V Działdowski Bieg Niepodległości 2019 – Gospodarze bezkonkurencyjni

For MOSiR Działdowo facebook

W poniedziałek (11 listopada) odbył się V Działdowski Bieg Niepodległości. Frekwencja dopisała. W biegu głównym na 5 km wystartowało około 200 uczestników. Do sporo biorąc pod uwagę fakt, że równolegle w regionie odbywało się wiele podobnych imprez. Jak zwykle nie zabrakło akcentów patriotycznych , a na dystansie najlepsi okazali się mieszkańcy Działdowa, znani biegacze: Martyna Konarzewska i Michał Karbowski.

Za Panią Martyną finiszowały: Ewa Lisek (Nidzica) i Magdalena Pietruszka (Działdowo), a za Panem Michałem: Konrad Nosarzewski (Stupsk) i Marcin Kasprowicz (Działdowo). W kategoriach zwyciężyli: U16/39: Patrycja Konarzewska i Michał Karbowski, U30/39: Ewa Lisek i Jarosław Laskowski (Małe Bałówki), U40/49: Teresa Kamińska (Miesiączkowo) i Marcin Kasprowicz, U50/59: Dorota Sadowska (Lidzbark) i Zbigniew Bartkowski (Działdowo). M60/69: Leon Mederski (Działdowo) , M70+ Jerzy Szymański (Kurzętnik).

Mężczyźni Open

1 Karbowski Michał "UKS MOSiR Działdowo" Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:15:23.13

2 NOSARZEWSKI Konrad "KN Badania Dieta Trening" Stupsk Mężczyźni(16-29lat) 00:15:44.13

3 Kasprowicz Marcin "ROZBIEGANE DZIAŁDOWO" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:16:47.76

4 Bartkowski Zbigniew "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:17:23.33

5 KUBIT MARCIN MŁAWA Mężczyźni(16-29lat) 00:17:23.34

6 Laskowski Jarosław "Kurzętnik biega" Mężczyźni(30-39lat) 00:17:35.66

7 Kołakowski Rafał "SCHULO TEAM DZIAŁDOWO" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:17:36.09

8 Mówiński Robert "Kurzętnik Biega" Mężczyźni(30-39lat) 00:17:46.15

9 Szarmacher Sebastian Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:18:10.74

10 Pogłud Mateusz "MTP WZGÓRZE TUMSKIE" Płock Mężczyźni(16-29lat) 00:18:23.83

11 Koziatek Sebastian Szczytno Mężczyźni(16-29lat) 00:18:28.10

12 Urbaniak Damian brak Mężczyźni(16-29lat) 00:18:29.35

13 Malinowski Piotr "MTP WZGÓRZE TUMSKIE" Płock Mężczyźni(50-59lat) 00:18:31.91

14 Patalon Adam "Kurzętnik Biega" Marzęcice Mężczyźni(50-59lat) 00:18:36.03

15 Dobrołęcki Jacek "KN Badania Dieta Trening" Stupsk Mężczyźni(16-29lat) 00:18:44.53

16 Jabłoński Paweł "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:18:47.08

17 Sulkowski Jacek Traczyska Mężczyźni(30-39lat) 00:19:00.00

18 Krajza Przemysław Jedwabno Mężczyźni(30-39lat) 00:19:00.26

19 Sendzicki Aleksander "Rozbiegane Działdowo" DZIAŁDOWO Mężczyźni(16-29lat) 00:19:19.47

20 Kogut Sławomir "Kurzętnik Biega" Szafarnia Mężczyźni(40-49lat) 00:19:29.63

21 Wodzyński Bogusław "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:19:32.63

22 Żmijewski Paweł "SCHULO TEAM Działdowo" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:19:34.39

23 Wierzbowski Krzysztof "Biegam U Kolesi" "Nowe Grodziczno" Mężczyźni(30-39lat) 00:19:35.78

24 Marchlewski Radosław "Kurzętnik Biega" Marzęcice Mężczyźni(30-39lat) 00:19:36.41

25 Pysiak Paweł Linowiec Mężczyźni(16-29lat) 00:19:39.18

26 Bartnikowski Wojciech BRAK Mężczyźni(30-39lat) 00:19:40.05 " "

27 Marut Radosław "Tygodnik Ciechanowski" Ciechanów Mężczyźni(30-39lat) 00:19:42.10

28 Urbaniak Sylwester BRAK brak Mężczyźni(30-39lat) 00:19:43.86

29 Oszczęda Kamil "Team Kopeć" Nidzica Mężczyźni(16-29lat) 00:19:44.00

30 CZEPEK ANDRZEJ "KURZĘTNIK BIEGA" "NOWE MIASTO LUMBAężWczSyKźInEi("40-49lat) 00:19:45.96

31 Pietrzak Jakub "UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO" Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:19:50.30

32 Osowski Adam "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:19:53.56

33 Kubit Tadeusz "Tempo Mława" MŁAWA Mężczyźni(40-49lat) 00:19:54.72

34 Pawlak Mariusz Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:19:55.36

35 Menderski Leon "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:19:58.24

36 Steckiewicz Edmund "KB Lech Rypin" Rypin Mężczyźni(40-49lat) 00:20:08.05

37 Rzepka Andrzej "Morsy Głęboczek" "Wielki Głęboczek" Mężczyźni(40-49lat) 00:20:08.51

38 Pawlak Jacek "ŚLĘZAK TEAM" DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat) 00:20:21.81

39 Wiśniewski Radosław "MTP WZGÓRZE TUMSKIE" Płock Mężczyźni(30-39lat) 00:20:40.66

40 Gnidziński Jacek "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(50-59lat) 00:20:47.15

41 Michalak Krzysztof "OSTRÓDA RUNNERS" Ostróda Mężczyźni(30-39lat) 00:20:47.18

42 Długołęcki Piotr Zielona Mężczyźni(40-49lat) 00:20:48.26

43 Grochowski Dariusz "British House" Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:20:48.40

44 Burdyński Przemysław "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(16-29lat)00:20:52.22

45 Klimczak Robert Ostrołęka Mężczyźni(40-49lat) 00:21:14.00

46 Żurawski Sławomir BRAK Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:21:15.76

47 Prusik Arkadiusz "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(30-39lat) 00:21:19.44

48 Baranowski Grzegorz "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:21:24.29

49 Stańczak Mariusz Mężczyźni(40-49lat) 00:21:28.83

50 Kozikowski Robert brak Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:21:33.21

51 Januszewski Karol "Biegam U KOLESI" Grodziczno Mężczyźni(30-39lat) 00:21:36.16

52 Pydynkowski Łukasz Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:21:39.39

53 Gucejt Karol brak Lubawa Mężczyźni(16-29lat) 00:21:41.14

54 Kozicki Mariusz "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(30-39lat) 00:21:41.91

55 MARCJANIK ANDRZEJ "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(50-59lat) 00:21:44.93

56 Prokopowicz Łukasz BRAK Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:21:45.55

57 Konopka Marcin brak Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:21:50.51

58 Zagożdżon Witold "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(50-59lat) 00:21:54.29

59 Kubalski Paweł Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:21:55.82

60 Wiśniewski Łukasz "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:21:57.21

61 Krupa Michał BRAK Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:22:07.36

62 Doliwka Paweł Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 00:22:09.28

63 Cichy Sebastian Brak Lubawa Mężczyźni(16-29lat) 00:22:09.70

64 Szmit Tomasz Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:22:10.79

65 Mąrowski Robert DZIAŁDOWO Mężczyźni(30-39lat) 00:22:11.28

66 Kowalkowski Filip FILICE Mężczyźni(16-29lat) 00:22:12.81

67 Żarczyński "Biegam u Kolesi" Uzdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:22:15.90

68 Michalak Szymon "OSTRÓDA RUNNERS" Ostróda Mężczyźni(16-29lat) 00:22:18.14

69 Krajnik Ryszard "Kurzętnik Biega" "Nowe Miasto LubawMskęiżec"zyźni(60-69lat) 00:22:22.17

70 Krzywieński Piotr "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:22:28.01

71 Misztal Grzegorz "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:22:33.26

72 Kopaczel Paweł "Biegam U KOLESI" Rybno Mężczyźni(30-39lat) 00:22:51.55

73 Oszczęda Arkadiusz "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:22:57.89

74 MIZERIA MICHAŁ Brak Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:23:01.15

75 STRAMSKI JÓZEF BRAK DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat) 00:23:01.84

76 Prokop Jacek "BIEGAM U KOLESI" Ostaszewo Mężczyźni(40-49lat) 00:23:14.10

77 Rogalski "BIKE SPORT DZIAŁDOWO " Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:23:17.59

78 Wasielewski Krzysztof "Biegam U KOLESI" Rybno Mężczyźni(30-39lat) 00:23:27.45

79 Rochoń Piotr BRAK DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat) 00:23:36.53

80 Brązert Adam Niezrzeszony Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:23:44.14

81 Sadowski Robert Dobrzankowo Mężczyźni(50-59lat) 00:23:54.37

82 Płoski Jakub BRAK "Janowiec Kościelny"Mężczyźni(16-29lat) 00:23:55.79

83 Koszewski Wojciech "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:24:01.98

84 Pawlak Paweł BRAK Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:24:05.25

85 Krawczyk Marcin Autsajder Iłowo-Osada Mężczyźni(30-39lat) 00:24:14.55

86 Niadulski Rafał Brak Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:24:16.82

87 Sójka Dariusz Uzdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:24:26.79

88 Karczewski Sławomir brak Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:24:27.58

89 Sosnówka Leszek Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:24:31.83

90 Maznio Szymon "SMS Panorama Działdowo" Kozłowo Mężczyźni(30-39lat) 00:24:43.87

91 Wółkowski Paweł Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:24:47.16

92 SZCZEPUCHOW Bogdan "NIDZICA BIEGA" Nidzica Mężczyźni(50-59lat) 00:24:59.44

93 Wolski TOMASZ BRAK Waplewo Mężczyźni(60-69lat) 00:25:02.14

94 Kucki Kamil Narzym Mężczyźni(30-39lat) 00:25:04.95

95 Lewandowski Zenon "SCKS JURAND Ciechanów" Ciechanów Mężczyźni(60-69lat) 109 00:25:07.07

96 Kopeć Krzysztof "Wkurw team" Ciechanów Mężczyźni(30-39lat) 00:25:16.56

97 Psiuk Andrzej "Biegam U KOLESI" Rybno Mężczyźni(50-59lat) 00:25:31.61

98 Pawlak Zbigniew BRAK DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat) 00:25:39.38

99 Stokłos Paweł Brak Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:25:49.91

100 Grabowski Roman "DDC Meble" DZIAŁDOWO Mężczyźni(30-39lat) 400:25:50.25

Kategorie

16/29

1 Karbowski Michał "UKS MOSiR Działdowo" Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:15:23.13

2 NOSARZEWSKI Konrad "KN Badania Dieta Trening" Stupsk Mężczyźni(16-29lat) 00:15:44.13

3 KUBIT MARCIN BRAK MŁAWA Mężczyźni(16-29lat) 00:17:23.34

4 PogłudMateusz "MTP WZGÓRZE TUMSKIE" Płock Mężczyźni(16-29lat) 00:18:23.83

5 Koziatek Sebastian Szczytno Mężczyźni(16-29lat) 00:18:28.10

6 Urbaniak Damian BRAK brak Mężczyźni(16-29lat) 00:18:29.35

30/39

1 Laskowski Jarosław "Kurzętnik biega" Małe Bałówki Mężczyźni(30-39lat) 00:17:35.66

2 Mówiński Robert "Kurzętnik Biega" Bratian Mężczyźni(30-39lat) 00:17:46.15

3 Szamacher Sebastian Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:18:10.74

4 Sulkowski Jacek Traczyska Mężczyźni(30-39lat) 00:19:00.00

5 Krajza Przemysław Jedwabno Mężczyźni(30-39lat) 00:19:00.26

6 Wierzbowski Krzysztof "Biegam U Kolesi" "Nowe Grodziczno"Mężczyźni(30-39lat) 00:19:35.78

40/49

1 Kasprowicz Marcin "ROZBIEGANE DZIAŁDOWO" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:16:47.76

2 Kołakowski Rafał "SCHULO TEAM DZIAŁDOWO" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:17:36.09

3 Jabłoński Paweł "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:18:47.08

4 Kogut Sławomir "Kurzętnik Biega" Szafarnia Mężczyźni(40-49lat) 00:19:29.63

5 Żmijewski Paweł "SCHULO TEAM Działdowo" Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:19:34.39

6 CZEPEK ANDRZEJ "KURZĘTNIK BIEGA" "NOWE MIASTO LUN. Mężczyźni (40-49lat) 00:19:45.96

50/59

1 Bartkowski Zbigniew "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:17:08.33

2 Malinowski Piotr "MTP WZGÓRZE TUMSKIE" Płock Mężczyźni(50-59lat) 00:18:31.91

3 Patalon Adam "Kurzętnik Biega" Marzęcice Mężczyźni(50-59lat) 00:18:36.03

4 Wodzyński Bogusław "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:19:32.63

5 Gnidziński Jacek "Nidzica Biega" Nidzica Mężczyźni(50-59lat) 42 00:20:47.15

6 Grochowski Dariusz "British House" Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 47 00:20:48.40

60/69

1 Mederski Leon "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:19:58.24

2 Krajnik Ryszard "Kurzętnik Biega" "Nowe Miasto Lub Mężczyźni i(60-69lat) 00:22:22.17

3 Wolski TOMASZ BRAK Waplewo Mężczyźni(60-69lat) 00:25:02.14

4 Lewandowski Zenon "SCKS JURAND Ciechanów" Ciechanów Mężczyźni(60-69lat) 00:25:07.07

5 Szejko Wawrzyniec "KB TKKF Promyk Ciechanów" Ciechanów Mężczyźni(60-69lat) 00:27:02.93

6 Borowski Andrzej "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:28:16.03

70+

1 Szymański Jerzy "Kurzętnik Biega" Kurzętnik Mężczyźni(70+) 00:29:49.42

2 Chojnacki Leon BRAK Działdowo Mężczyźni(70+) 00:31:36.78

Kobiety Open

1 Konarzewska Martyna "UKS MOSiR Działdowo" Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:17:57.95

2 Lisek Ewa "Nidzica Biega" Nidzica Kobiety(30-39lat) 00:19:00.33

3 Pietruszka Magdalena "SCHULO TEAM DZIAŁDOWO" DZIAŁDOWO Kobiety(30-39lat) 00:19:23.87

4 Kamińska Teresa "KB Lech Rypin" Miesiączkowo Kobiety(40-49lat) 00:20:06.98

5 KOWALSKA AGNIESZKA "SCHULO TEAM DZIAŁDOWO" DZIAŁDOWO Kobiety(30-39lat) 00:21:06.86

6 Urbaniak ANNA Kobiety(30-39lat) 251 00:21:06.87

7 Jeszko Barbara "Nidzica biega" Nidzica Kobiety(40-49lat) 00:21:46.24

8 Szejn Marlena Ciechanów Kobiety(30-39lat) 00:22:41.59

9 Sochacka Małgorzata Lidzbark Lidzbark Kobiety(40-49lat) 00:23:07.43

10 Tomczyk Aleksandra Ruszkowo Kobiety(16-29lat) 00:23:30.37

11 Sadowska Dorota "LO Lidzbark" Lidzbark Kobiety(50+) 00:23:53.01

12 Rybacka Sylwia Kobiety(30-39lat) 00:23:56.38

13 Baranowska Alina "Nidzica Biega" Nidzica Kobiety(40-49lat) 00:24:07.49

14 Humen Agnieszka "KN Badania Dieta Trening" Mława Kobiety(40-49lat) 00:24:31.20

15 Wojciechowska Michalina BRAK Iłowo-Osada Kobiety(30-39lat) 00:24:33.15

16 Śliwka Zuzanna "SCHULO TEAM Działdowo" Nidzica Kobiety(16-29lat) 00:24:50.51

17 Kowalska Julia "UKS MOSiR Działdowo" Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:25:01.28

18 Nieborek Barbara "Rozbiegane Działdowo" Kobiety(40-49lat) 00:25:03.54

19 WIERZBOWSKA Agnieszka "Biegam U KOLESI" Hartowiec Kobiety(30-39lat) 00:25:10.64

20 Budzińska Dorota "Biegam U Kolesi" Fijewo Kobiety(16-29lat) 00:25:10.75

21 Psiuk Joanna "Biegam U KOLESI" Rybno Kobiety(50+) 00:25:29.69

22 Kowalczyk Kinga BRAK brak Kobiety(16-29lat) 00:25:56.35

23 Januszewska Izabela "Biegam U KOLESI" Grodziczno Kobiety(30-39lat) 00:26:16.83

24 Trzcińska ANNA Jednorożec Kobiety(30-39lat) 00:26:26.68

25 PRZYBYSZEWSKA KATARZYNA BRAK Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:26:32.38

26 Skuza-Sendzicja Magdalena "Rozbiegane Działdowo" DZIAŁDOWO Kobiety(40-49lat) 00:26:34.93

27 Nąć Marzanna "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:26:40.07

28 Kozikowska Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:26:45.48

29 Kobylińska Ilona Szemplino Wielkie Kobiety(30-39lat) 00:26:58.02

30 Teska Agnieszka Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:27:11.27

31 Żbikowska Bożena "SCHULO TEAM Działdowo" Nidzica Kobiety(30-39lat) 00:27:21.90

32 Wiśniewska PATRYCJA Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:27:30.32

33 Tomaszewska Arleta Burkat Kobiety(30-39lat) 00:27:34.45

34 Szarmacher Paulina Burkat Kobiety(30-39lat) 00:27:34.59

35 Dzido Edyta "Nidzica Biega" Nidzica Kobiety(40-49lat) 00:27:46.00

36 Draszkiewicz Justyna "biegam u kolesi" Kobiety(30-39lat) 00:27:52.81

37 Kaczmarkowska Patrycja Lidzbark Kobiety(30-39lat) 00:27:54.22

38 Długołęcka Marzena Zielona Kobiety(30-39lat) 00:27:54.23

39 Banul Agata "Nidzica Biega" Nidzica Kobiety(40-49lat) 00:27:55.33

40 Kowalska Wioletta "Nidzica Biega" Nidzica Kobiety(50+) 00:28:00.58

41 Rogozińska Edyta "Nowe Miasto Lub." Kobiety(40-49lat) 00:28:05.39

42 Wysocka Iwona "BBL Mława" Mława Kobiety(40-49lat) 00:28:12.76

43 Kuczalska Magdalena "Piękna i Młoda" Mława Kobiety(30-39lat) 00:28:13.94

44 Prokopowicz Sylwia "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:28:14.65

45 Bartkowska Milena "ROZBIEGANE DZIAŁDOWO" DZIAŁDOWO Kobiety(30-39lat) 00:28:17.55

46 Kasprowicz Wioletta "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:28:19.11

47 Chmielewska Karolina DZIAŁDOWO "Wieczfnia Kościelna"Kobiety(16-29lat) 00:28:20.42

48 Szemplińska Agnieszka "BBL Mława" Stare Dłutowo Kobiety(40-49lat) 00:28:20.65

49 Lipińska Elżbieta "Turza Mała" Kobiety(40-49lat) 00:28:20.92

50 KONOPKA ANNA DZIAŁDOWO Kobiety(30-39lat) 00:28:21.62

51 Szeremeta PATRYCJA Bynowo Kobiety(16-29lat) 00:28:22.52

52 Bialuk-Pietrzak Katarzyna "ROZBIEGANE DZIAŁDOWO" Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:28:26.85

53 Radzanowska Janina "BBL Mława" Mława Kobiety(50+) 169 00:28:28.16

54 Rusiniak Karolina Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:28:46.94

55 Sobieraj Renata Ostróda Kobiety(40-49lat) 00:28:58.56

56 Kwiatkowska Małgorzata Warszawa Kobiety(40-49lat) 00:28:58.57

57 Ambroziak Tamara "Nidzica Biega" Nidzica Kobiety(50+) 00:29:18.60

58 Rudnicka Magdalena Ciechanów Kobiety(16-29lat) 00:30:04.57

59 Markiewicz Anna "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:30:27.07

60 Żywko Elżbieta "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Kobiety(50+) 00:30:57.63

61 Bartnikowska Agata Agata Stare Dłutowo Kobiety(30-39lat) 00:31:31.84

62 Siergiej PATRYCJA BRAK DZIAŁDOWO Kobiety(16-29lat) 00:32:02.35

63 Kowalik Joanna "MTP WZGÓRZE TUMSKIE" Płock Kobiety(30-39lat) 00:32:19.67

64 Siergiej Beata BRAK DZIAŁDOWO Kobiety(40-49lat) 00:33:03.20

65 Dłutowska Anna BRAK Działdowo Kobiety(50+) 00:33:40.89

66 Okraska Justyna "Taekwondo Chorzele" Janowo Kobiety(30-39lat) 00:33:40.90

Kategorie

16/29

1 Konarzewska Martyna "UKS MOSiR Działdowo" Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:17:57.95

2 Tomczyk Aleksandra MOSiR Działdowo Ruszkowo Kobiety(16-29lat) 00:23:30.37

3 Śliwka Zuzanna "SCHULO TEAM Działdowo" Nidzica Kobiety(16-29lat) 00:24:50.51

4 Kowalska Julia "UKS MOSiR Działdowo" Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:25:01.28

5 Budzińska Dorota "Biegam U Kolesi" Kobiety(16-29lat) 00:25:10.75

6 Kowalczyk Kinga BRAK brak Kobiety(16-29lat) 00:25:56.35

30/39

1 Lisek Ewa "Nidzica Biega" Nidzica Kobiety(30-39lat) 00:19:00.33

2 Pietruszka Magdalena "SCHULO TEAM DZIAŁDOWO" DZIAŁDOWO Kobiety(30-39lat) 00:19:23.87

3 KOWALSKA AGNIESZKA "SCHULO TEAM DZIAŁDOWO" DZIAŁDOWO Kobiety(30-39lat) 00:21:06.86

4 Urbaniak ANNA Kobiety(30-39lat) 00:21:06.87

5 Szejn Marlena Ciechanów Kobiety(30-39lat) 00:22:41.59

6 Rybacka Sylwia Narzym Kobiety(30-39lat) 00:23:56.38

40/49

1 Kamińska Teresa "KB Lech Rypin" Miesiączkowo Kobiety(40-49lat) 00:20:06.98

2 Jeszko Barbara "Nidzica biega" Nidzica Kobiety(40-49lat) 00:21:46.24

3 Sochacka Małgorzata Lidzbark Lidzbark Kobiety(40-49lat) 00:23:07.43

4 Baranowska Alina "Nidzica Biega" Nidzica Kobiety(40-49lat) 00:24:07.49

5 Humen Agnieszka "KN Badania Dieta Trening" Mława Kobiety(40-49lat) 00:24:31.20

6 Nieborek Barbara "Rozbiegane Działdowo" Kobiety(40-49lat) 00:25:03.54

50+

1 Sadowska Dorota "LO Lidzbark" Lidzbark Kobiety(50+) 00:23:53.01

2 Psiuk Joanna "Biegam U KOLESI" Rybno Kobiety(50+) 00:25:29.69

3 Kowalska Wioletta "Nidzica Biega" Nidzica Kobiety(50+) 00:28:00.58

4 Radzanowska Janina "BBL Mława" Mława Kobiety(50+) 00:28:28.16

5 Ambroziak Tamara "Nidzica Biega" Nidzica Kobiety(50+) 00:29:18.60

6 Żywko Elżbieta "Rozbiegane Działdowo" Działdowo Kobiety(50+) 00:30:57.63

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn