:21:15

8 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 4 K OPEN 4 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBIST RUŚ 0:22:14

11 FRANKOWSKI ŁUKASZ M 6 M OPEN 6 ELBLĄG 0:24:22 9

12 KIRAGA KATARZYNA K 6 K OPEN 6 ELBLĄG 0:24:23

14 MATYSKIEL ANITA K 8 K OPEN 8 GDAŃSK ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:26:59

15 SOWA RENATA K 9 K OPEN 9 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:27:15

16 GŁOWACKA ANNA K 10 K OPEN 10 ELBLĄG 0:27:15

Nordic walking

Dystans 8 km

1 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 1 M 40-49 PASŁĘK 0:42:40

2 TOPOREK RAFAŁ M 2 M 40-49 PRZODKOWO LĘBORSKIE LWY 0:42:40

3 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 3 M 40-49 MALBORK GRUPA MALBORK 0:44:15

….......................

8 BUJNICKI MARCIN M 8 M 40-49 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:49:28

14 CZOPEK JAROSLAW M 11 M 30-39 2 EŁK MARATONKA 0:52:30

15 ROGULSKI TOMASZ M 12 M 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:52:52

20 CHOJNICKA JOANNA K 7 K 40-49 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:53:53

24 ŚLIWKA WIESŁAW M 16 M 60-69 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:55:36

26 BUJNICKA MAGDALENA K 10 K 0-19 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:56:06

27 JANKOWSKA BEATA K 11 K 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:57:38

28 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 12 K 50-59 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:57:39

29 SOROKA TERESA K 13 K 60-69 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:58:29 [km/h]

30 KOZŁOWSKA ANNA K 14 K 40-49 6 PASŁĘK 0:59:25 [km/h] 06:26 [min/km] 0:28:44 0:59:25

31 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 15 K 50-59 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 1:00:20

33 MACIEJEWSKA TERESA K 16 K 60-69 3 PASŁĘK 1:01:00

34 PEPLIŃSKA ARLETTA K 17 K 50-59 3 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 1:01:09

35 ROGULSKA ANNA K 18 K 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 1:01:33

36 ROGULSKI MATEUSZ M 18 M 0-19 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 1:01:34

Dystans 4 km

1 ŁAPINSKI LESZEK M 1 M OPEN 1 ELBLĄG ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE 0:27:14

2 DENGA JADWIGA K 1 K OPEN 1 TRALEWO 0:30:45

3 SAWA LENA K 2 K OPEN 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY0:32:18

…....................................

4 GDULA DOROTA K 3 K OPEN 3 ELBLĄG 0:34:21

8 SZUSTEK KATARZYNA K 6 K OPEN 6 ELBLĄG KTK DRUZNO 0:41:33

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn