Nocny Bieg Świętojański z Bankiem PKO Polskim Gdynia 2019 – Dużo nas w pierwszej setce, na podium: M. Sudzińska i Sł. Adamusiak

Fot.Piotr Hukalo

Z piątku na sobotę (28/29 czerwca) odbył się w Gdyni Nocny Bieg Świętojański z Bankiem PKO Polskim. Wystartowało prawie trzy tysiące uczestników głównie z Trójmiasta, ale sporą grupę stanowili zawodnicy z województwa warmińsko-mazurskiego. Wprawdzie zabrakło ich w klasyfikacji open w Top 10, ale aż 13 osób przybiegło na metę z czołowej setce, a przy takiej frekwencji to duża nobilitacja.

W tym gronie znaleźli się: Daniel Mikielski (Olsztynek) -22, Wiktor Kujawa (Olsztyn) -24, Szymon Gwadjak (Lidzbark Warmiński) -25, Łukasz Szwaj (Olsztyn) -28, Michał Prusinowski (Braniewo) -33, Mariola Sudzińska (Olsztyn) – 44 (7 w open kobiet), Marek Brojek (Morąg) - 48, Sławomir Adamusiak (Iława) -53, Tomasz Orłowski (Morąg) - 66, Jacek Jarocki (Braniewo) - 67, Alicja Misiak (Susz) - 83 (12 w open kobiet), Roman Dąbkowski (Szczytno) - 89, Piotr Bogdański (Elbląg) -96.

Na podium w kategoriach stanęli: Mariola Sudzińka – druga w K40 i Sławomir Adamusiak – trzeci w M40. Bardzo blisko podium na czwartych miejscach znaleźli się: Alicja Misiak – w K20, Wiesław Kwiatkowski (Franciszkowo) w M50,

Klasyfikacja open (dystans 10 km)

1 IUKHYMCHUK MYKOLA LUTSK shafarrun 1985 M30 1 00:29:54 1

2 GRYCKO TOMASZ UKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO 1992 M20 1 00:30:12 2

3 KARBOWIAK KAMIL BRZEG KOTWILA BRZEG 1995 M20 2 00:30:13 3

4 OBUCHOWSKIJ OLEKSII WINNICA 1993 M20 3 00:30:19 0 4

5 GREGOR LASZLO BÉKÉSCSABA Benedek Team 1992 M20 4 00:30:32 5

6 ROGIEWICZ ANDRZEJ GRUDZIĄDZ Packman Team 1993 M20 5 00:30:46 6

….......................

22 MIKIELSKI DANIEL OLSZTYNEK 1990 M20 11 00:33:38

24 KUJAWA WIKTOR OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 13 00:34:03 22

25 GWARDJAK SZYMON LIDZBARK WARMIŃSKI Santander Global Operation 1993 M20 14 00:34:10 23

28 SZWAJ ŁUKASZ OLSZTYN Team Kopeć 1983 M30 10 00:34:23 26

33 PRUSINOWSKI MICHAŁ BRANIEWO 1993 M20 17 00:34:43 30

44 SUDZIŃSKA MARIOLA OLSZTYN 1976 K40 2 00:35:49 7

48 BROJEK MAREK MORĄG Finisz Morąg 1995 M20 22 00:35:54 40

53 ADAMUSIAK SŁAWOMIR IŁAWA Iława biega 1976 M40 3 00:36:17 45

66 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG Finisz Morąg 1986 M30 26 00:37:11 57

67 JAROCKI JACEK BRANIEWO 1982 M30 27 00:37:12 58

83 MISIAK ALICJA SUSZ AZS UG 1993 K20 4 00:38:18 12

89 DĄBKOWSKI ROMAN SZCZYTNO 1982 M30 40 00:38:28 76

96 BOGDAŃSKI PIOTR ELBLĄG SPOKOJNIE TO TYLKO KONTUZJA 1988 M30 44 00:38:47 83

120 KWIATKOWSKI WIESŁAW FRANCISZKOWO DOLNE 1967 M50 4 00:39:27 107

121 NADULSKI JACEK OLSZTYN Team Kopeć 1979 M40 19 00:39:28 108

129 KUJAWA JAKUB ELBLĄG 1992 M20 34 00:39:39 116

134 BOGDAŃSKI KRZYSZTOF BRANIEWO 1971 M40 23 00:39:44 121

160 GOMULSKI MARCIN MORĄG Finisz Morąg 1988 M30 68 00:40:04 147

177 GRODŹ MARCIN SZCZYTNO 1990 M20 45 00:40:34 161

179 KOŁATKA MONIKA IŁAWA IŁAWA BIEGA 1997 K20 6 00:40:36 17

211 PASZKO KAMIL FLORCZAKI 4 Finisz Morąg 1990 M20 52 00:41:19 190

251 NOWAK JERZY BARTOSZYCE Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1964 M50 13 00:42:13 226

280 KUKUĆ- KWAPISZEWSKA ANNA ELBLĄG 1978 K40 7 00:42:47 27

281 ODZIEMCZYK TOMASZ ELBLĄG 1986 M30 113 00:42:50 1 254

289 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ OLSZTYN 1969 M50 15 00:42:58 262

294 ZAŁUCKI ZBIGNIEW ELBLĄG 1960 M50 16 00:43:01 266

318 DZIEDZIEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG NOTOJO 1995 M20 69 00:43:25 291

338 CICHOWSKI JANUSZ ELBLĄG DĄBROWAR 1985 M30 134 00:43:41 309

343 KAPTEINA ROBERT GRONOWO GÓRNE 509262132 1973 M40 80 00:43:46 314

480 PODLECKI ANDRZEJ BRANIEWO 1980 M30 185 00:45:06 437

553 CYBULSKI MATEUSZ MORĄG Finisz Morąg 1991 M20 99 00:46:15 503

563 KWIATKOWSKA WIKTORIA FRANCISZKOWO DOLNE IŁAWA BIEGA 1998 K20 16 00:46:20 52

577 GADOWSKI MARCIN ELBLĄG Gadek Team 1981 M30 215 00:46:30 523

640 KWIATEK MACIEJ MIŁAKOWO 1994 M20 108 00:47:05 580

648 PETRICZEK WOJCIECH IŁAWA Rezerwowe Psy 1983 M30 242 00:47:07 587

680 JASINSKI MATEUSZ ELBLAG 1991 M20 114 00:47:33 616

748 ORŁOWSKA PAULINA MORĄG Finisz Morąg 1991 K20 22 00:48:13 74

765 MALINOWSKI TOMASZ JEGŁOWNIK 1973 M40 204 00:48:21 690

766 ŻYLIŃSKI GRACJAN BEZLEDY 1996 M20 123 00:48:22 1 691

783 LATECKA MARTYNA ELBLĄG Politechnika Gdańska Lekkoatletyka 1998 K20 24 00:48:33 77

797 SZUMAN DAREK IŁAWA IŁAWA BIEGA 1980 M30 300 00:48:40 718

829 MIKIELSKI MAREK OLSZTYNEK 1960 M50 62 00:48:54 747

866 CZURYŁŁO PAWEŁ TOMASZKOWO AZS Olsztyn 1988 M30 324 00:49:11 781

918 RAWA KRZYSZTOF ORNETA 1991 M20 145 00:49:35 823

1004 DUCHER LONIEK MORĄG FINISZ MORĄG 1960 M50 78 00:50:17 888

1049 RUTKOWSKI SEBASTIAN GRONOWO GÓRNE Pruszcz Biega 1979 M40 266 00:50:36 923

1060 OLEJARCZYK PIOTR ELBLĄG 1960 M50 83 00:50:41 930

1166 CISZEWSKI SŁAWOMIR ELBLĄG 1962 M50 92 00:51:35 1006

1183 TOMASZEWICZ PIOTR ELBLĄG Tomaszewicz Team 1968 M50 94 00:51:44 1021

1212 URBAŃSKA MARTYNA ORZYSZ Ambitious Runners Team 1991 K20 48 00:51:58 170

1215 KOWALSKA MAGDALENA NIDZICA Nidzica biega 1990 K20 49 00:51:59 171

1235 DOMKA MICHAŁ IŁAWA Rezerwowe Psy 1981 M30 428 00:52:13 1057

1237 SŁAWIŃSKA ANNA IŁAWA Rezerwowe Psy 1983 K30 69 00:52:13 179

1285 ÓZEFOWICZ ŁUKASZ DZIAŁDOWO State Street Running Club 1993 M20 190 00:52:38 1089

1322 SANIEWSKI RADOSŁAW OLSZTYN Thales 1983 M30 455 00:53:01 1114

1351 KARPIŃSKA PAULINA ELBLĄG PIMAR 1995 K20 63 00:53:19 216

1387 KOWIESZKO EWA ORNETA 1992 K20 66 00:53:35 228

1460 CHOROMAŃSKA JUSTYNA OLSZTYN 1991 K20 74 00:54:09 260

1462 WIECHOWSKI RADOSŁAW MORĄG 1988 M30 480 00:54:09 1201

1509 KARBOWSKI MAREK IŁAWA SSW MOS Iława 1963 M50 119 00:54:25 1226

1532 KOŁATKA DANUTA IŁAWA IŁAWA BIEGA 1970 K40 73 00:54:35 288

1579 STRUMIŃSKI WALDEMAR ELBLĄG 1951 M60 16 00:55:01 1273

1723 LIZAK TOMASZ ELBLĄG #330 1992 M20 233 00:56:21 1357

1727 KRAWCZYK KATARZYNA MRĄGOWO 1982 K30 153 00:56:23 367

1756 GRZYMSKA MARTYNA ELBLĄG 1990 K20 105 00:56:34 382

1804 WALCZAK ROBERT BRANIEWO 49BLOT 1974 M40 419 00:57:04 1398

1820 PAWLUCZUK IWONA ELBLĄG 1965 K50 14 00:57:16 417

1900 SZADURSKA-NOGA MARTA OLSZTYN Pszczółkowski Team 1988 K30 189 00:58:03 459

1933 JANOWSKI PATRYK OSTRÓDA PLAY 1991 M20 251 00:58:19 1457

1988 WORONECKA SYLWIA MORĄG Finisz Morąg 1984 K30 208 00:58:46 505

2021 CHWASTA PAWEŁ SZCZYTNO 1987 M30 570 00:59:09 1496

2043 TARASIEWICZ RYSZARD BRANIEWO 1953 M60 26 00:59:15 1507

2097 FILIPIUK KAROL ELBLĄG 1985 M30 581 00:59:49 1532

2211 PĘKALSKA MONIKA ELBLĄG 1979 K40 168 01:01:20 632

2227 BADYSIAK URSZULA PISZ 1990 K20 173 01:01:38 641

2282 GUZOWSKI PIOTR IŁAWA BIEGACZE GORSZEGO SORTU 1983 M30 606 01:02:30 1607

2360 CHMIELEWSKA DOROTA OLECKO Olecko Biega 1972 K40 189 01:04:03 712

2363 WARYKOWSKI STANISŁAW OLECKO Olecko Biega 1962 M50 171 01:04:05 1649

2426 ŁATIENKOW KAROLINA OLSZTYN Pszczółkowski Team 1992 K20 206 01:05:30 759

2471 KOBYLIŃSKI MICHAŁ OSTRÓDA 1990 M20 282 01:06:31 1685

2496 TOPOLEWSKI KAJETAN IŁAWA WALENIE W BASENIE 1996 M20 284 01:07:05 1693

2578 BEDNARCZYK EWA ELBLĄG 1989 K30 333 01:10:05 852

2625 ADAMOWSKI ANDRZEJ ELBLĄG 1979 M 40 524 01:11:55 1745

2629 TKACZ JACEK OLSZTYN Team Kopeć 1980 M30 638 01:12:07 747

2694 SZYMKOWIAK MARCIN MORĄG 1982 M 30 644 01:16:49 1768

2723 HAJDECZKO ELŻBIETA ŁUKTA Finisz Morąg 1977 K40 255 01:21:49* 944

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn