V Urodzinowa Działdowska Dycha 2019 - Martyna Konarzewska i Daniel Mikielski

Fot.MOSiR Działdowo facebook

W niedziele (11 sierpnia) odbyła się V Urodzinowa Działdowska Dycha. Start i metę wyznaczono na Stadionie Miejskim, natomiast trasa przebiegała ulicami Działdowa (dwie pętle po 5 km). W imprezie uczestniczyło prawie 250 osób, przybyło wielu amatorów z innych miast województwa warmińsko-mazurskiego, także spoza regionu. Najszybszym na trasie okazał się Daniel Mikielski (Olsztynek), a wśród pan Martyna Konarzewska (Działdowo).

Drugi na mecie znalazł się Paweł Raczyński (Annowo), a trzeci Marcin Kasprowicz (Działdowo). Za Martyna Konarzewska finiszowały; Teresa Kamińska (Miesiączkowo) i Magdalena Pietruszka (Działdowo). Zwycięscy kategorii: U16/29: Martyna Konarzewska i Daniel Mikielski, U30/39: Magdalena Pietruszka i Jarosław Laskowski (Kurzętnik), U40/49: Teresa Kamińska i Marcin Kasprowicz, U50/59: Anna Sokołowska (Mława) i Zbigniew Bartkowski (Działdowo) M60/69: Leon Mederski (Działdowo) M70+ Zdzisła Niewiadomski (Warszawa)

Czolowe trójki w open i kategoriach otrzymały nagrody. Uhonorowano najlepszych mieszkańców Działdowa: Martynę Konarzewska i Marcina Kasprowicza. W wyścigu nordic walking triumfowali Ewa i Marcin Tomczak z Ciechanowa.

Wyniki

Mężczyźni open

1 Mikielski Daniel Olsztynek Olsztynek Mężczyźni(16-29lat) 00:33:30.97

2 Raczyński Paweł "Draczyński Team" Annowo Mężczyźni(16-29lat) 00:33:44.77

3 Kasprowicz Marcin "UKS MOSiR Działdowo" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:35:56.44

4 Laskowski Jarosław "Kurzętnik biega" Małe Bałówki Mężczyźni(30-39lat) 00:36:25.07

5 Bartkowski Zbigniew "Rozbiegane Działdowo" DziałdowoMężczyźni(50-59lat) 00:36:47.28

6 Zakowicz Paweł "Piechotą po schodach " Halinów Mężczyźni(30-39lat) 00:37:09.24

7 Kołakowski Rafał Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:37:18.39

8 Gulajski Paweł Narzym Mężczyźni(16-29lat) 00:37:37.40

9 Mówiński Robert "Kurzętnik Biega" Mężczyźni(30-39lat) 00:37:56.95

10 Szarmacher Sebastian Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:38:59.63

11 Patalon Adam "Kurzętnik Biega" Marzęcice Mężczyźni(50-59lat) 00:39:21.44

12 Kuźniarski Tomasz Brodnica Mężczyźni(16-29lat) 00:39:29.36

13 Kwiatkowski Wiesław BRAK Iława Mężczyźni(50-59lat) 00:39:49.12

14 Nadulski Jacek "Team Kopeć" Olsztyn Mężczyźni(40-49lat) 00:39:57.10

15 Jędraszek Daniel BRAK "Małe Leźno" Mężczyźni(30-39lat) 00:40:06.24

16 STRAMSKI Stanisław 17WBZ MIĘDZYRZECZ Mężczyźni(30-39lat) 00:40:29.89

17 Maculewicz Marek "URWIS BIEGA" Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:40:36.60

18 Jabłoński Paweł "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:40:42.43

19 Żebrowski Jacek Crossfitter Kierźliny Mężczyźni(30-39lat) 00:41:12.03

20 Kowalkowski Jarosław DZIAŁDOWO Mężczyźni(16-29lat) 00:41:25.27

21 KWIATKOWSKI RADOSŁAW "ROZBIEGANE DZIAŁDOWO" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:41:28.17

22 Wodzyński Bogusław Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:41:28.50

23 Mederski Leon "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:41:48.79

24 Kinast Krzysztof "ELTRIM KRUSZYWA" DZIAŁDOWO Mężczyźni(30-39lat) 00:41:50.30

25 KUBIT TADEUSZ "TEMPO MŁAWA" MŁAWA Mężczyźni(40-49lat) 00:42:05.56

26 KOZŁÓW Wojciech "LKS ZANTYR SZTUM" Gdańsk Mężczyźni(50-59lat) 00:42:08.84

27 Pawlak Mariusz Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:42:14.43

28 Krawczyk Konrad Warszawa Mężczyźni(16-29lat) 00:43:01.14

29 Żuchowski Józef "EKO-OPAŁ PŁONNE" Płonne Mężczyźni(40-49lat) 00:43:08.55

30 Żmijewski Paweł "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:43:12.87

31 Wierzbowski Krzysztof "Biegam U Kolesi" "Nowe Grodziczno"Mężczyźni(30-39lat) 00:43:35.37

32 Sendzicki Aleksander "Rozbiegane Działdowo" DZIAŁDOWO Mężczyźni(16-29lat) 00:43:43.93

33 REMBECKI PIOTR "Rozbiegane Działdowo" DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat) 00:43:44.53

34 Sawicki Gabor "Budowlani Olsztyn" Olsztyn Mężczyźni(30-39lat) 00:43:44.91

35 Nąć Tomasz "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:43:58.58

36 Pietrzak Jakub "UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO" Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:44:12.80

37 Sulkowski Jacek "Ślęzak Team" Traczyska Mężczyźni(30-39lat) 00:44:14.16

38 STRAMSKI JÓZEF DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat) 00:44:33.10

39 Rejniak Robert Mława Mężczyźni(40-49lat) 00:44:47.82

40 SZCZEPKOWSKI ARTUR NIDZICA Mężczyźni(40-49lat) 00:44:49.21

41 Boniecki Maciej "GET RUN" Warszawa Mężczyźni(30-39lat) 00:44:49.86

42 Osowski Adam "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:45:09.97

43 Mroziński Dariusz "ROZBIEGANE DZIAŁDOWO" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:45:15.45

44 Prusik Arkadiusz "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(30-39lat) 00:45:16.88

45 MIZERIA PRZEMYSŁAW DZIAŁDOWO Mężczyźni(16-29lat) 00:45:41.38

46 Oszczęda Kamil "Team Kopeć" Nidzica Mężczyźni(16-29lat) 00:45:58.61

47 RYKOWSKI Paweł Barczewo Mężczyźni(40-49lat) 00:46:16.04

48 TARSIEWICZ IRENEUSZ WÓJTOWO Mężczyźni(60-69lat) 00:46:17.90

49 Stańczak Mariusz RunFoRRest Chojnowo Mężczyźni(40-49lat) 00:46:23.98

50 Żarczyński "Biegam u Kolesi" Uzdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:46:33.72

51 Burdyński Przemysław "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(16-29lat) 00:46:34.24

52 RĘBOWSKI ANDRZEJ "ROZBIEGANE DZIAŁDOWO" DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat) 00:46:35.97

53 Oszczęda Arkadiusz "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:46:49.19

54 Koźmiński Piotr "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:46:49.21

55 Piechocki Paweł "MLKS Ostróda" Ostróda Mężczyźni(40-49lat) 00:46:54.32

56 Wypych Bartosz "Leniwi wuefiści" Leipzig Mężczyźni(30-39lat) 00:46:58.09

57 Baranowski Grzegorz "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:46:59.73

58 Ksyna Bogusław OSP Kamion" "Kamion mały" Mężczyźni(60-69lat) 00:47:04.13

59 Karolak Cezary Ciechanów Mężczyźni(50-59lat) 00:47:08.33

60 Kamiński Janusz Ostróda Mężczyźni(40-49lat) 00:47:12.51

61 Grochowski Dariusz "British House" Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:47:21.81

62 Lewandowski Marcin Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:47:31.05

63 Murawski Marcin DZIAŁDOWO Mężczyźni(16-29lat) 00:47:35.77

64 Kozicki Mariusz "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(30-39lat) 00:47:38.79

65 Cieplński Rafał "Brodnica biega" Brodnica Mężczyźni(40-49lat) 00:47:45.05

66 Augustynowicz Andrzej "RCI Bydgoszcz" Bydgoszcz Mężczyźni(40-49lat) 00:47:48.38

67 Kaczmarski Sławomir "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:47:54.80

68 Kubalski Paweł Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:48:01.27

69 Doliwka Paweł Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 00:48:03.49

70 Leśny Kacper "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:48:10.42

71 Krupa Michał BRAK Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:48:17.65

72 Florczak Robert Lidzbark Mężczyźni(40-49lat) 00:48:22.42

73 Olszewski Łukasz "Rozbiegane Działdowo" DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat) 00:48:22.43

74 Włodarczyk Adam "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:48:28.41

75 Dąbrowski Waldemar "Kurzętnik Biega" "Nowe Miasto Lub"Mężczyźni(50-59lat) 00:48:38.58

76 Pawlak Jacek "ŚLĘZAK TEAM" DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat) 00:49:04.07

77 Kowalski Mariusz 5MBOT Mława Mężczyźni(40-49lat) 00:49:13.06

78 Lewandowski Michał BRAK Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:49:22.92

79 DULSKI Tadeusz "SP 8 Grudziądz" Grudziądz Mężczyźni(50-59lat) 00:49:28.93

80 Rzepka Andrzej "Morsy Głęboczek" "Wielki Głęboczek"Mężczyźni(40-49lat) 00:49:29.58

81 Jaworski Zdzisław Działdowo Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:49:32.33

82 Sobiech Wojciech Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:49:32.96

83 Konopka Marcin Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:49:39.11

84 Banasiak Mariusz "ROZBIEGANE DZIAŁDOWO" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:49:41.94

85 Folga Artur "IŁAWA BIEGA" Iława Mężczyźni(40-49lat) 00:49:43.41

86 NOWAK ANDRZEJ "Tempo Mława" Mława Mężczyźni(50-59lat) 00:50:03.48

87 Szmit Tomasz BRAK Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:50:32.63

88 Gerka Jacek "Brodnica Biega" Brodnica Mężczyźni(30-39lat) 00:50:49.44

89 Paszkowski Janusz Brodnica Mężczyźni(60-69lat) 00:50:50.74

90 Sobieraj Piotr Ostróda Ostróda Mężczyźni(40-49lat) 00:50:59.78

91 Kalisz Arkadiusz Lidzbark Mężczyźni(40-49lat) 00:51:00.81

92 ULEŃSKI MARIUSZ GDAŃSK Mężczyźni(40-49lat) 00:51:01.54

93 Pawlak Paweł Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:51:35.16

94 Piotrowski Mirosław "lubię biegać" "Nowe Miasto Lubawskie mężczyźni (60-69lat) 00:51:53.28

95 Janiszewski Sławomir Cibórz Mężczyźni(40-49lat) 00:51:54.62

96 SZCZEPUCHOWSKI Bogdan "NIDZICA BIEGA" Nidzica Mężczyźni(50-59lat) 00:51:57.61

97 Januszewski Artur WARSZAWA Mężczyźni(40-49lat) 00:52:28.25

98 Wółkowski Paweł Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:52:36.58

99 Brodziński Mariusz BARTNICZKA Mężczyźni(40-49lat) 00:52:44.56

100 Sosnówka Leszek SOSNOWY Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:53:00.37

Kategorie wiekowe

16/29 lat

1 Mikielski Daniel Olsztynek Olsztynek Mężczyźni(16-29lat) 00:33:30.97

2 Raczyński Paweł Mężczyźni(16-29lat) 00:33:44.77

3 Gulaski Paweł Narzym Mężczyźni(16-29lat) 00:37:37.40

4 Kuźniarski Tomasz Brodnica Mężczyźni(16-29lat) 00:39:29.36

5 Kowalkowski Jarosław DZIAŁDOWO Mężczyźni(16-29lat) 00:41:25.27

6 Krawczyk Konrad BRAK Warszawa Mężczyźni(16-29lat) 00:43:01.14

30/39 lat

1 Laskowski Jarosław "Kurzętnik biega" Mężczyźni(30-39lat) 00:36:25.07

2 Zakowicz Paweł "Piechotą po schodach " Halinów Mężczyźni(30-39lat) 00:37:09.24

3 Mówiński Robert "Kurzętnik Biega" Mężczyźni(30-39lat) 00:37:56.95

4 Szarmacher Sebastian Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:38:59.63

5 Jędraszek Daniel BRAK "Małe Leźno" Mężczyźni(30-39lat) 00:40:06.24

6 STRAMSKI Stanisław 17WBZ MIĘDZYRZECZ Mężczyźni(30-39lat) 00:40:29.89

40/49 lat

1 Kasprowicz Marcin "UKS MOSiR Działdowo" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:35:56.44

2 Kołakowski Rafał Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:37:18.39

3 Nadulski Jacek "Team Kopeć" Olsztyn Mężczyźni(40-49lat) 00:39:57.10

4 Maculewicz Marek "URWIS BIEGA" Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:40:36.60

5 Jabłoński Paweł "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:40:42.43

6 KWIATKOWSKI RADOSŁAW "ROZBIEGANE DZIAŁDOWO" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:41:28.17

50/59 lat

1 Bartkowski Zbigniew "Rozbiegane Działdowo" Mężczyźni(50-59lat) 00:36:47.28

2 Patalon Adam "Kurzętnik Biega" Marzęcice Mężczyźni(50-59lat) 00:39:21.44

3 Kwiatkowski Wiesław BRAK Iława Mężczyźni(50-59lat) 00:39:49.12

4 Wodzyński Bogusław BRAK Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:41:28.50

5 KOZŁÓW Wojciech "LKS ZANTYR SZTUM" Gdańsk Mężczyźni(50-59lat) 00:42:08.84

6 Karolak Cezary Ciechanów Mężczyźni(50-59lat) 0:47:08.33

60/69 lat

1 Mederski Leon "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:41:48.79

2 TARSIEWICZ IRENEUSZ BRAK WÓJTOWO Mężczyźni(60-69lat) 00:46:17.90

3 Ksyna Bogusław Kamion Mały Mężczyźni(60-69lat) 00:47:04.13

4 Paszkowski Janusz BRAK Brodnica Mężczyźni(60-69lat) 00:50:50.74

5 Piotrowski Mirosław "lubię biegać" "Nowe Miasto LuMbaęwżsckziyeź"ni(60-69lat) 00:51:53.28

6 Hulanicki Andrzej Warszawa Mężczyźni(60-69lat) 00:53:44.01

70+

1 NIEWIADOMSKI ZDZISŁAW WARSZAWA Mężczyźni(70+) 00:55:05.07

2 Grabkowski Andrzej IŁAWA Iława Mężczyźni(70+) 01:00:28.25

3 Szymański Jerzy "Kurzętnik Biega" Kurzętnik Mężczyźni(70+) 01:04:39.57

4 Staniszewski Edward Wiśniewo Mężczyźni(70+) 01:06:24.57

5 Marek Henryk BRAK Warszawa Mężczyźni(70+) 01:36:23.09

Kobiety Open

1 Konarzewska Martyna "UKS MOSiR Działdowo" Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:37:29.18

2 Kamińska Teresa "Teresa biega" Miesiączkowo Kobiety(40-49lat) 00:42:05.07

3 Pietruszka Magdalena Rri Pietruszka DZIAŁDOWO Kobiety(30-39lat) 00:42:33.38

4 Wojas Aneta Grudziądz Kobiety(30-39lat) 00:43:05.98

5 Piechocka KATARZYNA "MLKS Ostróda" Ostróda Kobiety(40-49lat) 00:44:26.95

6 KOWALSKA AGNIESZKA DZIAŁDOWO DZIAŁDOWO Kobiety(30-39lat) 00:44:52.38

7 Grams Paulina Olsztyn Kobiety(30-39lat) 00:45:33.20

8 Kasprowicz Wioletta "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:46:51.70

9 Grabias Aleksandra "LKB Lębork" Gdańsk Kobiety(30-39lat) 00:47:46.50

10 Kwiatkowska Wiktoria "IŁAWA BIEGA" Iława Kobiety(16-29lat) 00:48:04.92

11 Sławińska Anna "Rezerwowe Psy" Iława Kobiety(30-39lat) 00:48:25.03

12 Danelska Monika "ALA TEAM" Ostróda Kobiety(30-39lat) 00:48:59.60

13 MATLEWSKA Marzena "Drużyna Pierścienia" ELBLĄG Kobiety(40-49lat) 00:49:24.24

14 WIERZBOWSKA Agnieszka "Biegam U KOLESI" Hartowiec Kobiety(30-39lat) 00:49:28.63

15 Markowska Anna SP8 Grudziądz Kobiety(30-39lat) 00:49.22.01

16 Sochacka Małgorzata Lidzbark Kobiety(40-49lat) 00:50:02.10

17 Wychowaniak Marta "MOS ZATOKA BRANIEWO" Braniewo Kobiety(30-39lat) 00:51:11.15

18 KUBIT IWONA MŁAWA Kobiety(40-49lat) 00:51:13.96

19 Malinowska Aleksandra Ostróda Kobiety(30-39lat) 00:51:15.77

20 Sokołowska Anna Mława Kobiety(50+) 00:52:18.37

21 Szemplińska Agnieszka "BBL Mława" Kobiety(40-49lat) 00:52:19.88

22 Blank-Olszewska Irmina "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:54:06.55

23 Baranowska Alina "Nidzica Biega" Nidzica Kobiety(40-49lat) 00:54:40.01

24 Rykowska Marzena "Biegające Małżeństwo" Barczewo Kobiety(40-49lat) 00:54:40.25

25 Przybyszewska Joanna Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:54:44.53

26 Rejniak Agnieszka Mława Kobiety(50+) 00:55:15.92

27 Stawicka Joanna Lidzbark Kobiety(40-49lat) 00:56:11.71

28 Żbikowska Bożena Nidzica Kobiety(30-39lat) 00:56:53.83

29 Tomaszewska Arleta Burkat Kobiety(30-39lat) 00:58:24.88

30 Gołkowska Marlena "Brodnica Biega" Brodnica Kobiety(40-49lat) 00:58:33.71

31 Szarmacher Paulina Burkat Kobiety(30-39lat) 00:59:22.49

32 Skuza-Sendzicka Magdalena "Rozbiegane Działdowo" DZIAŁDOWO Kobiety(40-49lat) 00:59:31.67

33 Psiuk Joanna "Biegam U KOLESI" Rybno Kobiety(50+) 00:59:52.39

34 Nąć Marzanna "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:59:54.87

35 HULANICKA IRINA Warszawa Kobiety(50+) 00:59:56.01

36 Kubalska Dorota "Kowale Team" Mława Kobiety(30-39lat) 01:00:12.86

37 Żurawska Cecylia "Gabinet Piotra" Mława Kobiety(50+) 01:00:17.09

38 Ciećko Elżbieta "Są wolniejsi" Olsztyn Kobiety(16-29lat) 01:00:32.81

39 Lipka-Baran Magdalena Gdynia Kobiety(30-39lat) 01:00:50.60

40 Dzido Edyta "Nidzica Biega" Nidzica Kobiety(40-49lat) 01:01:10.35

41 Anger Donata Lidzbark Kobiety(16-29lat) 01:01:42.52

42 Lewandowska Paulina "Bez klubu" Działdowo Kobiety(16-29lat) 01:01:48.87

43 Radzanowska Janina "BBL Mława" Mława Kobiety(50+) 01:02:51.81

44 Augustynowicz Aurelia "RCI Bydgoszcz" Bydgoszcz Kobiety(40-49lat) 01:04:05.98

45 Stańczak Sylwia "Gabinet Piotra" Mława Kobiety(40-49lat) 01:04:13.60

46 Peć Anna Gdynia Kobiety(40-49lat) 01:04:58.85

47 PRZYBYSZEWSKA KATARZYNA Działdowo Kobiety(40-49lat) 01:06:11.22

48 Kalisz Agnieszka Lidzbark Kobiety(30-39lat) 01:08:42.23

49 Mrowińska Aleksandra Działdowo Kobiety(40-49lat) 01:16:25.71

50 Markiewicz Anna "Rozbiegane Działdowo" DZIAŁDOWO Kobiety(40-49lat) 01:16:25.82

51 Żywko Elżbieta "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Kobiety(50+) 01:16:26.10

52 Frydrych Bożena Warszawa Kobiety(50+) 01:36:16.55

Kategorie wiekowe

16/29 lat

1 Konarzewska Martyna "UKS MOSiR Działdowo" Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:37:29.18

2 Kasprowicz Wioletta "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:46:51.70

3 Kwiatkowska Wiktoria "IŁAWA BIEGA" Iława Kobiety(16-29lat) 00:48:04.92

4 Przybyszewska Joanna Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:54:44.53

5 Ciećko Elżbieta "Są wolniejsi" Olsztyn Kobiety(16-29lat) 01:00:32.81

6 Anger Donata Lidzbark Kobiety(16-29lat) 01:01:42.52

7 Lewandowska Paulina "Bez klubu" Działdowo Kobiety(16-29lat) 01:01:48.87

30/39 lat

1 Pietruszka Magdalena Pietruszka Tri DZIAŁDOWO Kobiety(30-39lat) 00:42:33.38

2 Wojas Aneta Grudziądz Kobiety(30-39lat) 00:43:05.98

3 KOWALSKA AGNIESZKA DZIAŁDOWO DZIAŁDOWO Kobiety(30-39lat) 00:44:52.38

4 Grams Paulina BRAK Olsztyn Kobiety(30-39lat) 00:45:33.20

5 Grabias Aleksandra "LKB Lębork" Gdańsk Kobiety(30-39lat) 00:47:46.50

6 Sławińska Anna "Rezerwowe Psy" Iława Kobiety(30-39lat) 00:48:25.03

40/49 lat

1 Kamińska Teresa "Teresa biega" Miesiączkowo Kobiety(40-49lat) 00:42:05.07

2 Piechocka KATARZYNA "MLKS Ostróda" Ostróda Kobiety(40-49lat) 00:44:26.95

3 MATLEWSKA Marzena "Drużyna Pierścienia" ELBLĄG Kobiety(40-49lat) 00:49:24.24

4 Sochacka Małgorzata Lidzbark Kobiety(40-49lat) 00:50:02.10

5 KUBIT IWONA MŁAWA Kobiety(40-49lat) 00:51:13.96

6 Szemplińska Agnieszka "BBL Mława" Kobiety(40-49lat)

50+

1 Sokołowska Anna Mława Kobiety(50+) 00:52:18.37

2 Rejniak Agnieszka Mława Kobiety(50+) 00:55:15.92

3 Psiuk Joanna "Biegam U KOLESI" Rybno Kobiety(50+) 00:59:52.39

4 HULANICKA IRINA Warszawa Kobiety(50+) 00:59:56.01

5 Żurawska Cecylia "Gabinet Piotra" Mława Kobiety(50+) 01:00:17.09

6 Radzanowska Janina "BBL Mława" Mława Kobiety(50+) 01:02:51.81

Nordic Walking

Kobiety Open

1 Tomczak Ewa "Koci Pazur" Ciechanów "Nordic Kobiety" 00:40:55.50

2 GAJ BOGNA "NW CZŁAPSKI TEAM" WARSZAWA "Nordic Kobiety" 00:41:31.07

3 Rzepka Ewa "Morsy Głęboczek" "Wielki Głęboczek" "Nordic Kobiety" 00:44:21.49

4 Szmit Patrycja Działdowo "Nordic Kobiety" 00:44:22.11

5 Szmit Elżbieta Działdowo "Nordic Kobiety" 00:45:35.17

6 Steckiewicz Iwona "KB Lech Rypin" Rypin "Nordic Kobiety" 00:48:43.99

7 Włodarczyk Antonina Działdowo "Nordic Kobiety" 00:48:52.34

8 Chudzińska Irena Działdowo "Nordic Kobiety" 00:49:54.81

9 Koźmińska Hanna DZIAŁDOWO "Nordic Kobiety" 00:49:59.26

10 Dąbrowska Celina Działdowo "Nordic Kobiety" 00:54:25.41

11 Poterała Stefania BRAK Działdowo "Nordic Kobiety" 00:54:25.42

Mężczyźni open

1 Tomczak Marcin "nie ma klubu" Ciechanów "Nordic Mężczyźni" 00:36:04.31

2 Steckiewicz Edmund "KB Lech Rypin" Rypin "Nordic Mężczyźni" 00:36:14.21

3 Wasilewski Sławomir "PASJA Nordic Walking" Warszawa "Nordic Mężczyźni" 00:38:52.63

4 Bartkowski Jan "Nidzica Biega" Nidzica "Nordic Mężczyźni" 00:40:51.25

5 Chojnacki Leon Działdowo "Nordic Mężczyźni" 00:44:27.31

6 Odachowski Krzysztof DZIAŁDOWO "Nordic Mężczyźni" 00:45:02.35

7 Odachowski Marian DZIAŁDOWO "Nordic Mężczyźni" 00:45:14.08

8 Koźmiński Antonina DZIAŁDOWO "Nordic Mężczyźni" 00:50:00.08

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn