X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych 2019 – Tempo dyktowali goście z Ukrainy

Fot. net gazeta glospasleka.pl

W czwartek (15 sierpnia) odbył się X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych. Na dystansie 10 km wystartowało 89 zawodniczek i zawodników, a tempo dyktowali goście z Ukrainy. Wygrał Bogdan Semenovych, a wśród pań zwyciężyła Natalija Semenovych. Najszybszy z Polaków był Jarosław Laskowski (Małe Bałówki), a wśród Polek Kamila Pawłowska (Marzęcice). Czołowe szóstki na mecie nie były uwzględniane w klasyfikacji kategorii wiekowych.

Według regulaminu w poszczególnych grupach wiekowych zwyciężyli: M16/19 Wojciech Prokop (Elbląg), U20/29: Ewelina Jurewicz (Elbląg) i Patryk Sanecki (Pasłęk), U30/39: Ewelina Minda (Elbląg) i Kamil Dobrowolski (Malbork), U40/49: Alina Karczewska (Dobre Miasto) i Krzysztof Prochna (Frombork), U50/59: Bożena Lipska (Elbląg) i Sławomir Krzysztofiak (Bydgoszcz). U60/69: Maria Janczyńska (Dąbrówka Tczewska) i Roman Świtała Kwidzyn)

Klasyfikacja open

1 SEMENOWYCH BOGDAN M 1 M 30-39 KIWSZOWATA 0:31:28

2 OKSENIUK SERGIEJ M 2 M 30-39 KOVEL KRYSZTOFIAK TEAM 0:32:51

3 SEMENOVYCH NATALIJA K 1 K 20-29 KIWSZOWATA 0:36:23

4 LASKOWSKI JAROSŁAW M 3 M 30-39 MAŁE BAŁÓWKI KURZĘTNIK BIEGA 0:37:35

5 PAWŁOWSKI MARIUSZ M 4 M 40-49 MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA 0:37:36

6 OKSENIUK OKSANA K 2 K 30-39 KOVEL KRYSZTOFIAK TEAM 0:37:38

7 TRĘBACZ MICHAŁ M 5 M 40-49 ELBLĄG 0:38:58

8 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 6 M 30-39 BRANIEWO 0:39:31

9 PROCHNA KRZYSZTOF M 7 M 40-49 1 FROMBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 0:39:43

10 SANECKI PATRYK M 8 M 20-29 1 PASŁĘK SPARTANIE DZIECIOM GMINA 0:40:04

11 DOBROWOLSKI KAMIL M 9 M 30-39 1 MALBORK 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0:40:11

12 DOBOSIK DAMIAN M 10 M 30-39 2 ELBLĄG 43. BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W BRANIEWIE ,3ATHLETE 0:40:19

13 KRYSZTOFIAK SŁAWOMIR M 11 M 50-59 1 BYDGOSZCZ KRYSZTOFIAK TEAM 0:40:45

14 PAWŁOWSKA KAMILA K 3 K 0-19 MARZĘCICE ZAMEK KURZĘTNIK 0:40:46

15 PAWŁOWSKA DOROTA K 4 K 30-39 MARZĘCICE ZAMEK KURZĘTNIK 0:40:57

16 SATKIEWICZ PIOTR M 12 M 20-29 2 PASŁĘK GETIN BANK PASŁĘK GMINA 0:42:05

17 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 13 M 50-59 2 ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG 0:42:06

18 KARCZEWSKI EUGENIUSZ M 14 M 50-59 3 DOBRE MIASTO DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 0:42:56

19 JUROŁAJĆ TOMASZ M 15 M 40-49 2 LIPOWINA 4W-MBOT (43BLP BRANIEWO) 0:43:30

20 RUCHLEWICZ NATALIA K 5 K 20-29 SZTUM 0:44:01

21 JAROCKI JACEK M 16 M 30-39 3 BRANIEWO 0:44:03

22 CHABOWSKI TOMASZ M 17 M 50-59 4 SZTUM SZTUM BIEGA 0:44:28

23 MATULEWICZ MAGDALENA K 6 K 30-39 ELBLĄG 3ATHLETE 10km 0:44:35 13.46

24 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 18 M 40-49 3 PASŁĘK KRAM TEAM GMINA 0:44:56

25 GOŁĘBIEWSKI STEFAN M 19 M 40-49 4 BRANIEWO 0:44:58 0:04:30 ]

26 ĆWIKLIŃSKI TOMASZ M 20 M 30-39 4 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 0:45:14

27 PODLECKI ANDRZEJ M 21 M 30-39 5 BRANIEWO 0:45:32 1

28 MARNIK JANUSZ M 22 M 40-49 5 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK GMINA 0:45:49

29 KREMSKI RAFAŁ M 23 M 30-39 6 IŁAWA 0:46:16

30 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 24 M 20-29 3 SZTUM 0:47:53

31 ELMINOWSKI WOJCIECH M 25 M 50-59 5 ELBLĄG 0:47:56

32 PROKOP WOJCIECH M 26 M 0-19 1 ELBLĄG OLIMPIA ELBLĄG 0:48:00

33 SZCZEPANIAK PIOTR M 27 M 50-59 6 OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 0:48:02

34 WICZYŃSKI WOJCIECH M 28 M 30-39 7 ANIOŁOWO TEAM ANIOŁOWO GMINA 0:48:15

35 RUTKOWSKI PIOTR M 29 M 30-39 8 ELBLĄG AROBRON.PL 0:48:31

36 MINDA EWELINA K 7 K 30-39 1 ELBLAG 0:48:50

37 SOBIERAJ PIOTR M 30 M 40-49 6 OSTRÓDA 0:49:53

38 BOCZKOWSKI DAWID M 31 M 20-29 4 IŁAWA 0:49:58

39 MORAWEK ARKADIUSZ M 32 M 40-49 7 GDAŃSK 0:50:20

40 TUNIEWICZ TOMASZ M 33 M 40-49 8 PASŁĘK GMINA 0:50:24

41 ŚWIDERSKI JAN M 34 M 50-59 7 PASŁĘK GMINA 0:50:45

42 CETRA ŁUKASZ M 35 M 30-39 9 RUMIA REDRUM OLDBOYS 0:51:12

43 WOLNY MARCIN M 36 M 30-39 10 ROTMANKA 0:51:17 [min/km]

44 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 37 M 30-39 11 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0:51:20

45 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 38 M 20-29 5 ELBLĄG 0:51:28

46 MATYJA KAROLINA K 8 K 30-39 2 PASŁĘK GMINA 0:51:44

47 OLEJARCZYK PIOTR M 39 M 50-59 8 ELBLĄG 0:51:58

48 KARCZEWSKA ALINA K 9 K 40-49 1 DOBRE MIASTO DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 0:52:08

49 WĘGOREK MONIKA K 10 K 30-39 3 BYTOM BTM RUNNERS 0:52:28

50 LIPSKI KAMIL M 40 M 20-29 6 ELBLĄG 0:52:54

51 JUREWICZ ADAM M 41 M 40-49 9 ELBLĄG 0:53:10

52 LIPSKA BOŻENA K 11 K 50-59 1 ELBLĄG 0:53:11

53 JANCZYNSKI KAROL M 42 M 30-39 12 DĄBRÓWKA OŻW 10km 0:53:18 11.26 [km/h]

54 STANKIEWICZ ADAM M 43 M 30-39 13 ELBLĄG 0:53:20

55 GRYNIS PAWEŁ M 44 M 30-39 14 ELBLĄG 0:53:26

56 NOWAKOWSKI TOMASZ M 45 M 40-49 10 KWIDZYN 0:53:28

57 ŚWITAŁA ROMAN M 46 M 60-69 1 KWIDZYN AMATOR 0:54:20

58 SOWA SYLWESTER M 47 M 40-49 11 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 0:54:40

59 PULKOWSKI LESZEK M 48 M 60-69 2 MILEJEWO 0:55:01

60 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 49 M 50-59 9 ELBLĄG 0:55:07

61 IŁOWSKA EMILIA K 12 K 30-39 4 ELBLĄG 0:55:10

62 POPIELARCZYK ROBERT M 50 M 40-49 12 GRONOWO GÓRNE 0:55:17

63 TARASIEWICZ RYSZARD M 51 M 60-69 3 BRANIEWO 0:55:18

64 CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN M 52 M 60-69 4 ELBLĄG EL-AKTYWNI 0:55:32

65 JASIULEWICZ IZABELA K 13 K 30-39 5 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:55:43

66 WOŹNIAK KAMIL M 53 M 30-39 15 PASŁĘK GMINA 0:55:55 1

67 GRABOWSKI MAREK M 54 M 50-59 10 OLSZTYN BUDIMEX 0:56:02

68 DRZEWIECKI DOMINIK M 55 M 0-19 2 PASŁĘK GMINA :56:20

69 KRYSZCZUK PIOTR M 56 M 30-39 16 PASŁĘK GMINA 0:56:43

70 ORŁOWSKI PIOTR M 57 M 30-39 17 GDYNIA :57:20 1

71 SZEWCZUN MAŁGORZATA K 14 K 40-49 2 DZIERZGOŃ 0:57:31

72 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 58 M 50-59 11 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 0:58:08

73 GNIAZDOWSKI ŁUKASZ M 59 M 40-49 13 ELBLĄG 0:58:45

74 PROKOP MARIUSZ M 60 M 40-49 14 ELBLĄG PROKOPKI 0:59:01

75 SZARSZUNOWICZ ANNA K 15 K 30-39 6 PASŁĘK KRAM TEAM GMINA 0:59:13

76 JUREWICZ EWELINA K 16 K 20-29 1 ELBLĄG 1:00:04

77 JUREWICZ PAWEŁ M 61 M 20-29 7 ELBLĄG 1:00:05

78 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 62 M 60-69 5 BĄDKI 1:00:30

79 BŁAŻEWICZ KRZYSZTOF M 63 M 40-49 15 PASŁĘK GMINA 1:00:55

80 ŚLĘZAK ADAM M 64 M 30-39 18 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 1:02:11

81 KARCZEWSKA-KOS KATARZYNA K 17 K 40-49 3 DOBRE MIASTO DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1:02:17

82 WAŚ DOMINIKA K 18 K 30-39 7 ELBLĄG 1:02:35

83 GOTLIBOWSKI RADOSŁAW M 65 M 40-49 16 ELBLĄG 1:02:43

84 GAWDZIK PAWEŁ M 66 M 30-39 19 PASŁĘK GLADIATOR PASŁĘK GMINA 1:03:15

85 GAWDZIK ARKADIUSZ M 67 M 40-49 17 BRANIEWO A.M.G.-BRANIEWO 10km 1:04:00 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]

86 JANCZYNSKA MARIA K 19 K 60-69 1 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 1:06:38

87 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 68 M 50-59 12 ELBLĄG :08:25

88 BARSZCZ WALDEMAR M 69 M 60-69 6 ELBLĄG 1:11:12

89 SOWA RENATA K 20 K 40-49 4 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 1:23:40

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn