IV Ukiel Półmaraton Olsztyn 2019 – Olsztynecki dublet na fantastycznej trasie

Fot.OSiR Olsztyn facebook

W niedzielę (15 września) odbył się IV Ukiel Półmaraton. W biegu głównym wystartowało ponad 400 uczestników, głównie z Olsztyna, ale byli też goście z całego regionu, także spoza województwa, nie zabrakło miłośników biegania zza wschodniej granicy. Baza imprezy stało się Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel, a trasa przebiegała malowniczymi terenami wokół jeziora. W programie znalazło się wiele konkurencji towarzyszących dla dzieci i młodzieży.

Bieg główny zdominował Wojciech Kopeć. Znany długodystansowiec z Olsztynka wygrał z przewagą prawie czterech minut nad Danielem Mikielskim również z Olsztynka, trzeci na mecie był Paweł Czyżkowski z Mińska Mazowieckiego. Wśród pań najszybsza okazała się Elizaveta Pogudo (Kaliningrad) przed olsztyniankami Magdalena Trzeciak i Lidią Kołomańską. Zwycięzcy kategorii:

69734885 2393502520770414 2006643398257147904 n

U16/19: Aneta Stempka i Maciej Bielewicz, U20/24: Agata Zawiślak i Marek Brojek, U25/29: Natalia Ruchlewicz i Paweł Najmowicz, U30/34: Paulina Grams i Krzysztof Sulewski, U35/39: Eliza Matwiejczuk i Przemysław Flaga, U40/44: Irina Mironova i Paweł Bąk, U45/49: Beata Dębowska i Marcin Bachman, U50/54: Małgorzata Turalska i Dariusz Malich, U55/59: Dorota Sadowska i Vladimir Oreshko, U60?64: Barbara Kossakowska-Szutkowska i Henryk Kuciejczyk, K75+ Danuta Remberk, M65/69: Janusz Kosowski, M70/74: Adam Piątek.

Najszybszymi mieszkańcami Olsztyna byli: Magdalena Trzeciak i Paweł Najmowicz. W klasyfikacji zespołowej zwyciężył Team Kopeć. Organizator OSiR Olsztyn świadomie podzielił uczestników na tyle kategorii wiekowych. Nagród było bardzo dużo, tym bardziej, że z klasyfikacji grup wiekowych wyłączeni byli najlepsi w open.

70243703 2393681964085803 6796637702692274176 n

Półmaraton (open)

1 WOJCIECH KOPEĆ TEAM KOPEC 01:12:22

2 DANIEL MIKIELSKI TEAM KOPEC 01:16:02

3 PAWEŁ CZYŻKOWSKI TEAM KOPEC 01:17:43

4 PAWEŁ NAJMOWICZ TRI NEGU 01:18:40

5 WIKTOR KUJAWA KS AZS UWM OLSZTYN 01:19:07

6 KRZYSZTOF SULEWSKI BSB BARCZEWO BIEGA 01:19:08

7 MACIEJ DĄBROWSKI TEAM KOPEC 01:19:45

8 DARIUSZ MALICH AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZAPL 01:19:48

9 PRZEMYSŁAW FLAGA URWIS BIEGA 01:20:41

10 SŁAWOMIR KALISKI 4 WARMINSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 01:21:08

11 ŁUKASZ SZWAJ TEAM KOPEC 01:21:45

12 MAREK BROJEK FINISZ MORAG 01:22:01

13 VITALII SUMBAEV BIEG I ZDROWIE 01:22:50

14 MICHAŁ WOJNOWSKI DREAM TRI TEAM 01:23:07

15 DOMINIK DRAŻBA TEAM KOPEC 01:24:16

16 RAFAŁ NOJMAN SA WOLNIEJSI/4W-MBOT 01:24:27

17 ELIZABETA POGUDO BIEG I ZDROWIE 01:24:40

18 KRYSTIAN STEFAŃSKI KS KANALEK 01:25:11

19 PAWEŁ BĄK NIEZALEŻNY 01:26:02

20 ROBERT NAJDZION AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZAPL 01:26:20

21 MARCIN BACHMAN VEGE RUNNERS 01:26:31

22 PRZEMYSŁAW NAWOJCZYK AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 01:26:56

23 MAGDALENA TRZECIAK AZS UWM OLSZTYN 01:26:58

24 ARKADIUSZ KASPERSKI URWIS BIEGA/4W-MBOT/AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 01:27:08

25 WOJCIECH WDOWIAK MLYNAGO 01:27:21

26 PIOTR BIAŁEK 3BRO 01:28:11

27 HENRYK KUCIEJCZYK TEMPO MLAWA 01:28:27

28 MAREK RADZIWON NIEZALEŻNY 01:28:43

29 MARCIN BARTCZAK DRUZYNA ML 01:28:51

30 ROMAN DĄBKOWSKI NIEZALEŻNY 01:28:58

31 KRZYSZTOF BOGDAŃSKI NIEZALEŻNY 01:28:59

32 MARCIN KURP NIEZALEŻNY 01:29:26

33 MARCIN KONECKI KONECKI TEAM 01:29:29

34 DARIUSZ KAMINSKI TEAM ELEKTRYK/NAJMOWICZ TRIATHLON 01:29:30

35 PATRYK MATCZAK NIEZALEŻNY 01:29:35

36 MARCIN NIEBRZYDOWSKI NIEZALEŻNY 01:29:34

37 ZENON PASEMKO ORANGE POLSKA 01:29:38

38 MARCIN DĘBOWSKI NIEZALEŻNY 01:29:37

39 WOJTEK KACPERSKI PERSONALTRIATHLONPL 01:29:39

40 TOMASZ DOMŻALSKI NIEZALEŻNY 01:29:42

41 THAMAN SINGH RANA NIEZALEŻNY 01:30:40

42 KRYSTIAN KALITA NIEZALEŻNY 01:31:56

43 JACEK ŻEBROWSKI NIEZALEŻNY 01:32:09

44 GRZEGORZ SZYMAŃSKI NIEZALEŻNY 01:32:15

45 VLADIMIR ORESHKO BIEG I ZDROWIE 01:32:31

46 GRZEGORZ BIAŁCZAK NIEZALEŻNY 01:32:47

47 WOJCIECH MOKRZEWSKI NIEZALEŻNY 01:32:34

48 MARIUSZ RUSTECKI NIEZALEŻNY 01:32:51

49 MAREK ROGALA NIEZALEŻNY 01:32:54

50 MARCIN WOLFF M-RUNNERS 01:32:53

51 PAWEŁ JURKIEWICZ NIEZALEŻNY 01:32:57

52 LIDIA KOŁOMAŃSKA NIEZALEŻNY 01:33:04

53 MARCIN ZACIEK NIEZALEŻNY 01:33:15

54 JACEK WOLIŃSKI PSZCZ?LKOWSKI TEAM 01:33:22

55 TOMASZ CYGAŃSKI NIEZALEŻNY 01:33:32

56 JERZY MALISZEWSKI NIEZALEŻNY 01:33:35

57 TOMASZ HERMANN SA WOLNIEJSI 01:33:53

58 MARIUSZ GUTMAŃSKI TEAM KOPEC 01:34:43

59 MARIUSZ BROJEK NIEZALEŻNY 01:34:44

60 PIOTR CHOŁAŚCIŃSKI NIEZALEŻNY 01:34:46

61 TOMASZ WIERZEJSKI NIEZALEŻNY 01:35:25

62 NATALIA RUCHLEWICZ NIEZALEŻNY 01:35:45

63 PIOTR DURSKI NIEZALEŻNY 01:36:04

64 PIOTR WOJCIECHOWSKI DRUZYNA WILKA 01:36:06

65 MAREK SZPENDOWSKI SKAZANI NA SUKCES 01:36:08

66 MACIEJ BIELEWICZ DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 01:36:07

67 SHIVA GURUNG NIEZALEŻNY 01:36:16

68 WOJCIECH SUCHOWIECKI K.S. NIEMANIEMOGE 01:36:17

69 IRINA MIRONOVA NIEZALEŻNY 01:36:33

70 DAMIAN KICZOR TRI NEGU 01:36:42

71 TOMASZ FALTYNOWSKI NIEZALEŻNY 01:36:25

72 JANUSZ KOSOWSKI OSIR OLSZTYN 01:36:50

73 DARIUSZ PIECZARKA KUROPATWA TEAM 01:36:51

74 ŁUKASZ MATYJEWICZ NIEZALEŻNY 01:37:00

75 PAWEŁ KURMIN TEAM KOPEC 01:37:04

76 MIŁOSŁAWA WASIAK PSZCZÓLKOWSKI TEAM 01:37:06

77 PAWEŁ ADAMIAK NIEZALEŻNY 01:37:45

78 MIKOŁAJ KULESZA GRUPA DBK OLSZTYN 01:37:49

79 GRZEGORZ DOWGIAŁO NIEZALEŻNY 01:37:50

80 RYSZARD KUCZKOWSKI DRUZYNA WILKA 01:37:42

81 MACIEJ DECYK TEAM KOPEC 01:37:51

82 KRZYSZTOF KOWALSKI TATA BIEGOISTA 01:38:02

83 ANDRZEJ ZALEWSKI TEAM NUTRILITE 01:38:05

84 PIOTR BOJAROWSKI TEAM KOPEC 01:38:16

85 LOGAN SHEPHERD NIEZALEŻNY 01:38:14

86 MARCIN ZARĘBSKI NIEZALEŻNY 01:38:23

87 PAWEŁ GIL NIEZALEŻNY 01:38:21

88 SEBASTIAN HOLENDER KUROPATWA TEAM 01:38:37

89 HENRYK PASTUSZEK SDOO WROCIKOWO 01:38:53

90 PIOTR ROS NIEZALEŻNY 01:38:51

91 MATEUSZ PAŁEJKO #WIPASZAKTYWNI W BIEGU 01:38:57

92 BEATA DĘBOWSKA NIEZALEŻNY 01:39:11

93 ROBERT NIKO NIEZALEŻNY 01:39:11

94 TOMASZ KEMPIŃSKI TRAILINFOREST 01:39:30

95 KAMIL KAIM NIEZALEŻNY 01:39:27

96 MAREK DŁUGOSZ KLUB BIEGACZA MRAGOWO 01:39:43

97 MAREK KOTOWSKI KRISS COACHING 01:39:46

98 MARIUSZ DOŁĘGA M-RUNNERS 01:40:00

99 MAREK KOSTUR NIEZALEŻNY 01:39:53

100 PIOTR ONICHIMOWSKI NIEZALEŻNY 01:39:47

70920324 2393682060752460 1651352235969347584 n

Kobiety

1 ELIZABETA POGUDO BIEG I ZDROWIE 01:24:40

2 MAGDALENA TRZECIAK AZS UWM OLSZTYN 01:26:58

3 LIDIA KOŁOMAŃSKA NIEZALEŻNY 01:33:04

4 NATALIA RUCHLEWICZ NIEZALEŻNY 01:35:45

5 IRINA MIRONOVA NIEZALEŻNY 01:36:33

6 MIROSŁAWA WASIAK PSZCZÓLKOWSKI TEAM 01:37:06

7 BEATA DĘBOWSKA NIEZALEŻNY 01:39:11

8 DARIA MITRĘGA NIEZALEŻNY 01:42:00

9 PAULINA GRAMS MLYNAGO 01:42:14

10 AGNIESZKA TYBOROWSKA DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 01:43:24

11 RENATA MARKOWICZ NIEZALEŻNY 01:43:40

12 DOROTA JACHIMOWICZ MLYNAGO 01:44:52

13 JOANNA FILIPCZYK OSTRÓDA RUNNERS 01:46:55

14 ASIA FIEDOROWICZ NIEZALEŻNY 01:47:45

15 MAGDA NASUTA CTS TEAM OLSZTYN 01:47:57

16 EKATERINA SMUROVA BIEG I ZDROWIE 01:50:06

17 ANNA KAROLEWSKA KRISS COACHING 01:51:50

18 DOROTA SADOWSKA NIEZALEŻNY 01:52:06

19 ALICJA FILIPEK NIEZALEŻNY 01:53:02

20 MARIKA OCHRANOWICZ NIEZALEŻNY 01:53:20

21 ELIZA MATWIEJCZUK NIEZALEŻNY 01:54:09

22 ANNA PODLEWSKA NIEZALEŻNY 01:54:18

23 MARTA CZAPLICKA CTS TEAM OLSZTYN 01:55:02

24 JOLANTA GASZYK #WIPASZAKTYWNI W BIEGU 01:55:18

25 JOANNA STOMPOR NIEZALEŻNY 01:56:17

26 ADRIANA ROZICKA NIEZALEŻNY 01:56:08

27 KATARZYNA SEPIOŁO NIEZALEŻNY 01:56:18

28 ANETA CAŁKA CTS TEAM OLSZTYN 01:56:56

29 ANNA MAŃKOWSKA DRUZYNA WILKA 01:57:04

30 KAMILA BEDNARCZYK NIEZALEŻNY 01:57:29

31 WIOLETA KOMOSZYŃSKA DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 01:57:53

32 MARZENA STĘPIEŃ 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 01:58:12

33 AGNIESZKA LANKOWSKA-KLEMT NIEZALEŻNY 01:58:26

34 WANDA BARANOWSKA-JACEWICZ KS NEONET 01:58:33

35 EDYTA NOWAKOWSKA NIEZALEŻNY 01:58:41

36 JOANNA SZONERT NIEZALEŻNY 01:58:51

37 AGATA TRUSKOLAWSKA KS NEONET 01:59:00

38 ANNA GOGOLEWSKA NIEZALEŻNY 02:00:19

39 ANNA WRZEŚNIEWSKA NIEZALEŻNY 02:01:13

40 KATARZYNA MOROZ NIEZALEŻNY 02:01:04

41 ANNA JAKUBOWSKA ATP AUGUSTÓW 02:01:23

42 DOROTA MAZUREK NIEZALEŻNY 02:01:15

43 MAŁGORZATA TURALSKA AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 02:01:37

44 SELENA POPŁAWSKA TEAM KOPEC 02:02:20

45 AGNIESZKA DOBIES NIEZALEŻNY 02:02:15

46 JUSTYNA JACHACY MAJEWSKA SKAZANI NA SUKCES 02:02:08

47 JOANNA ZALESKA NIEZALEŻNY 02:02:33

48 MAŁGORZATA SKOWROŃSKA NIEZALEŻNY 02:03:53

49 AGNIESZKA TKACZ NIEZALEŻNY 02:03:37

50 EWA WIECH NIEZALEŻNY 02:04:21

Kategorie

K16/19

1 ANETA STEMPKA NIEZALEŻNY 02:06:43

K20/24

1 AGATA ZAWIŚLAK NIEZALEŻNY 02:10:13

2 AGATA FRĄCKOWIAK NIEZALEŻNY 02:24:44

K25/29

1 NATALIA RUCHLEWICZ NIEZALEŻNY 01:35:45

2 MIŁOSŁAWA WASIAK PSZCZÓLKOWSKI TEAM 01:37:06

3 DARIA MITRĘGA NIEZALEŻNY 01:42:00

K30/34

1 PAULINA GRAMS MLYNAGO 01:42:14

2 EKATERINA SMUROVA BIEG I ZDROWIE 01:50:06

3 ANNA KAROLEWSKA KRISS COACHING 01:51:50

K35/39

1 ELIZA MATWIEJCZUK NIEZALEŻNY 01:54:09

2 ANNA PODLEWSKA NIEZALEŻNY 01:54:18

3 JOLANTA GASZYK #WIPASZAKTYWNI W BIEGU 01:55:18

K40/44

1 IRINA MIRONOVA NIEZALEŻNY 01:36:33

2 RENATA MARKOWICZ NIEZALEŻNY 01:43:40

3 DOROTA JACHIMOWICZ MLYNAGO 01:44:52

K45/49

1 BEATA DĘBOWSKA NIEZALEŻNY 01:39:11

2 AGNIESZKA TYBOROWSKA DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 01:43:24

3 JOANNA FILIPCZYK OSTRÓDA RUNNERS 01:46:55

K50/54

1 MAŁGORZATA TURALSKA AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 02:01:37

2 RENATA WOŻNIAK NIEZALEŻNY 02:20:51

3 DANUTA GRZELAK PSZCZOLKOWSKI TEAM 02:25:52

K55/59

1 DOROTA SADOWSKA NIEZALEŻNY 01:52:06

2 WANDA BARANOWSKA-JACEWICZ KS NEONET 01:58:33

3 WIESŁAWA NAJMOWICZ TRI BRACIA NAJMOWICZ 02:19:27

K60/64

1 BARBARA KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZAPL 02:14:41

2 MAŁGORZATA DORDZIK NIEZALEŻNY 02:24:14

K75/99

1 DANUTA REMBERK NIEZALEŻNY 02:48:33

70587173 2393683004085699 3614914810145144832 n

M16/19

1 MACIEJ BIELEWICZ DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 01:36:07

2 PAWEŁ ADAMIAK NIEZALEŻNY 01:37:45

3 PATRYK ZYCH NIEZALEŻNY 02:16:49

M20/24

1 MAREK BROJEK FINISZ MORAG 01:22:01

2 PATRYK MATCZAK NIEZALEŻNY 01:29:35

3 MARCIN NIEBRZYDOWSKI NIEZALEŻNY 01:29:34

M25/29

1 PAWEŁ NAJMOWICZ TRI NEGU 01:18:40

2 WIKTOR KUJAWA KS AZS UWM OLSZTYN 01:19:07

3 MACIEJ DĄBROWSKI TEAM KOPEC 01:19:45

M30/34

1 KRZYSZTOF SULEWSKI BSB BARCZEWO BIEGA 01:19:08

2 SŁAWOMIR KALISKI 4 WARMINSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 01:21:08

3 DOMINIK DRAŻBA TEAM KOPEC 01:24:16

M35/39

1 PRZEMYSŁAW FLAGA URWIS BIEGA 01:20:41

2 ŁUKASZ SZWAJ TEAM KOPEC 01:21:45

3 VITALII SUMBAEV BIEG I ZDROWIE 01:22:50

M40/44

1 PAWEŁ BĄK NIEZALEŻNY 01:26:02

2 ROBERT NAJDZION AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZAPL 01:26:20

3 DARIUSZ KAMINSKI TEAM ELEKTRYK/NAJMOWICZ TRIATHLON 01:29:30

M45/49

1 MARCIN BACHMAN VEGE RUNNERS 01:26:31

2 ARKADIUSZ KASPERSKI URWIS BIEGA/4W-MBOT/AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 01:27:08

3 WOJCIECH WDOWIAK MLYNAGO 01:27:21

M50/54

1 DARIUSZ MALICH AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZAPL 01:19:48

2 ZENON PASEMKO ORANGE POLSKA 01:29:38

3 WOJCIECH MOKRZEWSKI NIEZALEŻNY 01:32:34

M55/59

1 VLADIMIR ORESHKO BIEG I ZDROWIE 01:32:31

2 JERZY MALISZEWSKI NIEZALEŻNY 01:33:35

3 MAREK DŁUGOSZ KLUB BIEGACZA MRAGOWO 01:39:43

M60/64

1 HENRYK KUCIEJCZYK TEMPO MLAWA 01:28:27

2 ANDRZEJ ZALEWSKI TEAM NUTRILITE 01:38:05

3 HENRYK PASTUSZEK SDOO WROCIKOWO 01:38:53

M65/60

1 JANUSZ KOSOWSKI OSIR OLSZTYN 01:36:50

2 KRZYSZTOF DĄBROWSKI NIEZALEŻNY 01:41:57

3 ROMAN CHODARA RUNNERS TEAM KETRZYN 01:55:34

M70/74

1 ADAM PIATEK NIEZALEŻNY 01:53:55

2 CZESLAW NOWAKOWSKI KLUB BIEGACZA GOCH 02:18:40

3 JAN BAGINSKI OLECKOBIEGA 02:20:12

69701432 2393683220752344 4088815900948430848 n

Kategoria Olsztyn

Mężczyźni

1 PAWEŁ NAJMOWICZ TRI NEGU 01:18:40 4 4 1

2 WIKTOR KUJAWA KS AZS UWM OLSZTYN 01:19:07 5 5 1

3 DARIUSZ MALICH AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA0P1L:19:48 8 8 1

4 SŁAWOMIR KALISKI 01:21.08

5 ŁUKASZ SZWAJ TEAM KOPEC 01:21:45 11 11 1

6 MAREK BROJEK FINISZ MORAG 01:22:01 12 12 1

70386203 2393683117419021 2221496311151067136 n

Kobiety

1 MAGDALENA TRZECIAK AZS UWM OLSZTYN 01:26:58

2 LIDIA KOŁOMAŃSKA 01:33:04

3 MIŁOSŁAWA WASIAK PSZCZÓLKOWSKI TEAM 01:37:06

4 BEATA DĘBOWSKA 01:39:11

5 DARIA MITRĘGA 01:42:00

6 PAULINA GRAMS MLYNAGO 01:42:14

Drużyny

1 TEAM KOPEC 05:48:41

2 BIEG I ZDROWIE 05:56:48

3 MLYNAGO 06:23.00

4 SA WOLNIEJSI 07.04:07

5 DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 07:06:57

6 SKAZANI NA SUKCES 07.13:45

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn