Bieg z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej Szczytno 2019 – Jubileusz z pompą

Fot.WSPol facebook

W Szczytnie odbył się w niedzielę (16 czerwca) Bieg z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej. Zainteresowanie ogromne. Wystartowało około pół tysiąca uczestników, którzy rywalizowali w dwóch biegach: policjantów i przyjaciół. Dystans około 4.8, ale trasa wymagająca. Konkurencje główne policjantów wygrali Daria Mitręga (Olsztyn) i Norbert Borzęcki z Koszalina.

Druga wśród pań była Justyna Szegłowska (Wrocław), a trzecia Marlena Gielata ze Szczytna. W biegu mężczyzn drugie miejsce zajął Kamil Lubowiecki (Mysiadło), trzecie Adam Thiel (Lębork), a czwarte Maciej Wojciechowski (Szczytno).

Prowadzono klasyfikacje według stopni: I tu zwyciężyli: szeregowcy: Daria Mitręga i Kamil Smoliński (Szczytno), podoficerowie: Anna Kostuch (Kraków) i Tomasz Kiernozek (Szczytno), aspiranci: Justyna Szegłowska i Norbert Borzęcki, Oficerowie młodsi: Małgorzata Ciesielska (Szczytno) i Adam Thiel, oficerowie starsi: Maciej Wojciechowski.

Odbył się też Bieg Przyjaciół Policji. W rywalizacji kobiet triumfowała Żaneta Bogusz (Łomża) przed Magdalena Filipiak (Targowo) i Anną Orzoł Szczytno). Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Marcin Dudziec (Szczytno), przed kolejnym mieszkańcem Szczytna Cezarym Zbrzeźnym i Piotrem Bojarowskim (Dąbrówno)

Wyniki

Policjanci

Kobiety

1 Mitręga Daria Olsztyn 1990 Open szeregowi 20:22

2 Szeglowska Justyna Wrocław SASW 204/II 1983 Open aspiranci 21:01

3 Gielata Marlena Szczytno KPP Szczytno 1992 Open szeregowi 21:13

4 Czulewicz Agnieszka Suwałki 1994 Open szeregowi 21:10

5 Kostuch Anna Kraków sasw 203/1 1984 Open podoficerowie 22:05

6 Waloch Wioletta Smogorzów Komenda Główna Policji 1994 Open szeregowi 22:25

…...................................

15 Ciesielska Małgorzata Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1980 Open oficerowie młodsi 26:30

19 Horbacz Klaudia Pisz 102/1 1996 Open szeregowi 26:47

26 Gąsiorek Joanna Olsztyn 100/3 1989 Open szeregowi 28:25

27 Rosiak Katarzyna Olsztyn 1994 Open szeregowi 28:28

29 Skrzypińska Kesja Zduńska Wola WSPol Szczytno 1996 Open szeregowi 28:29

31 Fornalska Agnieszka Dźwierzuty KPP Szczytno 1979 Open podoficerowie 31:17

35 Garbacik Joanna Szczytno 205/1 1980 Open aspiranci 31:24

36 Cłapa Dominika Bełchatów Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1993 Open szeregowi 31:55

37 Muzolf Martyna Kwidzyn Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1999 Open szeregowi 31:57

38 Żelazna Barbara Nidzica 100/3 1981 Open szeregowi 31:48

39 Langhaus Marlena Bartoszyce 100/3 1983 Open szeregowi 31:46

40 Pichal Wioletta Szczytno 1977 Open szeregowi 31:47

41 Łukasik Paula Szczytno KMP Olsztyn 1993 Open szeregowi 32:32

43 Szczepanek Ewa Szczytno KWP Olsztyn 1972 Open oficerowie młodsi 36:58

49 Iwanow Monika Szczytno 205/1 1982 Open aspiranci 42:41

52 Karczewska Emilia Szczytno 205/1 1977 Open aspiranci 6 43:00

53 Malinowska Anna Szczytno 205/1 1984 Open aspiranci 43:00

55 Zubrzycka Anna Szczytno 1972 Open oficerowie młodsi 45:31

57 Dajnowska Joanna Szczytno 205/1 1983 Open aspiranci 45:20

Mężczyźni

1 Borzęcki Norbert Koszalin REPREZENTACJA KGP 1980 Open aspiranci 16:59

2 Lubowiecki Kamil Mysiadło Oddział Prewencji Policji w Warszawie 1988 Open aspiranci 17:03

3 Thiel Adam Lębork KPP Lębork 1972 Open oficerowie młodsi 17:08

4 Wojciechowski Maciej Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1974 Open oficerowie starsi 17:08

5 Smoliński Kamil Szubin Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1996 Open szeregowi 17:48

6 Kiernozek Tomasz Szczytno OPP OLSZTYN 1984 Open podoficerowie 18:00

….................................

9 Piwowarski Adam Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1974 Open oficerowie starsi 18:50

12 Zamyślewski Damian Orneta 1988 Open aspiranci 19:12

13 Zajączkowski Artur Działdowo Rozbiegane Działdowo 1978 Open aspiranci 19:13

18 Rachubka Robert Olsztyn 1974 Open podoficerowie 20:09

21 Rudnik Marcin Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1979 Open oficerowie młodsi 20:15

23 Syczew Rafał Mrągowo KPP Mrągowo 1989 Open podoficerowie 20:33

25 Głogowski Kamil Ostróda 1987 Open szeregowi 19:58

26 Kozikowski Robert Działdowo 1973 Open oficerowie młodsi 20:57

29 Bloch Bartosz Gołdap 1997 Open szeregowi 21:34

32 Banasiak Mariusz Działdowo Rozbiegane Działdowo 1971 Open aspiranci 22:15

47 Miłocki Karol Działdowo Rozbiegane Działdowo 1988 Open podoficerowie 23:24

52 Kowalski Jacek Olsztyn mo 1977 Open aspiranci 24:03

55 Gołaś Tomasz Szczytno 1984 Open podoficerowie 24:22

63 Meler Rafał Olsztyn 1987 Open podoficerowie 24:19

70 Bruski Daniel Bartąg Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1988 Open oficerowie młodsi 24:55

73 Rożek Cezary Szczytno 1979 Open oficerowie młodsi 24:49

86 Skrycki Marcin Dobre Miasto SASW 3/19, 207/3 1980 Open aspiranci 25:41

95 Szwejkowski Marcin Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1986 Open aspiranci 26:07

96 Muszyński Damian Szczytno 204/2 1976 Open aspiranci 26:06

97 Kolb Łukasz Szczytno WPG rzondzi 1991 Open podoficerowie 26:01

100 Paruszewski Robert Elbląg 1984 Open aspiranci 26:06

108 Mac Sławomir Szczytno 205/1 1988 Open aspiranci 26:54

118 Pinkowicki Piotr Gołuszyce Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1986 Open szeregowi 27:49

130 Bałon Jarosław Wałpusz Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1975 Open oficerowie młodsi 28:17

131 Pędzich Dariusz Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1981 Open aspiranci 28:39

139 Stęperski Daniel Ełk Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1999 Open szeregowi 28:50

142 Borkowski Cezary Olsztyn 203/1 1974 Open aspiranci 29:13

148 Rogowski Krzysztof Szczytno 1979 Open aspiranci 30:14

149 Kania Łukasz Szczytno 205/2 1984 Open aspiranci 30:09 3

150 Sylwestrzak Robert Szczytno SASW 3/19, 207/3 1976 Open aspiranci 30:00

155 Walerzak Tomasz Szczytno AKB Szczytno 1980 Open aspiranci 30:51

160 Kulikowski Damian Szczytno 205/I 1978 Open aspiranci 31:20

161 Głowa Miłosz Szczytno 205/1 1978 Open aspiranci 31:27

169 Jurczak Michał Szczytno 205/1 1982 Open aspiranci 31:24

172 Pilczuk Tomasz Szczytno 205/1 1980 Open aspiranci 31:42

176 Kielin Bogdan Szczytno Emery 1966 Open 32:43

178 Bilewicz Wojciech Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1980 Open oficerowie młodsi 32:32

183 Tracz Filip Szczytno 205/2 1983 Open aspiranci 33:33

194 Bizon Janusz Szczytno 205/1 1979 Open aspiranci 35:49

196 Pieszko Piotr Szczytno 205/I 1972 Open aspiranci 36:44

197 Wenklar Mariusz Szczytno 205/2 1970 Open aspiranci 36:43

213 Zając Tomasz Szczytno sasw 203/1 1979 Open aspiranci 39:57

216 Bancerek Cezary Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1967 Open aspiranci 40:06

221 Zagdański Jacek Szczytno 205/1 1981 Open aspiranci 42:36

225 92 Gidziński Andrzej Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1975 Open oficerowie młodsi  45:41

226 Konieczny Robert Szczytno 205/1 1981 Open aspiranci 45:53

228 Szymański Paweł Szczytno 205/1 1976 Open aspiranci 45:18

229 Łazur Stanisław Szczytno 205/1 1973 Open aspiranci 45:19

233 Warzecha Miłosz Szczytno 205/2 1979 Open aspiranci 47:20

235 Polonka Maciej Szczytno 205/2 1982 Open podoficerowie 48:47

248 Zakrzewski Kamil Szczytno 205/1 1977 Open aspiranci  53:10

251 Janik Jacek Szczytno 205/2 1976 Open aspiranci 53:54

Fot WSPol facebook

Bieg Przyjaciół

Kobiety

1 Bogusz Żaneta Łomża 1992 Open K 18:34

2 Filipiak Magdalena Targowo OSP Targowo 1975 Open K 23:17

3 Orzoł Anna Szczytno 1982 Open K 23:53

4 Bojanowska Anna Szczytno 2003 Open K 24:23

5 Urbaniak Agnieszka Szczytno 1990 Open K 24:35

6 Stąpór Lucyna Sandomierz 1999 Open K 25:03

7 Ruszczyńska Marta Przasnysz Przasnysz = Bogate 1978 Open K 25:54

8 Włodarek Weronika Szczytno #blondepower 1998 Open K 26:15

9 Laskowska Zuzanna Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 2006 Open K 26:30

10 Pawłowska Angelika Szczytno 1981 Open K 6:38

11 Kozikowska Anetta Działdowo 1976 Open K 27:04

12 Dziedzic Anna Straszęcin 1993 Open K 27:09

13 Mariańska Amelia Szczytno 2000 Open K 27:14

14 Kozikowska Maja Działdowo 2003 Open K 28:41

15 Trela Żaneta Szczytno 1995 Open K 28:48

16 Mucha Dominika Lipsko #blondepower 1998 Open K 28:51

17 Frąckowiak Agata Szczytno ZS 2 Szczytno 1998 Open K 29:53

18 Kaczmarczyk Monika Szczytno Morsy Szczytno #Reset 1985 Open K 31:02

19 Grzeszczuk Alicja Świdnica 1998 Open K 33:24

20 Pabich Magdalena Wielbark 1985 Open K 33:52

21 Jankowska Joanna Toruń Pearls Models 1988 Open K 33:55

22 Ogniewska Beata Szczytno 1974 Open K 34:09

23 Śliwińska Wanda Głogowo Morsy z Zalesia 1978 Open K 42:26

24 Ciesielska Natalia Szczytno 2004 Open K 42:28

25 Król Katarzyna Szczytno #BiegnęPowoliAleDokładnie 1995 Open K 42:28

26 Gidzińska Monika Szczytno WSPol 1977 Open K 49:53

27 Gidzińska Gabriela Szczytno WSPol 2008 Open K 49:53

Mężczyźni

1 Dudziec Marcin Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1984 Open M 18:27 1

2 Zbrzeźny Cezary Szczytno KB JURAND SZCZYTNO 1981 Open M 19:07

3 Bojarowski Piotr Dąbrówno 1967 Open M 19:24

4 Chełmiński Grzegorz Szczytno AKB Szczytno 1984 Open M 19:47

5 Deptuła Marek Łatana Mała 1981 Open M 20:34

6 Kotfica Krystian Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1987 Open M 20:46

7 Dyszkiewicz Rafał Jaświły 1998 Open M 21:14

8 Kojro Bartosz Szczytno Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” 1985 Open M 21:33

9 Bazydło Kamil Szczytno Morsy Szczytno # Reset 1992 Open M 21:33

10 Śledzik Daniel Szczytno Football Academy Szczytno 1982 Open M 21:50

11 Ślubecki Tomasz Kętrzyn 1977 Open M 22:00

12 Gołota Krzysztof Szczytno Areszt Śledczy Olsztyn/ GKS Szczytno 1979 Open M 21:57

13 Socha Robert Bielsko-Biała 1976 Open M 22:23

14 Kaczmarski Sławomir Działdowo Rozbiegane Działdowo 1966 Open M 22:39

15 Rogalski Grzegorz Szczytno Morsy Szczytno # Reset 1980 Open M 23:02

16 Król Waldemar Olsztyn 1969 Open M 23:08

17 Bakuła Hubert Szczytno 1999 Open M 24:07

18 Umiński Wojciech Szczytno 8 Szczycieński Batalion Radiotechniczny 1988 Open M 24:19

19 Szulkowski Przemysław Szczytno 1988 Open M 24:19

20 Jaworski Zdzisław Działdowo Rozbiegane Działdowo 1966 Open M 24:25

21 Urbaniak Tomasz Szczytno 1987 Open M 4:35

22 Sokołowski Paweł Szczytno PSP Szczytno 1983 Open M 24:48

23 Zyśk Marcin Szczytno 1985 Open M 24:49

24 Brzostek Krystian Szczytno AKB TROHIM TEAM 1989 Open M 25:34

25 Dec Mirosław Stankowo 1963 Open M 26:46

26 Załuska Jerzy Szczytno AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 1950 Open M 26:54

27 Sabała Andrzej Szczytno 8 Batalion Radiotechniczny 1966 Open M  27:05

28 Bobiński Jerzy Szczytno Morsy Szczytno #Reset 1962 Open M 28:46

29 Pekala Grzegorz Jednorozec Morsy Szczytno#Reset 1981 Open M 31:02

30 Ciborowski Rafał Szczytno 1974 Open M 34:21

31 Piskor Maciej Olsztyn Są Wolniejsi 1985 Open M 34:52

32 Trochimowicz Artur Szczytno AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 1961 Open M 34:53

33 Gładek Damian Jednorożec 1996 Open M 42:24

34 Śliwiński Szymon Głogowo Morsy z Zalesia 2007 Open M 42:27

35 Szewczyk Dominik Cynków #BiegnęPowoliAleDokładnie 1999 Open M 42:25

36 Ciesielski Bartosz Szczytno 1979 Open M 42:29

37 Pietrzak Kamil Zduńska Wola 1997 Open M 42:25

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn