Biegali na Pomorzu – W Tczewie w czołówce Patryk Sowiński Wiktor Kujawa, w Dzierzgoniu w dziesiątce Maciej Szarko

Fot. Jacek Cherek

W minioną sobotę (31 sierpnia) w Tczewie odbył się Bieg w Hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu (10 km), w którym sklasyfikowano ponad 200 uczestników. Drugi na mecie był Patryk Sowiński z Tczewa, ale student UWM Olsztyn. Na piątym miejscu finiszował Wiktor Kujawa (Olsztyn), a dziesiątkę zamknął Mateusz Krawiecki (Iława) – trzeci w kat. M30/39. W niedzielę (1 września) w biegu w Dzierzgoniu rywalizowano w biegu, nordic walking i MTB.

W biegu na dystansie 5 km Maciej Szarko (Elbląg) zajął 10 miejsce i był drugi w kat. M40/49. Takie same pozycje w grupach wiekowych wywalczyli: Krzysztof Kwiatkowski (Elbląg) w M60/69 i Emilia Szarko w K40/49. Na 13.4 km Dominik Drzewiecki (Pasłęk) był trzeci w M0/19, a zwyciężyli w swych grupach:Andrzej Grabkowski (Iława) w M70+ i Iwona Kwiatkowska (Elbląg) w K60/69.

Biegacze w Hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu Tczew 2019

1 NIEMCZYK MATEUSZ M 1 M 0-29 STAROGARD GDAŃSKI LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA 0:32:45

2 SOWIŃSKI PATRYK M 2 M 0-29 TCZEW PACKMAN TEAM/ AZS UWM OLSZTYN 0:33:11

3 POBŁOCKI PIOTR M 3 M 50-59 LĘBORK UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK 0:34:12

4 FORMICKI RAFAŁ M 4 M 0-29 ZAWIERCIE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 0:34:28 17.41 [km/h] 0:03:27 [min/km]

5 KUJAWA WIKTOR M 5 M 0-29 OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 0:35:31

6 JAKUBOWSKI MAREK M 6 M 40-49 PSZCZÓŁKI SPRINT S.A. 0:35:53

…..................................

10 KRAWIECKI MATEUSZ M 10 M 30-39 3 IŁAWA HUSARIA RACE TEAM 0:37:05

106 DELEWSKI PIOTR M 89 M 40-49 27 ROZENTAL 0:48:41

125 WOJEWÒDZKI TOMASZ M 105 M 0-29 17 OLSZTYN TRI-NEGU Kolejarz 0:50:09

146 SIÓŁKOWSKI WIESŁAW M 122 M 60-69 11 ELBLĄG PSP ELBLĄG 0:51:33

178 MATLEWSKA MARZENA K 30 K 40-49 8 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 0:53:54

II Bieg Pamięci Bohaterów II Wojny Światowej Dzierzgoń 2019

Dystans 5 km

1 CHĘTNIK RAFAŁ M 1 M 40-49 1 SZTUM 0:17:45

2 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 2 M 20-29 1 ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 0:17:46

3 KACPERSKI BARTOSZ M 3 M 16-19 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 0:18:12

4 KOWALEWSKI ŁUKASZ M 4 M 30-39 1 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 0:18:39

5 MAŃKA ERYK M 5 M 0-15 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 0:19:15

6 KASZUBOWSKI ZENON M 6 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 0:20:19

…......................

10 SZARKO MACIEJ M 10 M 40-49 2 ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 0:22:29

20 OLEJARCZYK PIOTR M 18 M 50-59 4 ELBLĄG 0:25:29

32 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF M 23 M 60-69 2 ELBLĄG 0:28:48

55 SZARKO EMILIA K 19 K 40-49 2 ELBLĄG 0:33:23

Dystans 13.4 km

1 KLONOWSKI MARCIN M 1 M 30-39 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0:49:43

2 GIEMBICKI JAN M 2 M 30-39 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0:51:28

3 NAJDA SŁAWOMIR M 3 M 40-49 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0:51:51

4 CEBULA BOGDAN M 4 M 50-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0:53:14

5 HAPKE TOMASZ M 5 M 40-49 2 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0:53:55

6 PŁAWSKI MARCIN M 6 M 40-49 3 DZIERZGOŃ 0:54:05

…....................................

38 HAJDUS PIOTR M 36 M 40-49 9 BRANIEWO 1:08:08

50 DRZEWIECKI DOMINIK M 41 M 0-19 3 PASŁĘK 1:13:05

51 KRYSZCZUK PIOTR M 42 M 30-39 11 PASŁĘK 1:13:05

61 KOŚCIN KAROL M 48 M 20-29 5 ELBLĄG 1:20:45

63 GRABKOWSKI ANDRZEJ M 50 M 70+ 1 IŁAWA 1:24:56

66 KWIATKOWSKA IWONA K 16 K 60-69 1 ELBLĄG 1:29:37

Nordic Walking 5 km

1 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 1 M 30-49 1 LASOWICE WIELKIE 0:34:20

2 STAŃCZAK EDWARD M 2 M 50-69 1 MALBORK 0:35:10

3 TELEGA MAŁGORZATA K 1 K 30-49 1 KWIDZYN 0:35:41

….........................

13 CZYSZEJUK IZABELA K 9 K 30-49 5 PASŁĘK 0:42:02

Rower 13.4 km

1 BARAN JACEK M 1 M OPEN 1 PRABUTY EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 0:25:40

2 ŚLĘZAK ADAM M 2 M OPEN 2 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 0:28:09

3 PLISZKA KAMIL M 3 M OPEN 3 SZTUM 0:29:09

…..................................................................

5 MAŃKOWSKI RADOSŁAW M 5 M OPEN 5 PASŁĘK 0:41:05

 

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn