I Bieg Komtura Dzierzgońskiego 2019 – Dorota Pawłowska niezagrożona

Fot.ilustracja

Około 200 osób uczestniczyło w sobotę (10 sierpnia) w I Biegu Komtura Dzierzgońskiego na dystansie 5 km. Klasyfikację open wśród pan wygrała Dorota Pawłowska z Kurzętnika (pierwsza w M30). W rywalizacji mężczyzn najwyższe 9 miejsce zajął Damian Rutkowski (Lidzbark Warmiński) – zwycięzca kategorii M12/15.

Na podium w kategoriach stanęli także: Michał Kołecki (Iława) drugi w M20/29, Piotr Srarkiewicz (Pasłęk) trzeci w M20/29 i Marta Milewska (Susz) druga w K12/15.

Wyniki

1 KRZYSZTOF BIAŁKOWSKI 9 M ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 1 M20 1 00:17:47

2 MICHAŁ WRÓBEL 185 M SZTUM SOWIŃSKI TEAM 2 M16 1 00:18:02

3 RAFAŁ CHĘTNIK 17 M SZTUM 3 M40 1 00:18:08

4 PAWEŁ DZIWOSZ 33 M MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 4 M30 1 00:18:19

5 JAN GIEMBICKI 38 M SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5 M30 2 00:18:26

6 WOJCIECH MAJEWSKI 100 M DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 6 M30 3 00:18:28

…...............................

9 DAMIAN RUTKOWSKI 137 M LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 9 M12 1 00:18:33

10 MICHAŁ KOŁECKI 78 M IŁAWA MISIEK RUNNER / ULG 10 M20 2 00:18:45

12 PIOTR SATKIEWICZ 139 M PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 12 M20 3

18 DOROTA PAWŁOWSKA 29 K KURZĘTNIK 1 K30 1 00:19:49

25 JANUSZ MARNIK 104 M PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 23 M40 6 00:20:28

28 TOMASZ ULIKOWSKI 167 M PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 26 M30 5 00:20:50

29 ROBERT KAPTEINA 72 M GRONOWO GÓRNE 27 M40 7 00:20:51

40 TOMASZ ODZIEMCZYK 120 M ELBLĄG 37 M30 9 00:22:11

46 SEBASTIAN SZNYCER 154 M GRONOWO ELBLĄSKIE 43 M30 12 00:22:43

50 BARTOSZ ZAJĄC 188 M KIERZLINY BSB BARCZEWO BIEGA/ ZK BARCZEWO 46 M30 14 00:22:53

52 ŁUKASZ KUCIŃSKI 92 M ELBLĄG 48 M20 10 00:22:57

57 PRZEMYSŁAW ŚLIWIŃSKI 157 M PASŁĘK KRAM 53 M30 17 00:23:04

61 FABIAN BUKOWSKI 15 M ROŻENTAL 57 M12 5 00:23:26

106 BARTŁOMIEJ KAWSKI 75 M KISIELICE 82 M40 17 00:26:29

111 MARTA MILEWSKA 109 K SUSZ CROSSFIT SUSZ 27 K12 2 00:26:47

123 KRZYSZTOF BŁAŻEWICZ 11 M PASŁĘK 89 M40 18 00:28:18

128 PIOTR WASILEWSKI 171 M TOMASZKOWO 91 M30 32 00:28:49

153 KRZYSZTOF LISZEWSKI 97 M ELBLĄG 101 M50 20 00:31:00 06:12 9,68

156 MARCIN SAWICKI 140 M ELBLĄG 104 M30 33 00:31:17 06:15 9,59

166 JANUSZ KAMIŃSKI 71 M ELBLĄG 107 M50 22 00:32:24

175 GRAŻYNA KAMIŃSKA 69 K ELBLĄG 64 K50 4 00:34:18

185 RADOSŁAW BAŁDYGA 3 M ELBLĄG JBB 116 M40 24 00:35:37

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn