Nocna Ściema Koszalin 2019 – Godzinę zyskujemy na starcie, Zbigniew Juszkiewicz najszybszym 50-latkiem

Fot. nocna ściema facebook

W nocy a 26 na 27 października w Koszalinie odbyła się impreza biegowa pod nazwą „Nocna Ściema”. Pomysł zrodził się prawie 10 lat temu, a inspiracją była zmiana czasu, która pozwala uczestnikom biorąc pod uwagę czas startu i mety zaoszczędzić godzinę. Wszyscy przyjmują to z humorem, dlatego atmosfera podczas imprezy jest niepowtarzalna . W tym roku rywalizowano na dystansach: maratonu i półmaratonu.

Najlepiej z uczestników z Warmii i Mazur spisał się Zbigniew Juszkiewicz z Ełku, który w open zajął 11 miejsce i wygrał kategorię M50. Trzecie miejsce w kat. K50 wywalczyła Krystyna Samorajczyk (Kętrzyn). Oboje startowali w maratonie, a czasy uzyskali rewelacyjne.

Wyniki

Maraton

1 KĘPKA ADRIAN WIEKOWO Tager Sport 1995 1 M M20 / (1) 01:49:11

2 FUDALI BARTOSZ WOLSZTYN Wolsztyński Klub Biegowy 1987 2 M M30 / (1) 01:53:36

3 FURMAN TOMASZ WARSZAWA Klub Matiego Jeżowe 1971 3 M M45 / (1) 01:58:33

4 MASŁOWSKI MATEUSZ SŁUPSK Team Rogelli 1986 4 M M30 / (2) 01:59:49

5 MOSEK RADOSŁAW ROSNOWO 1980 5 M M35 / (1) 02:08:01

6 WOJDASIEWICZ TADEUSZ KĘPICE 1986 6 M M30 / (3) 02:10:56

….......................

11 JUSZKIEWICZ ZBIGNIEW EŁK 1966 11 M M50 / (1) 02:16:14

33 MASZOTA FRANCISZEK BARTOSZYCE 1974 30 M M45 / (4) 02:52:05

83 OLSZEWIK ARKADIUSZ OSTRÓDA Brzozowski Team 1974 71 M M45 / (12) 03:49:30

85 SAMORAJCZYK KRYSTYNA KĘTRZYN Runners Team Kętrzyn 1968 13 K K50 / (3) 03:50:48

86 140 ŁYCZKO SŁAWOMIR KĘTRZYN Runners Team Kętrzyn 1965 73 M M50 / (10) 03:50:49

Półmaraton

1 WITKOWSKI MATEUSZ KOSZALIN JW. 1223 1993 1 M M25 / (1) 00:13:32

2 WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW ŚWINOUJŚCIE TEAM-WOJCIECHOWSKI 1979 2 M M40 / (1) 00:16:38

3 GAWRON PIOTR BOROWY MŁYN ULKS TALEX BORZYTUCHOM 1994 3 M M25 / (2) 00:17:13

4 SZYMAŃSKI SYLWESTER SZCZECINEK ULKS BARWICE 1973 4 M M45 / (1) 00:17:53

5 PRZEKOPOWICZ BARTOSZ STARGARD Wojsko Polskie 1992 5 M M25 / (3) 1 M 00:18:37 0

6 BORYSIUK ARKADIUSZ KAMIEŃ POMORSKI KB Kamień Pomorski 1986 6 M M30 / (1) 00:19:48

…..........................

97 URBAN JAKUB BISKUPIEC 1995 86 M M20 / (3) 00:42:58

215 PAWLUKIEWICZ PAWEŁ OLSZTYN 1991 177 M M25 / (18) 00:52:52

373 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW OLSZTYN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYK 1976 286 M M40 / (64) 02:14:48

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn