Biegowy weekend na Pomorzu – Alicja Misiak najszybsza w Sztumie, Adam Serocki drugi

Fot.ilustracja

Na Pomorzu kalendarz biegowy jest bardzo napięty, a miłośnicy tej formy rekreacji staraja się skorzystać z każdej okazji startu. W niedzielnym (23 czerwca) II Sztumskim Biegu Świętojańskim triumfowała Alicja Misiak (Susz), a Adam Serocki (Elbląg) był drugi wśród panów. Bożena Znarowska (Elbląg) wygrała kategorię K50/59. W nordic walking Jarosław Czopek (Ełk) był trzeci w rywalizacji mężczyzn.

W sobotnim biegu w Tczewie jako trzeci finiszował Patryk Sowiński zawodnik AZS UWM Olsztyn. Piaty na mecie i pierwszy w kat. 30/39 był Mateusz Krawiecki (Lubawa). Adam Serocki jedenasty w open zajął drugie miejsce w kat. M40/49. Bożena Znarowska była druga w kat. 50/59, a Andrzej Grabkowski z Iławy też drugi w kat. 70+.

II Sztumski Bieg Świętojański

Bieg (4.6 km)

1 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 1 M 20-29 POSTOLIN PACKMAN TEAN 0:15:16 1

2 SEROCKI ADAM M 2 M 40-49 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 0:15:21

3 KLONOWSKI MARCIN M 3 M 30-39 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0:15:36

4 JAROCKI BARTOSZ M 4 M 20-29 1 SZCZECIN 0:15:42

5 NAJDA SŁAWOMIR M 5 M 40-49 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0:16:15

6 TYBURSKI IGOR M 6 M 0-19 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0:16:22

.......................................................

10 MISIAK ALICJA K 1 K 20-29 SUSZ 0:17:16

40 ZNAROWSKA BOŻENA K 9 K 50-59 1 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 0:20:31

41 KRYSZCZUK PIOTR M 32 M 30-39 8 PASŁĘK 0:20:31

50 ZYCH DAWID M 39 M 40-49 10 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0:21:12

58 GĄSIOR PAWEŁ M 45 M 30-39 13 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 0:21:35

124 CZYSZEJUK IZABELA K 47 K 30-39 18 PASŁĘK 0:31:31

133 WIĘCKOWSKA MAGDALENA K 55 K 20-29 9 ELBLĄG ELBLĄSKIE ŚLIMAKI 0:34:47

134 LEWANDOWSKI DAWID M 79 M 20-29 4 ELBLĄG ELBLĄSKIE ŚLIMAKI 0:34:48 4.

6KM NORDIC WALKING

1 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 1 LASOWICE WIELKIE 0:32:22

2 TOPOREK ALEKSANDRA K 1 GDYNIA ELITE TEAM 0:32:50

3 ROKOSZ ROBERT M 2 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 0:33:47

4 CZOPEK JAROSLAW M 3 EŁK MARATONKA 0:33:53

5 OLSZEWSKI RYSZARD M 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0:35:21

6 HALIK-LEWANDOWSKA JADWIGA K 2 KWIDZYN 0:35:23

….............................................................

24 WYŻYKOWSKA MAJA K 17 ELBLĄG 0:43:21

Tczew na „5” z Atestem

1 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 1 M 0-29 POSTOLIN PACKMAN TEAN 0:15:07

2 NIEMCZYK MATEUSZ M 2 M 0-29 STAROGARD GDAŃSKI LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA 0:15:16

3 SOWIŃSKI PATRYK M 3 M 0-29 TCZEW INTEL RUNNERS 0:16:14

4 KUCZKOWSKI MIŁOSZ M 4 M 0-29 1 KOSCIERZYNA KUKS REMUS KOŚCIERZYNA 0:16:33

5 KRAWIECKI MATEUSZ M 5 M 30-39 1 TARGOWISKO DOLNE HUSARIA RACE TEAM 0:16:48

6 RUDNIK TOMASZ M 6 M 30-39 2 PSZCZÓŁKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 0:16:54

….................................

11 SEROCKI ADAM M 11 M 40-49 2 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 0:17:14

12 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 12 M 30-39 5 BRANIEWO 0:17:43

40 KUROWSKI MICHAŁ M 38 M 30-39 9 ELBLĄG GOLDEN TEAM 0:19:46

48 DZIEDZIEWICZ SEBASTIAN M 45 M 0-29 15 ELBLĄG NOTOJO 0:20:18

93 SZARKO MACIEJ M 84 M 40-49 27 ELBLĄG 0:22:25

103 ZNAROWSKA BOŻENA K 11 K 50+ 2 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 0:22:44

124 SOWA SYLWESTER M 108 M 40-49 34 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:23:36

127 MATLEWSKA MARZENA K 17 K 40-49 7 ELBLAG ELAKTYWNI 0:23:43

214 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF M 165 M 60-69 10 ELBLĄG 0:27:05

215 SKIBIŃSKA ANNA K 50 K 40-49 15 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:27:07

223 GRABKOWSKI ANDRZEJ M 169 M 70+ 2 IŁAWA 0:27:52

241 KAPTUR ROMAN M 172 M 60-69 13 ELBLĄG 0:28:50

249 SKIBIŃSKI ROBERT M 178 M 40-49 54 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:29:13

261 KWIATKOWSKA IWONA K 79 K 50+ 8 ELBLĄG 0:30:39

262 GŁOWACKA ANNA K 80 K 40-49 22 ELBLĄG 0:30:53

275 PEPLIŃSKI MAREK M 186 M 60-69 17 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 0:32:10

277 BAL KATARZYNA K 90 K 40-49 25 ELBLAG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:33:56

290 SOWA RENATA K 101 K 40-49 27 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:35:40

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn