Ciekawe biegi w Toruniu i Śliwicach 2019 – Pani Elżbieta jak zwykle w formie, mocna piątka Pana Tomka

Fot, dziennik elbląski (ilustracja)

Reprezentacji województwa warmińsko-mazurskiego startowali w miniona sobotę (10 sierpnia)w ciekawych imprezach w Toruniu i Śliwicach. W rywalizacji pod hasłem Nocna Dycha Kopernika Elżbieta Bendyk (Elbląg) okazała się najlepsza w kat. K50, drugi w kat. M65 był Wiesław Gąsior (Susz). Na 5 km piąty w open o pierwszy w kat. M35 był Tomasz Fieodorow (Barczewo). W Śliwicach czwarte miejsce w open i trzecie w M30 wywalczył Mariusz Dembowski (Lidzbark).

Nocna Dycha Kopernika, Nocna Piątka Kopernika 2019

Dystans10 km

1 STADNIK Jacek KROSNO ODRZAŃSKIE POL / SKLEP DLA BIEGACZY RUN PLANET 91 M25/1 (M)1 00:33:05

2 MICHALAK Grzegorz POZNAŃ POL / ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM 97 M18/1 (M)2 00:33:20

3 NARTOWSKI Kamil TORUŃ POL / PACKMAN TEAM 84 M35/1 Sluz/1 (M)3 00:33:34

4 STAJNIAK Bartłomiej NAMYSŁÓW POL / ACTIVRUN NAMYSŁÓW 91 M25/2 (M)4 00:33:47

5 FEHLAU Marcin POZNAŃ POL / ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM 78 M40/1 (M)5 00:35:18

6 ARANOWSKI Andrzej BRODNICA POL / GKS FABIANKI 93 M25/3 (M)6 00:35:26

…............................

154 KOWALCZUK Tomasz IŁAWA POL / OGON JASZCZURKI 92 M25/24 (M)136 00:47:57

207 BENDYK Elżbieta ELBLĄG POL 69 K50/1 (K)29 00:49:45

233 SĘKOWSKI Adam IŁAWA POL / OGON JASZCZURKI 93 M25/37 (M)196 00:50:53

247 BOGUCKI Andrzej DYWITY POL 93 M25/41 (M)204 00:51:29

317 CHMIELEWSKA-BORUCH Milena MRĄGOWO POL 87 K30/15 (K)68 00:55:12

318 UMIŃSKI Piotr MRĄGOWO POL 86 M30/48 (M)250 00:55:13

321 NIŚCIGORSKI Tomasz NOWE MIASTO POL 93 M25/44 (M)252 00:55:26

374 GĄSIOR Wiesław SUSZ POL / ROZBIEGANY SUSZ SUSZ 50 M65/2 (M)282 00:57:11

395 TCHÓRZ Michał OLSZTYN POL / ŻELBETEAM 93 M25/48 (M)293 00:57:49

396 NIEBIESZCZAŃSKI Rafał OLSZTYN POL / ŻELBETEAM 93 M25/49 (M)294 00:57:50

434 GUZOWSKI Piotr IŁAWA POL / BIEGACZE GORSZEGO SORTU 83 M35/63 (M)314 00:59:59

457 PRAWDZIK Renata EŁK POL / SUPERDRUŻYNAEŁK 78 K40/28 (K)135 01:01:07

468 KOLB Anita SZCZYTNO POL 95 K18/7 (K)144 01:01:38

469 KOLB Łukasz SZCZYTNO POL 91 M25/52 Sluz/47 (M)325 01:01:39

474 NAWROCKI Mateusz OLSZTYN POL / ŻELBETEAM 93 M25/55 (M)328 01:01:51

475 BORUSZEWSKA Katarzyna MORĄG POL 92 K25/25 (K)147 01:01:53

476 BOJARUNIEC Monika OLSZTYN POL 85 K30/27 (K)148 01:01:54

575 ORZOŁ Katarzyna ELBLĄG POL / ELBLĄGBIEGA 70 K45/26 (K)212 01:20:47

Dystans 5 km

1 STACHOWSKI Rafał MIASTECZKO POL / STACHOWSCY.EU 91 M25/1 (M)1 00:16:16

2 OBARA Przemysław PŁOCK POL / ZABIEGANI DOBROWOLSCY 95 M18/1 (M)2 00:16:43

3 ZIĘBA Mikołaj TORUŃ POL / UMK TORUŃ 97 M18/2 (M)3 00:17:00

4 SZYNAKA Wiktor TORUŃ POL 01 M18/3 (M)4 00:17:23

5 FIEODOROW Tomasz BARCZEWO POL / BARCZEWO BIEGA 84 M35/1 (M)5 00:18:17

6 MAĆKOWSKI Maciej BYDGOSZCZ POL / UPS BYDGOSZCZ 86 M30/1 (M)6 00:18:29

….....................

136 GRABOWSKA Kornelia OLSZTYN POL 90 K25/13 (K)63 00:31:47

141 LITWINEK Joanna MRĄGOWO POL 79 K40/9 (K)68 00:32:26

143 BAZAN Monika ORZYSZ POL 79 K40/10 (K)69 00:32:37

156 BIERNAT Adam OLSZTYN POL 88 M30/12 (M)79 00:33:25

167 DERDA Rafał GRONOWO POL 78 M40/15 (M)83 00:34:21

Śliwicka Dyszka

1 KYEVA Cosmas M30 Nairobi (KEN) 1 1 0:31:12

2 ZBLEWSKI Tadeusz M30 LKB im. Braci Petk Lębork (POL) 2 2 0:33:02

3 GARSKI Dawid M16 Baszta Bytów (POL) 3 1 0:33:39

4 DEMBOWSKI Mariusz M30 H+H Polska (POL) 4 3 0:33:45

5 SZYMAŃSKI Sebastian M16 RulińskiRunningTeam (POL) 5 2 0:33:56

6 JAKUBOWSKI Marek M40 SPRINT S.A. (POL) 6 1 0:34:09

…..............................

74 WŁOSZCZYŃSKI Maciej M30 Elbląg (POL) 69 32 0:42:07

495 KRAIŃSKI Michał M16 Elbląg (POL) 355 56 1:03:21

548 ZIELIŃSKI Michał M16 Elbląg (POL) 375 58 1:13:03

556 MAJEWSKA Agnieszka K30 Elbląg (POL) 180 74 1:15:32

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn